Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147151) robee19


robee19
tag

Decás téli/őszi lábmelegítőt használ valaki? Most voltam bent a debreceniben , ahol lett volna 1db készleten, de valami marha magas állvány tetején egy kartonban (állítólag), amit csak október végén vesznek majd le. Így megrendeltem online, ugyanabban az áruházban való átvétellel. Kíváncsi lennék, hogy levetetik velük, vagy oda küldenek egy másikat?!

(#147152) bringasisti válasza Hasaggymeg (#147148) üzenetére


bringasisti
őstag

Az a gondom és ez sokszor vélemény különbséget okozott, de mint írtam sokat dolgoztam gyártó eszköz gazdálkodás téren. Van egy szerszám nyilván pénzbe kerül. Automata belerak egy vastag érme szerű legolcsóbb alumínium korongot. 250 t villám gyorsan odabasz. Levegő a kész darabot a kosárba löki és 15 másodperc után a következő korongot az automata a helyére teszi. Ebből kifolyólag értéke 500 forint.

BENEFON DELTA--------N8

(#147153) nmate91 válasza -=RelakS=- (#147149) üzenetére


nmate91
tag

Azért van fejlődés, pl a csapágy miatt jóval kevesebb energiaveszteség van.

(#147154) Toobee válasza varsam (#147150) üzenetére


Toobee
veterán

Durva. Mondjuk, ha első tulaj, akkor igazából nincs miért aggódnia, majd kap egy újat helyette.

https://barbieripnk.hu/

(#147155) Jester01 válasza robee19 (#147151) üzenetére


Jester01
veterán

Igen, én használtam. Ha erre gondoltál. De kérdést nem tettél fel :N

Hasaggymeg: ezt meg most találtam. Hasonló kialakítás de ha hinni lehet a leírásnak akkor erősebb fénnyel. Igaz ez műanyag de cserébe még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#147156) szkink


szkink
aktív tag

Ma ellátogattam a Decathlonba pár ruhadarabért és egy spd m520-ért,ha már ott voltam felpróbáltam pár fejvédőt és azt kell írjam hogy kellemeset csalódtam a következő darabokban 1. 2. 3. kényelmesek voltak,felvéve is jól néztek ki,elég szellősnek néztek ki,praktikus lámpa hely kialakítással ellátva.És még egy (számomra) újdonság a Szfvári üzlet előtt.

(#147157) varsam válasza Toobee (#147154) üzenetére


varsam
őstag

Igen, ezt mondtam én is.

A legjobb az lenne, ha új váz és úgy venném meg.... Majd kiderül, még visszajelez azt mondta.

[ Szerkesztve ]

(#147158) Fall-N válasza varsam (#147150) üzenetére


Fall-N
veterán

Jól tetted, hogy nem vetted meg, meg hogy alapos voltál és megnézted az alját. Gondolom leért az alja és odakoppant valaminek. Repedt vázat nem szabad megvenni. Hiába kis repedés úgyis váz törés lesz a vége.

(#147159) trialboj válasza maximilian4 (#147141) üzenetére


trialboj
őstag

Ezt én is megtaláltam, de ennyit már elvből nem fizetek, egy kb 1 eurós szarért, főleg egy ebayes akárkinek, mikor több mint 1 hónapos szállítást jelölt meg, eu-n kívülről, még vámmal meg anyámkínjával is járhat.

Inkább beviszem a bringát, szerszámmal helyregörbítik megint azt a fület, és visszamegy rá a régi xt, ami már túlélt egy komoly ütést. Aztán majd októberben rendelek a hibikeról.

Köszönöm a segítséget, ha Runner még talál valamit azt is értékelem, ha nem, így jártam. Legalább nem stresszelem magam az új strava badge miatt, amire már sajnos amúgy sem lenne időm. heti 5 edzés(aktivitás) 4 héten át.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#147160) Fall-N válasza trialboj (#147159) üzenetére


Fall-N
veterán

Vagy visszagörbítés után fotózd le és kérdezd meg a BikePro, ebike.hu vagy a KerékpárGuru boltokat, biztos valamelyik tud szerezni. Főleg az első kettő ami minden vackot be tud szerezni. Vagy ha nem akkor lehet CNC-vel és egy jó szakival újat vágattatni.

Sok bolt van és mindegyik más nagykertől szerzi be az árut. Van aki BikeFun, Koliken, Mali stb. cuccokat árul vagy vegyesen.

[ Szerkesztve ]

(#147161) Ákkk válasza pippo76 (#147142) üzenetére


Ákkk
addikt

[Nekem ez van már messzirőöl látni fognak]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#147162) Hasaggymeg válasza Jester01 (#147155) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ezt láttam én is,de ódzkodok az ilyen a szükséges minimumnál több darabból összerakott,meg ilyen-olyan ledes kijelzőkkel túlbonyolított daraboktól...tény,hogy olcsóbb.

Ákkk...ennyiért felülök a hátsó csomagtartódra egy fáklyával integetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147163) robee19 válasza Jester01 (#147155) üzenetére


robee19
tag

A kérdés a szokásos, vásárlás után: megérte megvennem ?:D

Néztem a Trek replikákat is a bringásmezek-en, de ebben azárban csak őszi/tavaszi volt, ez pedig elméletileg téli is.

(#147164) Jester01 válasza robee19 (#147163) üzenetére


Jester01
veterán

0 fok alá azért kevés lesz. Egyébként nekem bevált, bár az öltözködést bonyolítja. Lecsúszni menet közben nem nagyon akart, de sétálgatástól néha igen.

Hasaggymeg: nem tudom berendeljek egy ilyet is, hátha tényleg erősebb a fénye vagy rakjam fel a gaciron-t a másik mellé :DDD

[ Szerkesztve ]

Jester

(#147165) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Pont MA Magicshine 20%-os akció van a Planet-x-nél. Az sem ócska kategória, a hátsó villogóikat nézegettem, oda azért még van mit fejlesztenem.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#147166) robee19 válasza Jester01 (#147164) üzenetére


robee19
tag

Kíváncsi leszek rá. Sajnálom, hogy nem tudtam megnézni élőben vásárlás előtt :/

(#147167) samujózsi válasza ZolkoW (#147165) üzenetére


samujózsi
tag

Hm. Pár napja elmélkedtem itt rajta, hogy szerintem túlaggódjátok ezt a témát. Viszonylag jól megvilágított úton, ahol az utcai világítás rendesen elnyomja a hátsó lámpa fényét, egy egészen gagyi, pici hátsó lámpa is feltűnő úgy 80-100m távolságból, de ott ugye a világítás miatt amúgy is látható a biciklis ilyen távolságból (kb. 5 másodperc alatt tesz meg ennyit egy 50-60-as tempóban haladó autó.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy felesleges az erősebb fényű lámpa, csak azt, hogy nem kéne a hátsó világításon ennyit agyalni.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147168) Jester01 válasza samujózsi (#147167) üzenetére


Jester01
veterán

És mi a helyzet sötét országúton ha vannak szembejövő autók is amik elvakítják a mögötted érkezőt?

Jester

(#147169) samujózsi válasza Jester01 (#147168) üzenetére


samujózsi
tag

Utolsó mondatig eljutottál? Az feltűnt, hogy kb. a valaha látott leggyengébb hátsó lámpáról írtam a fentieket?
Egyébként ha elvakítja a mögötted jövőt a szemből érkező reflektora, akkor kb mindegy, milyen lámpa van hátul.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147170) benfolds válasza Fall-N (#147090) üzenetére


benfolds
őstag

mindenképpen szeretnék legalább 75 kg-ig felmenni, most a 178 centimhez 68 kg vagyok, 65-ről indultam két hónapja (de 2-3 éve még 60 is voltam). nem tudom, hogy a környékemen van-e ilyen guggológép, de megnézem. asszem, először nekem is csak rúddal kéne guggolnom, ahogy runner is csinálta, amikor sérült volt. most tényleg feleslegesen ruháztam be 80-at ebbe a kettlerre? tudok vele fekve nyomni, lehúzni, a kézi súlyzókkal meg majdnem mindent. :U oké, hogy haladó szinten kevés lenne...
te kondizol még a biciklizés mellett?

(#147171) eszmilan


eszmilan
tag

Sziasztok!

Az ügyben kérnék segítséget, hogy nem tudjátok, hogy létezik-e olyan topic mint a számítógép beárazós csak bringára?
Van egy épített bringám amit el szeretnék adni és kellene egy kis segítség beárazni.

Köszönöm!

(#147172) 6030D válasza benfolds (#147170) üzenetére


6030D
Ármester

Nem akartam beleszólni, mert nem gyúrok, de ha ennyit akarsz izomból hízni, akkor a 80e gépre az eltörpül a kaja mellett. Ha majd nekiállsz kiszámolni miből mi kell a tömegnöveléshez (nem koksz, makro!), Akkor látod, hogy kb ennyit fogsz elkajálni egy hónapban. Régen én is kitaláltam, hogy akkor tömegeljünk, kaját kiszámoltam, két hét alatt fogytam... mert végre normál kaját ettem, jó összetétellel, csak a 2500-3500 kcal kevés volt a 85 kg-hoz.
Amúgy hajrá, jön a tél, kevesebb lesz a bringa, lehet teremben edzeni. Csak meg kell határozni, hogy mi a cél tavaszra: a "strand test" vagy az "állóképesség". Az idézőjelek hangsúlyosak, nem vitaindítónak írom.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#147173) benfolds válasza 6030D (#147172) üzenetére


benfolds
őstag

szerintem az a vicc, hogy olcsóbb rendesen kajálni, mint amikor a fast food-kóla-csipsz-édességek mennek. nálam az első három sosem játszott, édességből viszont nagyon sokat ettem az utóbbi 5 évben. igaz, nem látszott meg rajtam, mert égettem a kalóriákat a biciklivel, de a doki szerint az IR már befigyelt. a cukrot pár hónapja teljesen letettem (első 1-2 hét pokol, de aztán minta elvágták volna a sóvárgást), kivéve, hogy imádom a gyümölcsöket, nagyon sokat eszek belőlük, és azért azokban is sok a cukor. de visszatérve a rendes kaja árára: csirke olcsó, rizs olcsó, hüvelyesek olcsók, túró olcsó, joghurt olcsó, zabpehely olcsó, tojás olcsó, jó én a csirkét unom, és inkább halat eszek helyette legtöbbiször, ami nem olcsó, de még így sem mondanám, hogy drága lenne az étkezésem.

(#147174) samujózsi válasza benfolds (#147173) üzenetére


samujózsi
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de a vércukor/IR esetében nem csak a cukorral van gond, hanem főként a gyors felszívódású szénhidrátokkal.
Amikkel teli van a kínai kaja, a sushi és még sok más amiről sokan nem is gondolják. :(

Csak saját példa: kis tál sushi több órára felnyomja, igen magasra a cukrom, de aldis/sparos pizza szelet is, pedig ezekben cukor nem nagyon van, a tíz dekás milka csoki meg nem hagy nyomot...

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147175) Hasaggymeg válasza Jester01 (#147164) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jó kérdés,mert ez a kínai lumen más mint a nemzetközi...bár az árát nézve akár egy próba sem fáj annyira.

(#147171) eszmilan...itt legfeljebb privátban,mert hirdetésnek minősítik és törölni kell.

(#147168) Jester01 ...oda tényleg nem lehet drága a legerősebb,legdrágább villogó sem...persze ha kimerészkedsz,amit kivételes eseteket leszámítva,senkinek sem ajánlok. :( Aki vezet is az tudja mitől beszélek.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147176) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Csak az utolsó pár hsz-t futottam át, bocs ha már volt róla szó.
Ahogy jöttem ma, az Europarknál és a Népliget buszpályaudvar előtt is bringás reggelire készülődtek. Hátha máshol is van/lesz, tudjatok róla.

Én túl korán jöttem, ebből a körből én most kimaradtam, de ezúton is köszönet az ebben résztvevőknek :R

Szerk: jaja, ITT az fb esemény, helyszínek, ha esetleg érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

(#147177) samujózsi válasza Jester01 (#147168) üzenetére


samujózsi
tag

Még valami eszembe jutott: sötét országúton kötelező a kukásmellény is. Ha nem takarja a hátizsák, mint nálam és van világítása a hátulról érkezőnek, az sokkal messzebbről látszik a nagyobb felülete miatt, mint a piros lámpa.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147178) Hasaggymeg válasza samujózsi (#147177) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez is igaz,de nem sok bringás ölti azt szívesen magára...beleértve jómagamat is. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147179) samujózsi válasza Hasaggymeg (#147178) üzenetére


samujózsi
tag

Hát én tavasszal mentem benne két kört, mikor játszottam a vadiúj lámpámmal, egyetlen bajom volt vele: kicsi rám... bringásboltban vettük, majdnem olyan jól szellőzik, mint a mezem :)
És az megnyugtató érzés volt, hogy látszom. Csak "élesben" ilyenkor zsák is van a hátamon, az meg hiába világos színű, a fényvisszaverő képességei a nullát közelítik.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147180) sebgutkopf válasza -=RelakS=- (#147149) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Betojok! Kardános hajtásátvitel bringán! :Y

(#147181) bringasisti válasza Hasaggymeg (#147178) üzenetére


bringasisti
őstag

Vettem egy kukás mellényt és kivágták belőle egy téglalap alakot. És azzal fedtem le a hátizsákot

BENEFON DELTA--------N8

(#147182) benfolds válasza samujózsi (#147174) üzenetére


benfolds
őstag

ja, vágom. próbálom elosztani a napi szénhidrátbevitelt, többet enni rizst, mint kenyeret, de ezen a téren még sok tennivaló van. neked is inzulinrezisztenciád van? méred a vércukrod? akarok venni egy mérőt én is, mit érdemes?

(#147183) samujózsi válasza benfolds (#147182) üzenetére


samujózsi
tag

Ezt inkább privátban szerintem...

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147184) bringasisti válasza sebgutkopf (#147180) üzenetére


bringasisti
őstag

Szükség van rá hogy a normális embereket meg lehessen különböztetni a hülyéktől

BENEFON DELTA--------N8

(#147185) trialboj válasza Runner_fxr (#147099) üzenetére


trialboj
őstag

De jól néz ki véve azt a brutál sárga becsúszót, nagyon nem passzol semmihez sem, de persze ez legyen a legnagyobb gond vele.

A köv bringa vásárlásánál, számomra nem az a kérdés, hogy mennyire régi v új a modell, hanem hogy találni-e hozzá váltófület :)) SoS hanger válaszolt, azt mondták, nem sok jót hallottak a román postáról azért nem küldik, meg persze volt pár elveszett csomagjuk, ami kicsit fura, mert van tracking nr, kellene tudni hol tűnt el, de a lényeg hogy blacklisten van az ország.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#147186) Ákkk válasza Hasaggymeg (#147162) üzenetére


Ákkk
addikt

Kb 38 000 ft volt a 2 lámpám de nem bántam meg.
Csomagtartó nincs :) (illetve van egy nyeregcsőre rögzithető de csak ha töbnapos túrára megyek és csak az alu bringára rakom fel.)

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#147187) ivana válasza sebgutkopf (#147180) üzenetére


ivana
Ármester

Ezeket a kardán, középcsapágy váltó, agyváltó dolgokat mind kipróbálták a 20. század elején. Ebből egyedül az agyváltó volt viszonylag elterjedt dolog egy időben.

Sőt van a mek oszk-n egy cserkész könyv ami említést tesz peugeot átütős ipari csapágyas agyról.

(#147188) -=RelakS=- válasza sebgutkopf (#147180) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A dolog nem új, már 1899-ben is csináltak kardános bringát.
Az újdonság inkább a csapágyas megoldás, és hogy sebességet váltani is lehet.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147189) ZolkoW válasza trialboj (#147185) üzenetére


ZolkoW
őstag

valaki privátban nem küldi ki neked, miután ő megkapta?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#147190) ivana válasza -=RelakS=- (#147188) üzenetére


ivana
Ármester

Azt sem szabad elfelejteni, hogy akkoriban még nem voltak görgős láncok, hanem ún. blokk láncokkal mentek, így a hatásfok különbség kisebb volt.

(#147191) ZolkoW válasza samujózsi (#147167) üzenetére


ZolkoW
őstag

Én úgy látom, hogy azonos fényviszonyokat feltételezve a bicó hátsó lámpájának is olyan láthatóságúnak kellene lenni, mint autó hátsó lámpából egynek.
Nem tudom, miért kéne gyengébb. És itt nem az özönvíz előtti Skodák pislákoló hátsó lámpájára gondolok, ami ugyanúgy nem látszik, mint a lemerült elemű pilácsok, hanem egy mezei átlagos autó hátsó világításra, ami át is megy a vizsgán.
A való életben nem ideális helyzetek vannak, ahol pont olyan szögből nézed, stb, hanem a legrosszabb életszerű helyzetben is működnie kell.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#147192) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#147188) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Sok 10,100 próbálkozás ködbe vész amíg egy aztán megragad,vagy éppen forradalmasítja az egész szektort.

(#147191) ZolkoW...országúton,rossz fényviszonyokban kétség kívül.Kerékpárúton,erdőben,városban már nem biztos költséghatékony olyan erejű/energiafogyasztású/árú hátsó lámpákkal operálni.Célszerűbb és nem utolsó sorban olcsóbb passzív fényvisszaverőkkel látható lenni.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147193) samujózsi válasza ZolkoW (#147191) üzenetére


samujózsi
tag

Nem KELL, csak azt mondom, hogy hóttfeleslegesen aggódnak itt egyesek a hátsó lámpák fénye miatt, mert még a legócskább is teszi a dolgát, egy átlagossal már bőven megvan a biztonságosnak mondható megvilágítás.

Menetirány szerinti bal oldalon lévő járdáról néztem a mellettem elmenő, kivilágított bicikliseket. Nem épp ideális, pláne a sárga utcai világítás mellett.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#147194) -=RelakS=- válasza samujózsi (#147193) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az a fura, hogy 1-2 apró led is teljesen elég.
Mondom ezt az után, hogy láttam már olyan autókat, amiknek a féklámpája kb kisebb volt, mint egy tisztességesebb bringa hátsólámpa. Erős volt, de apró.

Amúgy meg el kell menni egy éjszakai tekerésre csapatban, és akkor lehet tanulmányozni, milyen hátsó fény a jó.

(#147192) Hasaggymeg
Egyetértek, egy értelmes fényvisszaverő, akár matrica, akár műanyag, igen hatékony tud lenni.
Inkább a bringa nézzen ki úgy, mint egy cirkuszi majom, minthogy a bringást dobozolják a hullaházban.

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#147195) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Kedves Bringa szakértők !

Kérlek mondjátok meg, hogy ezek közül - tehát nincs lehetőségem mást választani - melyik bringa felszereltsége a legjobb ?
Nagyon nincs mozgás terem összegben, és OTP EP-s vásárlás lesz.

Előre is köszönöm szépen !

Kelly's Cliff 10
KPC Terra Man Saját márkás - kazettás
Gepida Alboin 200 CRS
Neuzer X100 2019 (2018-at írnak, de szerintem a 2019 ugyanaz) Nem kazettás, ezt kérdeztem.

Ma szeretném megrendelni, ezért kérném hogy mondjatok rájuk valamit. :R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#147196) 6030D válasza eladogeppc (#147195) üzenetére


6030D
Ármester

Egyik sem kazettás, legalább is a leírások és a képek alapján. Én a Kellyst venném.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#147197) Hasaggymeg válasza eladogeppc (#147195) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az én sorrendem: Kelly's,Neuzer,KPC,Gepida.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147198) eladogeppc válasza Hasaggymeg (#147197) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi 6030D és Hasaggymeg !
A menetes vagy a kazettás változatot érdemesebb venni karbantartás szempontból, kompatibilitás illetve városi használatra ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#147199) Hasaggymeg válasza eladogeppc (#147198) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha van köztük kazettás (én nem néztem utána) akkor 1értelműen azt,és nem is annyira a karbantartás végett,hanem a megnövekedett tartóssága miatt.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#147200) samujózsi


samujózsi
tag

Ruhát manapság tényleg csak úgy lehet venni, hogy berendelek boltba x méretet, aztán ha nem jó, akkor újabb egy hét várakozás, újabb próba, kiderül, hogy nem jó, másik rendelés stb.?
(némileg eltúloztam persze)

Vennék hosszú ujjú mezt, de a méretemben sehol sem találok megfizethető darabot.
Mindenhol "majd lesz valamikor", ami kb. október közepe, mire nagyjából vége a szezonnak. :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.