Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Sweet Lou 6 válasza Luck Dragon (#12000) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

mielőtt frissitenel ott a leírás az Updater appban, amúgy főleg bugfixek, meg frissült 08.01. verzióra az Android security patch level.

sweetlou6.wordpress.com

(#12002) Gaabe


Gaabe
tag

[link]

Az Auchanos Xiaomi Note 4 snapdragonos vagy mediatekes? A b20 miatt érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#12003) vargalex válasza Gaabe (#12002) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Mivel 8 magosnak írják, így csak SnapDragon lehet. De elég drága...

Alex

(#12004) KamuMazsola válasza vargalex (#12003) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Na azért nem egyértelmű, quad core 8x2,0 GHz, azaz négy magos, de nyolcszor két gigaherzes. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#12005) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vállalhatóak sztem . Gyári HDR.
[link]

(#12006) borzosmorzi válasza KamuMazsola (#12004) üzenetére


borzosmorzi
tag

Elírás, nincs négymagos. Biztos Snapdragon 625. De az kérdés, hogy Global vagy sem, mert csak a Global tudja a B20-at.

[ Szerkesztve ]

(#12007) csemeteim válasza yaksi (#11993) üzenetére


csemeteim
tag

Szia
Apostol. hu
Profik, nekem 600 gigás vinyot állították vissza. Érdemes megkerdezni őket.

(#12008) tsabeekaa válasza somé (#11985) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Szerintem csak romot kellett volna cserélned. Én is azt tettem, és láss csodát.

(#12009) ro3000


ro3000
tag

Miért nem látja a telefon a "Notifications-Ringtones" mappába másolt hangokat? Az eddigi telefonjaimmal nem volt gond.

(#12010) Fulár válasza lolka-bolka (#11987) üzenetére


Fulár
senior tag

Én még ilyesmiről(de még hasonlóról sem)a büdös életben nem hallottam!Esetleg csinálnál nekünk egy képernyőképet,hogy láthassuk,hogyan is néz ki ez a dolog?

Ro3000:Másold őket a ringtones mappâba!(nem notifications/ringtones!Csak simân ringtones)

[ Szerkesztve ]

(#12011) Departed


Departed
őstag

Feltenném a 8.5.4-re (ezzel használom kezdetek óta) a 8.5.8-at, mit veszíthetek ha mindenféle reset/törlés/anyámkínja nélkül csak simán rányomok a frissítésre? :F

(#12012) vipviform válasza regener (#11999) üzenetére


vipviform
senior tag

Köszi, a stabilból kispórolták! :W

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12013) vipviform válasza Kolondrum (#12005) üzenetére


vipviform
senior tag

Tök jók! Milyen ROM van a telódon?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12014) lolka-bolka válasza Fulár (#12010) üzenetére


lolka-bolka
tag

Ha haza ér az asszony le fotózom!!! Még én sem láttam halottam ilyet. Még azt se tudtam,hogy létezik ilyen kod. Ha másik teloval készítek egy fotót a kodról és leszedek egy szkenner progit, felteszem a telóra be ólvasa akkor menthető és hívható a szám.

(#12015) Kolondrum válasza vipviform (#12013) üzenetére


Kolondrum
félisten

Samsung szenzor, semmi mókolás, global developer, gyári app, HDR.

(#12016) Pakliman válasza Fulár (#12010) üzenetére


Pakliman
tag

Szerintem a Notification és Ringtones különálló mappákra gondolt.
Egyébként (valszeg mint mindenkinek) nekem is vannak ilyen mappák, de ez szupermasina le se izéli őket :W
Eddig ez az első okostelefonom, aminél ha csengő- (és egyéb) hangot akarok változtatni, akkor alapból nem jeleníti meg a sajátokat a gyáriak között. Keresgélhetem a különböző programokkal (és még azt sem tudom alapértelmezetté tenni) különböző mappákban :W
Gáz...

(#12017) lolka-bolka


lolka-bolka
tag

Lefotóztam. Remélem látszanak.

[ Szerkesztve ]

(#12018) Pakliman válasza lolka-bolka (#12014) üzenetére


Pakliman
tag

"Ha haza ér az asszony le fotózom!!!"
Oké, de mielőtt megosztod a képét, azért kérj tőle engedélyt :))

(#12019) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok ismét!

Még nem kaptam meg a telót, 2 órával rendeltem később, minthogy fel tudták volna adni aznap.
Mitől függ, hogy kapunk-e [ilyen vagány feliratot a hátlapra], vagy [sem]?

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12020) vipviform válasza Kolondrum (#12015) üzenetére


vipviform
senior tag

Mégis felteszem a DEV romot, nekem biztos nem lesz ennyire jó, mert Omnivision szenzorom van, de próba cseresznye...

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#12021) Narxis válasza Pakliman (#12018) üzenetére


Narxis
nagyúr

:DDD

Thanos was right.

(#12022) ro3000 válasza Pakliman (#12016) üzenetére


ro3000
tag

Erről beszélek! Valami nagyon nem kerek. Ehhez nem lehet más hangokat adni?

(#12023) Fater38 válasza Pakliman (#12018) üzenetére


Fater38
csendes tag

:C :C :C :C :C

(#12024) ro3000 válasza vipviform (#12020) üzenetére


ro3000
tag

Azt, hogy tudom megnézni, hogy milyen szenzor van benne?

(#12025) Sys85 válasza Darko_addict (#12019) üzenetére


Sys85
veterán

Az enyémen nincs ilyen feliratrengeteg,csak a MI logo.
Egy külön címkén van:

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12026) Termi92 válasza Darko_addict (#12019) üzenetére


Termi92
tag

Az a szöveg csak egy átlátszó hátterű fólia.

(#12027) Oldman2 válasza ro3000 (#12024) üzenetére


Oldman2
veterán

Szenzor típus check

Megkerestem neked az archívumban...

[ Szerkesztve ]

(#12028) KamuMazsola válasza Pakliman (#12016) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem a teló gyökérkönyvtárában van (vagy én hoztam létre) egy Ringtones mappa, abba betettem a csengőhangjaimat, újraindítottam a telót és amikor a csengőhangot ki kell választani, legfelül van a saját csengőhangok ott ki tudtam választani.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#12029) SyMbioTe

Üdv!

Tuti volt más sokszor a kérdés, de nem egyszerű jó kijelzővédőt találni.
Szóval ma vettem eugy védőüveget, de az sajnos ugye a 2.5D miatt a szélein levegős.
Banggood-ról kinéztem 2 tempered glass-t, valakinek van vele tapasztalat? link1 és link2
Utóbbira azt írják 2.5D-s, lekerekített, tehát remélhetőleg ok lenne. Valakinek valamelyikkel tapasztalat, esetleg ki melyiket javasolná?

Banggood-ot azért néztem mert úgyis lesz innen egy tok rendelés, bár gyanítom, hogy nem fogom használni, mert így szép ez a telefon :D

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#12030) somé válasza tsabeekaa (#12008) üzenetére


somé
őstag

Senki nem írta, hogy cseréljek rom-ot, azt sem hogy melyikre. Ki szavatolja, hogy az nálam megoldotta volna? Minden bizonnyal senki, ezért nem írták határozottan, hogy igen, az 100% megoldja.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#12031) ro3000


ro3000
tag

Az enyémbe Samsung kamera van.

(#12032) Darko_addict válasza SyMbioTe (#12029) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem itt a hirdetés tetszett meg, igényes: [2.5D tempered glass]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12033) ro3000 válasza KamuMazsola (#12028) üzenetére


ro3000
tag

Nekem csak rendszer hangok vannak....

(#12034) Kolondrum válasza ro3000 (#12031) üzenetére


Kolondrum
félisten

Sztem a legtöbben Samu van, a korai verziókba gyártott bolgod boldogtalan mindent, sztem. Én már sokat fogtam a kezemben, de mind Samsung szenzor, goodix fingerprintes volt.

(#12035) Departed


Departed
őstag

Hülye kérdés: OTA update ugye kizárt hogy töröljön bármi személyes fájlt? Tehát ha csak simán update-elek nem veszhet el semmi? :R

(#12036) Pakliman válasza KamuMazsola (#12028) üzenetére


Pakliman
tag

Nekem is ott van alapból.
Be is másoltam a hangokat, de a teló nem foglalkozott azokkal a mappákkal.
Az igaz, hogy nem volt újraindítás, miért is lett volna? SOHA nem kellett eddig.
"Megváltozott az egér pozíciója!
A változások életbelépése érdekében kérjük indítsa újra a Windowst!"

(#12037) ro3000 válasza Kolondrum (#12034) üzenetére


ro3000
tag

Nem olyan rossz ez! A Note 4 előtt egy Samsung A5 2016 volt, az azért jobb képeket csinált. És hiányzik a stabilizátor is. De elfogadható szerintem.

(#12038) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Ma nem lesz új Global Dev. verzió?

Üdv.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#12039) KamuMazsola válasza Pakliman (#12036) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem 5 File van abban a mappában, 4 MP3 és 1 mid fájl. Most néztem, az egyik MP3 nem jelenik meg nekem sem a kiválasztható csengőhangok között. Szóval lehet valamilyen kritériumoknak nem felel meg.

Üdv.: KamuMazsola

(#12040) bollokcs80 válasza D1L1ZS (#12038) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Biztos már olyan kiforrott, hogy reggelre Stable-re változik. :DD

B.Cs.

(#12041) borzosmorzi válasza D1L1ZS (#12038) üzenetére


borzosmorzi
tag

Nem sajnos. Felfüggesztették a Redmi Note 4 Qualcomm Global / Note 4X esetén a kiadást. Sőt, eltűnt a letöltési linkekről a 7.9.15 is, valami régebbi dev verzió érhető el.

[ Szerkesztve ]

(#12042) Gloob válasza D1L1ZS (#12038) üzenetére


Gloob
addikt

Eu. Dev már van. Nálam már az működik. Gondolom lesz, vagy már van Global is. Viszont a következő frissítés 2 hét múlva lesz! Kínai ünnep, és kb. 2 hétig ők aztán nem dolgoznak.

Samsung Galaxy A52S

(#12043) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

látom sok a gond a tempered glass-okkal: nekem ez van fenn május óta, tökéletes!
[link]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#12044) Fulár válasza lolka-bolka (#12017) üzenetére


Fulár
senior tag

Ötletem sincs,hogy mi lehet ez a marhaság!Ha bemásolnád az összes Sim kártyán lévő névjegyet a telefon memóriába és onnan indítanál hívást...?

Departed:Nem fog elveszni semmi!Minden ugyan úgy marad majd ahogy most van!

(#12045) ath válasza KamuMazsola (#12039) üzenetére


ath
senior tag

nem az időtartama befolyásolja?

(#12046) crok válasza Fulár (#12044) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha magara a telefonszamra nyomsz akkor hivja, a QR kod egy feature, ha valakivel meg akarod osztani a kontaktot akkor ranyomsz hogy QR kod a masik meg telefonnal beolvashatja QR/Barcode scannerrel, aztan tudja menteni. Vagy nem ertem a kerdest.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#12047) Fulár válasza crok (#12046) üzenetére


Fulár
senior tag

Ahogy mondod!De a kollégának akkor dobja föl a kódot amikor hívást szeretne kezdeményezni.Ezért(is)nem értem a dolgot.

(#12048) crok válasza Fulár (#12047) üzenetére


crok
Topikgazda

Fura.. mondjuk én nem jeleníttetem meg a SIM kontaktokat (azok csak vészhelyzetre vannak mentve, ha olyan telefont kell használjak ami nem tud Google szinkront.. feature phone..) és ahogy látom itt is duplák a kontaktok a képen - szóval első körben nem jeleníttetném meg.. aztán a Google kontaktokkal már csak tán' nem csinálja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#12049) Fulár válasza crok (#12048) üzenetére


Fulár
senior tag

Nekem is ugyanez lenne a tippem!

(#12050) Narandil


Narandil
tag

Sziasztok!

2 hónapja vettem egy note 4 3/32-st. Eleinte semmi gondom nem volt, s most sincs igazán, de van egy dolog, ami kicsit bosszant.

Amikor szeretném a képernyő zárat feloldani, s megnyomom az oldalán a gombot, elég lassan reagál. Olykor 3-5 mp is eltelik mire a képernyő felvillan (ilyenkor ha nem vagyok elég gyors, akkor rögtön vissza is teszi a bill. zárat).

Van erre valami megoldás?

Köszönöm!

ASUS Prime X570-P, Ryzen 7 5800x, ASUS TUF 6900xt, 2x 16 gb Crucial Ball. Sport DDR4 3200MHz CL16, WD 1000GB BC, Kingston A400 240GB, Samsung 500GB EVO Basic, Phanteks Enthoo Pro ház, ASUS ROG Strix 1000W, Alpenföhn Brocken 3, ASUS ROG Strix XG32UQ monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.