Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#218651) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.
A Slime Tube defekt folyadék meddig használható a kerékpár belsejében?
Kb. 3 éve töltöttem fel a belsőket. Most vettem új belsőket és új folyadékot, hogy cseréljem, de amikor az auto szelepet benyomtam, hogy leengedjem a gumit a szereléshez, a zöld lötty a kezemre spriccelt.
Jó lehet még az a gumi vagy azért illene cserélnem mindenképpen?

(#218652) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Sziasztok!

26" méretben milyen külsőt tudnátok ajánlani. 10 éves merevvázas monti, most Balatonon napi szaladgálás bevásárlós bringa. Aszfalt és könnyű terep (murva, földút). A tartósság és a defektvédelem az elsődleges.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#218653) andrisbandi válasza #68216320 (#218651) üzenetére


andrisbandi
őstag

2 évig használható elvileg. Ebike

Pihentetni kell legalább pár percet a bringát felfelé-vagy-oldalra állított szeleppel. Ugyan így állva leereszteni.
Leengedéskor pici kijöhet. Paptörlőt oda fogva nem gond.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#218654) #68216320 válasza andrisbandi (#218653) üzenetére


#68216320
törölt tag

Felfele volt a szelep. Oké, akkor cserélem mindenképpen. Köszi.

Bár nem pontosan értem, hogy egy előre töltött gumi esetében honnéttól számítják a 2 évet.
Én az enyémet magam töltöttem fel 3 éve.

[ Szerkesztve ]

(#218655) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Gondoltam beköszönök, már elég rég nem jártam erre. Rengeteg melóm volt a műhellyel. Ha esetleg valakit érdekel, bedobok pár képet ahonnan indult, nagyjából egy sötét sufniból, és ahogy jelenleg kinéz. Szerintem egész jó lett, de még nincs teljesen kész, vannak még teendők, rengeteg szerszám el van még pakolva, világításon is kell még javítani.
Képek:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

(#218656) smc válasza Runner_fxr (#218655) üzenetére


smc
addikt

Nem rossz. :R
Én ma is a garzonban a szoba közepén fogok belsőt cserélni havernak.. :D
Mi az a kék mosogató doboz?

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#218657) szuszinho válasza Runner_fxr (#218655) üzenetére


szuszinho
őstag

Nagyon jó lett! Számomra álom egy ilyen :)

(#218658) Acef válasza Hasaggymeg (#218643) üzenetére


Acef
addikt

ez viszonylag rövid, tömör válasz volt, de a lényeget ki tudom hámozni belőle :D :R

Runner_fxr
gratula a műhelyhez!

[ Szerkesztve ]

(#218659) stickermajom válasza Runner_fxr (#218655) üzenetére


stickermajom
addikt

Király lett! :C

(#218660) Runner_fxr válasza smc (#218656) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszönöm! Az egy alkatrész mosó. Nagyon hasznos eszköz egy műhelyben, nem dzsuvázol össze mindent, beáztathatod a koszos alkatrészeseket és fémtisztára mosod könnyedén.

[ Szerkesztve ]

(#218661) Gaben92 válasza jano_77 (#218645) üzenetére


Gaben92
őstag

Van egy egész jó teszt a neten és bizony van különbség köztük de nem feltétlen a legdrágább a legjobb. [YT Alert]

A fém házas Park Tool-t láttam élőben, az brutális darab de ha csak nem vagy notórius lánctisztító akkor overkill.

Van egy “Super B” nevű márka, Aliexpressen is lehet venni a cuccaikat és ár/minőségben szerintem teljesen rendben van. Nálunk az ország legnagyobb autós boltlánca konkrétan forgalmazza, be tudsz menni és leakasztani a cuccaikat a polcról szóval láttam élőben jó néhány cuccukat. Nem egy Park Tool minőség de teljesen rendben van. Van tőlük például állítható kis 4/5/6 Nm-es nyomatékkulcsom, teljesen jó cucc, és fele annyiba kerül mint az ugyanilyen Park Tool.

Lényeg a lényeg, nekem az ő lánc tisztítójuk van és teljesen meg vagyok elégedve vele. Jól pucol, a műanyag minőségi, kefék is jól végzik a dolgukat. Ha alin kapható jó áron akkor én tudom ajánlani. Meg úgy összességében ha valaki értelmes minőségű szerszámokat akar nem Park Tool áron akkor is.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#218662) ZolkoW válasza metrion (#218630) üzenetére


ZolkoW
őstag

hátsó agy hangja alapján bicót venni.... ez nekem új távlat! :D
Viszont ha ez tényleg szempont, én nem hallottam még hangos shimano agyat... (ettől persze lehet, de meglepődnék) Ami brutál hangos, és tudom, milyen gyártmány volt, az valami Sram, de típust nem tudok, a Mavic ID360-as kereplőmnél is hangosabb, amit mondjuk közepesnek mondanék. erdőben már zavar, bicikliúton akár hangosabb is lehetne. De még mindig nem tudok napirendre térni, én biciklihez venném a hátsó agyat, ha már esetleg gyárilag nem vagyok elégedett vele.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#218663) jano_77 válasza Gaben92 (#218661) üzenetére


jano_77
nagyúr

BÁRDI vagy UNIX-ra gondoltál? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#218664) f4lcon válasza Runner_fxr (#218655) üzenetére


f4lcon
őstag

komoly cucc, én is ilyesmiről álmodozom, de hobbira nekem overkill lenne

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#218665) Gaben92 válasza jano_77 (#218663) üzenetére


Gaben92
őstag

Nálunk = Finnország. [link]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#218666) ivana válasza Gaben92 (#218661) üzenetére


ivana
Ármester

Ez kb. az ottani icetoolz lehet :)

(#218667) f4lcon válasza ivana (#218666) üzenetére


f4lcon
őstag

meglepő, de a SuperB az egyik legnagyobb taiwani gyártó, és még az is lehet, hogy az összes Icetoolz-t ők gyártják ;)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#218668) 6030D válasza Runner_fxr (#218655) üzenetére


6030D
Ármester

Tényleg fain, gratula hozzá! Én lehet, hogy lefesteném fehérre, vagy valami nagyon világos barnára az OSB-t, hogy egységes legyen az ajtóval vagy a padlóval/mennyezettel. De gondolom a koszolódás miatt maradt ilyen.
Az a fa gyökeres (volt), és köré lett építve a műhely? :)

Ha már itt vagy. UP :)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#218669) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Mi a teendő akkor,ha tavaly ősszel vásároltam 2 kerékpárt mind2nek ugyanaz volt a baja(ferde fogaskoszorú):
Szériahiba,elfogadtam,mondom jó van 2 év garancia,majd utána kicserélem,ha addig nem küldöm szervízbe.Úgyse nagyon váltok sebességeket,hogy zavaró legyen a lánc és terelő zörgése.
De mint kiderült,ez nem az,csak 2x pehhem volt vagy mi.
Vissza lett küldve szervízve így ezzel,illetve az első villa lötyögése miatt.
Amiből külföldre küldés lett majd 3-4 hét után visszajött."szériahibájával" ugyanúgy.Hozzá se nyúltak.
Most nagyon felqrtam az agyam,az állandó "pehhemen."
És mást nem tudok tenni garanciában,mint újra visszaküldeni.
Gondolom sehogy nem követelhetem a teljes cserét ennyi idő után,vagy más módon a javítást,mert csaj saját(látszólag külföldi szervízzel dolgoznak)!

Avatar

(#218670) MPowerPH válasza GAbre (#218669) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kik ezek? Mi az, hogy ferde fogaskoszoru?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#218671) GAbre válasza MPowerPH (#218670) üzenetére


GAbre
veterán

Mind1.Nagyon olcsó,és jó felszereltségű kerékpár.Nem 1 ligában játszó azzal,amivel te is mész,vagy itt szóba kerülhet.
Én is csak azért vettem,mert ennél nincs olcsóbb csak mondjuk a vigor.
De azt még én is láttam,hogy nagyon szar.
És nem mellesleg jobb is ez.
Kezdeti idegeimet,leküzdve összeraktam,és jobban megnéztem:
Ilyen volt: [link]
Ilyen lett: [link]
Fogták kicsit egyengettek rajta,de akkor is van benne 8as,és a burkolata is csálé.De az biztos,hogy elsők között lesz ez,amit veszek majd rá gar után.
Annó jó áru alapnak vettem a maga nagyon dögös alu vázával.
Főleg,hogy azt se tudom meddig tudok még biciklizni kb,mert lassan elektromos,vagy tolókocsi kellene :S
Az meg az én tárcámnak,és km-eimnek sok.
Így nem releváns posztom/kérdésem.Köszönöm azért válaszod.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#218672) modflow válasza modflow (#217602) üzenetére


modflow
veterán

No ma hoztam haza szervizből a bringát.
Azt hiszem szétb@sz az ideg.
Rosszabb, mint volt. Nem tudom miért kellett a fékhez hozzányúlni, semmi baja nem volt, most már a tárcsa folyamatosan súrlódik.... :W
A hátsó váltó is rossz.
Ráadásul ami a vázon van kis műanyag valami, ami bevezeti a bowdent a vázba, hát nem túl természetes helyzetben áll.... eddig tuti rásimult a vázra....

Mi ez a bigyó? Remélem eltörték és vehetek újat...
Miskolcon melyik szervizt ajánlanátok?

(#218673) GAbre válasza modflow (#218672) üzenetére


GAbre
veterán

Csak mosolygok mások kárán,a magam idegeskedése után :D
Nekem volt olyan nemrég,hogy kibontottam új biciklit.Nem tudom ilyen volt-e.
De a hidraulikus féket,végigvezették másik oldalon.És elég rövid volt a kábel,szval kormány elfordításánál feszült.
Mondom ok,leszedtem villát,átbujtattam kábelt újracsavaroztam és nem jó a fék:nézem: [link]
És nem az első gondom volt szerelésénél:Konkrétan nem tudtam gyorszárat zárni.Mert alig kapott rá anya menetre.Mikor meg erőltettem,lenyúzta menetet.

Nem lehet,hogy új emberekkel dolgoznak,nekem másban ezért barmoltak el dolgokat?

Avatar

(#218674) gabro0 válasza Hasaggymeg (#218516) üzenetére


gabro0
őstag

Köszi srácok! Én egész jól vagyok, végül is ez számít :)

Karbon országúti váz, az alsó vázcsövön, függőlegesen (szálirányban) egy ~3 centis repedés [kép]. Majd később írok róla.

#218523 Dark Archon: Köszi, jobb szeretem az írott anyagot, mert nem kell végighallgatni 45 percet.

(#218675) MPowerPH válasza modflow (#218672) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vidd vissza... Gondolom fizettel erte.

Don't Tread On Me

(#218676) MPowerPH válasza GAbre (#218671) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor nem a fogaskoszoru a ferde, hanem az elso lanctanyerok. Ez igy menthetetlen, soha nem lesz jo. :(

Annyit tudsz csinalni, hogy nezel apron egy 3 tanyeros, markas hajtomuvet, ami jol mukodik egyutt a rendszereddel. Igy nem tudom, hogy tudtad hasznalni... Brutal. Lattam mar ilyet, egy eses utan.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#218677) modflow válasza MPowerPH (#218675) üzenetére


modflow
veterán

Igen, de biztos nem megyek oda többet vissza.

Miskolcon ajánljatok már egy jó szervizt légyszí!
Meg mi az a bigyó, ami bevezeti a bovdent a vázba?
Azt lehet venni, ha eltört?
Cube AIM EX 2021

(#218678) andrisbandi válasza modflow (#218677) üzenetére


andrisbandi
őstag

bike fame grommets

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#218679) GAbre válasza MPowerPH (#218676) üzenetére


GAbre
veterán

(Átállítottam,nem kell kérni access-t) sry.
Nagyon passzentosan be tudtam állítani,hogy ami ingást megy a lánc,az kb maradjon a terelő vastagságában.
Ha meg gyorsabban tekertem és növekedett a járás,akkor meg úgyse számított a sebességmámorban. :D :C
Váltani,mint mondtam nem nagyon váltottam,ha könnyebb kellett leraktam középre,ha nehezebb fel.És ennyi
Még eleddig nem estem,csak majdnem mikor ezelőttinél elengedett a váltócsavar vagy mi,és hírtelen meggajdult a váltó.1 kisebb rázkódás kellett neki,mert patkán ment át hátsó kerék,és utána földes részen ért a meglepetés.

Most raktam össze,hát sajnos így se tökéletes,kb a fele hátsó sebességet tudom normálisan használni.
De ezt már 1 eladás,újabb szervizelési gondnál fogom nézni.Addig jobb,mint volt státuszban használom.
Csak fáj a szívem,mert másik 2 amit láttam tökéletes volt :S
#218680
Bocsi,alig ettem ma(konkrétan most ettem 1 kis jégrémet,meg 1 gyümölcslevest előtte),és még ezzel is idegeskedtem,szereltem. :S
Már szédülök :D :C

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#218680) MPowerPH válasza GAbre (#218679) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lanctanyer. Egyebkent nekem gyanus, hogy a kozepcsapaggyal van a problema.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#218681) fulton válasza MPowerPH (#218608) üzenetére


fulton
addikt

Rendben. Köszönöm.
Közben nyerget cseréltem, egy Selle Royal Ellipse moderate man -re. Így most van egy eladó 3 hetes sincs Selle Royal Respirio Athletic eladóm ha érdekel valakit priváton.

(#218682) Runner_fxr válasza 6030D (#218668) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Köszi! Nekem bejön az osb alap színe, aztán biztosan fog még változni, olyan ez mint amikor valaki autót épít, soha nincs kész. :) Most pl azon agyalok, hogy ezzel a Park Tool fejjel mit csináljak? Teleszkóp szervizre szeretném, csak villákat befogni, de hogy hol lesz, az még kérdés.

Az a fa az előző tulajdonos agymenése volt, asztalos csóka, neki lehet jópofának tűnt, de egy kerékpár szervizbe furcsán mutatott. :) Azok tartó oszlopok voltak, nem gyökeres fa. 3 is volt belőle, úgy meg aztán lehetetlen volt értelmes pultot építeni. Szerencsére a 3 ból 1 nem tartó volt csak dísz, azt könnyen kivettem. A bal szélső már tartó volt ezért be kellett ütni egy ideiglenes oszlopot, kivenni a sarokból a fatörzset, és a helyére egy normál fa gerenda ment, amit utána osb-vel el is rejtettem a fal mögé. A középsőt is ki akartam cserélni egy normál gerendára, de azt nagyon macera lett volna kicserélni, mert vagy 4 gerenda fut össze ott ahol tart, féltem hogy ha valami hiba csúszik a műveletbe, összedől a könnyű szerkezetes épület, így azt hagytam, csak kicsit megcsiszoltam és lelakkoztam.

Gondolom az Uvex Variotronic szemüvegre gondolsz. Amiben az akku meg a folyadék kristály volt. Nagyon szerettem, brutál jól működött, egy ideig, aztán tönkrement, sőt az összes tönkrement ami piacra került. Ki is vette az Uvex a palettából. Valami hiba csúszott a tervezésbe, működésileg egy kifogástalan termék volt, olyat senki más nem tudott, hogy a másodperc töredéke alatt sötétedett és világosodott, de sajnos nagyon hamar megadta magát az összes. Ahhoz képest, hogy kb 5 éve 100 ezer ft volt egy olyan szemüveg, hatalmas érdeklődés volt rá. Remélem lesz még egy átdolgozott, stabil verzió is belőle.

[ Szerkesztve ]

(#218683) evilskati válasza GAbre (#218679) üzenetére


evilskati
aktív tag

Nem lehet, hogy a hajtókar nincs ráhúzva rendesen a négyszög tengelyre? Bár a videóból nem tudom megmondani/nem úgy tűnik.

(#218684) bekecs76


bekecs76
tag

Hellósztok!
CO2 patron akarnék venni 29"mountihoz 2.25 széles gumihoz. A kérdésem az lenne, hogy a 16g elég, vagy kell a 25g? Amúgy ahogy nézem a 25g, aránytalanul sokkal drágább, 2000 alatt nem találok/db. [A dech-ában 16g, 3db-os 1690Ft] Szóval, ha egy patron fele, megy a levesbe, még akkor is jobban megéri a 16g. Kinek mi a tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#218685) GAbre válasza evilskati (#218683) üzenetére


GAbre
veterán

Én már nem tudom,nem hiszem.De 1 biztos rohadtul nem miattam alakult ki.Másnál nincs,amennyire tudom.És ha még így is lenne szervízbe,csak ráhúztak volna,ha ennyiből állna.
De szerintem ez a 3 külön életet él.1ik erre,a másik arra ferde.Legalábbis ahogy állítottam váltót a 2 szélső így meg másik úgy ferde még most is.

Avatar

(#218686) vallas válasza GAbre (#218685) üzenetére


vallas
senior tag

le kéne venni a hajtókart, és megnézni, hogy a középcsapágy ha forog, akkor egyenes e, ha igen akkor hajtókar csere, ha nem akkor középcsapágy, ezt egy rendes biciklis bolt meg tudja oldani.... tudom, hogy garos, de lehet jobban járnál, ha egy rendes bicószervizbe elvinnéd..

lassítva megnézve, a 3 tányér szerintem párhuzamosan fut, inkább középcsapágynak tűnik

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#218687) andrisbandi válasza vallas (#218686) üzenetére


andrisbandi
őstag

A gari már tavaly is csak elvi dolognak számított.
Alkatrészekből is hiány van.
Nem valószínű, h gyorsan meg fog oldódni.

Lehet meg kellene próbálni elutasítani ezt az eljárást, és ha nem tudnak javítani, fizessék vissza a vételárat. Én nem venném át így garizásból.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#218688) vallas válasza andrisbandi (#218687) üzenetére


vallas
senior tag

ez egy négyszögletes monoblokk ha jól látom, és egy 3 tányéros hajtás, ezt azért lehet kapni..
monoblokk: [link]
Hajtókar: [link]
Én megcsináltatnám szervizbe, aztán a számlát valahogy leverném a bolton ahol vettem gariba... de még ha be kell nyelni az árát, de jó lesz akkor is megéri szerintem azt a 10- max 20 ezer forintot, hogy nyugodtan/rendesen tudjak bicózni. :R

[ Szerkesztve ]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#218689) chubby2o6 válasza Hasaggymeg (#218593) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Ja, hát az ára az elég fogszívós, pláne, hogy látatlanban...
Ennyiért akkor is használni fogom, ha hólyagosra töri a s....m. :DDD

(#218690) 6030D válasza Runner_fxr (#218682) üzenetére


6030D
Ármester

Jaja, arra a szemüvegre gondoltam. Érdekes, hogy ennyire nem volt jó. Arra kíváncsi lennék, a gariztatást, vagy hasonlót hogyan kezelték egy ilyen értékű szemüvegnél (ami még az ő átlagos terméküknek is 3-5x-öse).

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#218691) Fall-N válasza ZolkoW (#218662) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig a menetes racsnis Shimano MF-TZ500-7 jó hangos. :D Van belőle Silent Clutch változat az halk. Most éppen a hangos verzió van nekem is, így nem kell a csengő.

(#218692) Fall-N válasza GAbre (#218671) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez a Vigor már az ára alapján is sajnos egy összehányt valami. Néztem az eMAG-om, hogy ez mi.

Itt két probléma is van. A monoblokk tengelye ferde és a hajtómű (nem fogaskoszorú!) el van deformálódva. Mindkettő kuka. Hasonló miatt lett cserélve nekem a hajtómű. Nemrég volt egy vázcserém és a szerelő elcseszte a hajtóművet. Az egész hajtás ki lett cserélve, szépen egyenesen fut minden. Sajnos a hajtómű egy hét alatt a duplájára drágult, a többi átlag 15-20 %-kal.

Jelenleg egy Sunrace monoblokk van és egy Shimano Tourney FC-TY501 hajtómű van.

[ Szerkesztve ]

(#218693) arcitec válasza modflow (#218672) üzenetére


arcitec
addikt

Az átvétel, az hogy működik egy szerviz után? Mert, hogy úgy tűnik alapvető dolgok nem jók és nem azonnal jelezted? :U
U.I: Ha meg tényleg így van, az miféle szerviz, most vitted oda először? :U

[ Szerkesztve ]

(#218694) Dark Archon válasza vallas (#218688) üzenetére


Dark Archon
addikt

Persze, biztos ki fogják fizetni a számlát. Az egész bringa egy kínai sz@r, egy fillért nem kellene rá költeni, hanem visszaküldeni. Nyilván eleve kár volt megvenni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#218695) fulton válasza zsocy (#216858) üzenetére


fulton
addikt

egyébként ezek a gatyók nem zavaróak mikor rád izzadnak?

(#218696) andrisbandi válasza fulton (#218695) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem.
Ezek a sport gúnyák különleges anyagúak és készítésűek.

Bele lehet izzadni, de nem zavaró, mert gyorsan leszívják a bőrről, és percek alatt megszáradnak.

A drágábbak anyagában nehezen tudnak szaporodni a bacik.
Ezt fertőtlenítő előmosással lehet helyettesíteni; pl Neomagnol-15-perc-áztatás.

Alap még, h minél kevesebb mosószerrel érdemes mosni, kizárólag folyékonnyal. Minimális centrizéssel. Így tovább megmarad az anyagának szerkezete.
A sport ruhákat emiatt külön érdemes mosni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#218697) Hasaggymeg válasza GAbre (#218685) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Tudom ezt szeretted volna elkerülni hallani, de ez ilyen, vagyis a csoda inkább az lenne ha működne az a kerékpár. Itt soxor megmosolyogjuk ha azt halljuk, hogy azzal reklámoznak valamit Shimano (Sram, Suntour) alkatrészek vannak rajta mert annyira nagy a különbség az alap és a csúcsverziók között, de eseted is rávilágít arra az egyszerű tényre, hogy ezek a nevek mégis garanciát jelentenek egy olyan alapminőségre ahol pl. a tiédhez hasonló lánctányérok (tengelyek, középcsapágyak) nem jönnek le a gyártósorokról. Csak ismételni tudom magunkat de a Decathlon alatt nincs nagyon élet, bármennyire próbálják ennek ellentétjét ügyes marketingesek veled elhitetni. :(

Runner... gratulálok, igényes és szépen berendezett :C Talán kissé szűkös a hely, de hát gondolom azon nem lehet segíteni. :F Élvezet lehet ott dolgozni minden jó cuccal karnyújtásnyira... :K Apropó dolgozni, használtad-e már az Alis csapágyprést?... ha igen kíváncsi vagyok véleményedre. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#218698) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Felraktam a cipore a cleat -set. Bepozicionalni nem tudom, mi alapjan kellene. Beraktam hatulra, es kozepre...

Don't Tread On Me

(#218699) fulton válasza andrisbandi (#218696) üzenetére


fulton
addikt

:R Hát vagy akkor kézzel ki gyúrni kiöblíteni sima vízbe aztán kirakni száradni

(#218700) fulton válasza Hasaggymeg (#216814) üzenetére


fulton
addikt

Ez pontosan milyen nyereg Mi a neve tipusa?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.