Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) crok válasza sandró60 (#34050) üzenetére


crok
Topikgazda

Hibamentes működést! ( : meg jó fórumtársakat : D

Meg boldog születésnapot : D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34052) crok válasza kanyi51 (#34040) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez kicsit bonyolultabb.. a gond a titkosítás: a belső memória tartalma nem lesz oda-vissza olvasható a rendszerek közt.

Én így szoktam ROM-ot tesztelni, szétnézni. Csak neked annyi dolgod van még pluszban (amit Xiaomi-nál én is szoktam csinálni), hogy a belső memóriából átmásolsz mindent egy microSD-re vagy USB OTG-re mert utána majd vissza kell másolnod - mivel a Xiaomi úgyis titkosítani fogja a belső memóriát és csak format-tal (nem elég a wipe) fog majd menni. Ment volna ha a Xiaomi első boot-ja előtt toltál volna egy lazyflasher-t csak hát ki gondol előre ilyesmire..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34053) crok válasza djtörök (#34044) üzenetére


crok
Topikgazda

AEX: tökéletes csend.. semmire sem nem sem reagál a maintainer..

PE Plus: anno a CAF megszűnésének bejelentéséről is szóló bligbejegyzésükből lehetett olvasni az új "Plus" ROM-ról, de kb. annyi hogy "mindent tud amit a PE plusz egy kicsit többet" - meg (új szabályként) a device maintainer Pie-t mindenképp kell kiadjon de a Plus opcionális.. A Youtube-on van mostmár sok video amin végignyomkodják a PE Plus-t Mido-n meg máson is.

Itt van amúgy a PE szeptemberre vonatkozó blogbejegyzése.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34054) kanyi51 válasza sandró60 (#34050) üzenetére


kanyi51
senior tag

Sok sikert az új telodhoz

(#34055) crok válasza tordaitibi (#34045) üzenetére


crok
Topikgazda

Itt hozzáértők (és relatíve gyorsan) válaszolnak, összefoglaló is segíthet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34056) crok válasza kmarci25 (#34047) üzenetére


crok
Topikgazda

Köszi! Megnézem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34057) crok válasza ktomcat (#34048) üzenetére


crok
Topikgazda

Rossz oldalról közelíted a dolgot: a változtatás előtt kell csinálni a mentést. Mindig. Én pl. minden esti töltőre tevés előtt (ami nem minden napot jelent..) is csinálok egy full mentést. Biztos ami sicher.

A Mega tárhelyemen a Flashing Toolkit -> TWRP könyvtárban ott vannak ugyanazok a ZIP-ek amiket az OrangeFox is flash-el mikor arra kéred hogy törölje a SubStratum cuccait. Én spec. már nem is használom az OrangeFox-ot. Mezei TWRP + amiket összeszedtem zip-ek ott egyben - ugyanazt csinálják. Most az Orangefox jól elment a csicsa design felé, nekem spec. nem tetszik.

Amúgy az SHRP (írtam már róla itt, letölteni itt lehet vagy a Mega tárhelyemen) teljesen TWRP kompatibilis (látja is a mentéseit) és ugyanúgy benne vannak ezek a zip-ek / funkciók, még a Magisk Manager is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34058) crok válasza crok (#33924) üzenetére


crok
Topikgazda

Havoc: namost az van, hogy a 2.9-nek már publikus a forrása DE.. azt írják ez az utolsó Pie release és hogy elkezdtek dolgozni a Q-n (és hogy ne kérdezzük mikor lesz kész).. ami azért cinkes a mi szempontunkból, mert akkor ha lesz is build Mido-ra ebből a 2.9-ből akkor lehet ez lesz az utolsó official és utána már csak unofficial lesz, nem lesznek benne csak olyan dolgok amiket port-ol bele a Mido maintainer-e a magasabb verzió(k)ból ami borzasztó munka lesz vagy lenne. Ez azért van mert a Mido 4.x-es kernelre alapuló kernele "instabil" (gyak. nem boot-ol ha jól tudom) és nem foglalkoznak vele (egyelőre - publikusan - senki, semennyire) viszont a Q-hoz a 3.18-as kernel már nem használható (amúgy is EOL már, csak az a maroknyi fejlesztő tartják életben gyakorlatilag akik Mido-ra adnak ki kernelt és írnak is + adnak is hozzá a forrásába).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34059) crok


crok
Topikgazda

Englezos r24 frissítés

2019-09-09 16:57:16
Letöltés: EnglezosKernel-r24.zip

Changelog:
* Synced with latest android-3.18 latest changes
* Synced with latest CAF changes
* Security improvements (check github for more)
* Stability improvements (check github for more)
* CPU input boost mechanism improvements
* Initial GPU freq is set to 320Mhz
* Removed Boeffla wakelock blocker, there's no need for that

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34060) kanyi51 válasza crok (#34052) üzenetére


kanyi51
senior tag

Kösz, de aszem marad a xiaomi.hu

(#34061) crok válasza kanyi51 (#34060) üzenetére


crok
Topikgazda

Szuper kis ROM az amúgy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34062) kanyi51 válasza crok (#34061) üzenetére


kanyi51
senior tag

Csak 1 kérdés. ..Ha TWRP-böl teljes mentést csinálok valami külsőre, azután teszek fel custom opot, és vissza akarom tenni majd egyszer az eredetit , akkor a TWRP mentés simán vissza megy?

(#34063) crok válasza kanyi51 (#34062) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, azt a titkositas nem erinti.
Azert irtam a microSD / USB OTG lehetoseget.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34064) kanyi51 válasza crok (#34063) üzenetére


kanyi51
senior tag

OK kösz :R

(#34065) pulutodurumo válasza crok (#34053) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Na szép... Megyek azt' rendbe teszem azt a Patel gyereket. Én nem váltanék AEX-ről ha nem muszáj. Tök jól működik.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34066) djtörök válasza crok (#34059) üzenetére


djtörök
senior tag

Gyakorlatilag 4-es kernel nélkül akkor nem is lesz stabil 10-es android mido-ra?

(#34067) crok válasza djtörök (#34066) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem. Ha valakinek sikerul backportolni akkor is csak talan.. de nem igy all a dolog.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34068) [lAyCsI] válasza crok (#34058) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szegény kicsi Midonk felett kezd eljárni az idő... :U

-= No way back from Here =-

(#34069) djtörök válasza crok (#34067) üzenetére


djtörök
senior tag

Azt mondják telegram csoportban, hogy bootol 3.18-al is.

(#34070) crok válasza djtörök (#34069) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy legyen - de bukunk pár funkciót mindenképp, csak akkor minek a Q.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34071) crok válasza djtörök (#34069) üzenetére


crok
Topikgazda

Láttam a kérdésed és a választ is: igen, bootolt, de ha olvasod tovább akkor a GSI még nem jó. És úgy néz ki nem is biztos hogy jól lesz, nem biztos hogy megoldható egyáltalán. És egyelőre senki se dicsekszik vele hogy dolgozik rajta, se azt hogy ért el sikereket.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34072) crok


crok
Topikgazda

XenonHD-bol is a Pie az utolso, az egesz projekt bezar (9 ev utan..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34073) Petrónius válasza crok (#34059) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Szia
Érdemes ezt felrakni RR Luis romhoz?
Mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#34074) loosht


loosht
senior tag

A megszokottnál jobban merül a telefonom. Ha hozzá se nagyon nyúlok, akkor is 12 órából 1 órát ébren van. A BBS-szel se vagyok előrébb, mert ha összeadom amit ír, közel se jön ki az 1 óra.
[kép]
[kép]
[kép]

(#34075) crok válasza loosht (#34074) üzenetére


crok
Topikgazda

Battery Historian-ban nezted mar? MIUI 10?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34076) crok válasza Petrónius (#34073) üzenetére


crok
Topikgazda

Az RR egyik lenyeges eleme a kernele.
Ha vissza akarsz allni csak dirty flasheld vissza a ROMot vagy a ROM zip-bol a boot.img-t.
Probald ki, hasznalatfuggo kinek mi a "jobb", visszaallni 1 perc. (Mentest mindig csonalj!)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34077) loosht válasza crok (#34075) üzenetére


loosht
senior tag

Azzal nem néztem, eddig nem kellett. Eddig a BBS és a WLD is mutatta, amit kell, de most kb semmi érdemlegeset. RR Luis egyébként.

(#34078) Petrónius válasza crok (#34076) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ok, akkor kipróbálom. :)
Köszönöm szépen :R

(#34079) crok


crok
Topikgazda

OrangeFox Recovery Beta
Xiaomi Redmi Note 4 (mido)
Version: R10.0_BetaCrypto_2
Maintainer: MrYacha
Changelog:
* Updated crypto stuff
* Improved Magisk Manager
* Use rm -rf to wipe internal storage when restoring backup

Letöltés:
OrangeFox-R10.0_BetaCrypto_2-Beta-mido.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34080) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Miui10 alatt hol lehet kikapcsolni a sim pin kerest? Nem talalom.
Meg ezt a rakas miui appot hogy lehet tiltani vagy torolni? Eletbe nem lesznek hasznalva.

(#34081) toby_as válasza crok (#33910) üzenetére


toby_as
tag

Szia
Nemreg feltettem en is a Lilblinx fele advanced LOS16-t. Nincs semmilyen mod arra hogy az akunal allandoan kijelezze szazalekosan is a toltottseget (ne csak mikor lehuzom a gyorsmenut)?

[ Szerkesztve ]

(#34082) crok válasza toby_as (#34081) üzenetére


crok
Topikgazda

Te kerdezted XDA-n is?

En ugy allitottam be, hogy csak %-ot mutasson.

Settings - System - Status bar - Battery indicator - Battery status style - Text

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34083) toby_as válasza crok (#34082) üzenetére


toby_as
tag

Igen , en voltam. Koszi ez is jobb mint csak szimplan az ikon. Bar nem ertem ha a gyorsmenunel tudja mutatni akkor amugy miert nem....

(#34084) zfer válasza tordaitibi (#34080) üzenetére


zfer
csendes tag

Beállítások/rendszer/adatvédelem/Sim kártyák zárolása

(#34085) crok válasza tordaitibi (#34080) üzenetére


crok
Topikgazda

"Meg ezt a rakas miui appot hogy lehet tiltani vagy torolni?"

Mindent letiltani nem tudsz, ez sicher, mert megmakkan a MIUISystemUI aztán nem bootol a készülék.. Amit root nélkül le lehet tiltani se mind látszik a MIUI saját beállítások menüjében. Amit tehetsz, hogy megnyitod a beépített sima Android app manager-t és onnan amit lehet letiltasz - ezt megteheted root nélkül is viszont ugye nem mindent lehet tiltani.

Erre két appot tudok ajánlani meg van lehetőség app nélkül is:

Play > Help & feedback> keresés > delete or disable apps on android > menj a "tap to go to Application Settings"-re
- vagy -
Play > Help & feedback> Reinstall and re-enable apps > legörgetsz az Uninstall apps-hoz > nyisd meg a "remove it or turn it off" linket > menj a "tap to go to Application Settings"-re
- vagy app-al -
Activity launcher > All activities > Settings > Installed apps nevű activity
Itt, ebben az app settings-ben már lehet engedélyezni vagy tiltani az appokat.

Van még két app amit ajánlanék:
Redmi System manager - ezzel elérhető a "sima" Android rendszer app kezelője
Hidden Settings for MIUI - ezzel elérhető a "sima" Android rendszer app kezelőjén kívül a teljesség igénye nélkül pl: értesítéstörténet, app akku optimalizálás menü.. meg még vagy 10+ menü ami alapból a MIUI féle Beállítások app-ban nem érhető el (mert kigyomlálták).

De eddig nem egy RR-t hajtottál GApps nélkül?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34086) tordaitibi válasza crok (#34085) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Meghajlok a memoriad elott, jol emlekszel.
ez a telefon az asszonykame, 2 napja elete elso okostelefonja.
Most latom at, mennyire kezes egy rendszer custom rommal a stockhoz kepest.
Neki tokeletes lesz, eddig egy csak wifis tablettel nyomta a jatekokat, neki kell a Playstore meg a tobbi.
Csak ez a sok Miui szolgaltatas felesleges.

(#34087) crok válasza tordaitibi (#34086) üzenetére


crok
Topikgazda

:B

Akkor esetleg ajánlanám, hogy a lehetséges önszivatást elkerülve már most regeld be Mi Cloud-ba aztán kérj rá nyitást mert neki úgyis mindegy lesz, nyitás után ki is léptetheted teljesen csak legyen nyitva a BL hogy ha elfelejtődik valami akkor ne legyen megaszívás akár csak egy sima factory rest. Ha meg váltanátok akkor egyből mehessen a custom ROM. Nyitott BL-el még nincs semmi a világon, nem kell TWRP meg trükközés, se root meg semmi - csak a saját dolgod könnyítenéd meg egy esetleges gebasz esetén.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34088) dkpisti


dkpisti
tag

Sziasztok!
RR 5.8.5 van a telon 2éve újabb rr-re váltás esetén elég csak az újat felrakni wipe-al és kész ?Aosp romok mennyire jók mostanság?

[ Szerkesztve ]

(#34089) crok válasza dkpisti (#34088) üzenetére


crok
Topikgazda

"Aosp romok mennyire jók mostanság?" - alig 20+ féle van AOSP-ra épülve, úgyhogy.. de egyébként elég jók (:

Volt egy hasonló eset mostanában és ezt válaszoltam rá és most is ezt írnám (TWRP frissítés, clean install firmware frissítéssel egybekötve + Magisk ha kell + ami még kell).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34090) dkpisti válasza crok (#34089) üzenetére


dkpisti
tag

Köszi
Úgyértve,hogy stabilitásban az uj rr jó-e vagy van ami jobb egész napos használatban van a telo,így fontos a stabilitás rr-ben az állíthato kijelző színmodokat imádom.

(#34091) crok válasza crok (#34058) üzenetére


crok
Topikgazda

HavocOS V2.9 Official frissítés

@sagarrokade006
Build Date: 13/09/19

Source Side Changelog:

• Merged September security patch
• Added New Recorder app with audio support
• Added Lockscreen Date styles
• Added OP gestures haptic feedback toggle
• Added Circle battery style from PA
• Added Default data SIM switcher in CellularTile
• Added edit action on screenshot notification
• Improved Media seekbar in notification
• Other fixes and improvements

Device Side Changelog:
Device Changelog:
• Update Sound Trigger Config
• Update post boot shell script
• Remove configstore 1.0 service
• Set min gpu freq to 320mhz
• Update gfx (postprocessing) from AquariusX2

Letöltés:

https://sourceforge.net/projects/havoc-os/files/mido/Havoc-OS-v2.9-20190913-mido-Official.zip/download
Vagy innen az utolsó:
https://sourceforge.net/projects/havoc-os/files/mido/

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34092) crok válasza dkpisti (#34090) üzenetére


crok
Topikgazda

Majd a többiek válaszolnak, vannak RR felhasználók és elég elégedettek alapvetően (: Nem igazán szokott gond lenni vele.

(De van egy csomó más is, van vagy 25+ aktív ROM, LOS + AOSP + MIUI alapú.)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34093) dkpisti válasza crok (#34092) üzenetére


dkpisti
tag

Legújabb RR felrakva twrp frissítve hibátlan :)

(#34094) HungaroDrone


HungaroDrone
csendes tag

Én továbbra is a Pixel Experience Plus-ra esküszöm. Eddigi legsimább, legkevésbé akku-zabaló ROM. Az aksit is rendbe tettem az AccuBatery app-al, csodát művelt. Play áruházból letölthető.

[ Szerkesztve ]

(#34095) crok válasza HungaroDrone (#34094) üzenetére


crok
Topikgazda

Az AccuBattery-vel mit és hogy tettél rendbe? Nem tudok optimalizáló funkciójáról hogy lenne neki (megvettem a Pro-t de statisztikára használom, optimalizáció funkcióról nem tudok benne).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34096) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Sziasztok!

Mi a legegyszerűbb módja eladás előtt a formázásnak? Kiléptem a mi fiókból, factory reseteltem és még mindig az általam beállított képernyőzár megadását kéri bekapcsolás után. Szoftverből is szeretnék visszatenni rá egy gyári stabil romot. Ezek közül melyik ajánlott? :R

[ Szerkesztve ]

(#34097) crok válasza ∂яσнυη (#34096) üzenetére


crok
Topikgazda

Logout blogom F3 "Eladás előtti teendők"

Feltételezem nyitott a bootloader.

A képernyőzáras meg egyéb záras dologra:
Nem írod milyen rendszer van most fent, se hogy mit csináltál factory reset néven és hogy utána visszaléptél-e a Mi fiókba. Esetleg nem választottad le a készüléket a Mi Cloudban..

A mondjuk a legutolsó gyári stabilt tedd fel vagy a legutolsó Xiaomi.EU stabilt.
Vagy ha zárnád a bootloader-t is akkor MiFlash és fastboot ROM.
Ha nem akkor simán recovery ROM ZIP mondjuk TWRP alól.
(Ha meg akarod tartani a TWRP-t akkor egyből ROM install után TWRP img-t flash-eld vissza + lazyflasher)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34098) tordaitibi válasza zfer (#34084) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Nem ott volt de koszi az utmutatast, arrafele elindulva megtalaltam.

(#34099) Oldman2 válasza ∂яσнυη (#34096) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezt megcsináltad?

Utolsóként a Google account-ot távolítsd el...

Ha ezt nem csinálod meg, pontosan akkor történik az, amit jeleztél.

(#34100) loosht


loosht
senior tag

Kiábrándító az üzemidőm, nem érem el az 5 óra képernyőidőt, holott 10-12 volt az átlag (a szélsőséges 16 órát nem nézem). Próbaképpen vissza akartam állni MIUI-ra, de nem sikerült. Egy fekete képernyő fogad, hogy telefon visszaállítása, mert a titkosítás megszakadt vagy mi. Ha rányomok újraindul recovery-be és ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.