Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) domper2015 válasza ktomcat (#34000) üzenetére


domper2015
senior tag

Kíváncsi voltam, hogy Telenor-Digi pár után mit művel. Pixel helyett Aosp ment fel. Nem tudom reprodukálni a duál 4G-t.

(#34002) domper2015


domper2015
senior tag

(#34003) ktomcat válasza domper2015 (#34001) üzenetére


ktomcat
senior tag

De a működésre bíráshoz megcsináltad a volte mókolást előtte vagy feltetted és ment?

(#34004) domper2015 válasza ktomcat (#34003) üzenetére


domper2015
senior tag

Mókolt volt. Örültem, megszívtam

(#34005) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok
Egy baratomnak van ilyen note 4-e,azt mondja elkezdett haldokolni az aksi.
Vigye szervizbe vagy maga is meg tudja csinálni ha rendel hozzá aksit.
Szervizbol , aksibol melyik ajánlott? Előre is köszönöm!

(#34006) pulutodurumo válasza Csápájev (#34005) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Akksi cserélés menete:
1. Hátlapot lefeszegetni
2. A két ragasztócsíkot kihúzni az akku alól
3. Új akksit betenni
4. Profit

Szerintem nem bonyolult, csak a hátlap leszedésénél óvatosnak, és türelmesnek kell lenni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34007) Oldman2 válasza pulutodurumo (#34006) üzenetére


Oldman2
veterán

Saját tapasztalatom alapján a ragasztócsík kihúzása azért okozhat meglepetést.

Persze ez készüléke válogatja, én minden estre kellően beszoptam az egyik csíkkal anno.

(#34008) Csápájev válasza pulutodurumo (#34006) üzenetére


Csápájev
őstag

:R

(#34009) crok


crok
Topikgazda

Nem tudom mirefel szivatja a Global Mido tulajokat a Xiaomi.. csak mert van elerheto kinai fejlesztoi ROM: 9.8.29 - borzaszto bosszanto :(( :W

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34010) jemy válasza crok (#34009) üzenetére


jemy
tag

ebből adódóan van miuihu rom is! 😁😁

[ Szerkesztve ]

(#34011) crok válasza jemy (#34010) üzenetére


crok
Topikgazda

Ajjh, azt meg persze el is felejtettem írni, igen, miuihu_HMNote4X_9.8.29_7.0.zip
AFH és Mega.nz letöltés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34012) zfer válasza crok (#34011) üzenetére


zfer
csendes tag

Az utolsó miuihu10 verzió

(#34013) vornia


vornia
senior tag

Fel pattintottam késő este,most reggel már látom,hogy pl a GSM abc opció nincs az üzenetek beállításai között

(#34014) kanyi51 válasza vornia (#34013) üzenetére


kanyi51
senior tag

És még mennyi mindent változtathattak? Nem merem felrakni, pedig nekem a Xiaomi.eu 10.2 Stable van fenn.

(#34015) vornia válasza kanyi51 (#34014) üzenetére


vornia
senior tag

Hát még nem volt időm így melóba nagyon tesztelgetni, nézegetni :(((
A jegyzet appban megjelent a feladatok almenü (Ezt eddig nem vettem észre, bár lehet már volt),a gyors kártyák alatt picit átrajzolták a megjelenítést.
Egyelőre ennyit vettem észre.
Én csak frissítettem, mert már kb május óta ezt használom mióta nincs miglobe

[ Szerkesztve ]

(#34016) crok válasza crok (#34009) üzenetére


crok
Topikgazda

És hogy miért igazán bosszantó ez nekem? Azért, mert pl. a K20 aznap kapott Android 10-et mikor a Google kiadta.. és nem dev ROM hanem stabil.. azért.. : \

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34017) dethroner válasza crok (#34016) üzenetére


dethroner
veterán

Kifutott a terméktámogatás. Pont mint a nagy multiknál, ha új rendszer kell, vegyél évente új telefont :((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34018) Tidzsi1953 válasza dethroner (#34017) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Úgy tűnik, letelt a "beetetési" időszak, tesék új(abb) telefont venni! :DD :W :Y

(#34019) vornia válasza vornia (#34015) üzenetére


vornia
senior tag

+ a jegyzetek eddig némított állapotban is hangosan jeleztek, most nem, a képernyő ébresztés hangerőgombokkal lehetőség eltűnt.

(#34020) crok válasza dethroner (#34017) üzenetére


crok
Topikgazda

El is fogadnám és nem is bosszantan egyáltalán, ha nem lett volna folyamatosan kínai ROM de globál nulla és lett volna erről hivatalos bejelentés, de nem volt, sőt kifejezetten csak az MTK-s Note 4 van írva.. és ez ezek szerint annyira igaz hogy ugye most jött egy kínai dev ROM..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34021) vornia válasza dethroner (#34017) üzenetére


vornia
senior tag

És akkor elolvasod hogy a Nokia milyen régi készülékre is ad Android frissítéseket. :(((

(#34022) dethroner válasza crok (#34020) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor a kínaiak otthon még bőven kapnak frissítést, európa meg azt kapja, amit mondjuk egy samu vagy lg adna így kb 2 év után?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#34023) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Köszönöm mindenkinek, aki tanácsot adott itt korábban nekem flash-elésre és alternatív OS-re a kütyüre.
Megelégedett tulaja vagyok egy meggyorsult, szuperfasza Redmi Note 4-esnek, ami a LineageOS-el újjászületett. :D Mókoltam rá egy Android Auto-t is, szuper a GMaps / Waze a Ford amúgy síkbuta tapiképernyőjén. Ajánlott. (apkmirror.com)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#34024) sandró60


sandró60
addikt

Kérdésem?
Valaki használja a note 4 gyári böngészőjét?
Tegnap óta a PH apró nem jön be.Helyette a Yaho valami :O
Tanácsot kérek,hogy tudnám visszaállítani a normális működésre?
Jó tudom a Google is ott van ;]

(#34025) sandró60 válasza sandró60 (#34024) üzenetére


sandró60
addikt

Közben megoldottam.A legutóbbi böngésző frissítést töröltem-így már működik.Hasonló hiba volt kb 2-hónapja a Téma frissítésnél is ott is így lett megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#34026) HungaroDrone


HungaroDrone
csendes tag

Valaki próbálta már ezt a ROM-ot?
PixelExperience_Plus_mido-9.0-20190905-1456-OFFICIAL.zip
Vélemény?

(#34027) domper2015 válasza HungaroDrone (#34026) üzenetére


domper2015
senior tag

Nem tűnik rossznak, egyenlőre.

(#34028) HungaroDrone válasza HungaroDrone (#34026) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Tesztelem 2 napja. Eddig teljesen elégedett vagyok vele.

(#34029) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok
Adott egy Note 4x.
Akkut cseréltem benne
40%-50 körül kikapcsol. Mindig.

Tudnátok ötlet adni hogy mi lehet a gond?

Köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#34030) crok válasza jimmy5 (#34029) üzenetére


crok
Topikgazda

Így tippre? Konkrétan az akku.. Szerintem nem eredeti.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34031) jimmy5 válasza crok (#34030) üzenetére


jimmy5
aktív tag

BM... Nem tudom hanyas.
AliExpress ről rendeltem. Original volt írva.
Újra lett már telepítve a xiaomi.eu utolsó hozzá való rom.

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#34032) crok válasza jimmy5 (#34031) üzenetére


crok
Topikgazda

Az nem normális hogy az elméleti fél töltésnél kikapcsol a készülék. Ha lemerül akkor leáll, előtte figyelmeztet, etc.. de nem huss kikapcsolódik maga a készülék. Ha kisebb a kapacitása mint ami rá van írva / az IC-ben tárolva van az akkuban akkor az pont ilyen lesz mint amit leírsz. Az Original =\= Genuine vagy OEM, szinte sose.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34033) jimmy5 válasza crok (#34032) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Akkor ezzel semmit nem tudok csinálni hogy működjön rendesen ?
Az akku elektronika rossz ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#34034) crok válasza jimmy5 (#34033) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt így senki 100% pontosan meg nem mondja neked távolról ráolvasással hogy az elektronika rossz vagy az egész akku kamu. De mivel ennek kivesz betesz módon kellene működnie (nem, nem kell batterystatbin-t törölgetni, humbug, max egy kikapcsolt teljes feltöltés) így én azt mondom vedd fel a kapcsolatot az eladóval.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34035) jimmy5 válasza crok (#34034) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Akkor vegyek egy másikat ? Más eladótól ?
Mindegyik lutri. Erre is azt írták hogy 100% eredeti Xiaomi.

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#34036) crok válasza jimmy5 (#34035) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez ilyen.. Mo-i webshopból vagy boltból meg drágább de könnyebb asztalt borítani..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34037) sandró60 válasza jimmy5 (#34035) üzenetére


sandró60
addikt

Én a helyedbe nem foglalkoznék további"külhoni"rendeléssel.Amit crok írt inkább itteni szervizt keresnék fel.

(#34038) jimmy5 válasza crok (#34036) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Köszi szépen a segítséget és a tippeket Crok mester !

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#34039) crok válasza jimmy5 (#34038) üzenetére


crok
Topikgazda

Sivesen. Szivas.. Ali-t ugy bongeszem barmit akarok venni, hogy az kerul be a lehettseges megrenedelek koze ahonnan lehetoleg nagyon sokat rendeltek mar, aztan sorrendet allitok: ahol sok a jo ertekeles, ahol a kiszallitott dolgok fotoi jobbak azt elobbre veszem. Az ara csak ezek utan szempont.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34040) kanyi51 válasza HungaroDrone (#34028) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szerinted hogyan kellene feltennem, mi a sorrend illetve mit kell törölnöm előtte, most MIUI Xiaomi.eu 10,2 Stabil van fenn, és ha mégsem tetszene, vagy nem úgy megy ahogy gondolom vissza is állítanám a régit. Eddig ekkora műveletbe nem fogtam bele még.

(#34041) HungaroDrone válasza kanyi51 (#34040) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Én tiszta telepitéssel tettem fel. Törlés : system, data, davlik, cache. Utána ment fel a rom. Gapps nem kell külön, az benne van. Ezután a felhőből ment vissza az összes app. Természetesen előtte teljes rendszer mentést csináltam, de az előd sem Miui volt már. A Miui visszaállításában szerintem kérd ki Crok tanácsát, nem akarok bevinni az erdőbe senkit.

[ Szerkesztve ]

(#34042) HungaroDrone


HungaroDrone
csendes tag

Elég régóta visszatérő problémám van a proximity sensor műköésével. Néha jó, néha viszont a fülemmel, és a zsebemben is össze vissza nyomkod mindenfélét. Nem rom függő, Miui-vel is ezt csinálta. Lehet ezt valahogy kalibrálni? MTK-s telefonon tök egyszerű volt.

(#34043) kanyi51 válasza HungaroDrone (#34041) üzenetére


kanyi51
senior tag

kösz

(#34044) djtörök válasza jimmy5 (#34029) üzenetére


djtörök
senior tag

Ez a "plus" mit jelent? Jobban testreszabható mint a sima?
Valaki esetleg tud valamit az aex-ről? Mostanában mindig elég nagy késéssel jön.

(#34045) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Lassan 2 eve hasznalom a telefont es most az asszonynak is kene mar egy okostelefon.
De en elveszek a Mi meg a redmi meg a tobbi modell kozott.
Kernek egy kis segitseget, a fo cel az ehhez hasonlo uzemido, lehet 2/32, ha esetleg 3/32 az se baj. A fenysebessegu soc nem annyira fontos.
Bocs ha off.

(#34046) [lAyCsI] válasza tordaitibi (#34045) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Redmi 7 asszonynak sztem tökély lesz...

-= No way back from Here =-

(#34047) kmarci25 válasza crok (#34039) üzenetére


kmarci25
veterán

AliTools chrome kiegészítőt javaslom. Mutatja az eladók értékelését és annak változását is. Én csak 95% felettiektől rendelek, ha nem pár dolláros cuccról van szó

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#34048) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

RR luison tegnap éjjel történt egy olyan hogy minden előjel nélkül elkezdett a systemui újraindulgatni (lockscreen felvillan de mire reagálnék sötét képernyő és pár mp múlva újra, olykor pár reboottal megtarkítva). Sejtésem szerint a substraum téma miatt volt a helyzet (pedig a hozzávaló rr témát használom és előtte 1-2 nappal aktiváltam az új frissítést amiután gond nélkül használtam), de hiába mentem az r9es orangefoxba az overlayok clearelésésre nem oldotta meg a problémát, sem az h dirtyflasheltem a romot akár előbbi akár utóbbi verzióra így végül a clean install volt a megoldás közben még az r10es recoveryt is feltettem, itt viszont nem volt substraumos opció. Ha ilyen eset van legközelebb mit tudok tenni hogy legalább annyira elinduljon hogy egy mentést csináljak? Szerencsére sok minden nem veszett el, csak nem éjjel 2-3 körül szerettem volna ezzel foglalkozni :U

(#34049) crok


crok
Topikgazda

Este - amint idom engedi - irok "mindenre".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34050) sandró60


sandró60
addikt

A mai nappal búcsút intek ennek a fórumnak :R
Az elmúlt 2 évben sok ötletet kaptam itt.
Születésnapomra a nejem engedélyével :D vettem egy Mi 9T 6/64 telefont.
Jó fórumozást kívánok mindenkinek :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.