Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) MrChef válasza sandró60 (#22998) üzenetére


MrChef
aktív tag

Van rajta nyílás, lásd a fotómat alant.
[kép]

(#23002) Lujo416


Lujo416
tag

Sziasztok
3 fájlt (zene) sehogy se tudok letörölni a telefonról
Letörlöm a gyári fájlkezelőből majd VLC ben újra megjelenik és lejátszható és ha megint bemegyek a gyári fájlkezelőbe akkor ott lesz a 3 zeneszám 0kb formában és nem is törölhető
Gèpre dugva és törölve is újra megjelenik és lejátszható
Ezeket hogy tudom törölni teljesen?

(#23003) kelly416 válasza crok (#23000) üzenetére


kelly416
veterán

Ha már ennyire off-olunk, legaláb had okosodjak. Van egy TP-link AC1200 cumókám otthon, arról osztom az észt a netet a házban vezetékmentesen. Ez ugye 3 antennás cucc. Hogyan illene álljanak az antennái? (Egyébként szekrény tetejére van téve, nincs semmi mögé bedugva, van is többnyire az egész 80nm-en net, de nem haragudnék, ha lehetne ezen javítani, mert a vályog az vályog. :DDD )

(#23004) ben11 válasza punky10 (#22985) üzenetére


ben11
őstag

Shockproof és ultraslim?? Ez a kettő így egymas mellett igen vicces.. :D

(#23005) Dave Crank válasza Lujo416 (#23002) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Milyen zene file-ok?
Gyárilag a telón vannak, vagy korábban te másoltad fel?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#23006) punky10 válasza ben11 (#23004) üzenetére


punky10
addikt

Az.De az ebay-en igen gyakori szóõsszetétel... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#23007) Fishor válasza MrChef (#22993) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Hát üvegnek vettem, nem tudom az-e. Az biztos hogy nagyon gyűjti az ujjlenyomatot. És bár többnyire jól működik, de a tokom biztosan nyomja, szerintem idő kérdése és le fog jönni. Valamint néha érzem ha nyomkodom, hogy kattog, meg ilyenkor néha nem mindenhol érzékel, szóval lehet, hogy az lesz a vége, hogy visszaállok a régi nem fullos üvegfóliára.

Üdv: Fishor

(#23008) ht42


ht42
senior tag

Nálatok se működik az Accuweather?

(#23009) sandró60 válasza ht42 (#23008) üzenetére


sandró60
addikt

Nem működik.Azt hittem a frissítés miatt,mert feltettem a 9.2.1 tudom nem ez a legfrissebb.Idáig halasztottam a 8.5.....akárhány frissítését. :D

(#23010) skun76


skun76
csendes tag

Sziaszok.
Ma beszéltem az XXLGSM-el 4/64 note 4-el kapcsolatban.
Az eladó szerint a náluk kaphat készülék biztosan tudja a B20-at viszont a piros Global Version felirat nincs a dobozán. Azt állította, hogy a mostaniakon már nincs ilyen jelzés.
Illetve olyat mondott, hogy az Európai SD625 már mind tudja a B20-at.
Hihetek neki?

(#23011) Lujo416 válasza Dave Crank (#23005) üzenetére


Lujo416
tag

Én raktam rá gèpről másolva de most sehogy se tudom törölni

(#23012) kanyi51 válasza skun76 (#23010) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szerintem NE! Most vettem egy hete és a piros matrica rajta van ( 3/32 GB ).Igaz nem náluk hanem Global Storen. Ma erőt vettem magamon : és az Összefoglaló alapján nyitottam + twrp + root hihetetlen!! KB fél óra volt mindez úgy hogy az engedélyezés is most volt. :C

(#23013) crok válasza kelly416 (#23003) üzenetére


crok
Topikgazda

Álljon függőlegesen - a házzal nem tudsz úgyse mit csinálni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#23014) vigyori78 válasza skun76 (#23010) üzenetére


vigyori78
őstag

Mindegyik global verzión van piros címke, illetve az oldalukon nem is látok 4/64-es verziót csak 3/64-est amiről még nem is hallottam .... ??

(#23015) skun76 válasza vigyori78 (#23014) üzenetére


skun76
csendes tag

Az oldalukon én sem láttam de telefonon azt mondta, hogy van.
Mindegy. Ők kilőve.
Mi a véleményetek a Kingtel-ről?
Náluk most a 4/64 53000HUF

(#23016) punky10 válasza skun76 (#23015) üzenetére


punky10
addikt

Egyik ismerősöm az MxStore-tól rendelte.4 nap múlva megkapta,minden OK volt.
Nem kötelező,csak egy lehetőség... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#23017) helixP válasza vigyori78 (#23014) üzenetére


helixP
nagyúr

Azok MTK-sak nem?

(#23018) btibiii válasza skun76 (#23015) üzenetére


btibiii
csendes tag

Én ott vettem és semmi gond nincs vele, te is nyugodtan megveheted!

[ Szerkesztve ]

Sohase mondd, hogy túlvagy már mindenen...#O1G

(#23019) skun76 válasza btibiii (#23018) üzenetére


skun76
csendes tag

Szia
Te az XXL-ről vagy a Kingtel-ről beszélsz?

(#23020) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Köszönöm a segítséget srácok, tegnap óta RRemix 6.0.0 szalad a telefonon, egyelőre nagyon bejövős ez a rom, gyors, és nagyon szépen testreszabható. :)) :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#23021) beers válasza btibiii (#23018) üzenetére


beers
addikt

Sorry félre láttam.

[ Szerkesztve ]

M&N

(#23022) btibiii válasza skun76 (#23019) üzenetére


btibiii
csendes tag

Az utóbbiról.

Sohase mondd, hogy túlvagy már mindenen...#O1G

(#23023) Gloob


Gloob
addikt

Van új Magisk, és Magisk manager is.

Samsung Galaxy A52S

(#23024) dethroner válasza fudi2002 (#22973) üzenetére


dethroner
veterán

Global stabil :K

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#23025) Oldman2 válasza SyMbioTe (#23020) üzenetére


Oldman2
veterán

Én most álltam le róla, mindazon felül, hogy nem volt rossz...

Reboot után 10-ből 9x lefagyott a bootlogo közben.

(#23026) kmarci25 válasza Gloob (#23023) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha frissítettem a Magisk Managert, akkor simán ráküldhetem a zip-et is, amit az új manager felajánl? (Semmi különösebb nincs, csak root, adaway és camera mod.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#23027) Archttila válasza Gloob (#23023) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Tegnap este frissítettem, azóta hiba nélkül dübörög :)
RR6

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#23028) Gloob válasza kmarci25 (#23026) üzenetére


Gloob
addikt

Igen. Telepíti, majd kéri a reboot - ot.

Samsung Galaxy A52S

(#23029) kelly416 válasza skun76 (#23010) üzenetére


kelly416
veterán

Felejtsd el. Nekik minden eladó, de nem feltétlenül Te kell megvegyél mindent. Ha nincs rajta a "Global" felirat, tartsák meg. Vegyél inkább kicsit drágábban, de itthoni garanciával és B20-al. Biztos ami biztos.

crok:
Köszi. Úgy lesznek. A házzal nem tudok mit csinálni, de ha az antennákkal lehet picit ösztökélni a dolgot, azt megpróbálom. Most 45-90-135 fokban vannak még, ha hazaérek, javítok rajta.

Oldman2:
Nekem hónapok óta RR van a telómon, és ugyan sokat megy a logó, de soha nem volt vele egyéb gondom, minthogy lassan indul újra, ezért talán havonta egyszer újra is indítom. De inkább jóval ritkábban. ;] Nálad valami egyéb bibi lehetett szerintem, egy újbóli RR teljes újratelepítés lehet, sokat segítene, ha egyébként tetszett a rom.
Szerk: Bocs, a verzió nem stimmel, 5.8.5 megy nálam hibátlanul, de még senki nem panaszkodott Rajtad kívül a 6.0.0-ra emlékeim szerint, hogy lefagy boot közben.

[ Szerkesztve ]

(#23030) crok válasza kelly416 (#23029) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha esetleg lenne pince meg padlás is ahol kéne a wifi és csak ez az egy AP van akkor még lenne értelme ennek a felállásnak, de vályognál ezt a felállást kétlem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#23031) skun76 válasza btibiii (#23022) üzenetére


skun76
csendes tag

Köszönöm

(#23032) kelly416 válasza crok (#23030) üzenetére


kelly416
veterán

Pince nincs, a padlásra meg akarok tenni egy másik routert (a házat körbeveszi a saját udvarom), amivel majd az udvarra szórom ki a jelet. De nem beépített padlás, csak (télen nyári, nyáron téli) ruhák, szánkók, egyebek vannak fent, úgyhogy tényleg csak az lesz az értelme, hogy az udvarra terítsen, ha egyáltalán megjátszom majd. Na de ne off-oljunk itt ennyit, mert jön a topikgazda és jogosan a fejemre koppint. ;]
Köszi az eddigi segítséget is.

(#23033) kanyi51


kanyi51
senior tag

Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy végül is melyik a jobb, gyorsabb, erősebb, mit tudomisén még mi lehet a különbség köztük : Magisk vagy a Supersu ?

(#23034) BSOD


BSOD
senior tag

Rendeltem egy csere kameraszenzort a witrigstől. Sikerült ugyanazt a samsung szenzort küldeniük, mint amit le akartam cserélni :W

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#23035) punky10 válasza BSOD (#23034) üzenetére


punky10
addikt

Annyira gyengébb a Samsung a Sony-nál,hogy megéri szétszedni?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#23036) BSOD válasza punky10 (#23035) üzenetére


BSOD
senior tag

Minimális, de azért látható különbség van. Amire én többnyire használom (közeli képek, "majdnem makrók", nem ideális fényviszonyoknál) ott számít ez a kis difi is.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#23037) vipviform válasza BSOD (#23034) üzenetére


vipviform
senior tag

Küldtem privit.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#23038) Upo válasza BSOD (#23034) üzenetére


Upo
addikt

Bele van írva a leírásba hogy sony szenzor. Az a minimum, hogy visszaadják a pénzt, visszaküldés nélkül, ha ők nem akkor meg a paypal. Ugye azzal fizettél?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#23039) RVR400 válasza punky10 (#23035) üzenetére


RVR400
veterán

2 perces művelet...

(#23040) BSOD válasza Upo (#23038) üzenetére


BSOD
senior tag

Írtam nekik. Kiderül.
Már vettem egyet tőlük karácsony előtt, csak megkotlott az előző telefonom és elkótyavetyéltem a szenzort...

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#23041) helixP válasza punky10 (#23035) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem. Pixelvadászok valamit felfedeznek, de nekem volt mind a kettő és nincs különbség.

(#23042) olloczky


olloczky
senior tag

Hali

Kolléganő nem rég vett ilyen telót, de az SD kártyán lévő képek nem töltődnek be a Galéria alkalmazásba, és a Google Fotók alkalmazásban is csak akkor tudja megnézni, ha kiválasztja az adott mappát. A régi képek Camera roll mappában vannak, nem tudom ennek lehet-e hozzá köze. Hogy lehetne megjeleníteni az összes régi képét a galéria appban?

üdv

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#23043) helixP válasza olloczky (#23042) üzenetére


helixP
nagyúr

DCIM-mappába próbáljátok áttenni a képeket.

(#23044) olloczky válasza helixP (#23043) üzenetére


olloczky
senior tag

Aha én is ilyesmire gondoltam, holnap kipróbáljuk. Köszi!

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#23045) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Megőrjít ez az OTP app. Amióta frissítettem RR6-ra azóta észreveszi, hogy rootolt a teló és törli a regemet.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#23046) crok válasza Archttila (#23045) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk hide? SU hide?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#23047) crok válasza kanyi51 (#23033) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem neked kb. semmi. Ha a banki alkalmazásod (vagy pl. Pokemon GO / Android Pay) olyan, hogy nézi hogy root-olt-e a telefon akkor a Magisk jobb választás lehet, könnyebb vele "elrejteni". A SuperSU egy jól bejáratott dolog (abban is van hide csak kicsit nehézkesebb, su symlink-el például), a legtöbb app-al együtt is működik de nem tudsz vele pl. Android Pay-t csinálni mert a SafetyNet-en tuti hasalni fog, Magisk-el vannak némely appoknál gondok (Wakelock detector, AdAway (bár ez pl. orvosolható)) de a SafetyNet-en átmegy. Egyik se jobb, erősebb (ezt nem is értem) vagy gyorsabb, mindkettő ugyanarra való de megvannak az előnyek / hátrányaik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#23048) Archttila válasza crok (#23046) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

jah lemaradt: Magisk latest

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#23049) crok válasza Archttila (#23048) üzenetére


crok
Topikgazda

És beállítottad a hide-ot, az app nem "láthatja" a root-ot?
Lehet nálad a Magisk Manager-t is el kell rejteni.
SELinux permissive? Csak enforced-el megy - lehet a ROM maga nem is enforced..
USB debug-ot kapcsold ki ha be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#23050) Archttila válasza crok (#23049) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Persze hide van rajta...Pont most csináltam meg, rejtettem a magát a progit is de semmi, viszont elképzelhető, hogy bank app reinstall megoldja mindjárt megnézem.
Esetleg arra gondoltam, hogy maga a bank app hagy maga után xy fájlt vagy ez baromság?

"SELinux permissive? Csak enforced-el megy - lehet a ROM maga nem is enforced.."

ezt nem teljesen értem...

USB debug-ot kapcsold ki ha be van kapcsolva.

nincs

"Azt csak az tudja aki írta.."

:R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.