Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) helixP válasza vadasz70 (#25999) üzenetére


helixP
nagyúr

(#26002) pulutodurumo válasza helixP (#26001) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Még annyit hozzá, hogy ez a nehezebb út. Ha kerettel együtt veszi az ember, akkor egyszerűbb.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#26003) CactuS válasza Upo (#25996) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, fiók megvan, BL nyitás megvan. Lassan teszem a TWRP-t, ha nálam lesz a telefon. Annyi, hogy ez alapján próbálnám, de a Lazyflasher már nem elérhető a linket. Találtam xda-s cikket is, de ami ott van lazyflasher arra azt írja az androidfilehost, hogy lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip for the Xiaomi Redmi Note 3, by The Scarastic. Ez igazából gyártó specifikus dolog, nem telefon függő? Miui-globe romot szeretnék rátenni, de igazából a lényeg az, hogy minden rom után tegyem fel még a lazyflashert ismét, ugye?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26004) trebrona válasza CactuS (#26003) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem telefon függő, jó lesz az androidfilehost-os.

De, ha twrp után egyből megy fel a globe rom, nincs rá szükség. Csak gyári romok esetén kell.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#26005) CactuS válasza trebrona (#26004) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen úgy szeretném, hogyha megvan a TWRP, akkor ugye reset, de egyből utána rá is szeretném tenni az újat.

Köszönöm a segítséget.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26006) crok válasza CactuS (#26003) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi-Globe-hoz már nem kell lazyflasher (úgy általában custom MIUI mellé már nem kell.. ha mégis kell (mert pl. original MIUI-t teszel fel TWRP-vel) az összefoglalóban a crok logoug blogban van egy Mega tárhely, ott megtalálod a MISC mappában).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26007) Attipapa válasza CactuS (#26003) üzenetére


Attipapa
aktív tag

A TWRP 3.2.1-5 ben benne van az opció,nem kell lazyflasher hozzá.
Keresd meg a TWRP/settings/more menüben. Global stable vagy dev romokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#26008) regos


regos
tag

Előző telefonomról hoztam át a Note4-emre a bevált progijaimat.
Eddig ha fotóztam akkor egyből felküldte a felhőmbe a képet az Onedrive.
Most fotó után meg kell nyitnom a képet és manuálisan felküldeni a felhőbe,hogy pc-n tudjam használni és javarészt egyből duplán küldi fel.
Van valakinek ezzel tapasztalata vagy megoldása erre a problémámra?
Gyári a rendszerem nincs mókolva semmi.

(#26009) Sweet Lou 6 válasza regos (#26008) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

OneDrive alkalmazásban be van állítva a fotók automatikus feltöltése?

sweetlou6.wordpress.com

(#26010) regos válasza Sweet Lou 6 (#26009) üzenetére


regos
tag

igen

(#26011) crok válasza Attipapa (#26007) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondolom a TWRP Exclusive-ra gondolsz. Abból van egyébként 3.2.1-7 is (de csak treble kompat.) és az advanced részében még mindig orosz egy csomó menüpont - bár ha jól gondolom akkor ez téged nemigen zavar, nem okoz gondot : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26012) Sweet Lou 6 válasza regos (#26010) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ezek engedélyezve vannak a OneDrive esetében? beállítások

sweetlou6.wordpress.com

(#26013) Attipapa válasza crok (#26011) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Igen,arra gondoltam és a -7 est direkt nem említettem. :D
1970-1983 között csak ezt az idegennyelvet tanították és aki akart az meg is tanulta( nem csak azt,hogy hol született Lenin😁😁) Az olvasás az megy még 100%-osan,de már sokszor kell a google a szavakhoz.

(#26014) crok válasza Attipapa (#26013) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi a gond a 3.2.1-7-el hogy direkt *nem* említetted? Mert nálam nem voltak gondok.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26015) regos válasza Sweet Lou 6 (#26012) üzenetére


regos
tag

köszönöm végigzongorázom és tesztelem majd.

(#26016) Attipapa válasza crok (#26014) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Az orosz nyelv miatt,mert pont e- miatt a beállítás miatt írtam,ajánlottam,és nem akartam kézzel- lábbal magyarázni,hogy hová kell kattintani😁. Nekembis az van fenn.

(#26017) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Ki, honnan rendelt üvegfóliát ? Már a második emelkedik el a telefon felületétől, és már b@szottul kezd idegesíteni a dolog.

Mindkettőt Aliról rendeltem, és másfél lyjúrónál többet eddig nem fizettem értük. Lehet, hogy ez a baj ? Legyetek szívesek küldjetek pár linket, hogy honnan érdemes normálisat rendelni, vagy vissza lehet e még valahogy ragasztani a jelenlegit a telóra normálisan ?!

Köszi előre is!

(#26018) [lAyCsI] válasza zo-lee (#26017) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

EZ sztem jól illeszkedik, pontos szivárványos paca előfordulhat alatta :DDD

-= No way back from Here =-

(#26019) sandró60 válasza [lAyCsI] (#26018) üzenetére


sandró60
addikt

Ép ma raktam fel ilyet az unokám ajándék(jó bizonyítvány)Note 4 3/32 telefonjára.Nekem is ilyen üvegfólia van a fekete keretesből.Tavaly óta.Csak egy kis "szivárványos"rész van,de nem zavaró. :K

[ Szerkesztve ]

(#26020) zo-lee válasza [lAyCsI] (#26018) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszi, igazából olyan érdekelne, aki már hónapok óta hordja a fóliát, mert 3-4 hétig nálam is tökéletes volt, csak mostanában engedett el a ragasztó.

(#26021) sandró60 válasza zo-lee (#26020) üzenetére


sandró60
addikt

1 hozzászólással előbb írtam-Tavaly óta-augusztus(10)hónappal ezelőtt.Idáig semmi"leválási" szándék nem volt a fóliának :D

(#26022) CactuS válasza [lAyCsI] (#26018) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És ezek közül melyik a jó? Note4, Note4Global, Note4x?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#26023) Gloob válasza CactuS (#26022) üzenetére


Gloob
addikt

A Note 4X, es a Note 4 Global. Ha nem akarsz kockáztatni, akkor a Note 4X.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#26024) [lAyCsI] válasza zo-lee (#26020) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hónapok óta rajta van
igen, note 4x a tuti

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#26025) sandró60 válasza [lAyCsI] (#26024) üzenetére


sandró60
addikt

Hát nem olyan biztos a tuti,mert amikor venni akartam olyan volt,hogy a 4X jobboldalon volt a 2 kijelző pont
A note 4 globálnak baloldalon van 2-kijelző pont,ha szemből nézed :D
Ez már nem egészen ide való téma :R

(#26026) z0d1@Ku$ válasza sandró60 (#26025) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Mert van redmi NOTE 4x és van a sima 4x de az nem Note

(#26027) B2man2 válasza sandró60 (#26025) üzenetére


B2man2
aktív tag

Vigyázni kell, mert a Note 4x 4/64-es verzió mtk procis, és kialakításra olyan mint a sima Note 4.
Nekem ezért van 2 fölös, nem kompatibilis tokom.

(#26028) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Kérdezném, hogy Angliában van-e tapasztalata valakinek ezzel a telefonnal, működik-e az angliai frekvencia sávokon?
Esetleg más Xiaomi EU verziós telefonok használhatóak-e ott?

Előre is köszönöm!

Üdv. Laci

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#26029) pulutodurumo válasza mszl (#26028) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Megnézed hogy a szolgáltató, akit választasz milyen frekvenciákat használ. Most fejből senki nem fogja neked megmondani hogy az O² hol, hány MHz-en sugároz. Ha ez megvan, csekkolod a telefon speckóit, az egyezéseket összekötöd egy vonallal, és voilà meg is van a válasz.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#26030) mszl válasza pulutodurumo (#26029) üzenetére


mszl
aktív tag

Köszi!

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#26031) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Ha valaki feltette a 9.5.9.0 romot, mondja meg legyen szives, hogy a zseb mód működik? Nekem globál fejlesztői van fenn, kb 4 hete nem működik a zseb mód. Állandóan felébred a zsebembe, és össze-vissza indulnak a programok.
Köszi.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#26032) kosinalajos válasza holozis_HUN (#25998) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Mert akkor nem tudok mellete pl böngészni, mert azonnal lekapcsolja a zenét ahogy "leteszem" a progranot.

(#26033) Luna73 válasza Oldbiggy (#26031) üzenetére


Luna73
tag

Szevasz. Én is így jártam már jó párszor. 😤

(#26034) droti25 válasza Oldbiggy (#26031) üzenetére


droti25
őstag

Borzasztó ez a rom..
Nektek is kevesebb a SOT és az üzemidő?

(#26035) z0d1@Ku$ válasza kosinalajos (#26032) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Ott van a gyári zene app.. miért nem használod azt? Gondolom Miui-n vagy. Azokban mind van zenelejátszó és teljesen jól működik.

(#26036) ElektrikusDE válasza kosinalajos (#26032) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Én az MX Playert használom ha a háttérben akarok zenét halgatni pl. böngészés közben.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#26037) Flowtation válasza kosinalajos (#26032) üzenetére


Flowtation
őstag

+1 a gyári zene appra.
Én is azt használom, ráadásul amikor töltök fel zenét, én nem találtok konkrét music mappát, ezért a downloads-ba rakom és ott is simán megtalálja az app. És mindenféle tevékenység mellett szól a muzsika.

szerk: semmi mókolás nincs a telefonon, full gyári.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#26038) janakbacsi


janakbacsi
őstag

pixel experience romot szeretnék feltenni. xda-n azt írták, hogy electra blue kernel jó hozzá. azt rom telepítés előtt kell feltenni twrp alól?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#26039) Trailblazer válasza janakbacsi (#26038) üzenetére


Trailblazer
addikt

A kernelt mindig a rom telepítése után kell (lehet) megejteni.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26040) janakbacsi válasza Trailblazer (#26039) üzenetére


janakbacsi
őstag

közvetlenül miután a rom feltelepült? vagy először el kell indítani a romot, és aztán újra a recoverybe lépve?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#26041) Trailblazer válasza janakbacsi (#26040) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én közvetlenül utána szoktam, ezt követően pedig a Magisket.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#26042) kosinalajos válasza Flowtation (#26037) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Köszi. Így jó, csak én mindig fájlkezelőből indítottam és úgy nem volt jó.

(#26043) Flowtation válasza kosinalajos (#26042) üzenetére


Flowtation
őstag

;) örülök ha segíthettem!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#26044) janakbacsi


janakbacsi
őstag

aosp ext romot feltettem, oreo-sat, de twrp alól nem megy fel a magisk. rágugliztam, azt írták, hogy ki kell szedni a romból a boot.img fájlt és fel kell flashelni mondjuk fastboot-ból. ezt meg is csináltam, de sajnos továbbra sem működik. mi lehet a megoldás?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#26045) dealerman válasza janakbacsi (#26044) üzenetére


dealerman
senior tag

Helló :)

Próbáld ezzel "Magisk-v16.0-custom"

underground techno will never die

(#26046) janakbacsi válasza dealerman (#26045) üzenetére


janakbacsi
őstag

ilyet google-be gépelve nem találok. estleg link?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#26047) crok válasza janakbacsi (#26046) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalo - crok blogja - mega tarhely - magisk - treble- 16.0 vagy 16.4

treble twrpn es treble magisk kell oda szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#26048) janakbacsi válasza crok (#26047) üzenetére


janakbacsi
őstag

köszönöm, de sajnos ezzel is ugyanaz a helyzet.
kipróbálom a treble verziókat.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#26049) janakbacsi válasza crok (#26047) üzenetére


janakbacsi
őstag

melyik kernelt érdemes feltenni az aex romhoz?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#26050) crok válasza janakbacsi (#26049) üzenetére


crok
Topikgazda

Elobb probald ki a sajatjaval : )
Ha nem vagy elegedett gyere vissza ; )

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.