Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34048) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

RR luison tegnap éjjel történt egy olyan hogy minden előjel nélkül elkezdett a systemui újraindulgatni (lockscreen felvillan de mire reagálnék sötét képernyő és pár mp múlva újra, olykor pár reboottal megtarkítva). Sejtésem szerint a substraum téma miatt volt a helyzet (pedig a hozzávaló rr témát használom és előtte 1-2 nappal aktiváltam az új frissítést amiután gond nélkül használtam), de hiába mentem az r9es orangefoxba az overlayok clearelésésre nem oldotta meg a problémát, sem az h dirtyflasheltem a romot akár előbbi akár utóbbi verzióra így végül a clean install volt a megoldás közben még az r10es recoveryt is feltettem, itt viszont nem volt substraumos opció. Ha ilyen eset van legközelebb mit tudok tenni hogy legalább annyira elinduljon hogy egy mentést csináljak? Szerencsére sok minden nem veszett el, csak nem éjjel 2-3 körül szerettem volna ezzel foglalkozni :U

Redmi Note 11 Pro eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.