Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) crok válasza SirRalph (#33149) üzenetére


crok
Topikgazda

Rickeffe 8.5.8.0-t használ és működni látszik. De ő nem visszatért rá hanem eleve azon maradt - szóval ha minden igaz neki azért megy mert nem is volt frissebb/újabb NON-HLOS.bin fent sose, ha neked volt akkor gyanítjatóan a visszatéréssel nem fog menni mert már az EFS tartalma megváltozott.

Én amúgy se tennék fel egy ilyen régi (több, mint másfél éves) ROM-ot, a KRACK sebezhetőséget pont ez után a letiltás után javították. A V8.5.8.0 lehet az utolsó amiben még ment a VoLTE kapcsoló mert még nem lett letiltva, a V9.0.3.0 volt az első MIUI9 de abban már ki volt kapcsolva. Developerekkel ugyanez a helyzet, a heti dev. ROM-ok (meg globálok is) akkorról itt letölthetők - ha kellene - de 7.11.16-ban már nincs VoLTE, előtte meg 3 van összesen: 7.8.10, 7.9.15 vagy 7.9.22 van amiben még volt VoLTE - de jó ha tudod hogy egyben ez a 3 legelső MIUI9 dev. ROM, szóval mindenféle bugra is számíthatsz. A döntés a tied - én biztos nem használnám. Ha lenne olyan Marshmallow ROM amihez lenne up-to-date kernel akkor talán még vissza is mennék de nincs. Sose volt.

Itt letöltheted az összes kiadott globál stabil ROM-ot.

Korabeli Xiaomi.EU ROM-okkal egyébként ugyanez a helyzet, a kínaiakban is ki lett kapcsolva a VoLTE a régiók szerint..

Talán globállal és régióváltással lehet ezt (is) állítani de én még ilyet se nem tapasztaltam se nem láttam se nem olvastam se nem gondolom hogy működik.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33152) crok válasza dethroner (#33150) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt csináljuk 1.5 éve : D
De 7 hónapja még globál dev. ROM se lett kiadva. Szerinted? : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33153) Faby


Faby
senior tag

A VoLTE ügy margójára:
Pénteken megpróbáltam bekapcsoltatni az ügyfélszolgálattal a VoLTE szolgáltatást. Szükségem ugyan nincs rá, de más miatt beszéltem velük, gondoltam, miért ne?
A hiba az volt, hogy bevallottam, hogy milyen készülékem van. Ennek hallatán az ügyintéző kerek perec megtagadta, mondván nem kompatibilis a készülék. Hiába erősködtem, hogy benne van, meg fórumos tapasztalat alapján megy, nem volt hajlandó, mondván csak Samsung, Huawei, stb készülékek a kompatibilisek.
Tanulság: hazudja mindenki legalább S8-nak a készülékét! :DD

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33154) dethroner válasza crok (#33152) üzenetére


dethroner
veterán

Fura is, hogy amikor 2018 év elején kézhez kaptam, szinte pár hetente jött hozzá valami apróbb bizbasz update, most meg már több mint 4 hónapja semmi nem jött. Meg az is, hogy ennél kevésbé acélos belvilágú masinák kapják a frissítéseket, amik beindítják a volte és vowifi-t.

(#33153) Faby Telekomos kártyán bekapcsoltattam, semmi kérdése nem volt az ügyintézőnek és működik is. A Voda kártyával elsőre szívtam, mert egy nem kedves pasival beszéltem, aki megtagadta a bekapcsolást, mivel feltötőkártyás. Másnap újra próbálkoztam, egy nővel beszéltem és szóba se került milyen előfizetésem van, csak a teló típusát kérdezte. Hát persze hogy S8-at mondtam :)

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33155) crok válasza dethroner (#33154) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért is csesz fel igazából mert ahogy nézem ahogy a mienkkel leálltak a többi pont utána kezdte visszakapni a VoLTE-t, sőt pár olyan LTE modemes ami képes volt dual-ra ott a dual VoLTE-t is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33156) dethroner válasza crok (#33155) üzenetére


dethroner
veterán

Ők is rájöttek, nem jó üzleti modell neki, ha egy népszerű terméket túl hosszú ideig tartanak naprakészen. Volt pár év amíg az emberek megszokták hogy a mainstream márkákhoz képest nincs sem minőségben, sem támogatottságban hátrányban a xiaomi, így kiépítettek egy nagyon jól csengő márkanevet. Aztán hogy ez most már beépült az emberek agyába, elkezdtek szép lassan változtatni, ha új ficsörök kellenek, vegyél új telefont.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33157) fudi2002 válasza dethroner (#33156) üzenetére


fudi2002
veterán

Vagy cserélj romot ;]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#33158) ÁrPi2 válasza fudi2002 (#33157) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Légy konkrétabb :Y , melyik custom rommal megy a digi VoLTE (és VoWifi) vagy.. a qpst pdc tool melyikkel látja a remélt profilokat?

(#33159) fudi2002 válasza ÁrPi2 (#33158) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem a erre értettem, hanem általánosságban. Ez most csak a Ti izgalmatok. Mintha világmegváltó dologról beszélgetnétek. Engem speciel nem érdekel a VoLTE. Nem ez alapján veszek és nem is ez alapján fogok venni telefont.

A miuis küzdelmet én befejeztem amúgy is.

Amúgy pedig, ha ennyire a Volte az életed, akkor hajrá, go xda vagy 4pda és van választék.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#33160) Lackooo84 válasza ÁrPi2 (#33158) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az alap global rommal, PDC-ben kiválasztod az indiai vodafont arra a slotra, amiben a digis kártya van. A Telenor nem megy vele, arra másik profilt kell aktiválni, de én nem tudom tesztelni melyikre, tesztelni meg senki nem akar...

The Truth is out there...

(#33161) Gyurinho92


Gyurinho92
tag

Hali!

Xiaomi.eu-s rom, rootolt, magisk. Paypal appot használnám, és folyton kihozza, hogy a fizetési környezet nem biztonságos. Rányomok, hogy tovább, akkor működik, aztán megint előjön. A biztonság app csinálja ezt. Próbáltam magisk-ban rejteni a rootot, de nem ez a baja.
Járt már így esetleg valaki?

[ Szerkesztve ]

(#33162) fudi2002 válasza Gyurinho92 (#33161) üzenetére


fudi2002
veterán

Rootot és magát a magisket is rejted?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#33163) crok válasza Gyurinho92 (#33161) üzenetére


crok
Topikgazda

Logout blogom, keress arra, hogy "Magisk gyorstalpaló ha egy app azt mondja root-olt a telefon és nem akar menni", minden lehetoseg le van irva.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33164) Gyurinho92 válasza crok (#33163) üzenetére


Gyurinho92
tag

Igen, meg is van, a magisk update zavarta be. Fura, hogy csak ezt az egy appot. Mindegy.
Köszönöm!

fudi2002
Köszönöm neked is!

Nektek működik amúgy rendesen a ph alkalmazás? Volt egy frissítés még annó, aztán nekem azóta nem jön be semmi. Amint bejelentkezek bezáródik. Próbáltam már újratelepíteni, adatokat törölni, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#33165) Lackooo84 válasza Gyurinho92 (#33164) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Működik hát. Szedd le az újat, a régi már nem jó :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#33166) SirRalph válasza dethroner (#33150) üzenetére


SirRalph
csendes tag

Rajtam nem múlik megtettem, Kíváncsi vagyok kapok e visszajelzést, vagy valamit.Vagy mondjuk egy kizárólagos oreós romot személyre és Digis VoLTE VoWiFi szabva :)

(#33167) dethroner válasza fudi2002 (#33157) üzenetére


dethroner
veterán

Megfordult már nekem is a fejemben, de szerintem annyira friss még ez a volte és vowifi hájp nálam is, majd lecseng és el is felejtem majd. Vagy ha itt már többen írni fogják hogy megy a mi telónkkal is, akkor végigcsinálom a lépéseket és lesz nekem is. Amennyi szívást átélnek vele a fórumtársak, én nem kívánom magamnak, inkább elengedem a témát.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33168) Gyurinho92 válasza Lackooo84 (#33165) üzenetére


Gyurinho92
tag

Ami playen van fent?

(#33169) crok válasza Gyurinho92 (#33168) üzenetére


crok
Topikgazda

Az, de nem az hanem ez a nemhivatalos.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33170) Gyurinho92 válasza crok (#33169) üzenetére


Gyurinho92
tag

Egyszerűen nem nyílik meg. Hm, érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#33171) Faby válasza dethroner (#33154) üzenetére


Faby
senior tag

Bocs, nem írtam, ez Telenor volt.
Hétfőn futok még egy kört, addigra "lesz" egy S8 nekem is. :C

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33172) crok válasza Gyurinho92 (#33170) üzenetére


crok
Topikgazda

Már mi? Az app vagy a link? A link tuti megy..
A PH! topikfigyelő alkalmazás topikot olvasod/követed?
Az eredeti fejlesztő időhiány miatt letette a lantot és egy másik ember felvette aki a linken található appot fejleszti (kis reklámmal benne). De ez már vagy 9 hónapja is volt. Vagy ha eleve ezt használod akkor írj a topikba hátha másnak se jó, de nekem pl. jó, és ha gond van akkor általában egyből megindul a hsz-lavina - de most semmi jele.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33173) Tidzsi1953 válasza crok (#33172) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Az általad ajánlott linkről az appot letöltöttem, gyönyörűen megy!

(#33174) Gyurinho92 válasza crok (#33172) üzenetére


Gyurinho92
tag

A link ment, természetesen. Az app nem.
Régebben felvetette egy másik fórumtársa az említett fórumon a problémát, neki is ugyanez volt. Megoldást nem találtunk/találtak rá. Én annyit írtam neki, hogy ha leklónozzuk az appot, akkor a klónozott app működik tökéletesen. Működött, mostmár úgy sem megy.
Közben ma belerágtam kicsit magam a témába, és állítólag a lucky patcher zavarhat be talán. Törölni nem próbáltam még, amint lesz egy kis időm megpróbálom. Addig pedig találtam egy régebbi verziót, az működik egyelőre, most is arról írok.

(#33175) ktomcat válasza Gyurinho92 (#33174) üzenetére


ktomcat
senior tag

A lucky patcher elég sok mindenbe belezavarhat, nálam banki app nem működött miatta, meg volt hogy egy már általam megvett appnál vonták kétségbe hogy valóban megvettem e miután a lucky patchert érzékelte az app, aztán bizonyíthattam hogy valóban az megvettem

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33176) crok válasza ktomcat (#33175) üzenetére


crok
Topikgazda

A Logout blogomban kiegészítettem egy kicsit a Magisk hide részt pont ezzel a dologgal meg hogy milyen appok vannak még amik így "bekavarhatnak".

Szerk:
Na, a könnyebb linkelhetőség / kereshetőség miatt csináltam rá egy külön Logout bejegyzést (:

Magisk gyorstalpaló ha egy app nem akar indulni root / módosított rendszer miatt

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33177) Tidzsi1953 válasza Faby (#33153) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Ma reggel, szintén másik ügy miatt is felhívtam a Telenor ügyfélszolgálatot. FÉRFI ügyintéző volt, a VoLTE miatt megkérdezte, hogy milyen készüléken fogom használni? Mondtam, hogy Galaxy S9-en. Erre azt mondta, hogy jelenleg nem tudja aktiválni, mert látja a rendszerben, hogy Xiaomi Redmi Note 4 Global telefonról hívom!!!
Majd ha a rendszer fogja látni az S9 telefont, automatikusan aktiválódni fog. Lehet, hogy újabb hívás kell, hátha HÖLGY lesz az ügyintéző?! :Y

(#33178) Lackooo84 válasza Tidzsi1953 (#33177) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Rafináltak. Úgy csinálnak, mintha vmi urambocsá' isteni szálgáltatás lenne ez a volte... inkább szégyellnék el magukat, hogy még mindig nem alap funkció mindenkinek...

The Truth is out there...

(#33179) Gyurinho92 válasza ktomcat (#33175) üzenetére


Gyurinho92
tag

Bizony, a lucky patcher volt a ludas. Töröltem, aztán töröltem az adatot a ph appnak, bejelentkeztem, és működik.
Köszi srácok! :R

[ Szerkesztve ]

(#33180) ktomcat


ktomcat
senior tag

Új Englezos kernel érkezett (ne kövezz meg érte crok :DDD ):


R22
Englezos Kernel r22 - 24-06-2019
Group: @Englezos
Download:
https://github.com/penglezos/android...Kernel-r22.zip
Changelog:
- Synced with android-3.18 latest changes
- Synced with latest LA.UM.7.5.r1-05300-8x96.0 CAF Tag
- Upstreamed Devfreq boost driver to latest changes
- Reconfigured devfreq boost driver frequencies to more efficient one
- AnyKernel3 flashing mechanism updated to latest
- Boost cpubw devfreq device when a new frame is ready

XDA Thread:
https://forum.xda-developers.com/red...o-8-1-t3825452

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33181) crok válasza ktomcat (#33180) üzenetére


crok
Topikgazda

Dehogy kovezlek, miert tennem? lol En voltam az elso Telegram hozzaszolo csak tesztelni akartam elotte mert s par napja kiadott tesztverziohoz kepest volt 2..3 valtoztatas - de nagyon jol sikerult ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33182) ktomcat válasza crok (#33181) üzenetére


ktomcat
senior tag

hát hogy én osztottam az infót amit te szoktál :B de amint látom számodra ez sem újdonság :D

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33183) pulutodurumo válasza ktomcat (#33180) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha ezt magában felrakom, az jó lesz nekem AEX pie alá? Vagy csak úgy érdemes, ha valami kernel buzergáló alkalmazással még állítgatok rajta?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33184) crok válasza pulutodurumo (#33183) üzenetére


crok
Topikgazda

Egész nyugodtan hagyhatod fent "buzergálás" nélkül, jó lesz neked.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33185) kmarci25


kmarci25
veterán

Múlt héten bekapcsoltattam mindkét előfizetésemen a voLTE-et (Telekom). Az egyik kártya az én Note 4-emben van (crDroid), a másik a felségem Mi A1-ében (érintetlen, frissített gyári rendszer). A voLTE aktiválás után az történt, hogy ha az én számomról hívom őt, akkor egyet csörren a telefonja, és egyből el is utasítja a hívást (magyarul nem lehet fogadni). Minden más számot tudtam hívni, gond nélkül, csak őt nem. Ő engem tud hívni, nincs probléma. Ha kikapcsolom a telefonom menüjében a voLTE-t, akkor tudom hívni. Ez mitől lehet szerintetek? Addig oké, hogy a voLTE, de pontosan ez mi lehet?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33186) tachikoma


tachikoma
aktív tag

Redmi Note 4x, gyári rendszer, telekomra váltás után kipróbáltam a volte-t, sikerült bekapcsolnom nem kellett új apn, csak volte kód, meg a menüben bekapcsolni. ims apn-nel nem volt mobilnet egyáltalán. Meghagyva az eredetit van minden, és hd hang is.
Viszont most csinál olyat a teló, hogy wifi használat után (ha kijövök belőle, vagy simán kikapcsolom a wifit), akkor nincs mobilnet. És csak a telefon újraindítása segít. Tapasztalta ezt más is?

(#33187) Lackooo84 válasza kmarci25 (#33185) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szarakodik az egész telekom hálózat most.

The Truth is out there...

(#33188) crok válasza Lackooo84 (#33187) üzenetére


crok
Topikgazda

Mondtam én hogy szombat éjjel is volt valami.. "karbantartás"..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33189) kmarci25 válasza Lackooo84 (#33187) üzenetére


kmarci25
veterán

Jó lenne. Pénteken kezdődött, aztán volt, mikor egy időre megjavult, aztán tegnap újra. Akkor majd néha újrapróbálom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33190) crok válasza kmarci25 (#33189) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha már a 24 meg az Index is megírja és a saját FB oldaluk is tele van akkor gondolom elég nagy lehet a gond.
FB oldalukról oldalról:
⚠ A 4G hangszolgáltatást (VoLTE) használó ügyfeleink jelenleg hívásindítási és -fogadási problémákat tapasztalhatnak, szakembereink a hiba kivizsgálását és elhárítását azonnal megkezdték.

ℹ Átmeneti megoldás: a készülék átállítása repülő üzemmódba, majd vissza. Köszönjük a türelmet!
Sajtóközlemény (még) nincs..
Csak egy fórum bejegyzés van amit két órája csináltak de az se több mint a FB bejegyzés..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33191) kmarci25 válasza crok (#33190) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezek a cikkek nekem kimaradtak, köszi, hogy szóltál. :R

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33192) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Lehet hogy kicsit furcsa a kérdésem de... Két sim kártyát használok viszont néha szükségem lenne SD kártyára is. Létezik olyan "kütyü" amit ha bedugok a telefon USB részére (mint egy kártyaolvasót) a telefon felismeri és tudja használni is?

(#33193) crok válasza Petrónius (#33192) üzenetére


crok
Topikgazda

USB OTG kábelnek vagy USB OTG adapternek hívják - meg USB kártyaolvasónak ;) Mehet bele a microSD.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33194) Petrónius válasza crok (#33193) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod.
Ilyenben létezik olyan amit kábel nélkül lehet használni? Tehát kompatibilis "dugó" van a kártyaolvasón?
Nem mintha nagy gondot jelentene egy kábel, csak így egyszerűbb.

(#33195) Gézengúz válasza Petrónius (#33194) üzenetére


Gézengúz
addikt

Pl.

[link]

(#33196) Petrónius válasza Gézengúz (#33195) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ez szuper.
Köszönöm szépen. :R

(#33197) crok válasza Petrónius (#33196) üzenetére


crok
Topikgazda

Általában azt hívják adapternek. De aliexpressen ügyesen keresve "USB 2.0 OTG adapter" hamar megvan.
Amit Gézengúz linkelt az egy lényegében egy pendrive amin van microSD csatlakozó is (átfordítható, nekem is van, a VoLTE mókolás miatt most én is így használok egy Telekom meg egy Digi SIM-et microSD-vel) de neked - a leírásod alapján - nem egy USB pendrive kell ami OTG-s hanem microSD olvasó ami OTG-s vagy OTG ami csak adapter mert van hozzá sima USB 2.0 microSD olvasód, nem? Mindegy, legyen jó (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33198) Petrónius válasza crok (#33197) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Igen. Pont most vizsgálgatom hogy ez USB 3.0
"USB 2.0 microSD olvasód"
Na pont ezt keresem olyan csatlakozással amit a telefon is tud használni.
Lehet hogy az előző hozzászólásom félreérthető volt. :B

(#33199) crok válasza Petrónius (#33198) üzenetére


crok
Topikgazda

Most röhögni fog mindenki de egy KIK-ben vásárolt filléres kártyaolvasóban pihen a 64GB-s Samsung microSD-m :D volt vagy 750JMF. Ez megy a telefonra egy Sony Xperia valami dobozból kikukázott USB 2.0 OTG kábel végére. :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33200) kmarci25 válasza Petrónius (#33192) üzenetére


kmarci25
veterán

Én ilyet vettem, de még nem használtam, nem volt rá szükség. Pihen a fiókban, így nem tudok a használatáról nyilatkozni. Az biztos, hogy ha használnám mindig tokban tartanám a telefont.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.