Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) Lackooo84 válasza Fishor (#33750) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom milyen hidrogél volt az, de amit én vettem anno 2db-ost a Redmi 4X-re, az nagyon pöpec, bubik eltűntek, sőt a régit ami másfél évig az én telómon volt, levettem és átraktam egy másikra, és tök simán felment még ígyis és simán kijöttek a bubik.

The Truth is out there...

(#33752) grafnet válasza Fishor (#33750) üzenetére


grafnet
veterán

Én tippet adtam...
Mindenki maga dönti el, mit használ.

Amiket vettem eddig hydrogel védőket: mindet fel tudtam tenni, mind alatt maradt bőven buborék, minden buborék 12-24 órán belül eltűnt. Igaz, én sokáig is szoktam "masszírozni" (nyilván nem órákon keresztül). Az elsőn megtanultam, hogy nem szabad körömmel vagy kemény dologgal piszkálni, mert nyúlik és karcolja a védőt.
Zuhanyzóban szoktam csinálni, jó nagy párában. Mindig marad alatta egy kis víz, azzal lehet a helyére igazítani, és a bubikat is könnyebb eltüntetni.
Nem szoktam drága védőt venni, csak olcsót, amiből jó sokat eladtak már.
Nekem a sima TG nem jön be, mert szerintem csúnya, hogy nem éri el a széleit. A full Cover meg sajnos ilyen: vagy felfekszik rendesen vagy valahol nem és onnan jön a gondolkodás...
Volt egy R5+-om, amin a 2,5D mellett még volt egy völgy is a hullámból. Na, azon csak a hydrogel maradt fent.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33753) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Sziasztok,

Tudna valaki olyan romot ajánlani, amelyik tudja mindezeket?
-restart után ujjlenyomattal indítani
-ébresztés hangerő gombokkal
-hangerő gombok kurzor mozgatása
-banki alkalmazásoknál működjön az ujjlenyomat olvasó (erste)
-gombokhoz alternatív funkció rendelése (bal - menü, jobb hosszan - alkalmazás bezárása)
-ne merüljön este 10%-ot :)

Köszönöm

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#33754) drr


drr
őstag

Helló!

Olyan gondom lenne, hogy messenger híváskor az első néhány másodpercben egyáltalán vagy alig hall a másik fél, majd ez után erősödik a hang és utána már jó. Csak az első 4-5mp "hallózással" telik. Első perctől ilyen volt a készülék. Minden gyári, csak a frissítések vannak telepíve...

(#33755) fert1976


fert1976
lelkes újonc

Sziasztok. Segitsegte lenne szuksegem . Igaznote 6 prom van Veletlenul toroltem egy rejtett mappa elemeit a galeriabol. Vissza szeretnem allitani de a mi cloud ban nem talalom pontosan h hol van ez az opcio. Angolbol nem vagyok jol. Talan valami fizetest is szeretne de paypal al nem tudok fizetni de nem is biztos h ezert szeretne . Valami upgadet szeretne de ahhoz meg penzt ker. Valakinel lenne otlete. A cloud trash be meg nincs semmi torolt elem a galeriaba. Koszonom

(#33756) crok válasza fert1976 (#33755) üzenetére


crok
Topikgazda

Miért nem itt?
Egyébként annak szerintem reszeltek.. Az upgrade meg az alap 5GB tárhely upgrade-je lesz csak szerintem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33757) fert1976 válasza crok (#33756) üzenetére


fert1976
lelkes újonc

Azert koszi

(#33758) ktomcat válasza crok (#33756) üzenetére


ktomcat
senior tag

crok mester tudnál szólni telegrammon az RR luisos féle freak uraságnak hogy az ehavi buildek hiába jönnek ki mert nem mennek? xda-n semmi reakció tőle, bár mástól se lett volna :DDD

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33759) crok válasza ktomcat (#33758) üzenetére


crok
Topikgazda

Megtörtént - most várunk.. ha log kell majd szólok, meg mondom hogy kell összeszedni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33760) crok válasza ktomcat (#33758) üzenetére


crok
Topikgazda

Vak válaszokat kaptam teljesen.. de azért megkérdem:

- TWRP vagy OrangeFox? Melyik verziót használod? Legyen a legfrissebb.. legyen TWRP és a legfrissebb.

- Firmware-t mit használsz, frissítetted vagy mi volt az utolsó MIUI a telefonon? Frissítsd le az utolsó stabil-ra ha nem az van fent.

Aztán backup, aztán dirty flash, aztán meglátjuk.
Ha megy akkor jó, ha nem akkor restore és viszem tovább..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33761) ktomcat válasza crok (#33760) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszi hogy utána érdeklődtél :) Orangefox r10et használok ami bevallom nekem annyira nem jön be és lehet ez is a probléma, visszateszem majd az r9et és neki futok azzal (már jó ideje az r9et használtam kb. másfél hónapja váltottam, nem hiszem hogy a twrp-re vissza kéne térnem vagy igen?).
Az utolsó miuit már nem tudom mi volt de a firmwarezés márciusban megcsináltam illetve még múlt hónapban is amikor a bluetooth-al küszködtem havocon

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33762) crok válasza ktomcat (#33761) üzenetére


crok
Topikgazda

Jól van ez így. R9-re visszatérésre vigyázz, nem véletlen írták és írtam le hogy nem megy simán csak flash-elve.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33763) ktomcat válasza crok (#33762) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm pont ezt kerestem, emlékeztem rá hogy nem olyan egyszerű a visszatérés :DDD

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33764) ktomcat válasza crok (#33762) üzenetére


ktomcat
senior tag

na hát akkor a firmware és recovery kérdést kipipálhatjuk (mármint hogy nem ez a probléma), R9essel is azt csinálja a 0807-es verzió hogy bebootol és utána egyből shutting down aztán a recovery fogad.
Ugyanez volt 1 hónapja is, nem hiszem hogy az én készülékemben lenne a hiba (meg az englezos kernel sem), freak hozzáállása meg olyan mint az ügyfélszolgálatos aki a "próbálta e már be és kikapcsolni a készüléket" szöveggel akarja megoldani a problémát

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33765) crok válasza ktomcat (#33764) üzenetére


crok
Topikgazda

Gondoltam, csak a tisztesség kedvéért tolmácsoltam..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33766) ktomcat válasza crok (#33765) üzenetére


ktomcat
senior tag

Rajtad biztos nem múlt és köszönöm a közreműködést 🙂 valószínűleg el fogom engedni az rr vonalat mostmár tényleg, csak a havoc is kifutott ágra került a crdroiddal most nem tudom mivan, syberia projektet használ valaki? Esetleg az substraum támogatású? Vagy mit ajánlotok ami több mint egy alap rom de kevesebb mint egy rr? Aicpt azt kb két build erejéig hozták vissza, talán meg az AEXel szemezek de az meg elég kevés funkcióval bír, bár használtam azt is egy jó darabig

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33767) crok válasza ktomcat (#33766) üzenetére


crok
Topikgazda

[ ? ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33768) ktomcat válasza crok (#33767) üzenetére


ktomcat
senior tag

:R

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33769) loosht válasza ktomcat (#33764) üzenetére


loosht
senior tag

Pedig nálam minden build tökéletesen megy, pedig minden telepítésem dirty flash. Annyira dirty, hogy anno liquid remix-re telepítettem. Nálam a 0807 is tökéletes. Azért meg nem biztos, hogy a fejlesztőt kell hibáztatni, hogy egy jó rom nálad nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#33770) crok válasza ktomcat (#33768) üzenetére


crok
Topikgazda

Aw, igen, loosht-nak igaza van, van-e valami extra változtatás vagy mókázás a telefonnal amúgy? Magisk Modulok, eXposed, valami?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33771) ktomcat válasza crok (#33770) üzenetére


ktomcat
senior tag

Semmi, pont ezért nem értem ... Meg akkor miért van az h a 0801-re mindig vissza tudok térni dirtyvel... Se xposed, se magisk modul csak az englezos kernel van amit mindegyik rom mellé teszek és tettem fel. :F
Mivel senki más nem jelzett eddig vissza ennél a romnál (még a fejlesztő se), fennállt a gyanú hogy nem nálam van a probléma, és mint említettem 1 hónapja ugyanez volt szóval nem csak random fikázok mást mert valamit én szúrok el :D De akkor állok elébe, ha nálam van a probléma, csak hol? Neki futok majd egy clean installal de arra most végképp nincs időm

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33772) crok válasza ktomcat (#33771) üzenetére


crok
Topikgazda

Hátttnemistudom.. Magisk is V19.3? Englezos nélkül is ugyanez van? Amúgy a Luis-Build-nek a sima RR-el szemben pont maga a kernele az egyik "megkülönböztetője".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33773) ktomcat válasza crok (#33772) üzenetére


ktomcat
senior tag

Igen a 19.3, de automatán teszi fel a dirtyknél úgyhogy külön én nem is szoktam... Teszek egy próbát majd kernel nélkül is (ezek szerint fölösleges), csak most épp útnak indulok mindjárt szedem szét a gépet meg mindent úgyhogy ebből már csak este lesz legkorábban szerintem :D

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33774) crok válasza ktomcat (#33773) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy időd engedi! A Magisk az addon.d támogatás miatt megy fel mindig újra. Azt egyébként úgy tudnád újratelepíteni, hogy felteszed a Magisk Uninstall ZIP-et, az letakarít mindent, aztán új ROM dirty, majd utána megint Magisk telepítő.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33775) grafnet


grafnet
veterán

Srácok!

Samsungról vált apám a Note 4-re.
Milyen ROM-ot tudtok ajánlani, ami a J3 2017-hez hasonlít?
Lehet sima, Stock droid nem fontos a MIUI.
Fontos a magyar nyelv, és a jó kamera app.
Köszönöm!
U.i.: EU ROM van. TWRP nem probléma.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33776) [lAyCsI] válasza grafnet (#33775) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem a borzalom TouchWiz-hez képest mindennel joban jár :P

-= No way back from Here =-

(#33777) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Lassan érkezik a Note 8 is...

-= No way back from Here =-

(#33778) Rickeffe válasza [lAyCsI] (#33777) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Továbbra is kicsit vicces ez a megapixelmánia.
Fontosabb, hogy az adott pixelszámon az AF milyen gyors/pontos, a színek helyesek-e, a lekért adat mennyire romlik egy alap jpeg esetén még a szoftver előtt.( + a lencse )

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#33779) crok válasza ktomcat (#33773) üzenetére


crok
Topikgazda

Hm. Azt írja hogy "javítva". Kipróbálod a mai build-et?

Ha mégse akarna bootolni, akkor az utolsó jó build zip-ből (0801?) bontsd ki a boot.img-t, flash-eld fel a /boot partícióba (ez a kernel amúgy, install, utána állítsd át hogy image-et flash-elsz, kiválasztod a boot.img-t aztán megadod hogy a /boot-ra flash-elje) aztán dobj utána egy Magisk 19.3-at. Ennek így már 100% mennie kellene.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33780) Mano66


Mano66
senior tag

Sziasztok.
Régen csináltam új rom installt. Kellene egy kis segítség. Gyári romról térnék át erre (AospExtended-v6.6-mido-20190727-1717-OFFICIAL).Ez a gapps jó hozzá (open_gapps-arm64-9.0-stock-20190809).A recovery cserével nincs gond, csak a többi milyen sorrendben legyen.Olvasgattam a fórumok,de nem tiszta a rom csere.Téglát meg nem szeretnék csinálni.
Leírást itt vagy privátban.
Köszönöm előre is a segítséget.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#33781) Mano66 válasza Mano66 (#33780) üzenetére


Mano66
senior tag

Helyesbítek.Android verzió váltás miatt mi a teendő. Recovery OrangeFox. Full wipe, majd mehet a rom és utána a gapps? Vagy valamit kell még csinálni?

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#33782) [lAyCsI] válasza Mano66 (#33781) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ahogy irtad...

-= No way back from Here =-

(#33783) ktomcat válasza crok (#33779) üzenetére


ktomcat
senior tag

Neki estem a klasszikus dirty flasheléssel, de ez most végig se futott az alábbi szöveget hozta be:

Updater process ended with ERROR: 7
Are you installing onto the correct device?
Search online for error 7.
Error installing zip file '/sdcard.. stb stb a luis rom fájlja

Ezt a buildet most nem a szokásos gépen töltöttem le, lehet corrupt lett a zip fájl bár akkor nem hiszem hogy ez a szöveg jönne elő. :F Természetesen a mido buildet a midora próbálom tenni

0801el szerencsére megint visszakerült minden a régibe

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33784) ktomcat válasza ktomcat (#33783) üzenetére


ktomcat
senior tag

A hiba valóban a letöltésnél volt ezúttal, most újra leszedtem és megint a szokásos bebootol és egyből shutting down van, a többit amit írtál még nekem elég nagy falatnak tűnik de h ha a vidékiek leállnak az itatásommal nekifutok :U :DDD
Esetleg ha clean installt csinálok és a datát teszem vissza orangefoxból az is megoldás lehet?
Egyébként nagyon szépen köszönöm a lelkiismeretes segítségnyújtást :)

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33785) dethroner


dethroner
veterán

Van arra lehetőség, hogy az automata fényerőszabályozás töksötétben mimimumig csökkentse a fényerőt? Megnéztem, kb 50% a legkisebb érték, ez alá nem viszi bármennyire is lehetne még :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33786) Luck Dragon

Sziasztok, édesanyám panaszkodott hogy mostanában a legtöbb hívás esetén ő hallja az adott hívó felét, de őt sajnos nem. Az újra indítás egy kis időre ezt orvosolja , aztán kezdődik újra az egész. Van ezzel kapcsolatban valami ötlet?

UI új SIM kártya van benne, másik készülékkel kipróbálva nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33787) crok válasza ktomcat (#33784) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi, vidékiek már csak ilyenek vagyunk, de én pl. 15 évesen 3 tequila után is szereltem/forrasztottam kirándulóbuszban csöves kistévét hogy másnap legyen tévé az osztálykiránduláson :D Ha már visszateszed a /data-t akkor nem lesz clean flash, ugyanaz marad mint ami előtte volt. De inkább ezt a shutdown dolgot írd már le pontosan hogy mi történik, mert én eddig úgy értettem hogy nem ír ez ki semmit csak MI logó után recovery. De akkor ott még van közte "valami" történés?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33788) crok válasza dethroner (#33785) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez ROM-függő hogy mi az automata minimumja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33789) crok válasza Luck Dragon (#33786) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez igencsak a "klasszikus" zajszűrés probléma lesz.. milyen verziójú most a rendszer a telefonon? Újabbakkal már ilyesmi nem szokott előfordulni. Esetleg tokban van a telefon? A felső mikrofon le van most takarva vagy nincs? Az infraport melletti kis lyuk.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33790) Luck Dragon válasza crok (#33789) üzenetére

Hát erre most jelenleg nem tudok választ adni, nincs nálam , holnap el kérem tőle és akkor okosabb leszek. :)
Ellenben az tudom hogy tok van rajta, de régebben ez nem befolyásolta. Így csak szerintem lesz valamilyen szoftveres nyűg.
Másik hogy a készülék a dobozból kivéve , majd beüzemelését követően az automatikus rendszer frissítés ki lett kapcsolva. Hisz ő nem ért ezekhez és nem akar ezzel foglalkozni. Így mondhatni a legkorábbi verzió teljesít szolgálatot a készüléken. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33791) crok válasza Luck Dragon (#33790) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem mindegy mikor kerult megvásárlásra és mikor lett gyártva - erősen bármi lehet a ROM verzió így.. Lehet nem volt frissítve de mivel stabil frissítés it több mint fél éve volt akár lehet a dobozból kivetten is a legutolsó stabil. De lehet akár Android Marsmallow is, MIUI8-al.. nagyon nem mindegy. Egyrészt frissíteni kellene, másrészt kipucolni a mikrofonok helyét (nem kifújni spray-vel mert az lehet megsérti!). A tok még lehet hasznunkra is, csak akkor kellene egy ROM verzió..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33792) Luck Dragon válasza crok (#33791) üzenetére

Értelek , akkor holnap jelentkezem újra . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33793) ktomcat válasza crok (#33787) üzenetére


ktomcat
senior tag

A "vidéki" kifejezést amúgy a szó jó értelmében használom, ezerrel rajta vagyok hogy itt is maradjak, inkább mint Budapest ahol az emberek egy része parasztabb mint bárhol máshol :D A szerelgetés nekem sem jelent problémát de a telefont csak óvatosan kezelem mert pikkpakk berosszulok ha nem jól sül el és kezdhetem nulláról :DDD

0807es build óta az áll fenn, hogy az RR logós boot végigmegy, aztán fekete kijelző (illetve csak háttérvilágítás és billentyűzet háttérvilágítás is megy) aztán 2-3 mp múlva csak az villan fel hogy shutting down és meg is teszi. De hazudik, mert nem kikapcsol hanem recoverybe bootol. :K Mostmár a stock kernel van, hozzá se nyúlok a rom flashelésen kívül. Volt egy tippem, hogy franko kernel appja szól be (1x már régebben okozott galibát), de most már azt is kipipálhatom.

Érik az a clean install :B

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33794) latya73


latya73
csendes tag

Sziasztok, jelenleg Orange10.1RC-n vagyok. Kell váltanom 10.0 stabilra?

(#33795) crok válasza latya73 (#33794) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak ha a maradék gubancot is ki akarod iktatni. De amúgy 2 perc nincs az egész, amennyi idő volt megírni a hozzászólást már készen lennél vele :D

Nincs spoiler gomb.. na mindegy..

OrangeFox R10 RC1-en vagy ha jól értelmezem,
szóval ez történt még a stable-ig ami mido-ra is vonatkozik
aztán döntsd el, volt még történés vastagon:

OrangeFox R10 ReleaseCandidate 2
mido, vince, whyred, pie-whyred, riva

Changelog:
* Imported some translations
* Fixed password asking after switching theme
* Fixed file manager search
* File manager search is now not case sensetive
* Simplified OTA screen now won't crash recovery
* Corrected EN translation
* Do not reload theme after updating splash
* Hide fox modules menu when FoxFiles dir not found
* Small font for text listboxes
* Fixed RU UTC time
* Added welcome text
* Added credits text, changelog (of rc-1), thanks text

// Format data in Manage Partition page, stop asking about it.

[ mido ]:
* Added led charging indicator:
- Charging - blue led is on
- Charged - green led is on
* Added/Fixed button backlight

OrangeFox R10 RC3
whyred, mido, vince, riva, x00t

Merged TWRP commits:
- Fix symlink creation
- 3.3.1
- Flash both A/B partitions when flashing recovery ramdisk
- Merge "Pass file_contexts path to e2fsdroid" into android-9.0
- Merge "Update help manual in orscmd" into android-9.0
- Update help manual in orscmd
- Merge "language: update Chinese translations" into android-9.0
- Merge "NTFS-3G: use newer libfuse-light in pie." into android-9.0
- toolbox: Avoid linking toolbox tools to dd

OrangeFox changes:
* Merge TWRP 3.3.1
* Global switch in MIUI OTA page won't check "Prevent auto reboot after installing OTA"
* Update magiskboot
* Move the compatibility.zip stuff to a more suitable place
* Create standalone functions for dm-verity/forced-encrpytion patches, and MIUI OTA_BAK
* Allow bypassing the checking of compatibility.zip
* Do not hardcode /data/media/0
* Enable ADB on startup
* Do not force-disable adbd on startup
* Optimize restore page
* Optimize file reading in about page
* Replace & to & to allow upload to crowdin

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33796) crok válasza ktomcat (#33793) üzenetére


crok
Topikgazda

Továbbítom!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33797) latya73 válasza crok (#33795) üzenetére


latya73
csendes tag

Igazából nem érzek semmi gubancot, azt hittem, hogy ez a legfrissebb, a mega oldaladon is csak ezt láttam eddig, csak ma vettem észre, hogy van már stabil is. Ezek szerint 10.1-ről 10-re váltani nem downgrade.

[ Szerkesztve ]

(#33798) dethroner válasza crok (#33788) üzenetére


dethroner
veterán

Utolsó global stabil van fent. Bele lehet valahogy piszkálni, hogy sokkal értelmesebb módon használja a teljes fényerő tartományt?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33799) Luck Dragon válasza crok (#33791) üzenetére

Tudom hogy nem a legelőkelőbb képet teszem fel,de a lényeg így is látszik.
[kép]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33800) ktomcat válasza crok (#33796) üzenetére


ktomcat
senior tag

Megtörtént a clean install és a mai 0811-es verziót tettem fel, eddig gond nélkül bootol, épp lakom be :U Valami azt súgja soha nem tudjuk meg mi volt itt a probléma

Redmi Note 11 Pro eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.