Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) Haligali válasza Haligali (#33801) üzenetére


Haligali
tag

Senki??? :((( nagyon egyedül vagyok :'(

(#33852) vornia válasza Haligali (#33801) üzenetére


vornia
senior tag

Az a baj hogy (szerencsémre) nem jártam így, egyetlen alkalommal írta ki az alacsony hőmérséklet figyelmeztetést mikor kb 3 órán át érte a klíma hátulról a telefont navigálás közben. Már deresedett a hátulja :D

Crock:
Gondoltam hátha, most,talán!! megfoglak. :DDD
De,nem. :R

[ Szerkesztve ]

(#33853) crok válasza Haligali (#33801) üzenetére


crok
Topikgazda

@vornia: ez is az a kategória amit max említeni volt értelme (azt hiszem akkor volt is, talán nem általam) de tudható volt (mert írta is) hogy ez nem egy hosszú életű valami lesz, csak proof-of-concept hogy bootol és működik egyáltalán.

@Haligali:
Még mikor írtál nézelődtem ezügyben de annyira ritka a dolog hogy inkább még nézelődtem. De beigazolódni látszik a gyanú: hardverhiba lesz és nemigen javítható gazdaságosan. Az egyik termisztor a telefonban valószínűleg hibásan működik (vagy maga a termisztor rossz vagy a csatlakozása, esetleg korrodált, esetleg vjz érhette?) és a telefon ezt értelmezi önvédelemből úgy hogy le kell lőni a telefont és esetleg restartkor nem engedi elindítani se hogy elkerülje a további sérülést.. max. annyi "szerencséd" lehet, hogy nem az alaplaján levő egyik szenzor hanem az akku szenzora és akkor egy akkurcsere még segíthetne. Monitorozgasd a telefont CPU-Z-vel (root nélkül is mutatja a hőmérsékleteket), amikor így szarakodni kezd nézd a hőmérsékletet és hogy melyik megy le nagyon alacsonyra és rázogasd a telefont, hátha csak csak érintkezés. Meglátjuk mit látsz, melyik termisztor rosszalkodik.

(Nem egyszerű jellegű probléma az ilyen, legutóbb egy alaplappal jártam hasonlóan, úgy, hogy állandóan lelőtte a gépet nullára és a BIOS-ba beírta hogy túlmelegedés miatt lelőtte a gépet, sípolt is mint az őrület restartkor.. aztán szétszedtem, majd vizsgálódtam, minden szenzor normális értéket mutatott, semmi se melegedett.. aztán rájöttem, hogy egy púpos kondenzátor lesz a gond.. csere, 150Ft + 15 perc, azóta is hibamentes (koppkopp).)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33854) Haligali válasza crok (#33853) üzenetére


Haligali
tag

[link]

először is köszi a választ :)

magam is azon a véleményen vagyok, hogy az akkunál egy szenzor adta meg magát...konkrét beázás nem volt ugyan, de az elmúlt másfél év alatt épp elégszer kaphatott olyan mértékű hőmérsékletváltozásokat, melyek mellett a sima párakicsapódások szépen elkorrodáltak valahol egy érintkezést, egy forrasztást, és természetesen az egyik ilyen állandóan ingadozó hőpont pont az akkumulátor környéke
most (mióta megvan az ELSŐ :D) épp gyári visszaállítással próbálkozom (már vagy fél órája "pörög", minden látható ténykedés nélkül, szal valszeg be kell avatkoznom), de már nézegetem, mi is legyen az utódja...aztán, ha már csak tartalék a minősítése, talán felnyitom egy akkucsere érdekében ;)

[ Szerkesztve ]

(#33855) Haligali válasza vornia (#33852) üzenetére


Haligali
tag

:DD :R :))

(#33856) Haligali válasza Haligali (#33854) üzenetére


Haligali
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33857) crok válasza Haligali (#33856) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem nyílnak meg a linkek, csak mondom, 404.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33858) crok


crok
Topikgazda

Van OrangeFox Beta

ChangeLog:
* Android Pie build system
* Use beta decryption code

OrangeFox-R10.0-BetaCrypto-1-Beta-mido.zip
Haladó kísérletezőknek.. óvatosan.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33859) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

H+ fölé nem akar menni a mobiladat pedig az lte mindenhol elérhető ahol megfordulok, erre van valami ötlet? Rr luis
Próbáltam az apn resetet, firmwarezést, és volt hogy csak az ltet adtam meg neki az adatforgalomban akkor felváltott gond nélkül és amikor visszatettem a szokásos lte/gsm/ stb stbre akkor is csak a h+ ment és hiába állítottam be az lte onlyt újra akkor mar nem ugrott át..

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33860) pluhm válasza ktomcat (#33859) üzenetére


pluhm
aktív tag

Ha Vodafone előfizetésed van, kapcsoltassad ki a volte-t. A napokban én is tapasztaltam, hogy nem megy H+ fölé a net (sim2-vel a Telekom káttyámmal eközben ment az LTE). Hívtam ügyfélszolgálatot, de semmi. Bementem a helyi vodafone boltba, SIM kártyát cserélték, de semmi. A vodás srác végső elkeseredésében kikapcsolta az előfizetésemen a volte-t, azóta szinte folyamatosan LTE-n vagyok. Azt mondta, volt náluk hálózatfejlesztés a volte miatt, de mivel a kínálatukban nincsen xiaomi készülék, a hálózatot más irányban optimalizálják....

[ Szerkesztve ]

(#33861) ktomcat válasza pluhm (#33860) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hát teli találat, vodás vagyok ezt elfelejtettem mondani fentebb.. ez így nem igazán fejlesztés a hálózatot tekintve 😅 köszönöm akkor most dilemmázok hogy mi legyen mert a volte mókolást nem csináltam még meg, csak bekapcsoltattam. Ha megcsinálom akkor rendbe jön vagy úgy is probléma van vele?

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33862) pluhm válasza ktomcat (#33861) üzenetére


pluhm
aktív tag

Nem tudom, én a volte-val csak a bekapcsolásig (majd a fentiek szerinti kikapcsolásig) jutottam, nem mókoltam vele.

(#33863) ktomcat válasza pluhm (#33862) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm a segítséget! :) Annyi érdekesség még van, hogy most épp beindult és tegnap is ez volt akkor már épp írtam a fórumba hogy van ez a szituáció pont megjavult úgyhogy akkor elvetettem. Lehet valamiért csak esténként működik... Érdekes. Mondjuk most amíg ezt megírtam újra visszadobta :U

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33864) crok


crok
Topikgazda

Advanced LineageOS 16 by LilBlinx

A ROM nincs szétcsicsázva, nincs szétreszelgetve,
nincs úgy nagyon "testreszabhatóság" se benne.
Egy sima LineageOS..
Magisk v19.3-al, SafetyNet pass, CTS profile & basic integrity pass.
GApps: minimál, saját konfig alapján a Nano és a Pico közt.
Balanszolt LOS használati profillal.

Hétfő reggel 7.30-kor vettem le töltőről.
Most péntek este 22.00 után teszem fel töltőre 1%-on.
A kettő közt cca. 113 óra van, ebből 7 óra Screen On. Mindezt úgy, hogy:
- a készülék két éves volt Júniusban
- böngészem (Chrome, OH Browser, Via)
- fórumozom itt a PH!-n
- Gmail-ezem
- Index-et olvasok
- Telegram-ozom
- Messenger-ezem
- igen erős multitaszker felhasználó vagyok,
nagyon sokat lépkedek ide-oda az appok közt
(és egész jól bánik a futó appokkal, nem lövögeti ki nyakra-főre
bár én a zRAM-ot kikapcsolom Magisk modullal pl).
- viszont nem játszom
- és nem fotóztam (csak mérőóraállást..)
- de volt viszont pl. videonézés benne (gyerekmese, mp4, VLC)
- háttérvilágítás általában nappal 70..75%, este 35..40%
- ha van app frissítés töltöm le Play-ből
- állandóan van valamilyen nethozzáférés (Wifi 80% / 3G/H+ 20%)
- ebben most nem volt Bluetooth használat
- Google Maps-ben állandóan megy a helyzetmegosztás
- a helyzetmegosztás akkukímélő (csak cella+Wifi alapú)
(nem tudom mennyire ismert itt de elég nagy wakelock forrás egyébként)
Bugreport Battery Historian-hoz van ha kell valakinek,
BetterBatteryStats export is meg pár stat screenshot is.

Szerintem ez talán már egy jó Pie, ami LineageOS alapú.

A dev. két verziót csinál: egy "sima" LOS16 és "Advanced LOS16".
Az nem teljesen tiszta még hogy miben Advanced az Advanced..

ROM letöltés:
GitHub release oldal:
https://github.com/davidtrpcevski/Advanced-LineageOS-Releases/releases
Advanced Lineageos vagy Lineageos alatt az Assets részben van mindig a ZIP.
Vagy AFH:
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=297900
(Van GDrive link is csak az nem biztos, hogy marad..)

A dev. csinál egy kernelt is egyébként,
azt majd most tesztelem (Momentopolis a neve).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33865) Uthenger válasza crok (#33864) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Es valami kulon app vagy magisk modulrol nem tudsz esetleg a testreszabasokhoz?
Gondolom mindegyik romban ami van az igazabol romtol fuggetlenul mukodne, hiszen vmi konfig fajlba irja hogy a gombok hogy mukodjenek, melyiknek mi legyen a funkcioja...

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#33866) crok válasza Uthenger (#33865) üzenetére


crok
Topikgazda

Integralt a legtobb pl. a systemui-ban, amit akarsz arra nincs ilyen lehetoseg.
(Max. eXposed ha van modul arra amit akarsz.)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33867) Uthenger


Uthenger
aktív tag

Pár napja érkezett meg a mágneses usb-s kábel, és nem tudom hogy annak köszönhetően, vagy csak a véletlen műve, de most nem ismeri fel több gép több kábellel sem a telefont.

Rom csere volt, a mobilon letöltve, ha rendes kábelt dugok be a telefonba akkor is <500 mAh-val tölti töltőről is,
gépre rádugva is csak tölti, de 1 mp-nként elalszik a töltést jelző led és a telefon is pittyeg...

Panel csere elég, vagy valami más gond is lehet?
Valakinél van esetleg elfekvőben 1 panel?

Köszi

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#33868) HungaroDrone válasza crok (#33864) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Felettem délelőtt, eddig hasít rendesen, hibát nem találtam. Clean install volt először, probának (GAPPS+Magisk). Aztán visszatettem a Loius felé RR Data mentésemet.

[ Szerkesztve ]

(#33869) ronin79 válasza crok (#33864) üzenetére


ronin79
őstag

Jó tipp volt ez a LOS 16 :R note 4 a fiókban pihent már egy ideje, de most legalább hétvégén használni fogom egy kicsit. Mi9 Se-re még csak XenonHd van amit ugyan kedveltem note 4-en de még apró hibákkal sajnos. Mondjuk picit most fura a note 4 lassúsága a mi9 kistesojához képest de ezzel a rommal nem is annyira vészes, sőt jó kütyü még ez mindig :)

(#33870) Haligali válasza Haligali (#33854) üzenetére


Haligali
tag

Szia!

4 napja megcsináltam a gyári visszaállítást és ezidáig azt az "Alacsonyhőmérséklet-figyelmeztetés" üzenetet nem kapom, ráadásul ismét normális sebességgel működik, szóval eredményes volt az eljárás.
Ettől függetlenül úgy veszem észre, néha indokolatlanul gyorsan/gyorsabban merül az aksi (ami mondjuk 1,5 év után valahol érthető is), viszont az, hogy az Android rendszer "szopja" le, az továbbra is gyanakvással tölt el azt illetően, hogy esetleg az akkumulátor körül egy szenzor/egyéb áramköri alkatrész hibája miatti "pörgés" generálja ezt.

Alea iacta est: keresem az utódot, egy Note 7 esetleg egy 9T képében.

(#33871) Lackooo84 válasza Haligali (#33870) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

El szokott menni aludni a teló? Mert az utóbbi időben nálam is van olyan, hogy hirtelen sokat merül, akkor megnézem az akkuhasználatot és rögtön kiderül, hogy végig ébren volt. Olyankor restart kell neki. Biztos a google valamelyik szarját elcseszték megint és az b*ziskodik...

The Truth is out there...

(#33872) crok válasza Lackooo84 (#33871) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha MIUI, akkor a Biztonsag app..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33873) vadkörte válasza Haligali (#33870) üzenetére


vadkörte
addikt

"Ettől függetlenül úgy veszem észre, néha indokolatlanul gyorsan/gyorsabban merül az aksi (ami mondjuk 1,5 év után valahol érthető is), viszont az, hogy az Android rendszer "szopja" le, az továbbra is gyanakvással tölt el azt illetően, hogy esetleg az akkumulátor körül egy szenzor/egyéb áramköri alkatrész hibája miatti "pörgés" generálja ezt."

Nem törvényszerű, hogy 1,5 évesen szarakodjon az akku. A Note4-em is kb ennyi, ileltve inkább lassan 2 éves. Gyors pörgős még mindig, ha nem nyúzom nagyon akár egy hetet is elketyeg, de a 2-3 nap (inkább 3-4 nap) simán megvan.
Bár újabban a bekapcsológomb kezd szórakozni.
Én egy teljes clean install-t megpróbálnék még, vagy egy másik ROM-ot. (persze feltéve, hogy unlock-olt a bootloader és root-olt a telefon)

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#33874) kosinalajos


kosinalajos
csendes tag

Kezdőképernyőn levő googe asszisztensre, asztalon balra megjelenő kártyákra íme a megoldás:
Asztalra hosszú bökés, majd megjelennek a widgetek, hátrérképek és a fogaskerék, azaz beállítások. Na itt a megoldás ;)

[URL=http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=467Screenshot_2019_08_19_.png][img]http://www.kepfeltoltes.eu/images/2019/08/19/467Screenshot_2019_08_19_.png[/img][/URL]

[ Szerkesztve ]

(#33875) kosinalajos válasza kosinalajos (#33874) üzenetére


kosinalajos
csendes tag

Kezdőképernyőn levő googe asszisztensre, asztalon balra megjelenő kártyákra íme a megoldás:
Asztalra hosszú bökés, majd megjelennek a widgetek, hátrérképek és a fogaskerék, azaz beállítások. Na itt a megoldás ;)

[ Szerkesztve ]

(#33876) Zsolnay A.


Zsolnay A.
újonc

Sziasztok!
Egy jó ideje (több hónapja) a nem fogadott hívásoknál nem villog az értesítési led a család két NOTE4-én, a két 3s-n viszont igen.
A nem fogadott VIBER hívásoknál sem villog a led egyik telón sem.
MIUI GLOBAL stabil 10.2.3.0 (NOTE4), 10.2.2.0 (3S)
Nálatok működik rendesen?
Már átnéztem sztem az összes beállítást, de nem jövök rá mi a hiba.
Nagyon zavaró, hogy nem értesít a LED a nem fogadott hívásoknál, mi lehet az oka?

(#33877) Luck Dragon válasza crok (#33803) üzenetére

Nem akarom elkiabálni, de ugy nézki hogy amit írtál összejött , szépen üzemel tovább, Eddig volt három hívása és tökélketesen halották. :) Nagyon köszönöm a segítséget mégegyszer.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33878) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Unlockolni szeretném a bootloadert.
Az 1.1-es miflash unlock rögtön elhasal, hogy töltsem le a legújabbat.

A legújabb pedig szintén nem tudja megoldani.

Mi mehet nálam félre? Fejlesztői lehetőségekben bekapcsoltam amit be kell és a készülékkeresés is aktív.

(#33879) Gloob válasza Gombinyó (#33878) üzenetére


Gloob
addikt

Ott írja, hogy 72 óra múlva!

Samsung Galaxy A52S

(#33880) grafnet válasza Gloob (#33879) üzenetére


grafnet
veterán

+ azt, hogy használja: nem kapcsolódik hálózatra...
BL nyitás feltétele: használni kell a készüléket. (Kvázi nem lopott, s tudod használni.)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33881) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Magyarán akkor 3 nap múlva próbálkozzak újra a progival.
Thx!

(#33882) grafnet válasza Gombinyó (#33881) üzenetére


grafnet
veterán

Igen, de addig "használd" a készüléket.
Ne csak Wi-Fi-n legyen az asztalon. Tegyél bele egy SIM-et.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33883) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Van vmi tuti, megbizhato forras kijelzo beszerzesre (vagy kollegara, aki megfizetheto aron vallal cseret)?
Ugy latom az ajanlott Honorboy forras kiapadt...

Tegnap bepokhaloztam az amugy is mar megsargult kijelzot es bar a jozan eszem uj telefonert kialtott, a szivem (es a penztarcam) azt sugja, van meg ebben a teloban legalabb egy ev.

Snapdragon verzio.

Elore is nagyon koszonom!

(#33884) crok válasza Luck Dragon (#33877) üzenetére


crok
Topikgazda

Remek!
Csak a miheztartás végett: miket csináltatok meg végül? Le is ragasztottátok? Mikrofonellenőrzés volt? Frissíteni gondolom nem frissítettétek le.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33885) vornia


vornia
senior tag

Na megint nincs heti verzió :O
Úgy látom már a 11-esig nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#33886) crok válasza vornia (#33885) üzenetére


crok
Topikgazda

Heti miből mi nincs?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33887) Luck Dragon válasza crok (#33884) üzenetére

- Mikrofon próba volt.
- Ragasztás nem,
- Frissítés igen, az oldotta meg.
- Az volt inkább meglepő hogy egyben szedte le az egészet, nem kellett külön- külön ahogyan írtad.
- :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33888) crok válasza Luck Dragon (#33887) üzenetére


crok
Topikgazda

A külön-külön azért lett volna biztonságosabb, mert volt már hogy kisebb dolog miatt is lett Note 4 fél-tégla, nem egy kétéves frissítéskihagyás után egyből a legfrissebbre ugrani, MIUI8-ról MIUI10-re meg Marshmallow-ról Nougat-ra - egyetlen lépésben :D Ez elég bevállalós volt :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33889) Luck Dragon válasza crok (#33888) üzenetére

Igazából így ajánlotta fel, nem láttam más opciót. Vagy lett volna?
(, Kezdők szerencséje) :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33890) vornia válasza crok (#33886) üzenetére


vornia
senior tag

Miuihu :O

(#33891) crok válasza vornia (#33890) üzenetére


crok
Topikgazda

Te, az megvan hogy a Xiaomi az egy évnél régebbi telefonokra konkrétan DOBTA a heti ROM-ot? Már vagy 2 hónapja bejelentették, hogy Július egytől NEM LESZ heti global beta csak az egy évnél fiatalabbakra.. nem is linkelem a cikkeket egyesével csak egy keresést.. de amúgy kínaira ugyanez vonatkozik.. Valahol MIUIHU-n is volt erről már szó, hogy akkor merre innen tovább azokkal a készülékekkel amikre nincs többet beta. Úgyhogy nincs is miből csinálni..
Szerk: MIUI11 meg ennek fényében erre szerintem nem is lesz, ne is számítson rá szerintem senki.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33892) Lackooo84 válasza Gombinyó (#33878) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De ugye a fejlesztői beállításokban rányomtál a MI unlock opcióra? Mert csak onnantól ketyeg a 72 óra. Egyébként nem kell használni, ott nyomj rá a nyitásra úgy, hogy legyen net emg legyél bejelentkezve a MI fiókba, után akár el is teheted, és is kb egy hónapot vártam így mire megjött az új akku a másik telóba, és simán nyílt utána.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#33893) sgabor


sgabor
csendes tag

Global stabil 10.2 MIUI esetén lehet valahogy időzíteni a Repülőgép mód ki és bekacsolásának az időpontját? Pl..hogy minden este 23:00-kor bekapcsolja, és minden reggel 6:00-kor kikapcsolja.

(#33894) Gombinyó válasza Lackooo84 (#33892) üzenetére


Gombinyó
őstag

Igen, az megvolt.

(#33895) Lackooo84 válasza sgabor (#33893) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lehet, beállítasz magadnak egy időzítőt mindkét időpontra, és ki-be kapcsolgatod. ;] (amúgy nem, nem lehet)

The Truth is out there...

(#33896) crok válasza sgabor (#33893) üzenetére


crok
Topikgazda

Biztonság appban volt ilyen automatizálás MIUI9-ben, nem? Azt az Akkubeállításokba tették át MIUI10-ben, nem? Már nem emlékszem pontosan..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33897) Peterhappy válasza sgabor (#33893) üzenetére


Peterhappy
őstag

Dobj fel egy auto schedule app-ot pl. EZT

[ Szerkesztve ]

(#33898) vornia válasza crok (#33891) üzenetére


vornia
senior tag

Igen,csak éppen a 07.25.-én stabilitás problémákra való hivatkozással nem volt rom. 07.18 az utolsó,illetve az utsó kettoben már csak
a "kimarad" megjegyzés amúgy nem említettem hogy globál béta :N
Ezt meg elhittem
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33899) vornia válasza sgabor (#33893) üzenetére


vornia
senior tag

Az előbb említett miuihu rom biztonság appjában (ahogy Crock említette) benne van ez a lehetőség

[ Szerkesztve ]

(#33900) kanyi51 válasza sgabor (#33893) üzenetére


kanyi51
senior tag

Beállítások - akkumulátorhasználat - Automatikus feladatok - Beállítások - Mindent kikapcsol. ( vagy Te újat hozhatsz létre alul a + gomb nyomásával)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.