Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) ktomcat válasza [lAyCsI] (#34450) üzenetére


ktomcat
senior tag

hát az attól függ mennyire érek épp rá, a 1019et még nem tettem fel de legalább heti 1x szoktam frissíteni

ami viszont kevésbé off, ugyebár custom romok alatt a wifi és a bluetotth egyidejű használata lassulást idéz elő, erre láttam pár megoldási lehetőséget (amint láttam crok is járt abban a topikban) egyik az volt hogy a nearbymessagesservicet kell disabled-re állítani. Hát ez nekem azt idézte elő hogy a playstore és mifit meg az amazfit beakadt és kb. 2 órával rövidítette a kijelzőidőt (ha nem több). Másik lehetőségként láttam hogy a gps-t kéne kikapcsolni amikor megy a wifi és akkor rendben van, hát én ebből nem sokat tapasztaltam. Szereztem egy bluetoothos fülest és ezért kezd egyre jobban érdekelni a dolog :U Valakinek van még valami más ötlete erre a jelenségre?

Redmi Note 11 Pro eladó

(#34452) crok válasza ktomcat (#34451) üzenetére


crok
Topikgazda

Jaja, az említett topik konkrétan az Advanced LOS 16 by LilBlinx XDA thread-je (:

Amit írsz az vagy 3 különböző dolog.. valahol a "valamit valamiért" és a "háromból bármelyik kettőt" keveréke.

A lassulás.. ezzel se lesz kardinálisan jobb, ettől még a két dolog (WLAN & Bluetooth) még egy antennát használ és a köztük levő váltogatás miatt lassú (nyilván amíg az egyik aktív a másik nem tud forgalmazni). A Nearbyservices leállítása és tiltása annyit dob, hogy akiknél sok ismerős van a közelben (iskola, munkahely..) na ott nagyon nagyon sokat aktív a Bluetooth.

A GPS kikapcsolása: AOSP ROM-okban Pie óta ugye megváltozott a hely pontosság menü, pontosabban gyak. nincs. Vagy be van kapcsolva a helyzet vagy nem. Namost, LOS alapú ROM-okban (mint az RR is, nem?) a helybeállításokban van olyan hogy akkukímélő, ami ugyanúgy működik, mint előtte: csak WLAN + Bluetooth + cellainfo, de ha a WLAN és Bluetooth keresést letiltod akkor csak a cella marad. Neked szerintem pont ez kell, én is így használom amúgy az Adv. LOS16-ot.

De ha most beszereztél egy Bluetooth-os fejhallgatót akkor lehet most jól megszivattad magad, mert a WLAN + aktív Bluetooth audio stream az kellemetlenül fog megférni csak egymás mellett (írtam már erről XDA-n és a Logout-on is, ezt utána átvette LilBlinx is, utána ki is egészítettem.) arról nem is beszélve hogy bármi ami rádiótechnikát használ az sugároz, ami sugároz ahhoz erősítő kell, ahhoz pedig energia, ami az akkudból lesz kinyerve. Ezt el kell fogadni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34453) ktomcat válasza crok (#34452) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm a részletes problémakifejtést, ha jól sejtem akkor vagy megbarátkozom a dologgal vagy kezdhetek szemezni a note 8al :U Csak annyira szeretem ezt a telefont már, van hozzá még vagy 8 kijelzővédőm meg 4 tokom, életfogytig számoltam vele :B

Redmi Note 11 Pro eladó

(#34454) crok válasza ktomcat (#34453) üzenetére


crok
Topikgazda

..mert ez olyan nagy gond amúgy? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34455) ktomcat válasza crok (#34454) üzenetére


ktomcat
senior tag

hát mostanában elég sokat használom a skypeot meg ilyeneket telefonálásra és elég sokszor laggol, amíg nem a bt füles volt addig csak kikapcsoltam a bt-t és a probléma megszűnt, csak annyira tetszik ez a kábel nélküli élet hogy kb. szimbiózisba vagyok a fülessel :D de emiatt most biztos nem fogom dobni a telefont, tavasszal újra átgondolom a helyzetet :B

Redmi Note 11 Pro eladó

(#34456) crok válasza crok (#34449) üzenetére


crok
Topikgazda

[link] Kint van az Advanced LOS 16 by LilBlinx is!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34457) Sweet Lou 6 válasza crok (#34449) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ez jó hír, át is tértem erre a verzióra.
egy bugot viszont észrevettem, az első ujjlenyomat után többet nem tudok hozzáadni a feloldáshoz, mert szenzorhibát ír ki.

sweetlou6.wordpress.com

(#34458) crok válasza Sweet Lou 6 (#34457) üzenetére


crok
Topikgazda

Atnevez, torol, ujra hozzaad?
fpreset.zip?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34459) Sweet Lou 6 válasza crok (#34458) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

átnevezni át tudom, törölni nem. hol találom/mit csináljak az fpreset.zip-el? (kicsit új még nekem a romolás, sorry)

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#34460) crok válasza Sweet Lou 6 (#34459) üzenetére


crok
Topikgazda

Flasheld TWRPben, megtalalod a Mega tarhelyemen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34461) Sweet Lou 6 válasza crok (#34460) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ő lenne az, ugye?

sweetlou6.wordpress.com

(#34462) Sweet Lou 6 válasza Sweet Lou 6 (#34461) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

köszi ezzel sikerült hozzáadnom újat.

sweetlou6.wordpress.com

(#34463) dethroner


dethroner
veterán

Hello!
Egy voda és egy digi sim van a telóban, a voda hanghívásra, a digi adatra van beállítva, folyamatosan mobilneten lóg. Sokszor hetekig nem mozdulok ki a digis hálózatból, akkor semmi gond. De ha pár órára lefedettség nélküli területre megyek, utána hiába jövök vissza, nem áll be a 4G kapcsolat. A 2G-re magától visszamászik, de hiába kapcsolgatom ki-be az adatkapcsolatot, nem jön helyre. Most megnéztem manuális kereséssel, a digi sim (1-es sim) helyen csak 2G és 3G hálózatokat lát, mondjuk abból az összes megvan, de 4G egy darab se. És most a 2-es sim helyre hiába állítom be a mobilnetkapcsolatra, ott meg csak 2G hálózatokat mutat. Direkt nem indítottam újra a telót pedig tudom hogy ez megoldaná a problémát, most szeretnék rájönni a segítségetekkel hogy mi okozza ezt. A legutolsó globál stabil rendszer van rajta.
Még annyit teszek hozzá, hogy emlékeim szerint ha kikapcsolom a mobilnetet mielőtt elhagyom a digi-s lefedettséget és miután visszajöttem bekapcsolom a mobilnetet akkor minden jó, akkor egyből csatlakozik. De így, hogy bekapcsolt mobilnettel veszíti el a hálózatot, így már meghülyül.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34464) Sweet Lou 6 válasza dethroner (#34463) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

keress vissza a topikban a digire, a gyári rendszerrel nem kezeli megfelelően a digit ez a telefon. van róla leírás, utána szépen működik, de root kell hozzá.

sweetlou6.wordpress.com

(#34465) pulutodurumo válasza dethroner (#34463) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Egyszerre csak egy kártyán megy a 4G. Ha jól emlékszem. Így ha nincs DIGI hálózat, a vodás kártya felmegy 4G-re, így a másik már nem tud. Szerintem ez az oka. Aztán legfeljebb kijavítanak a többiek.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34466) dethroner válasza Sweet Lou 6 (#34464) üzenetére


dethroner
veterán

Visszanéztem, de csak egy ilyen hozzászólás volt [link] megoldás viszont egy darab se :(
(#34465) pulutodurumo Az addig oké hogy csak egy kártyán meg y 4G egyszerre, de mi az oka hogy amikor visszajön a teló 4G-s lefedettségre, se a sim saját hálózatát nem látja, se más 4G hálózatot, csak 3G és 2G-t. És amikor a vodás simet (sim 2)állítom be adatkapcsolatra, akkor az meg csak és kizárólag 2G hálózatokat lát, pedig a preferált hálózatoknál a 4G van beállítva.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34467) Sweet Lou 6 válasza dethroner (#34466) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

igaz, nekem a hívás nem működött (link), de nekem ezóta működik jól vele minden.

sweetlou6.wordpress.com

(#34468) dethroner válasza Sweet Lou 6 (#34467) üzenetére


dethroner
veterán

A hívással nincs gond, visszatalál a 2G-re magától és beszélgetni lehet. De a 4G-t nem látja azóta, újraindítás biztos megoldaná, de akkor nem tudnám meg hogy igazából mi a gond. Várom, hátha valaki mégis tud mondani hasznosat, vagy majd talán crok tudja a tutit.
Volte-t én is rápatkoltam korábban, de jött egy MIUI frissítés, és visszaállt, aztán meg már nem volt kedvem barkácsolni vele újra. De ennek nem hiszem hogy köze van hozzá.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34469) crok válasza dethroner (#34468) üzenetére


crok
Topikgazda

Ehhez nem tudok okosat mondani, így vakra meg még annyit se.. egy adb logcat -b radio file-ba mentése és átbogarászása talán megmutatná, de ez inkább egy olyan firmware dolognak tűnik amit vagy javít majd a Xiaomi vagy nem. Nem triviális felállás a világban, hogy olyan hálózatot épít ki egy szolgáltató, hogy nem a klasszikus 2G+3G+4G felállás van, a fallback mechanizmus (és algoritmus) erre van lefejlesztve.
Itt a Digi 2G+4G miatt egy valag idő el szokok menni néha felesleges 3G keresgéléssel mert nem talál honos 3G-t és csak utána megy lentebb a fallback. Amikor a Voda felmegy 4G-re (mert azon nincs letiltva?) akkor utána (mivel a Mido nem tud Dual-VoLTE-t, annak ellenére hogy a SoC tudja és más telefonban amiben úgy kérték a gyártását megy is) bóklászik csak a modem firmware a Digi kártyával harcosan keresve a nemlétező 3G-t.. tudom, mert ezt én is láttam a logban anno. De hogy most nálad ez micsoda.. nem hiába nem támogatott telefon a Mido meg nem hiába csapta ki a Xiaomi belőle a VoLTE menüt is..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34470) dethroner válasza crok (#34469) üzenetére


dethroner
veterán

Újraindítás se hozott semmit, maradt a teló bénázása a digi kártyával, pedig ilyet nem csinált sose ez előtt. De addig piszkáltam, hogy rájöttem valamire. Ha a voda kártyát only 2G-re állítom, akkor a digi sim már látja a 4G hálózatokat. Nem tudom mi ez, lehet ez lenne a normális működése a nem dual 4G miatt, de ez előtt se nyomtam el ebbe az irányba, mégis ment a voda hanghívás+digi mobilnet kombóra állítva hónapok óta. Most meg attól hogy nem kapcsoltam ki az adatkapcsolatot és úgy veszítette el a digi hálózatot, egyszerűen nem látott az a simkártyahely csak 2G hálózatokat. De most így megy.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34471) crok válasza crok (#34444) üzenetére


crok
Topikgazda

Havoc: ugyan még mindig nincs terítéken hogy lesz-e még Pie, mindenesetre megnyitották a Havoc 3.0 forrást Githubon úgyhogy lassan majd jönnek a különböző maintainer-ek és jönnek a buildek.. kérdés a Mido-ra mi jön még.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34472) [lAyCsI] válasza crok (#34471) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

köszi az infót!
most felpattintottam a LOS advance-et,
tesztelés alatt :)

-= No way back from Here =-

(#34473) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#34472) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

az új rendszer telepítése után nem tudtam előcsalogatni a VoLTE-t...
telepítettem a .zip-et TWRP alól, a beállítások alatt már volt fent Telekomos VOLTE
APN, de az ikon az állapotsávban nem akar megjelenni...

-= No way back from Here =-

(#34474) Sweet Lou 6 válasza [lAyCsI] (#34473) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

LOS alatt nekem sincs az állapot sávban VoLTE jelzés, de mikor telefonálok, egy HD piktogram jelzi és a vonal másik végén ilyenkor VoLTE-t jelez.

sweetlou6.wordpress.com

(#34475) crok válasza [lAyCsI] (#34473) üzenetére


crok
Topikgazda

Tárcsázó -> *#*#INFO#*#* -> phone info -> jobb felső sarok menü -> IMS Service Status - nálam van VoLTE, Telekom SIM (hálózatkeresés típusa GSM/WCDMA/LTE vagy Global, IMS APN-t én kézzel adtam hozzá - ja, és ikon valóban nem lesz de attől még működik, ahogy Sweet Lou 6 írja a telefonálás közben jelzi hogy HD hang)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34476) [lAyCsI] válasza Sweet Lou 6 (#34474) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hol kellene megjelennie a HD piktogramnak?
Én meresztgettem a szemem, de nem láttam :)

-= No way back from Here =-

(#34477) crok válasza [lAyCsI] (#34476) üzenetére


crok
Topikgazda

Hívás közben a hívás közbeni képernyőn a telefonszám alatt írja hogy HD hang.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34478) [lAyCsI] válasza crok (#34475) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Azt írja hogy regisztrált az IMS hálózaton és rendelkezésre áll a hanghívás az LTE adatkapcsolaton keresztül.
Feltételelm hogy akkor működnie kell...
A HD feliratot viszont nem látom :)

-= No way back from Here =-

(#34479) crok válasza [lAyCsI] (#34478) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem látok rá okot hogy ne menjen, esetleg hívás közben a Network Signal Guru megmondja az EUTRA sessions-ben szerintem.

Hívás közben nem tudsz megnyitni phone info menüt úgyhogy előbb megnyitod aztán taszkváltóval vissza a tárcsázóba, beütsz valami számot amit felhívsz és hívás közben taszkváltóval menj vissza a phone info-ba - ott azt kell lássad, hogy
voice service: in service
voice network type: LTE
voice call status: call in progress
Ekkor LTE-n van a hang.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34480) [lAyCsI] válasza crok (#34479) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hát tutira nem megy mert megcsörgettem az Ájf@s-os kollegám akit csak akkor tudtam hívni ha kikapcsoltam VOLTE-t :)

-= No way back from Here =-

(#34481) crok válasza [lAyCsI] (#34480) üzenetére


crok
Topikgazda

Rossz teszt, az almák híresen nem valami kompatibilisek a VoLTE-vel, Telekom boltokban LTE aktiválásnál első kérdés Almás-e a készülék, mert ha igen ők szivesen bekapcsolják de nem garantálják hogy nem rosszabb lesz..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34482) elekracz válasza crok (#34399) üzenetére


elekracz
csendes tag

Szia! Igazából a képen az látszik hogy a telefon töltőn van, de úgy érzékeli h merül. Csinálok videót.

(#34483) crok válasza elekracz (#34482) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, én is ezt látom, olyan, mintha annak ellenére, hogy töltőn van annyi áramot fogyaszt hogy nem töltődik mert elmegy minden valami tevékenységre. Azért írtam neked utána, hogy kikapcsolva töltsd és nézd meg úgy hogy úgy jobban tölt-e - ugyanis akkor nincs ami futna..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34484) HungaroDrone


HungaroDrone
csendes tag

Véletlenül találtam rá:

MagneticOS for mido Official by @nelo360

Initial build 17-09-19

Changelog —> http://bit.ly/2kNSrkr

Download —> https://drive.google.com/file/d/1mxb7ms4PnG--7Woi4ErXVMvaqifO7kfG/view

Feltettem, tesztelem 1 napja, eddig tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#34485) crok válasza HungaroDrone (#34484) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tettem fel ide mert nem látom hogy ebből lesz még build.. de hátha. Ezeket nem szoktam említeni mert egyik másik csak egy-két build-et él meg és|vagy 3+ havonta frissül ha frissül.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34486) HungaroDrone válasza crok (#34485) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Kár lenne, ha itt megállna, mert nagyon jó kis projektnek tűnik.

(#34487) crok válasza HungaroDrone (#34486) üzenetére


crok
Topikgazda

Jaja, csak látod, első kiadás Szept. 17, egy hónapnál régebben, októberi security patch már kint van de build még sehol, pedig pl. LilBlinx-nek gépe se volt.. de hogy kijött a patch és volt idő jött a build azonnal. Meglátjuk.

Van egy olyan is hogy LineageXtended de azt se említettem, mert azt írták lesz 3 beta build, kettő volt is aztán egy jó 3 hét kuss, majd egy nagy bejelentés hogy nem tűntek el, majd megint 2 hét semmi.. majd megkérdeztem hogy akkor hol a harmadik beta build meg lesz-e stable, aztán az a válasz jött hogy nem is igen lesz Pie már mert átállnak Q-ra de az meg még nem született olyan ami boot-ol. Úgyhogy.. az ilyeneket inkább szűröm, a MagneticOS is most még ebben a fázisban van nálam..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34488) HungaroDrone válasza crok (#34487) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

A Q-k meg nagyon "kanyarósak", mindegyiknek van Valami baja. Pedig már nagyon várom, hogy jöjjön egy stabil build. Addig meg nyúzom a Magnetic-et.

(#34489) Janou


Janou
őstag

Sziasztok

Beléptem a Magisk Managerbe, ami felajánlotta hogy frissítsem le. Rányomtam a telepítésre. Azóta nem lehet belépni mert kiírja hogy:

Unsupported Magisk Version

This version of Magisk Manager does not support Magisk version lower than v18.0.
You can either manually upgrade Magisk, or downgrade the app to an older version.

Na mármost. Honnan tudnék megfelelő verziójú Magisket letölteni? (ami tuti jó is lesz)

(#34490) crok válasza Janou (#34489) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalo, Logout blogom, ott van minden leirva. (Vagy pl Mega tarhelyem / Flashing toolkit / Magisk mappa). A legfrissebb stabil a v20.0.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34491) Janou válasza crok (#34490) üzenetére


Janou
őstag

:R

Köszi. Feltettem, már megy is. :)

[ Szerkesztve ]

(#34492) crok válasza crok (#33928) üzenetére


crok
Topikgazda

PixelExperience_mido-9.0-20191022-1535-OFFICIAL.zip
Build date: 2019/10/22 15:35

Changelog
* Updated To October patches
* Merged Device tree changes from Zeelog
* Merged PixelExperience Changes
* Merged Kernel Upstreams From latest CAF changes
* Final PIE update

Szóval Pixel Experience Pie nem lesz már ezután,
majd csak valamikor Q (remélhetőleg lesz).
Pixel Experience Plus (Pie) pedig ha minden igaz holnapra lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34493) crok válasza crok (#34492) üzenetére


crok
Topikgazda

Kint is van a Pie Plus edition is:
PixelExperience_Plus_mido-9.0-20191024-0207-OFFICIAL.zip


Changelogs: ugyanaz

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34494) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Pár napja használom a crok által javasolt Advance LOS-t,
és egyelőre elég jól muzsikál, hibát még nem nagyon találtam.
Kicsit féltem hogy hiányozni fog a Havoc tengernyi testreszabhatósági opciója,
de úgy tűnik annyira mégsem :)
A kevesebb néha több...
Csak egy Lawnchair-t dobtam fel mellé pluszban, így már egész jópofa lett az összkép.
Külön frankó hogy a GPS újra villámgyorsan talál pozíciót mint a régi szép időkben!

-= No way back from Here =-

(#34495) crok válasza [lAyCsI] (#34494) üzenetére


crok
Topikgazda

Pont ugyanígy használom én is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34496) kanyi51 válasza [lAyCsI] (#34494) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ezekben van GAPPS vagy külön kell felrakni,és ha igen akkor melyiket?

(#34497) crok válasza kanyi51 (#34496) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs benne GApps, mindenki olyat tesz fel amilyet szeretne - lényeg, hogy egyezzen az architektúra meg az Android főverzió:

Mido-ra ARM64 kell, az Android verzió nyilván ROM függő, a variáns meg egyénfüggő:
http://opengapps.org

Melyik variánsban mi van?
https://github.com/opengapps/opengapps/wiki/Package-Comparison

Én egy saját konfiggal lereszelt Pico-val használom (nem írom már le milliomodjára (:
De akinek kell Face Unlock de túl sok a Nano, annak saját konfiggal kigyomlálom ami nem kell - több mint a Pico de kevesebb, mint a Nano (pl. bennehagyod a Face Unlock-ot). XDA posztom erről itt található. Easy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34498) Sweet Lou 6 válasza crok (#34495) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

a non-advance is jól üzemel, én microsoft laucher-rel használom, google-től csak a play meg a maps van fent, másik ökoszisztémában vagyok.

sweetlou6.wordpress.com

(#34499) kanyi51 válasza crok (#34497) üzenetére


kanyi51
senior tag

Kösz :R

(#34500) crok


crok
Topikgazda

Na, be is zárták / törölték az Englezos kernel Telegram csoportját vagy két napja amúgy..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.