Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189559) parandroid válasza xy.zsolt (#189541) üzenetére


parandroid
nagyúr

xy.zsolt: Első pár évet kb a gettóban laktunk. 5 db 12-14 emeletes ház, darabonként 60-80 lakással. Ahhoz képest egész normális környék volt amúgy, de nyilván nem egy rózsadomb. Parkolni, vagy bicajt tárolni kb esélytelen volt. A bovdenszakítás ezzel együtt szerintem nem szándékos volt, beleakadhatott egy fémpedál, vagy ilyesmi, aztán ész nélkül rángatta, vagy eldőlt, és megtépte, nem tudom. Most már saját házat bérlünk, kis udvarral, tárolóval, garázzsal, azért ez más...

jjeahh: Zárd rá egy radiátorcsőre, vagy valami kilógó fémdarabra, amikor nem használod.

vallas: Egy normális mezzsebbe kb egy kiló kenyér belefér. A középső el A két szélsőbe meg még két bagett.

Ringman: Köszi, majd megnézem, ha oda jutok, fix valami nem akarok semmiképpen, alapvetően nem használnám esőben, csak ha esetleg közben megered, vagy nedves az út, akkor ne legyek
n a hátam tiszta mocsok.

andrisbandi: Még nem vettem meg, télen csak görgőzés volt, de valószínű, hogy ez lesz, csak várok valami akcióra. :B

zsamiatt: Lánctisztítót is vegyél, meg láncolajat is. WD40-nek van készletben, én azt használom. Először le kell tisztítani, ha a mocsokra ráolajozol, csak rosszabb lesz, márpedig ennyi idő alatt az olajos alkatrészek iszonyatport, mocskot összeszednek álltukban is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.