Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34851) crok válasza stampedli (#34850) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt írod "hivatalos MIUI 11 van rajt, totál gyári állapot, nem rootolt, bootloader zárva" akkor erre nem tudsz MiFlash-el amúgy se semmit se húzni mert a MiFlash-hez ennél a készüléknél ilyen "friss" ROM-mal már nyitott bootloader kell (régen (valahogy az utolsó MIUI 8-al bezárólag) volt mód egyszerűen EDL módba tenni szoftveresen de azt valahogy az utolós Marshmallow vagy az első MIUI 9-el firmware szinten kiszedték).

A helyzet az, hogy zárt bootloader-el ezen a ROM-on egyetlen esélyed van: a fizikai testpoint-os EDL mód és onnan MiFlash + fastboot ROM. A másik helyzet meg az, hogy leírások ugye az en.mi.com-on voltak de azt a fórumot előbb csak olvashatóvá tették aztán átterelgettek mindenkit a c.mi.com-ra majd mostmár teljesen beszántották sóval.. minden link 404.. de azért van még némi video meg link.

De ha bootloop-ol vagy el se indul és zárt volt, hát, nem sokat jósolok a vasnak, valószínűleg összeomolhatott vagy a /system, /data vagy a /data/media partíciód - annak igencsak "jó oka" volt..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34852) crok válasza Rickeffe (#34847) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudok ilyesmiről, legutóbb a Digi SIM került bele egy időre, nem sírt ez semmiért. Dual SIM-es a készülék, egy új SIM azért nagyon nem kellene megborítsa..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34855) crok válasza crok (#34719) üzenetére


crok
Topikgazda

Hírek!

Pixel Experience: a már említett olasz srác - GiaSen - el lett fogadva mint maintainer, és itt is az első build tőle! De nem ám akárhogy indít: Android 10 lett az első build-je (elég tapasztalata van, hiszen van egy unofficial LOS 17 is a neve alatt)!
Bug annyi van csak, hogy (ahogy az összes Android 10-ben, úgy) ebben ROM-ban sem működik a Goodix gyártmányú ujjlenyomatolvasó a Mido-val.

A ROM itt érhető el:
PixelExperience_mido-10.0-20191201-1310-OFFICIAL.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34856) crok válasza crok (#34721) üzenetére


crok
Topikgazda

Havoc v3.0 frissítés ha valaki használná:

Havoc-OS-v3.0-20191201-mido-Official.zip

Source Changelog:
• Added toggle for battery estimates in QS
• Added seekbar to change animationvalues
• Added Old style mobile type indicators
• Added toggle to swap back and recents buttons
• Improved Screenrecord
• Improved QS header info layout
• Improved Heads up text style
• Improved Styles & Wallpapers app
• Other fixes and improvements

A buglista persze itt is ugyanaz mint minden Android 10-ben Midora: a Goodix ujjlenyomatolvasókkal nem lehet ujjlenyomatot rögzíteni..

HungaroDrone: hiányoltad a dark mode-ot egyes appokban, na erre nincs most se változás..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34857) HungaroDrone válasza crok (#34856) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

A Pixel Experience-ben minden dark, ami csak lehet. Tárcsázó, névjegyek, Gmail, play, üzenetek, stb. Használom már 2 hete. Most frissítettem a stabilra. Apróbb szépseghibák vannak, de ezekkel simán együtt tudok élni. (Nincs teljes képernyős hivóképet, a Waze-t nem tudom a többi alkalmazás fölé küldeni, nem tudom az órát középre állítani, és a recent apps sem tud oreo stílusú lenni.)

(#34858) djtörök válasza crok (#34855) üzenetére


djtörök
senior tag

Akkor ezt már nyugodt szívvel kipróbálhatom? (fpc-s az olvasóm)

(#34859) crok válasza djtörök (#34858) üzenetére


crok
Topikgazda

:K

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34860) Petrónius válasza crok (#34859) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Szia
Azt honnan tudom meg hogy milyen ujjlenyomat olvasóm van?

(#34861) crok válasza Petrónius (#34860) üzenetére


crok
Topikgazda

MIUI:
Tárcsázó: *#*#MIUI#*#* majd (1) version info: Fingerprint vendor: goodix?
vagy ugyanaz a metódus mint a Nem-MIUI esetén.

Nem MIUI:
Egy terminálba írd be, hogy
getprop | grep goodix
vagy
getprop sys.fp.goodix
ha a sys.fp.goodix = 1 akkor Goodix
vagy Device Info HW-ben ha a FP manufacturer: FPC/Goodix

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34862) Petrónius válasza crok (#34861) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod. :R

(#34863) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Most látom hogy mégis kijött egy új LilBlinx féle LOS build... :P

-= No way back from Here =-

(#34864) crok válasza [lAyCsI] (#34863) üzenetére


crok
Topikgazda

De nem Advanced.. és elég "érdekes" a ROM leírásában az FAQ is, nem kis fricska a hivatalossal szemben.. Törölte magát amúgy Telegramról is.. meg ugye az XDA thread-ek zárva vannak.. Mindegy, most van hivatalos meg kvázi zeelog-ra épülő LOS 16, GitHub-on lehet issue-t nyitni ha valamivel gond van. Szóval legalább van valami.. (Jobb a helyzet, mint a LOSExt-el és Alexey-el mert őt aztán tényleg nem lehet elérni kb. sehogy.) Lehet inkább erre állok vissza a hivatalos helyett majd a mostani MIUI 11 ámokfutás után (borzasztó akkukezelése van szerintem és nem ad semmi újat).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34865) [lAyCsI] válasza crok (#34864) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hát érdekes a story mindenestere a magyarázkodással együtt... :P
Egyelőre elégedett vagyok az Offical LOS-el, nem érzek hátrányt a LB féle
buildhez képest sem sebességben sem üzemidőben uhogy én maradok :)

-= No way back from Here =-

(#34866) crok válasza [lAyCsI] (#34865) üzenetére


crok
Topikgazda

Engem most ez a MIUI 11 merülés zavar borzasztóan, egyszerűen nem megy deep doze-ba, de nemcsak a Mido, tele vannak a fórumok, c.mi.com meg a Xiaomi.eu is Titanikszerűen merülő készülékekkel.. egyelőre úgy látom hogy a MIUI akkukezelője nem működik megfelelően (az Android saját doze funkciója meg ki van kapcsolva ha a MIUI megy) szóval most kísérletezem hogy hogy lehetne normális doze-ra bírni a MIUI 11-et. De hogy én még egy hétig nem fogok MIUI 11-et használni az sicher, ha meglesz a megoldás ha nem.. ilyen rendszert még nem adtak ki erre a telefonra ami ennyire nem akar működni rendesen..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34867) [lAyCsI] válasza crok (#34866) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem engedd el...
bár nagyjából énis így működök (egy darabig) hogy akkor már csakazértis :D

-= No way back from Here =-

(#34868) stampedli válasza crok (#34851) üzenetére


stampedli
tag

Végül sikerrel jártam, pedig magam se nagyon hittem, de a kínai MI PC Suite, és egy indiai youtube videó segítségével (a recovery használatát magyarázta el az angol nyelvű PC Suite-on) feltámadt! :D

(#34869) crok válasza [lAyCsI] (#34867) üzenetére


crok
Topikgazda

Végülis "meglett".. itt a #22-ben leírtam..

@stampedli: szuper, akkor ez is bekerül a repertoárba (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34870) [lAyCsI] válasza crok (#34869) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szép munka! :C
Nem ajánlottak fel még állást vhol? :D
Amúgy többek között ezért sem kedveletem soha a gyári rendszereket,
mert mire kigyomlálod a sok felesleges hulladékot elmegy az életkedved is...

Más:
Láttam Telegramon más is írta már talán, és nekem is feltűnt hogy hívás alatt túl hangos még minimum hangerőn is. Szted vmi build prop editorral vagy béármi egyébbel lejjebb lehet ezt vhol venni?

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#34871) crok válasza [lAyCsI] (#34870) üzenetére


crok
Topikgazda

Óriáscégeknek dolgozunk, a hálózataik hibakeresésével és áttervezésével foglalkozunk - hasonló analitikus és alapos munkával ;)

Te [ez] keresed ;) Ezzel a [kis angol kiegészítéssel].

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34872) [lAyCsI] válasza crok (#34871) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én kérek elnézést :D
Rákerestem és sem media_path sem mixer_path file nincs LOS 16-ban a /system/etc alatt...
írjak a maintainer-nek Telegramon hogy hova dugta? :))

-= No way back from Here =-

(#34873) crok válasza [lAyCsI] (#34872) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem itt van? /system/vendor/etc

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34874) [lAyCsI] válasza crok (#34873) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ott van, köszönöm!
már csak elmenteni nem tudom mert nem engedi, pedig minden jogosultság meg van adva
[link] ezt használom jó régóta...

-= No way back from Here =-

(#34875) crok válasza [lAyCsI] (#34874) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, mert az nem valami "okos". Szerintem nem mount-olta(d) RW-re a /system-et.

A /system ugyanis nyilván RO-ra van mount-olva,
amíg nincs RW-re mount-olva addig hiába van root,
hiába van írásjog a file-on nem lehet írni bele.

- Vagy mount-old RW-re míg írod a file-t (mielőtt szerkeszted)

- Vagy használj másik file manager-t ami ezt megcsinálja "magától"
vagy legalábbis eleve meg tudod csinálni magából a file manager-ből:
Solix Explorer
FX File Explorer + Root add-on
MiXPlorer

- Vagy csináld vi-al TWRP-ből ;)
Se root se semmi nem kell.. csak kis terminál ismeret ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34876) [lAyCsI] válasza crok (#34875) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sikerült egy régebbi Root explorer-er megcsinálnom,
de kipróbálom ezt a MixPlorer-t, köszi!
Ha jól gondolom ezt a módosítást minden új build telepítésekor meg kell tennem?

-= No way back from Here =-

(#34877) crok válasza [lAyCsI] (#34876) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen. Vagy csinálsz hozzá egy Magisk Modult.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34878) [lAyCsI] válasza crok (#34877) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én csak egy "mezei" user vagyok, uhogy marad a módosítgatás :D
köszi a segítséget! :R

-= No way back from Here =-

(#34879) crok válasza [lAyCsI] (#34878) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nagyon kell összedobom, csak szólj - meg küldd el a teljes file-t.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34880) [lAyCsI] válasza crok (#34879) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Rendben, köszönöm!

-= No way back from Here =-

(#34881) loosht válasza crok (#34871) üzenetére


loosht
senior tag

Ha már felmerült a téma, az lenne a kérdésem, hogy a hangszóró hangerejének a minimumát hol tudom lentebb venni? A <speaker> tag-nél nincs RX3 Digital Volume, csak a <wsa-speaker>-nél.

(#34882) crok válasza loosht (#34881) üzenetére


crok
Topikgazda

A név - úgy tudom - nem változott.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34883) loosht


loosht
senior tag

Kipróbáltam a 15-ös AICP-t. Egész szimpatikus, tök jól testreszabható. Magisk root megy, nem találtam bugot, de sajnos mivel nekem goodix fp-m van, vissza kellett tennem a mentésemet és túl sokáig nem tesztelgettem.

(#34884) crok válasza crok (#34788) üzenetére


crok
Topikgazda

Van egy mai crDroid Android Q beta init build ha valakinek kísérletező kedve támadna.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34885) crok válasza crok (#34884) üzenetére


crok
Topikgazda

És úgy néz ki nyitottak hozzá egy új crDroid Android 10/Q csoportot Telegramon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34886) crok válasza crok (#34855) üzenetére


crok
Topikgazda

Pixel Experience frissítés:

PixelExperience_mido-10.0-20191207-2239-OFFICIAL.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34887) aytukabozs válasza crok (#34886) üzenetére


aytukabozs
addikt

"Note: Goodix Fingerprint is dead."

Ez azt jelenti hogy ez már így is marad?
Valami olyan okból nem megy amit nem fognak tudni orvosolni? Vagy van ilyen irányú fejlesztés?

Csak mert ez az elb.. durva akkumerülés újfent elvette a kedvemet a stock romtól, de persze goodix-szel vagyok megáldva :W

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34888) [lAyCsI] válasza aytukabozs (#34887) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

custom pie rom?

-= No way back from Here =-

(#34889) aytukabozs válasza [lAyCsI] (#34888) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha erre nem várható megoldás, akkor az lesz.
De emlékeim szerint a piték is mindig FP hibákkal indultak, aztán lett megoldás.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34890) crok válasza aytukabozs (#34887) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó (értsd: működő) forrás nincs nyilván nincs a Xiaomi-tól magától (a Xiaomi még mindig Nougat-ot ad ki a telefonra), rápatkolni (értsd: más hasonlóan szerelt készülék forrását működőképesen átportolni) még nem sikerült. Hogy fog-e.. voltak dolgok amiket megoldottak (pl. Treble kompatibilitás), voltak amiket nem.. senki se tudja előre, ha tudná már lenne működő forrás. Folyamatosan próbálkoznak vele a megfelelő emberek. Többek közt ezért sincs hivatalos LOS17. A Pie-ok pedig egyáltalán nem ilyen dolog miatt indultak ujjlenyomatolvasós hibával, az egy teljesen más probléma volt. De annyi ROM van, Pie is, rengeteg, nagyon jó kis ROM-ok - mire kell az Android 10? Van benne valami ami égetően fontos de nem érhető el valahogy Pie-on? Azért annyi újítást nem hozott szerintem a Q..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34891) stefanov


stefanov
csendes újonc

Nekem is 11.0.2.0 van fent, a hangerő gombok csak 3. nyomásra változtatnak a média hangerőn. Ez elég idegesítő. A Slider widget app amúgy nagyon bevállt.
Nekem a beszédhangszóró inkább halk max-on is, lehet ez hardveres hiba. Az akku is jobban merül, talán rá akarnak beszélni egy cserére. 😵🔫

(#34892) aytukabozs válasza crok (#34890) üzenetére


aytukabozs
addikt

Kelleni egyáltalán nem KELL a Q.
De van egyfajta késztetés az itt dömpingszerűen rángatott mézesmadzagok láttán..:P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34893) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Sziasztok! Van most olyan fejlődő ROM, ami nagyjából hozza egy AEX vagy crDroid testreszabhatóságát? Jónak tűnik a PE is, de az gondolom elég tiszta... AICP-ről van már tapasztalata valakinek? Plusz az utóbbi két romon valamiért nem működött a GCam (utolsó crDroid és most a LOS Extended), az is jó lenne pedig...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#34894) crok válasza aRm1n (#34893) üzenetére


crok
Topikgazda

A crDroid unofficial Android 10 mondjuk? Vagy nem akarsz még beta OpenGApps-al szórakozni (hivatalos Android 10 OpenGApps még ugye nincs)? Vagy Pie inkább? A Pixel Experience-ből is van Pie (PE és PE+) de van Android 10/Q unofficial is. Bár szerintem a PE vastagon nem "tiszta", mármint persze, "vanilla" Pixel érzés meg minden de nálam sose volt nyerő hogy tartalmaz egy bazi nagy GApps csomagot (mert minek.. Nano-t használok saját .gapps-config-al, szóval igazából csak Pico+ mert a Pico tartalmához a Nano-ból csak a BatteryUsage-et teszem be. még a DialerFramework-öt is leszedetem).

Az AICP is nagyon jó szerintem amúgy. De nem tudom milyen tapasztalatot szeretnél pontosan hallani. Milyen testreszabhatóság kellene hogy legyen a ROM-ban amit szükségesnek érzel?

A GCam hogy érted hogy nem működött? Van belőle n+1; n>15 build különféle emberektől és abból is van min. y+1; y>5 verzió, kicsit szűkítsd le mert mindegyiken megy a GCam, valamelyik biztosan, csak max. Oreo-ra akartál olyat telepítani aminek a minSDK-ja már Pie és ha akarnád se tudnád telepíteni mert a package manager elszáll. Pl. Mido-ra a Parrot043-at dícsérik (a linken ott a story hogy és miért lett végül a Bulkin043-ból Parrot043 és hogy került vissza a celsoazevedo.com-ra).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34895) Oldman2 válasza crok (#34894) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a ".gapps-config" hogyan működik, mit lehet rajta keresztül "konfigolni"?

(#34896) crok válasza Oldman2 (#34895) üzenetére


crok
Topikgazda

Bármit is, hogy az OpenGApps telepítő mit tegyen:
- mit telepítsen
- mit ne telepítsen
- mit szedjen le ha már fent van
- milyen gyári appot szedjen le..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34897) Oldman2 válasza crok (#34896) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi.

Az első 3 pont egyértelmű, az utolsóval kapcsolatosan felmerül, hogy a "letöltéseket" hogyan/mikor intézi?
Már az elindított rendszerben a "Play Áruház" automatikusan letölti ezeket?

Mert ha jól emlékszek, az OpenGApps Recovery-ből települ...

(#34898) crok válasza Oldman2 (#34897) üzenetére


crok
Topikgazda

Elnézést, de hogy mi mit hogy csinál? Az utolsó pont a "milyen gyári appot szedjen le" de úgy értem milyen gyári appot töröljön le a /system-ből. Az első 3 is arra vonatkozik, hogy a megfelelő OpeGApps csomagból mit telepítsen fel vagy ne telepítsen vagy eleve pucoljon le a /system-ből.

Nincs itt semmilyen letöltésről szó (se előre se utólag), ez a kis konfig arra való hogy a TWRP-ben való OpenGApps ZIP telepítés hogy menjen végbe.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34899) Oldman2 válasza crok (#34898) üzenetére


Oldman2
veterán

;)

Ok, köszi.

(#34900) HungaroDrone válasza aRm1n (#34893) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Az AICP Q-t nyúzom már vagy 2 hete. Nekem nagyon tetszik, érdemes kipróbálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.