Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) HartgeH3-2.8 válasza trouble (#8999) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm a válaszod :) Egyből a gariztatás lehetőségét nézem mert az ördög sosem alszik. Ennek a cégnek a szervize a világ végén van, mire oda én kimegyek lemegy a nap. Akkor inkább notebook.hu igaz 7k plussz , de helyben mindent intéznek. Azért kérdeztem erre rá mert számomra a Xiaomi inkább egy feltörekvőben lévő kínai márka, a Huawei brand pl sokkal feljebb áll (az én olvasatomban) és a piacon elért részesedés, eladások alapján is. Persze kicsit túrva a netet ennél is, az összeszerelési minőséget jónak mondják.
A csupán egy év gar nagyon visszahúz.

De elképesztően jó készüléknek tűnik hardver alapján, azért szemezek vele :)
..csak nehogy olcsó húsnak..

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9002) pulutodurumo válasza trouble (#8994) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én X-plore-t használok, már Symbian óta :) Ez is nagyon sokoldalú, csak a material design hiányzik belőle.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#9003) Flashget válasza Gloob (#8997) üzenetére


Flashget
félisten

Csak mert ugye eddig OTAn ez nem mukodott csak manualisan es meglepodtem mikor hazaertem es rogton ezzel fogadott netre csatlakozaskor.
Oke, thx.

Realme GT Master Edition

(#9004) Flashget válasza HartgeH3-2.8 (#9001) üzenetére


Flashget
félisten

Redmi 1s 2,5 ev hasznalat utan sem volt semmi baja csak elavult lett. Persze ami elromolhat az el is romlik elv, de a xiaomi nem gagyi kinai gyarto, hanem brand.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#9005) tonerz válasza HartgeH3-2.8 (#9001) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ennek a cégnek a szervize a világ végén van

A wayteq szervizpont az Ecseri útnál van, ami minden csak nem a világ vége.
Jóformán a belváros mellett van.

(#9006) Henker2


Henker2
addikt

Hali!

Most nekem a Global 8.5 Stabil 8.5.4.0 ROM van.
De nem OTA-n frissült, hanem én töltöttem le és a driver frissitővel külön telepitettem.
Várható most OTA frissités nekem, vagy ha van új ROM megint külön kell letöltenem, vagy várni kell a MUI9-re

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#9007) Flashget válasza Kinsiinoo (#9000) üzenetére


Flashget
félisten

csak tisztazzuk.
nem fogok 7xx hszt vegigolvasni, mert nincs idom jelenleg olyan aktivan lesni a topicot mint korabban.

Realme GT Master Edition

(#9008) Kinsiinoo válasza Flashget (#9007) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

16 komment volt kb előtted, ha annyit nem olvasol el az elég baj. Van keresőnk is remélem tudod egyébként :U :)

Samsung S23 Ultra 12/512

(#9009) trouble válasza HartgeH3-2.8 (#9001) üzenetére


trouble
senior tag

Pont a múlt héten üzemeltünk be a barátommal egy honor 9-t.,
4/64, tudja az NFC-t (ez az egy amit én is szeretnék) itt viszont van üzemidő feszt !
Ja ás a lényeg 125 k a Honor ! Ennek tudod az árát ! :C
Ja és szó sincs olcsó húsról !
Menj be egy Mesda M.-ba ott meg tudod nézni, kézbe venni stb
Én is így kezdtem, bár nekem már a második Xiaomi-m,ha nagyban nem változnak a dolgok sztem lesz még harmadik is ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#9010) Kinsiinoo válasza trouble (#9009) üzenetére


Kinsiinoo
senior tag

Huawei rendesen feltört mint a talajvíz, így azért már ők is megkérik a telefon árát rendesen de legalább nem hulladékot adnak ki. :K

Samsung S23 Ultra 12/512

(#9011) djtörök


djtörök
senior tag

Nem semmi, pár hónap alatt 9000 hozzászólás, talán ez az egyik legpörgősebb topic.

8.5.4 alatt egész jól bírja az akku. 3 napig bírja 8-9 óra sot-tal.

[ Szerkesztve ]

(#9012) regener válasza Henker2 (#9006) üzenetére


regener
veterán

Stabil 9es előtt szerintem már nem jön OTA neked, de valaki kijavít ha tévedek.

(#9011) djtörök
Pirosat neki!!!444
;]

[ Szerkesztve ]

(#9013) Henker2 válasza regener (#9012) üzenetére


Henker2
addikt

Köszi a választ!

Jól tudom, hogy szeptemberben várható?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#9014) Flashget


Flashget
félisten

Eddig ez a MIUI9 fejlesztői változat nekem több bosszúságot okozott, mint örömöt. ;)
Most éppen eltűnt ez a fontos rész:
Beállítások - Telefonról
hova a fenébe rakták el? És nem fordítási hiba mert angolra rakva sincs meg.

Realme GT Master Edition

(#9015) Fulár válasza Flashget (#9014) üzenetére


Fulár
senior tag

Nálad lehet a hiba mert ott van az.Beállítások és egyből ott legfôlül.Eddig legalul volt most már legfelül van.

De bosszúság az tényleg van.Végre megszünt az obb mappa eldobás(még egyszer kôszi)most a mentés szart be.Szeretem ha van elfekvőben egy mentésem.De a mostani frissítés után a beépített mentés bár látszólag hiba nélkül lemegy de mégsem oké.A mentés mérete alig 200 mega az eddigi bő másfél giga helyett és a cuccaim 90 százékát nem menti le.Próbáltam belső tárhelyre és memóriakártyára egyaránt de ugyanúgy hibás.Eddig ilyen még nem volt.

(#9016) Flashget válasza Fulár (#9015) üzenetére


Flashget
félisten

És tényleg! Én vagyok a hülye elismerem :)
Ennyit tesz 3 év megszokása...a Témákon belül az offline részt sem volt egyszerű megtalálni most, hogy ezt is atvarialtak.
Nekem már az első V9-es verzió után is csak belső tárhelyere volt hajlandó menteni, de utána legalább a miui mappát engedte az SD kártyára menteni.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#9017) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Hogyan tudom elérni hogy egyes apk.-k a második asztalon is megjelenjenek a telepítettek közül.
A második asztalra is külön kell telepítenem?
Köszi

(#9018) SirKero válasza tonerz (#9005) üzenetére


SirKero
őstag

Már nem ott van :( 1097 Budapest, Gubacsi út 6. Tömegközlekedéssel tényleg körülményes.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#9019) Toth_Jani válasza SirKero (#9018) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Főleg hogy 200 kilométerre lakom, bár telefon nálam még soha nem romlott el. :)

[ Szerkesztve ]

(#9020) tboy72


tboy72
aktív tag

Jól sejtem, hogy 6-os android alapú visszaálláshoz nyitni kell a bootloadert?

(Sehogy nem működik a wifi hotspot és nekem nagyon kellene!) :W

(#9021) Melorin válasza Upo (#7430) üzenetére


Melorin
addikt

Ha ezt a modult hozzá próbálom adni a magiskhez, összeomlik. Mit csináltam rosszul?

(#9022) Pajoz válasza regener (#8909) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem egyből a 1,5 gigát szedte le. Lement a frissítés a TWRP-ben is. Restart, majd kiírta, hogy nem sikerült a frissítés. De a beállításokban 7.8.24-et ír ki.

(#9023) tonerz válasza SirKero (#9018) üzenetére


tonerz
aktív tag

Aha ez új nekem, tavaly még az Ecserin adtam le telefont szervizre.
De szvsz a Gubacsi út se körülményes Tömegközlekedés szempontjából, a nagykörúton a Mester utcánál felszállsz az 51-es villamosra Hentes utcánál meg le és kb 4-5 perc séta.

Más
Ota lefrissültem 8.5.4-re (stabil) és van a telómban (Globál 3/32) egy 32-es sd kártya is, de a frissítés óta időnként feldobja az sd kiadás értesítést ez másnál is előjött?

(#9024) juve600 válasza tonerz (#9023) üzenetére


juve600
nagyúr

8.5.4-re (stabil) -el elég sok a problém

(#9025) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, most vettem egy ilyet 3/32-ben, wifire csattanás után már jött is le az új update nem sokkal később, 6-osról váltott 7-es droidra (7.0 NRD90M), MIUI Global 8.5 Stable (8.5.4.0 (NCFMIED).

A Note 2-esem kijelzője ripityára tört, ezért kellett vennem egy újat, erre esett a választás.

Hát ... k* jó, nagyon bejön :) Nem vagyok nagy telefon geek, hogy mindig a csúcstelóra vágyjak, de ár/értékben ez szimplán verhetetlen szerintem, pláne így B20-al.

Eddig tökéletes minden. Ha esetleg van 1-2 tippetek, mi lehet bugos egy ilyenen (olvasgatok itt épp backup-ot illető dolgokat) akkor azt szívesen fogadom. És végre van előlapi kamerám is, a Note 2 szériahibás, fél év alatt úgy beporosodik az előlapi kamera, hogy mindennemű használatra alkalmatlan. Remélem ennél már ezt korrigálták a kedves "mérnökök" :D egy 0.0001 Ft-os kis gumi gyűrűvel az "objektív" és a ház között.

Eddig szupi. Ami feltűnt, a gyorsasága, nem gondolkodik annyit, illetve az akksi, a Note 2 -nél 1 napot alig bírtam, ha fostam a szót Viberen egész nap. Ennél pffff vétel utáni töltés óta pötyögök rajta nonstop és most vagyok 20%-nál, elképesztő. Végre normális akksi idő, ráadásul zömében wifin.

Esetleg tippetek van arra, a Note 2-ről hogyan töröljek mindent ? SD kivéve, az Internal memory-t kéne kipucolni. Kijelző törött, szót sem látok rajta, csíkos. Akksi és a vas mögötte tökjó, gombok is, minden. Csak így TWRP-ben sem tudok navigálni vakon, szóval kábelről kellene valahogy full törlést nyomnom rá, csak így merem kidobni. Ugyanez a kérdés él a Note 2 elődjére, a ZTE v5 Redbull-omra is, szinén zenész .. :D

:R

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9026) Dißnäëß válasza Dißnäëß (#9025) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Illetve tanulva a telódobálásos habitusomból, kinéztem egy ilyen tokot hozzá. Valami bőr/műbőr kinyithatósat kerestem. A kép csak illusztráció, írja is alul, hogy ez készülékspecifikus tok, szóval elvileg 100% passzol a telóra majd. Érdemes, rendelhetem szerintetek ?

Második kérdésem: üvegfólia. Mostanában ezt olvasgatom. Hol tudnak feltenni rá nekem szakszerűen egyet ? Most van a Note 2-esem tartalék fóliáiból egy rajta, icipicit karcsúsítottam rajta 2mm-t itt-ott, 99%-ban jó, de sajátot néznék ide és akkor már üveget egyúttal. Westend-ben a Media Markt oldalában a földszinti mobilos elhajtott, hogy ő Xiaomival és kínai szarokkal :) nem foglalkozik. Nem akartam leállni vele vitázni, hogy az alma is az ..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9027) pulutodurumo válasza Dißnäëß (#9025) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Google: adb factory reset. Telefonról nem akarok sokat írni :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#9028) Oldman2 válasza Dißnäëß (#9025) üzenetére


Oldman2
veterán

Törölsz minden fiókot a telefonról, majd Factory Reset. Itt szerintem meg lehet adni azt is, hogy töröle a belső memóriát is.

(#9029) juve600


juve600
nagyúr

ÜDV

barátom vett egy ilyen telót( mer rábeszéltem)
iphone-ja volt elötte,viszont az összes névjegy az iphone-n van,hogy tudom arról átköltöztetni a a névjegyeket?
igazából google fiókra lenne jó rátenni

:R :R :R

(#9030) crok


crok
Topikgazda

A Mi account alól se felejtse el törölni a telefont!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9031) Gloob válasza juve600 (#9029) üzenetére


Gloob
addikt

Meg is válaszoltad magadnak. Az iPhone kezeli a gmail fiókot. Az asszonynak is ahhoz van kötve a szifonja.

Samsung Galaxy A52S

(#9032) z0d1@Ku$ válasza juve600 (#9029) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Icloudból ha exportálja a névjegyeket akkor azt lehet a google fiókba importálni :)

(#9033) juve600 válasza Gloob (#9031) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi

(#9034) Dißnäëß válasza Oldman2 (#9028) üzenetére


Dißnäëß
veterán

A Note 2-esem kijelzője ripityára tört :U

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9035) Dißnäëß válasza pulutodurumo (#9027) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9036) rin33


rin33
senior tag

Üdv, valaki rakott erre Lineage os 14.1-et? Kijött rá az official. Bootloader nyitás bonyolult? (Snapdragonos verzió, mido)

(#9037) ubul23 válasza rin33 (#9036) üzenetére


ubul23
senior tag

Szia bootloader nyitás menete le van írva az összefoglalóban. Én ezt használom amióta kijött. A legújabb 08.24-es romnál nem stabil a GPS régebbi 8.17-esen jól működik minden.

[ Szerkesztve ]

(#9038) juve600 válasza rin33 (#9036) üzenetére


juve600
nagyúr

olvass összefoglalót
van rá hivatalos lineage

(#9039) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Frissitettem 8.5.4.0-ra...a gond az hogy zárképernyőn új e-mail (gmail) értesítő esetén nem mutatja a küldő nevét, frissítés előtt mutatta. Be van állítva hogy mutasson minden részletet. Mi lehet a gond??

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9040) rin33 válasza ubul23 (#9037) üzenetére


rin33
senior tag

Köszönöm, mindjárt nézem az összefoglalót... Igazából vásárlást fontolgatom, azért szerétném előre tudni, hogy milyen a LOS.

(#9041) kelly416 válasza juve600 (#9029) üzenetére


kelly416
veterán

Látom, a barátod vesz mindenféle telót, z1c-t meg Note 4-et is. :DDD Menj szifon topikba és derítsd ki ott, hogyan lehet gmail-be feltenni a névjegyeket, mert fel lehet, de nem tudom, hogyan.

(#9042) kelly416 válasza Dißnäëß (#9025) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem tedd be egy mikróba a Note2-t és a régebbi telódat is pár másodpercre, utána kidobhatod a kukába nyugodtan. A note 4-et meg add el még most, ha telefont szoktál dobálni, mivel egy flipes tok nem fogja megvédeni. Vegyél inkább egy CAT-ot. Vagy szokj le a dobálásról.

(#9043) juve600 válasza kelly416 (#9041) üzenetére


juve600
nagyúr

Nem tehetek róla hogy 800 topicban vagy házigazda :DD

(#9044) mediumgecso válasza mediumgecso (#9039) üzenetére


mediumgecso
őstag

Találkozott már valaki a problémával?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9045) Kolondrum


Kolondrum
félisten

7.8.24 péntek kora hajnalban jött. Eddig jó, végre megy a távirányító is.

[ Szerkesztve ]

(#9046) Cyberslider válasza Dißnäëß (#9026) üzenetére


Cyberslider
őstag

Szia, jofogáson vettem, keress rá megtalálod. Pofon egyszerűen fel lehet rakni, csak rányomtam kész! Tökéletes! A telefonos hozzáállása hamarosan meg fog változni, ha továbbra is ebben az iparban szeretne ténykedni :D

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#9047) Kolondrum válasza mediumgecso (#9044) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekünk is ilyen, és ez így jó én már csak tudom. ;)

Jó tudom kinek mi a jó, de én örülök, hogy nem telibe kiírja ki küldött mit.

[ Szerkesztve ]

(#9048) mediumgecso válasza Kolondrum (#9047) üzenetére


mediumgecso
őstag

Akkor nekem is jó lesz ;-)

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#9049) micafighter válasza crok (#8765) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tudtam hogy valami kimaradt, és rémlett hogy te már itt válaszoltál rá igy kérdeznem sem kellett :R

Viszont most szórakozhatok az adb sideloaddal ;] De lehet egyszerübb lesz a push.

[ Szerkesztve ]

(#9050) Dr. Gonzο


Dr. Gonzο
senior tag

Katasztrófa ez a 8.5.4.0. Videó hangok néha eltünnek. Ilyenkor ha hangerőt szeretnék állítani, akkor a csengetés csúszkáját dobja fel, nem a médiáét. A face videók ilyenkor el sem indulnak. Ma a face egyszer össze is omlott. 400 km navigálás alatt a Sygic kétszer fosta össze magát. Eddig összesen nem volt ennyi bajom vele, mint most egy nap alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.