Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) crok válasza SirKero (#34950) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor csak a bill. mint olyan nem megy, a telefon attól használható. Akkor első körben beállítások - telepített appok - jobb fent kis menu megnyit - rendszerappok megjelenítése > kapcsold be (szerintem a GBoard rendszerapp) - keresd meg a listában a GBoard-ot - állítsd le - töröld az adatait (megpróbálhatod előbb csak a cache-t és ha nem jó úgy se akkor teljes adattörlés) és próbáld meg újra a szövegbevitelt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34952) SirKero válasza crok (#34951) üzenetére


SirKero
őstag

A beállítások között olyan hogy telepített appok nincs vagy nem találom. :(
Bocs de nem vagyok nagyon jártas a telefon témában :B

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#34953) crok válasza SirKero (#34952) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet hogy telepített alkalmazások néven van a legvégén a listának, azért ennyire nem kell tartani a menük végignyomkodásától :U A beállításokban felül van egy kereső, azt is használhatod, írd be hogy "telepített".

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34954) regener válasza SirKero (#34948) üzenetére


regener
veterán

Ma reggel nekem is folyamat leállt, de volt egy frissítés és újraindítottam a telót, azóta jó.

(#34955) crok válasza regener (#34954) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ez lenne a következő lépés - csak a Play-ből letöltött frissítés a régi cache-ével/adatával néhány rendszeren összeakadt most, de mivel ide nem jött panasz (eddig) nem is írtam ki.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34956) SirKero válasza crok (#34953) üzenetére


SirKero
őstag

A Gboardot megtaláltam ( nyelvek-bevitel ) le is állítottam ez írtam az első hozzászólásomban. Az adatait hol tudom törölni?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#34957) crok válasza SirKero (#34956) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy írtam: beállítások - telepített alkalmazások(?) - jobb fent kis menu megnyit - rendszerappok megjelenítése > kapcsold be (szerintem a GBoard rendszerapp) - keresd meg a listában - állítsd le - töröld az adatait

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34958) SirKero válasza crok (#34957) üzenetére


SirKero
őstag

Ezek a lehetőségek vannak.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#34959) crok válasza SirKero (#34958) üzenetére


crok
Topikgazda

..alkalmazáskezelés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34960) SirKero válasza crok (#34959) üzenetére


SirKero
őstag

Ott a felső sarokban lévő menüben pedig ezek
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#34961) crok válasza SirKero (#34960) üzenetére


crok
Topikgazda

Összes alkalmazás megjelenítése.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34962) SirKero válasza crok (#34961) üzenetére


SirKero
őstag

Csináltam egy adattörlés és úgy néz ki sikerült!!! :C :C
Örök hálám a türelmedért :R :R

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#34963) crok válasza SirKero (#34962) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen.
Az állapot szerinti rendezést meg lehet célszerű lesz ábécésorrendre átállítani.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34964) fricc_


fricc_
tag

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani, hogy lehet rávenni a telót, hogy az SMS-ek érkezésekor ne rezegjen?
A rendszer érintetlen v11.0.2.0 global stable.

Miután frissült a rendszer, minden alkalmazásnál külön külön ki kellett kapcsolnom a rezgést, de az SMS-nél nem jöttem rá hogy hogyan kell :-)

(#34965) crok válasza fricc_ (#34964) üzenetére


crok
Topikgazda

Az SMS appon belül lehet kikapcsolni, a beállításaiban - úgy emlékszem. Az értesítéseknél nem lehet külön.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34966) crok válasza SirKero (#34962) üzenetére


crok
Topikgazda

Oh, most látom hogy szerkesztetted - akkor OK!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34967) aytukabozs válasza SirKero (#34948) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ez amúgy valami gboard házon belüli gebasz volt, mert anyám Motorola teloja, meg a gyerek Nexus tabja is bedobta tegnapelőtt ugyanezt a trükköt.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34968) aytukabozs válasza aytukabozs (#34967) üzenetére


aytukabozs
addikt

De ha már itt vagyok legyen egy kis ON is;

Miután a globas st. MIUI 11 frissítés gyakorlatilag használhatatatlanná tette a telefont,
a leutolsó tippek alapján feltettem a pie alapú official Pixel Expreience-t,
és ha már lúd, legyen kövér alapon, egy kernelt is alá, ami meg az Ethereal.

Eddig minden nagyon szép, az akkuidő további finomhangolgatás nélkül is minimum másfélszerese a
gyári MIUI-nak, de pár dolgot nem értek, nem találok.

Pl. csak 1db térerő jelző ikonom van, noha 2 kártyát használok, és ráadásul hiába megy a mobilnet, ezt semmi nem jelzi az értesítési sávon.

Ez vajon alapból ilyen vagy csak én bugzok? Hogy lehet megoldani hogy legyen 2 jelerősség jelző ikonom, és aktívan jelezze is épp melyiken megy a net?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34969) aytukabozs válasza aytukabozs (#34968) üzenetére


aytukabozs
addikt

Na most, storno minden.
Egy recoveryben tett látogatás után (ahol csak nézelődtem, de semmit nem piszkáltam) ez a helyzet:

szóval akkor most az új kérdésem az hogy wtf?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34970) FLATRONW válasza aytukabozs (#34968) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ha nem oldódott volna meg a gondod, akkor a mobilnet kikapcsolt állapotát jelzi a rendszer, mégpedig így:

[ Szerkesztve ]

(#34971) gaben88 válasza SirKero (#34948) üzenetére


gaben88
őstag

Gboard hiba, tele van vele a Google Play Gboard komment szekcioja.

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#34972) dobolan válasza dobolan (#34780) üzenetére


dobolan
senior tag

Miui 11 global stable akkuidővel kapcsolatban van valami előrelépés? Én minden tőlem telhetőt kipróbáltam, sehogyan sem tudtam visszanyerni a 10-es akkuidejét, és ez eléggé zavaró számomra.
Másik lehetőség: visszatenném a régit. Van valamilyen mód a frissítés előtti verzió egyszerű visszaállítására? A telefonom gyári állapotú. Egyszerű alatt azt értem, ahogyan lefrissített, úgy visszafele lehet vagy nem?

(#34973) aytukabozs válasza FLATRONW (#34970) üzenetére


aytukabozs
addikt

:R Köszi, de már megoldódott.
Bár azt nem értem hogyan. :DDD

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34974) crok válasza aytukabozs (#34973) üzenetére


crok
Topikgazda

Egz apró hiba, első start / setup alatt nincs az első SIM-en kívül megjelenítve a második - nem nagy kaland, egy restart után minden okay. Ha valódi gond lenne hidd el az indiaiak már telef.*ták volna a Telegram csatornát de admin vagyok és nem csipog a Telegram tömeges report miatt :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34975) crok válasza dobolan (#34972) üzenetére


crok
Topikgazda

Az itt említett c.mi.com-os bugreport-omban a #22 hozzászólásban leírtam mit csináltam hogy jobb legyen (nem jó.. csak jobb).

Viszont ehhez (legalábbis a végéhez) meg root kellett, persze nem minden részéhez (írtam mihez kellett, azt akár ki is hagyhatod, megpróbálhatod azok nélkül hogy megy). Amihez (mármint a Magisk telepítéséhez) viszont nyitott bootloader kell.. Ami viszont akkor is kelleni fog ha MIUI 10-re akarsz visszaállni (mindegy hogy fastboot vagy recovery módszerrel). De ha meg már belekezdtél és mindenképp MIUI 10 maradjon akkor én inkább az utolsó Xiaomi.EU stabilt (V10.2.2.0) tenném fel, az alapból is jó volt.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34976) dobolan válasza crok (#34975) üzenetére


dobolan
senior tag

Köszi, de akkor az írásod alapján mindent megcsináltam, amit lehetett, de nem segített.
Ha nincs más, akkor felteszek majd egy másik romot, ha lesz elég szabadidőm és kedvem hozzá. :R

(#34977) tbc2 válasza dobolan (#34976) üzenetére


tbc2
tag

Sziasztok!

Én még a 9.6.3-on ragadtam (Global Stable), és az utóbbi pár napban nekem is sokkal jobban fogy a szufla az akksimból, mint szokott. Fele-harmada annyi az üzemidőm, mint szokott.

Nagyon összeesküvéselmélet-szagú, amit írok, de nem gondoljátok, hogy Kínának szüksége volt az elmúlt pár napban "némi" compute powerre, és distributed módon be-besegítettünk nekik egy backdooron keresztül? :)

Ugyanezt a jelenséget tapasztalják a Note7 topicban lakók is, és az esetem bizonyítja, hogy NEM a 11-es MIUI az oka, hanem 2019 december eleje-közepe az az időszak, amikor a MIUI user típustól függetlenül lassulást/pörgő procit/csökkent akkuidőt tapasztalnak.

Ha tippelnem kéne, szerintem nem a pí értékét számolják ki még pontosabbra :)

(#34978) crok válasza tbc2 (#34977) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt érezted volna, mert az hogy nem alszik a készülék és kicsit jobban fogy az akku az nem egyenlő az elosztott számolással járó ébrenlét + többlet számításból származó magas frek. tartományban végzett munka merülésével (plusz éreznéd hogy meleg a telefon, garantálom). Ellenben minden egyes "merülős" kérdéssel jött embertől akitől kaptam bugreport-ot mindenhol volt két app ami folyamatosan előtérben volt: a Biztonság app és a "Joyose". Na, azok tartják ébren a készüléket, nem engedik deep doze-ba csak light-ba ami kb. paripapipilő. Ezt érzitek MIUI-n (globálon) most. Xiaomi.EU-kkal ilyen nincs most, és az meg ugye kínai alapú.. akkor? (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34979) tbc2


tbc2
tag

A Note4-em ebben a pillanatban is durván merül (nap közepén tartunk, és 57%-on vagyok, ilyenkor 80% körül szoktam lenni). A Note7 topicba is írtam, hogy a tegnapi napon, amikor egymás mellett volt a Note4-em és a Note7-em (ez utóbbi SIM kártya és Wifi link nélkül), a Note4 szignifikánsan jobban merült, a Note7 pedig pompás üzemidőt produkált - annyi a bökkenő, hogy az előbbit konkrétan NEM használtam, az utóbbival pedig folyamatosan fényképezgettem. Tehát a MIUI11 nem szükséges komponense a merülés-mizériának, a netkapcsolat viszont igen.

Csináljak és küldjek én is egy bugreportot a pillanatnyilag nagyon merülő Note4-emből?

(#34980) crok válasza tbc2 (#34979) üzenetére


crok
Topikgazda

Jöhet!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34981) tbc2


tbc2
tag

Átküldtem. Most éppen 53%, úgy, hogy azóta nem csináltam vele semmit, csak 2 x 5 mp-ig ébren volt a kijelző.

(#34982) tbc2


tbc2
tag

Az izgalmak netovábbja: most 51%. Tehát eltelt majdnem 1 óra úgy, hogy 2%-ot merült, azt megelőzően pedig eltelt 20 perc úgy, hogy 4%-ot merült. Konkrétan semmi nem történik a telefonnal, csak 10-20 percenként felveszem, és 1 másodpercig nézem a képernyőjét, hogy hol tart az akksija...

(#34983) tbc2 válasza tbc2 (#34982) üzenetére


tbc2
tag

Eltelt újabb 2 óra, és 47%-on állok. Volt eközben egy rövid telefon, pár rápillantás a képernyőre, és egy shazam felismerés. Azért gondolom, hogy valami "központi utasításra történés" állhat a dolog mögött, mert látszólag "magától" indult el valami, ami ébren tartotta a telefont a délelőtt során, és látszólag "magától" állt le ez a valami. Hm... Küldök még egy bugreportot, jó?

(#34984) crok válasza tbc2 (#34983) üzenetére


crok
Topikgazda

Irtam emailt 5 perce, abban johet valaszkent.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34985) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Egy kis észrevétel a Pixel Experience (Pie) rendszerhez.
A gyári rendszeren ha a telefonról másoltam az asztali PC-re wifin keresztül, akkor csak 4-5 MB/s-al történt az. Most már stabil 8-9 MB/s-al másol.

(#34986) djtörök


djtörök
senior tag

Ma megjött a Redmi Note 8 pro, így a mido tartalék lesz, továbbra is figyelem a topic-ját.

Munkatársam is panaszkodik, hogy gyorsan merül, mióta 11-re frissült a note 4-je.
Azt mondja, reggel 6kor leveszi a töltőről, 1 óra alatt lemegy 80-ra a töltöttség, úgy, hogy nem csinált vele semmit. Nekem pixelexperience plus pie rommal még mindig hozza a 8h sotot.

(#34987) crok válasza djtörök (#34986) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a Mido se alszik akkor..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34988) dethroner válasza djtörök (#34986) üzenetére


dethroner
veterán

Nem értem ezt a problémázást az akuidővel. Reggel vettem le a tölrőről, van benne 3 óra képernyőidő és van még vissza 72%. Csináltam képmentést, de PH appról nem tudom hogy kell beilleszteni 🤔

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34989) crok válasza dethroner (#34988) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt a problémázást úgy kell érteni ahogy ezt a bejegyzést megírtam: MIUI 11.0.2.0 alatt nálam a 28% esés (100%->72%) úgy alakul hogy a képernyőidő 23 teljes egész percnyi Chrome meg email volt amit én csináltam, a maradék meg.. Xiaomi együttható.. (Aznap volt egy Debrecen - Szeged - Debrecen és én vezettem szóval nem nagyon volt elővéve a készülék mert a kocsiban más telefont használok.) De csatoltam bele "normál" statot is. Sőt, olyan is van benne amit már agyonpatkoltam. Jobb, de közel se jó. Ugyanezen a készülék stat-ja ugyanazokkal az appokkal ugyanazon - normál - felhasználás mellett LOS 16-al pedig szintén csatolva van, ég és föld. Ha neked jól működik a 11.0.2.0 az faja, csak egyelőre nem érti senki hogy miért :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34990) dethroner válasza crok (#34989) üzenetére


dethroner
veterán

Nálam is a legújabb global stabil van, ma volt egy Pécs-Nyírbogát utan aminek a felétől ezzel a telóval navigáltam. Szóval gps és mobilnet is futott végig 2 sim kártyával, most PH-zok, viberen csetelek, és még most is 71% az aksi, több mint 3 óra képernyővel.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34991) crok válasza dethroner (#34990) üzenetére


crok
Topikgazda

Weird.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34992) dethroner válasza crok (#34991) üzenetére


dethroner
veterán

Az 😉

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34993) dethroner válasza crok (#34991) üzenetére


dethroner
veterán

Voala
[kép]

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34994) crok válasza dethroner (#34993) üzenetére


crok
Topikgazda

Én nem kérdőjeleztem meg!
Nekem tök OK ha működik (:
Én csak válaszoltam a kérdésedre, hogy ez most nem sima rinya hanem sokszorosan alátámasztható probléma és mégse foglalkozik vele akinek kellene - akinek meg jól működik annak tök jó (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34995) dethroner válasza crok (#34994) üzenetére


dethroner
veterán

De mitől ez a nagy szórás? Miért megy pl nálam akkor is ha már a végitélet trombitáját fújják, míg nálatok szinte úgy merül mint a tóba dobott kő?
Nálam mindig be van kapcsolva az aksikímélés. Lehet ezért?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34996) crok válasza dethroner (#34995) üzenetére


crok
Topikgazda

Olvasd el a teljes c.mi.com linket amit adtam és 90%-ra megtudod.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34997) dethroner válasza crok (#34996) üzenetére


dethroner
veterán

Szpík ungárn pls 😛

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34998) crok válasza dethroner (#34997) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert egyszerűen nem megy le deep doze-ba a telefon csak light-ba, oda is csak elvétve, kvázi állandóan ébren van, ébren tartja vagy 2..3 app meg istentudja hány egyéb szolgáltatás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34999) dethroner válasza dethroner (#34993) üzenetére


dethroner
veterán

Azóta is bírja :DDD

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#35000) dethroner


dethroner
veterán

Dicsekedhetek még? :)

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.