Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Peterhappy válasza crok (#33949) üzenetére


Peterhappy
őstag

Most nezem, egyszerre irhattunk, nem figyeltem, hogy lett kozben uj hsz, elnezest :B

Tenyleg csak aprosagok, pl.:
- aksitoltottseg szammal
- non-stop privacy guard ertesitesek kikapcsolasa
- uberlassu letoltes (play servicesben kellett kiloni valamit)
- ez utobbit azonban magyar nyelvnel nem fobta fel csak angolnal, bar igazabol nem banom, eddig is angolul hasznaltam - meg elkenyelmesedtem volna :)
- alternativ hangprofilok letrehozasa (vagy dnd van, de akkor semmi v korlatozott ertesites, vagy vibrate, de akkor meg rezeg) - de vegul erre is talaltam megoldast system profile-k modositasaval + Toggle Lineage Profiles beszerzesevel. Ez igy meg jobb is, csak nem ertem, a hang es system profile-k miert nincsenek szinkronban, illetve ez igy plusz egy ikon a kijelzon. De kardomba nem dolok :N
A tarcsazo nem tetszik, de nagyon regota tervezem az exdialer megvasarladat, lehet hogy ez most fog bekovetkezni.
- arra nem jottem ra, az autostartot hol lehet engedelyezni

Osszessegeben ennyi. Felhuztam en is a battery profilet quick-re, azt mar latom, hogy ket napot boven fog birni a telefon. Az meg nekem mar boven-boven eleg. Szoval egyelore nagyon tetszik, halas vagyok a tippert :R

[ Szerkesztve ]

(#33952) crok válasza Peterhappy (#33951) üzenetére


crok
Topikgazda

Autostart? Privacy Guard -> jobb felső sarok -> Advanced -> menj el jobbra a bootup-ig (az lesz a "start at power up") és listázza az összes appod aminek ilyen irányú kérése lett regisztrálva, aztán tégy belátásod szerint.
Vagy simán a Privacy Guard-ban megkeresed a kérdéses appot és hosszan nyomsz rá -> ekkor megnyitja az app tulajdonságait, pontosabban a listát hogy mit csinálhat és mit nem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33953) Peterhappy válasza crok (#33952) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom, bevallom, eszembe nem jutott volna itt keresni. De sajnos nem jott be, ugy nez ki, nem ez kell nekem... Egy beallitast modositottam, ha az sem jon be (reggel kiderul), bepotyogom, pontosan mi a gond.

(#33954) Peterhappy válasza crok (#33952) üzenetére


Peterhappy
őstag

No, megtaláltam mire van szükségem, azt nem, hogy hol tudom a problémát abszolválni. (ha jól értelmezem, a 16-osban már sehogy?)

Van egy alkalmazásom (MyFitnessPal) és sehogy sem tudom rávenni, hogy működjenek az értesítések. Arra most végre rájöttem, hogy egyáltalán nem fut háttérben, nem kerül be a background folyamatok közé és sem ezt nem tudom engedélyezni számára, sem app lock (keep in memory?) lehetőséget nem találok - pedig ez talán orvosolná a dolgot.

Ennyire jutottam végül :) Van esetleg ötleted?

(#33955) crok válasza Peterhappy (#33954) üzenetére


crok
Topikgazda

Melyik app ez pontosan (Play link)?
Ez a Calorie counter app, a Workout trainer?
Miben nyilvanul megpontosan nalad a nem mukodes es hogy ellenorizted?
Mi tortenik de nem kellene es|vagy nem tortenik de kellene?
Utananezek.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33956) Peterhappy válasza crok (#33955) üzenetére


Peterhappy
őstag

Caloria counter, igen. Az van, hogy elméletileg lenne napi 3-4 értesítés - hogyha nem rögzítettél semmit adott ideig (pl. reggelit, 9.00-ig vagy ebédet 14.00-ig stb.) - ami anno remekül működött a MIUI-n, majd egyszer csak elkopott és sehogy sem akart működni, hiába az autostart, hiába az app lock stb, a battery restrict kikapcsolása stb. - semmi sem használt.
Most minden remekül működik, ez azonban ugyanúgy nem és most megnéztem a background folyamatokat és ott sincs felsorolva, hiába klattyintk mondjuk azonnal át az app-ról a privacy guard-ra.
Gondolom tehát azért nem mennek az értestések, mert kvázi azonnal "leáll" a program, amint átváltok róla másra.
Vagyis nem tudom, mert most ha a feladatválasztóban (bal alsó gomb, nem tudom mi a kulturált neve :) ) kiválasztom, akkor nem a kezdőképernyő ugrik be, hanem ahol épp abbahagytam a folyamatot (pl. táplálék rögzítése), de ettől még nincs ott a bg folyamatok között, amit meg aztán végképp nem értek..
(privacy guard / advanced / run in background és developer options / background check)

Köszönöm szépen! De nem dől össze a ház, ha nem működik, szóval a világért se rakj bele felesleges energiát, mert annyit nem ér az egész :N csak nem értem, eddig azt hittem a MIUI-n állíthattam én el valamit, de ezek szerint nem. És keresem a logikát, de nem találom.
Utánaguglizva látom, hogy más is találkozott hasonló problémával, de 1) nagyon kevesen 2) megoldás nem született egyik esetben sem 3) véletlen sem írták, milyen telefonon tapasztalták ezt, így nem tudom, Xiaomi-sajátosság lehet-e...

(#33957) crok válasza Peterhappy (#33956) üzenetére


crok
Topikgazda

Abban az appban nem az app hanem a szerver tolja a push uzenetet, mindegy, hogy fut-e hatterben vagy sem.
A sima reminder nem megy vagy a push?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33958) crok válasza crok (#33957) üzenetére


crok
Topikgazda

A reminder szerintem siman eleve rosszul van megirva, debug logjaban egy szot nem ir arrol hogy indulna, csak azt latom benne hogy szerkesztettem/toroltem/hozzaadtam.. szerintem ez se nem ROM se nem rendszer hanem app bug. Jelentsd le naluk, pikk-pakk par gombnyomas.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33959) Peterhappy válasza crok (#33957) üzenetére


Peterhappy
őstag

Elvileg push. És tök jó, amit írtál, arra nem is gondoltam, hogy a szerverrel lehet probléma.
Bejelentem. Köszönöm szépen, hogy ránéztél!

(#33960) Oldman2


Oldman2
veterán

A legújabb LOS build alatt használ-e valaki ACR-t, vagy bármely hívásrögzítő alkalmazást sikerrel?

Visszahúz a szívem a mido-hoz, de a fenti szolgáltatás mindenképp kellene...

(#33961) vadkörte válasza Oldman2 (#33960) üzenetére


vadkörte
addikt

Az utolsó 5.6-os crDroid-ban meglepő módon van hívásrögzítő app. Nem próbáltam még ki, hogy miln minőségben rögzít, de legalább van.
Gondolom nem ez az egyetlen ROM, amiben van ilyen applikáció.

Üdv. V. Körte

(#33962) crok válasza Oldman2 (#33960) üzenetére


crok
Topikgazda

Mit értesz pontosan legújabb LOS build alatt?
A 15.1-et avagy valemelyik unofficial 16-ot?

A beépített felvevő a tárcsázóban a LOS 16 by LilBlinx alatt nekem vesz fel mindkét irányból hangot (bár automatikusra lehet nem álljtható?), amr-ben ment, szerintem nem rossz a minősége de embere válogatja mi a jó.. Felvevőből egyébként az ACR UnChained-et ajánják nagyon sokan (XDA Labs vagy APKMirror) vagy a Cube ACR se rossz - szerintem mennie kellene mindkettőnek Oreo-n és Pie-on is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33963) Oldman2 válasza crok (#33962) üzenetére


Oldman2
veterán

Legújabb, ami a készüléken futtatható. Légyen az Offi vagy Unofficial kiadás.

Köszi!

(#33964) gabor9991


gabor9991
őstag

Javítással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.
Rendeltem egy lcd+keretet aliexpresszről, ma megérkezett és ahogy a YT videókban is látható beszerelés előtt kipróbáltam de nem működik a háttérvilágítás csak a 3 alsó gomb világítása.
Érintést érzékeli mert érintésre bekapcsol a 3 gomb világítása.
Mi lehet a hiba?
Hibás az lcd vagy valami mást csináltam rosszul?Videó alapján csináltam de neki működik az lcd nekem meg nem :O

(#33965) crok válasza gabor9991 (#33964) üzenetére


crok
Topikgazda

Pinek rendben vannak, nincs letörve egy se, ép és helyén van mind? Töröld át kontakttisztítóval az új LCD csatlakozóit, lehet valami gyártási "szemét" került rá / maradt rajta, ali-n úgyis mindig ezzel kezdik ha szólsz nekik hogy nem működik. Annyit megér. A tesztet felveheted video-ra, dispute miatt úgyis kelleni fog valószínűleg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33966) gabor9991 válasza crok (#33965) üzenetére


gabor9991
őstag

Közben már volt időm alaposabban megnézni a két lcd-t és nem egyforma a kettő, nem azt küldte az eladó ami a képen volt.[kép]
A bal az új a jobb a gyári.
Más a csatlakozó az új lcd-n és a szalagkábelen is van egy karakter eltérés.Ez okozhatja a hibát?

(#33967) crok válasza gabor9991 (#33966) üzenetére


crok
Topikgazda

Fura, nem MTK-sra való mert azon alapból máshol fut amúgy is a szalagkábel de gyors ali kereséssel mindenhol R-est dob, nem is nagyon látok N-es jelölést sehol. Én ezt így erősen szóvátenném.. mindegy milyen eltérés van nem működik plug-and-play.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33968) gabor9991 válasza crok (#33967) üzenetére


gabor9991
őstag

Szóvá is tettem, mellékeltem a képet.Most várom a választ, hogy mit fog válaszolni.
Elég jó értékelései voltak az eladónak, köztük sok magyar is pozitívan értékelte, az értékelés mellé feltöltött fotókon is az "r"-es modellt láttam olyat amilyet nekem küldött olyat nem.

(#33969) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Új Havoc Pie Build:

BuildDate: 2019-08-27

Source Side Changelog:-
• Added Extended screenshot function
• Added new implementation for In-display fingerprint sensors
• Added hotspot setting to allow VPN upstreams
• Added support for internal audio recording
• Added mapping files for DualShock3 and DualShock4
• Added keylayout for Xbox One USB controller
• Improved Battery estimates toggle
• Improved LiveDisplay
• Fixed constant FC on certain devices
• Fixed NotificationColorUtil logspam
• Fixed wrong data usage in QS tile
• Fixed wrong locale causing reboot in recovery
• Other fixes and improvements

Device Side Changelog:-
Device Changelog:
• Update Sound Trigger Config
• Update post boot shell script
• Remove configstore 1.0 service
• Set min gpu freq to 320mhz
• Update gfx (postprocessing) from AquariusX2

Letöltés:
[link]

-= No way back from Here =-

(#33970) Peterhappy válasza gabor9991 (#33968) üzenetére


Peterhappy
őstag

INNEN vásároltad?
Black with frame.

Csak hogy tudjam, mire számítsak. Az enyém még úton van...

(#33971) gabor9991 válasza Peterhappy (#33970) üzenetére


gabor9991
őstag

:K

(#33972) Peterhappy válasza gabor9991 (#33971) üzenetére


Peterhappy
őstag

Fantasztikus :C :W

(#33973) pulutodurumo válasza Peterhappy (#33972) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Megnyugtatásképpen, nekem is innen van, és hálisten' rendben működik régóta.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33974) Peterhappy válasza pulutodurumo (#33973) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm!

Inkább csak attól tartok, hátha az eladó kifogyott az R-esből és "jó ez ide ezeknek" jelleggel N-est küld helyette.
Elvileg pár nap és érkezik, bejelentkezem én is, mit kaptam...

Még 1x köszi!

(#33975) Melorin válasza crok (#33926) üzenetére


Melorin
addikt

HA jelenleg is AEX van a telón, akkor hogy is kell erre frissíteni? Ugyanúgy recoveryből SD-ről install, mintha friss telepítés lenne?

(#33976) Tidzsi1953


Tidzsi1953
tag

Xiaomi telefonok a sugárzási listák élén!!! A miénk nincs köztük! [link]

(#33977) sandró60 válasza Tidzsi1953 (#33976) üzenetére


sandró60
addikt

Ilyenkor felmerűl a kérdés?
A konkurenciának az eladásait valahogy javítani kell?
Szólni kell a "szakiknak" csinálnak mindjárt egy kis cikket!Ezáltal talán több készüléket tudnak eladni
Lásd(Huavei)esete

[ Szerkesztve ]

(#33978) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Lassan elhagyom a topikot, váltottam Mi 9T-re.
Utolsó kérdés, talán nem készülék, esetleg MIUI verzió specifikus. A Mi 9T-n az istennek sem tudok egy bizonyos alkalmazást tiltani, a Google Duo-t.
Már nem tudom hányszor csináltam meg a Play áruházas módszert és az Activity launcherrel is tiltottam, de mindig visszakúszik a rohadék.
Érdekes, hogy az ugyanígy letiltott Google Play filmek úgy is marad, csak ez nem.
Crok, vagy bárki, esetleg ötlet?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33979) Idod válasza Faby (#33978) üzenetére


Idod
csendes tag

Próbáld meg a Redmi System manager-rel (no root) a Play Áruházból

(#33980) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Sztem már kérdeztem régebben, de mostanság kezd gyakrabban előfordulni és elkezdett
megint idegesíteni a dolog :)
Szal custom rromok alatt, pie meg már oreon is gyakran előfordult hogy amíg telefonálok
(a képernyő ugye elsötétül) az értesítési sáv lepottyan magától...
más is tapasztalt ilyet, van esetleg vmi gyógyír rá?

-= No way back from Here =-

(#33981) crok válasza [lAyCsI] (#33969) üzenetére


crok
Topikgazda

Na.. Közben itt egy Havoc build a "régi" dev-től is:D
Hátha valaki az ő munkáját jobban preferálná..

Havoc-Autumn Build 29-08-2019 by Hungphan

Changelog :
• Updated Vietnamese
• Fixed unnecessary truncation in Slice
• Added our styles back
• Added Q beta pill background
• Introduced lockscreen date styles [
• Powermenu Background filter
• Improved Battery Estimates options
• Adjust QS Tile to work with new long screenshots
• Added lockscreen quick unlock
• Removed Via Browser
• Added Wifi icon from Q
• Added many fonts
• Added more header in QS Header
• Added Extended screenshot function
• Added new implementation for In-display fingerprint sensors
• Added hotspot setting to allow VPN upstreams
• Added support for internal audio recording
• Added mapping files for DualShock3 and DualShock4
• Added keylayout for Xbox One USB controller
• Improved Battery estimates toggle
• Improved LiveDisplay
• Fixed constant FC on certain devices
• Fixed NotificationColorUtil logspam
• Fixed wrong data usage in QS tile
• Fixed wrong locale causing reboot in recovery
• Other fixes and improvements

Letöltés:
https://sourceforge.net/projects/havoc-autumn/files/mido/Havoc-OS-v2.8-20190829-mido-Autumn.zip/download

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33982) crok válasza [lAyCsI] (#33980) üzenetére


crok
Topikgazda

Lepottyan?! :Y :F Hogy kell ezt érteni?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33983) [lAyCsI] válasza crok (#33982) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

konkrétan mintha 2x ráhúznál, vagyis teljes terjedelemben jelenik meg :)

-= No way back from Here =-

(#33984) [lAyCsI] válasza crok (#33981) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

atyaég :Y
sztem egyelőre maradok az official vonalon, azért köszi!
Fene sem gondolta hogy ilyen habzsi-dőzsi lesz :D

-= No way back from Here =-

(#33985) crok válasza [lAyCsI] (#33983) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem-e be van állítva a statusbar quick pulldown valamelyik oldalra történő lehúzásra - amit esetleg egy fel-felvillanó kijelző mellett a füleddel húzol le véletlen? (A Quick Pulldown az a feature mikor a status bar-t lehúzva egy meghatározott helyen full lehúzza a status bar-t a notification-el együtt nem csak félig mint mindenhol/bárhol máshol)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33986) [lAyCsI] válasza crok (#33985) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nekem is ez volt sz első tippem amit kipróbáltam,
de sajna ettől függetlenül is csinálta/csinálja...

BTW a smart pulldown mire jó?
Nem sikerült még rájönnöm.

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#33987) crok válasza [lAyCsI] (#33986) üzenetére


crok
Topikgazda

A Quick pulldown lehúzza a quick settings tile-okat - mindegy, hogy van-e értesítés vagy nincs.
A Smart meg ugyanez a koncepció csak előbb az értesítést húzza le. (Aszem')

Szerintem azért nem tűnik fel mert hozzá vagy szokva, én pl. a Lawnchair / Nova miatt észre se vettem mint lehetőség..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33988) crok


crok
Topikgazda

Érdekesség: hogy miért nincs kb. 3 hete official LineageOS build egyik Xiaomi telefonhoz se.. lelőtték a GitHub repo-t ahol a Xiaomi "tartalom" van, amiből a Lineage (is) szedte a forrásokat.. DMCA takedown - szóval valamiféle forrásmegjelölés vagy "forráslopás" ügy lehet a háttérben. A feladó a Beijing SenseTime Technology Development Co. Ltd. nevében járt el aminek címe Unit 501, 5/F, Tower B, Science and Technology Plaza, TusPark, Haidian District, Beijing, China.. mintha egy Ali vagy eBay cím lenne egy csomagon.. kicsit komikus, hogy egy kínai gyártó ilyet ad fel : D dehát változnak az idők.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33989) kmarci25 válasza crok (#33988) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor lehet, hogy ezért nincs frissítés a crDroid-ra sem? Vagy csak simán kezdik hanyagolni...? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33990) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Google play service hajlamos még beragadni? Láttam, hogy nem olyan régen volt vele probléma. Mostanában érezhetően gyorsabban merül a telefonom, mint korábban, remélem hogy ez a baja.
Wakelock detector valamiért nem listáz semmi a cpu wakelockra.

#KeepFightingMichael

(#33991) crok válasza guftabi96 (#33990) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor ne csak azzal nezd meg (:
Igen amugy, hajlamos.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33992) crok válasza guftabi96 (#33990) üzenetére


crok
Topikgazda

Logout blogomban keress arra, hogy "nem alszik a telefon" - ott lesz leírás más lehetőségekhez is (Battery Historian, BetterBatteryStats, GSAM Battery Monitor).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33993) guftabi96 válasza crok (#33991) üzenetére


guftabi96
addikt

Érdekes, hogy a Gsam Battery Monitornál is csak 4 app van a felébresztéseknél. Pedig mind a 2 kapott root jogot.
Megcsináltam a bugreportos dolgot.

Amúgy mintha használat közben is jobban merülne, mint régen.
Régebben custom romokkal én csináltam 14 órás SoT-ot is. A felhasználói szokásaim nem igazán változtak azóta, annyi, hogy most 2 simet használok. Jelenleg örülök, ha a 10 óra összejön.
Lehet veszek majd egy másik akksit későbbre, mert nincs tervben a készülék cseréje.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#33994) crok válasza guftabi96 (#33993) üzenetére


crok
Topikgazda

Az ébredések darabszáma itt óránként kb 6 vagyis kb. 10 percenként volt - de a lényeg feltétlen a darabszám hanem az ébren töltött idő és hogy azalatt mit csinált és milyen intenzitással/terheléssel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33995) regener


regener
veterán

Urak, a Mi Fit appon kívül van/kell valami jobb egy Band 4-es használatához?

Minden engedély megadva (automatikus indítás, képernyőzár stb), akkukímélőnél "Nincs korlátozás" és a zár is rajtavan az appon ami fut mindig így, kézzel sem "zárom be".
Viszont akármelyik alkalmazást próbálom nem jönnek az értesítések a karperecre. Hívást jelzi viszont.

Beállítások:
Bejövő hívás, Alkalmazás értesítések, Pulzus érzékelés 30 percenként, Éjszakai mód 19:00-07:00, Karkötő zárolás ki, Párosítási korlátozás ki

FW: V1.0.5.66
A telón MIUI Global Stabil 9.6.3.0 van, frissíteni nem szeretném.

A topikban találtam ezeket: Mi Band Tools, Mi bandage - közülük kellene nekem az egyik?

(#33996) Gloob válasza regener (#33995) üzenetére


Gloob
addikt

Csak egy kérdés : a MiFit-nek van hozzáférése az értesítési sávhoz? Ha nincs, akkor legyen!

Samsung Galaxy A52S

(#33997) domper2015


domper2015
senior tag

Az AospExtended-v6.7-mido-20190822-1919-OFFICIAL.zip rommal a telefon dual Volte képes lett és IMS apn beírásával se kell tökölni.

(#33998) regener válasza Gloob (#33996) üzenetére


regener
veterán

Van, mindent megadtam neki amit csak lehet az adott menüponton belül :D

Felraktam közben a Mi Bandage-t és most mennek az appok eddig, csak azt gondoltam elég az alap Mi Fit hozzá, ha már bennevan ez a funkció :D

(#33999) domper2015


domper2015
senior tag

Eddig tartott a csoda, egy Vodafone sim behelyezése után elpusztult a dual volte

(#34000) ktomcat válasza domper2015 (#33999) üzenetére


ktomcat
senior tag

Buheráltál valamit hogy előtte életre keltetted?

Redmi Note 11 Pro eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.