Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34251) crok válasza vornia (#34249) üzenetére


crok
Topikgazda

Rajen posztolt egy új Mido ROM ZIP-et (a link ide mutat a végén) és már van aki visszaigazolta, hogy működik!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34252) vornia válasza crok (#34251) üzenetére


vornia
senior tag

Már szedem is le :-D
Kíváncsi vagyok nagyon.
Köszönöm az infot! :R

(#34253) kmarci25 válasza vornia (#34252) üzenetére


kmarci25
veterán

Föltámad a miui a mido-ra? Írj majd vissza lécci, hogy mit tapasztalsz! Ha minden oké, lehet, hogy visszatérek miui-ra...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#34254) crok válasza kmarci25 (#34253) üzenetére


crok
Topikgazda

Az azért még túlzás: a kínai zárt beta-ból csináltak MIUIHU ROM-ot.
Portolt MIUI-k vannak tonnaszám azóta is amúgy.. ilyen-olyan nyűgökkel.
Globálról semmi hír.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34255) vornia válasza kmarci25 (#34253) üzenetére


vornia
senior tag

Nos rátoltam a 10-es miuira de így nekem nincs érzékelhető változás.Picit más a menük dizájna.Lehet nekiállok tiszta telépítéssel.Sajna az újdonságok ismertetése opciót kinyomtam,most nem találom :F

(#34256) vornia válasza vornia (#34255) üzenetére


vornia
senior tag

Mondjuk ez a verzió.... Visszaállítani Google accountbol az appokat :((( :(((
A micloud meg ugye tetű lassú ebből a szempontból
A digi simnek meg egy vonalnyi terereje sincs az aleeban pl. Az előző rommal nem volt ilyen gond

[ Szerkesztve ]

(#34257) crok válasza vornia (#34256) üzenetére


crok
Topikgazda

Kinai zart (alapvetoen nem publikus, feliratkozassal + jovahagyassal elerheto) beta , kvazi legelso MIUI 11 ROM az alapja ugy, hogy global dev (es stable) se volt mar 9 azaz kilenc honapja - meglepne ha elsore jo lenne..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34258) zfer válasza vornia (#34256) üzenetére


zfer
csendes tag

Nálam dobálja a 4G-t tnor, majd néhány verzió múlva talán jó lesz

(#34259) vornia válasza crok (#34257) üzenetére


vornia
senior tag

Já pápá!
Csak emlékszem az első miui10-re,,prebetaalfa mittomen mi volt.Csak angol/kínai. Oszt majdnem perfect vót :DDD
Abba ment ám a Google backup/restore.
Jah, Wolf backup visszaállitható twrp alól?Nem akarja, hiába másoltam a könyvtárába Csodát nem várok ám.Amugy elég pörgős romnak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#34260) crok válasza vornia (#34259) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem kompatibilis, sose volt az. Tedd fel azt a RWRP-t amivel csináltad (Mega tárhelyen van pár még fent).

A Google féle backup/restore-ról pedig írtam hogy nem minden esetben fog működni, Logout-on is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34261) vornia válasza crok (#34260) üzenetére


vornia
senior tag

Tudom,nem is sértődtem vérig hogy nem megy a.g backup.
Szerintem.lusta disznó leszek,fent van még a miui pc.tool, azzal raktam fel anno,talán újra azzal csinalom

(#34262) crok válasza vornia (#34261) üzenetére


crok
Topikgazda

A lustaságból lesznek a legjobb scriptek is :D nincs ebből baj, a világot alapvetően a lustaság viszi előre!!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34263) vornia válasza crok (#34262) üzenetére


vornia
senior tag

Nevezzük inkább..khm..
"kényelemszeretetnek" :C
Jaj elfelejtettem az előbb,,ha mos tleszedek egy orangefoxot,azt is elég csak a recovery img telepítésével ráhúzni a twrp-re?
Mert gondoltam áttérnék arra.

(#34264) crok válasza vornia (#34263) üzenetére


crok
Topikgazda

Áttérhetsz (és igen, csak simán flash-elni kell a zip-et , de bonyolíthatod az életed azzal, ha a ZIP-ből kiszeded az IMG-t és flash-eled magát az IMG-t és csak utána flash-eled szokásos módon a ZIP mert csak a ZIP-el lesz teljes értőkű de akkor a kényelemszereteted rugod nemes helyen telibe - miért nem jó a saját ZIP-jével installálni?) de nincs rá igazából szükség - de az RWRP backup azzal se lesz visszaállítható :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34265) vornia válasza crok (#34264) üzenetére


vornia
senior tag

az rwp backupot már feladtam. Vagyis beletörődtem,hogy előbb visszateszem az rw-t,aztán backupolok,aztán twrp vagy OF. DE köszönöm az infot,akkor majd a zipet telepítem. Elnyomom a BDSM énemet :DD

(#34266) crok válasza vornia (#34265) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha elnyomod.. akkor.. tulajdonképp..? :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34267) vornia válasza crok (#34266) üzenetére


vornia
senior tag

:F
izé
:Y
:DDD

(#34268) kmarci25 válasza vornia (#34255) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi a visszajelzést! :R Ez alapján nem győzött meg a miui magának. :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#34269) vornia válasza kmarci25 (#34268) üzenetére


vornia
senior tag

Szerintem a 11-es verzió rengeteg újdonsága kapcsolódik az újabb android fő verzióra is. Tehát így nugáton nem látjuk az újításokat. :(((

(#34270) crok


crok
Topikgazda

Alexey befejezi a LineageOS Extended Oreo build-eket. ):

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34271) djtörök válasza crok (#34270) üzenetére


djtörök
senior tag

Kár, hogy nem csinál pie-t, azt kipróbálnám.

(#34272) vadkörte válasza crok (#34270) üzenetére


vadkörte
addikt

Halkan merem megkérdezni. A #34190-ben ajánlott Advances LOS-ről tudni lehet valamit? Az augusztusinál frissebbet nem találtam.

Üdv. V. Körte

(#34273) crok válasza vadkörte (#34272) üzenetére


crok
Topikgazda

Tegnap este beszéltem a dev-el, sokminden közbejött a sima LOS16 után és megcsúszott, de a következő AOSP sec. update kiadása után egyből csinál majd build-et.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34274) vadkörte válasza crok (#34273) üzenetére


vadkörte
addikt

Akkor türelmesen várok rá. :)
A crDroid nem úgy tűnik, hogy mostanában - valaha is? - frissülni fog.

Üdv. V. Körte

(#34275) crok válasza vadkörte (#34274) üzenetére


crok
Topikgazda

A crDroidrol meg mindig semmi.
Alexey irt most XDAn hogy nem fejezi be a LOS Extended-et (szerintem is felreertheto volt) csak azt akarta irni, hogy Android verzioban nagyobbat o nem fog csinalni (tehat o Pie-t vagy Q/10-et nem csinal, csak Oreo-t).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34276) pulutodurumo válasza crok (#34275) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Úgy sejtem AEX sem lesz már, csak 10-es. Szeptember 14-én kirakták Telegramra hogy készül, és azóta nem volt semmi.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34277) aytukabozs


aytukabozs
addikt

Sziasztok

Van egy kis (nagy?) problémám.
Az eddig használt custom rom fejlesztése megszűnt, és perpill nincs időm/kedvem nyomozgatni utód után, így visszatenném az ucsó gyári romot.

Gondoltam azzal kezdem hogy kitörlöm az ujlenyomat mintákat, de valami nem frankó.
Mikor rányomok hogy törölje, kiszürkül az adott minta, de látható marad.

Következő mintát innentől már nem is enged törölni.

Újraindítás után látszólag megvan mind a 4 minta ami benne volt, de valójában már nem ismer fel csak 3 mintát a megadottak közül.

Látott már valaki ilyet, vagy van erre valami workaround?
Ha arre most így rányomok miflash-ben egy clean all/flash all-t akkor anyázni fogok utána?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34278) crok válasza aytukabozs (#34277) üzenetére


crok
Topikgazda

Nevezd atve es torold utana.
Ha ez nem akkor a Mega tarhelyemen talalsz egy fingerprint reset zipet.
A miflash szerintem nem anyazna emiatt, viszont a kotott mi account jelszo megvan?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34279) aytukabozs válasza crok (#34278) üzenetére


aytukabozs
addikt

Átnevezés, nem jött be, meglesem a zipet.köszi.

"A miflash szerintem nem anyazna"

Úgy értettem hogy én anyázok e, mert mondjuk elindul a miui rom,
de kér valami jelszót amit nem fogok tudni... :D

Persze, a MI accom jelszava megy fejből.. :)

Update:

A Reset_key_password az vagy a PassReset? :F

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34280) aytukabozs válasza aytukabozs (#34279) üzenetére


aytukabozs
addikt

Megoldottam Pitch_Black-kel, köszi. :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34281) crok


crok
Topikgazda

Mi Pilot MIUI testers for Global Stable ROM - itt lehet regisztrálni, de azt persze nem írja, hogy milyen telefonokkal lehet nevezni.. :\ Kísérletező kedvűek, hajrá :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34282) jocek13


jocek13
tag

Sziasztok bocsánat a hülye kérdésért de mi a különbség a note 3 és 4 közt ?? ha árban ugyannnyiért kapom a kettőt melyiket válasszam ? mire kell odafigyelni ha xiaomi készüléket veszek?

Köszönöm a segítséget :R

(#34283) aytukabozs válasza jocek13 (#34282) üzenetére


aytukabozs
addikt

Melyik Note 3 és melyik note 4?
(Előbbiből van vagy 4 (szerk. 3)utóbbiból meg vagy 8 féle verzió....)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34284) vornia válasza crok (#34281) üzenetére


vornia
senior tag

Gondolkodom is rajta :D csak nincs globál stable mentésem :(( Most meg 0-rol mindent visszatelepitgetni, beállítani.....

(#34285) jocek13 válasza aytukabozs (#34283) üzenetére


jocek13
tag

szia elvileg mindkettő 3/32 linkelem a hirdetést ha az segit
időközben a 3 special edition elvitték igy ezek maradtak amikből választanék kell a 32gb min memória mert kell két simes használat a kijelző méret nem gond ha nem brutál nagy igy a 4x is szimpatikus nekem de mi a lényegi különbség és ha veszek akkor mi az amire figyeljek előre is köszönöm a válaszodat
https://www.jofogas.hu/budapest/Xiaomi_Redmi_Note_4__3_32__96918629.htm
https://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Xiaomi_Redmi_Note_3_32GB__hasznalt__96912452.htm
a 4x nél azt irja az eladó hogy lezárta és nem tudja kinyitni ez olyasmi mint az icloud?
https://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Xiaomi_redmi_4x_elado_96889825.htm

(#34286) kanyi51 válasza jocek13 (#34285) üzenetére


kanyi51
senior tag

Érdekes a kérdés, a magam részéről a redmi 4-est nem venném meg, elvileg csak custom rommal lehetne valamit kezdeni de.... nem kell.
A redmi 3-as meg MTK-s proci, nem tudom mennyire megfelel az.

De várj Crok kolléga válaszára, én nem venném egyiket sem de ez saját véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#34287) jocek13 válasza kanyi51 (#34286) üzenetére


jocek13
tag

igazán telefonálás email ennyi semmi extra nem játszom rajta ha jó a videolejátszó az nem baj stb
mindenképpen dual simes kell és ha nem lehet plusz memóriakártya akkor kell a belső memória minimum 32gb
max 15.20 ezret szánok rá mert telefonom van vagy öt de nem akarok duplán hurcolni

(#34288) crok válasza jocek13 (#34285) üzenetére


crok
Topikgazda

Én se venném az MTK-s Note 3-at bár a hirdetésből semmi nem derül ki (lehet akár kate, kenzo vagy hennessey), de még a feltöltött kép is stock.. ilyen eladótól jégkockát se vennék..
Az első meg már nem él.
A harmadik meg.. lezárt és nem tudja a kódját.. amúgy is gyengébb mint a Note 4 meg ilyen készüléket, amiről nem tudja az ember, hogy a BL nyitva van-e és hogy mégis milyen kódot "felejtettek el" ha egyáltalán.. zavarosban halászás, én úgy gondolom.

Ha tudni szeretnéd mi a különbség két telefon közt ajánlom a gsmarena.com-t, van összehasonlításra lehetőség, egymás mellé lehet tenni a készülékeket és egymás mellett láthatod a készülékek főbb jellemzőit és a stock rendszerekkel készült fotókat is összevetheted pl.

Hogy mire kell figyelni? Hogy tudja az eladó mit ad el.. én spec. preferálom a Qualcomm SoC-os készüléket az MTK-val szereltekkel szemben. Ismerje az eladó a telefonhoz kötött Mi fiókjának a jelszavát és mindenképp lépjen ki a telefonból a telefonon is (Mi és Google fiókból meg lehetőleg minden fiókból) meg az i.mi.com-on is eressze el a telefont a Mi Cloud-ból hogy teljesen a tied lehessen a készülék, ne szivasson meg a egyik FRP se. Eladás előtti teendők a Logout blogomban. Mivel neked fontos a DualSIM így 64GB-ost ajánlok keresni - már ha a Note 4-nél maradsz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34289) emery2


emery2
tag

Sziasztok !

Kis segitséget kérnék. 2 év után csináltam egy rendszervisszaállítást. Minden rendben van 1 dolgot kivéve. A telefonom hangrögzitője nem rögziti a telefonbeszélgetéseket. Mit kell még beállítanom ?
Telefonom adatai az alábbi [képen] láthatóak. Köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#34290) emery2 válasza emery2 (#34289) üzenetére


emery2
tag

Megoldva :)

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#34291) Oldman2 válasza emery2 (#34290) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi volt a gond?

Ha más is így járna...

[ Szerkesztve ]

(#34292) crok válasza emery2 (#34290) üzenetére


crok
Topikgazda

..és hogy? Megosztod? Hátha más is belefut..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34293) crok


crok
Topikgazda

Nnnna, a crDroid-hoz ennyit tudok most írni:
Betettek a Telegram csoportba egy új csoport ikont.
Na mondom rákérdezek, hogy mi a helyzet:
- New group photo? Rejuvenation? New ROM/update around the corner?
Ennyi választ kaptam..
- Nope. If anyone knows how to build and would like to maintain. Reach out @Gwolf2u
Úgyhogy úgy érzem egyelőre emögül is kiszálltak..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34294) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Sziasztok!

Elérkezett a váltás ideje a mai napon megrendeltem a következő Xiaomi telcsimet, ami egy Mi 9 Lite 6/64 verzió lesz. A kérdésem a következő lenne a most még használatban lévő Note 4-et hogy kell törölni az Mi acc-ból, illetve eladás előtt milyen egyéb teendőim vannak? Mielőtt valaki leszólna crok blogját elolvastam, de számomra nem volt egyértelmű ami le van írva. Crok nem sértésnek szántam! Köszönöm a segítséget!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34295) emery2 válasza Oldman2 (#34291) üzenetére


emery2
tag

A probléma az volt, hogy a hívások beállitásánál nem volt a csúszka a "hívások automatikus rögzítésére" odahúzva. Véletlenül találtam meg.

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#34296) crok válasza emery2 (#34295) üzenetére


crok
Topikgazda

Koszi!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34297) crok válasza Winnie The P (#34294) üzenetére


crok
Topikgazda

..es az ugyanott linkelt miui.hu leiras se jo?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34298) Winnie The P válasza crok (#34297) üzenetére


Winnie The P
őstag

Biztos hogy jó, de ezért az egy dologért nem szeretnék regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34299) crok válasza Winnie The P (#34298) üzenetére


crok
Topikgazda

Így szól a MIUI.HU leírás:

Ha el szeretnéd adni Xiaomi telefonodat, NEM ELÉG csak egy factory reset (gyári adatok visszaállítása)!!! Mert, ha csak egy szimpla Factory resetet nyomsz, majd odaadod a vásárlódnak, igen hamar a fejedhez fogja vágni, mivel nem fog tudni belépni a saját Mi Fiókjába.

Ugyanígy, mielőtt veszel egy használt Xiaomit, előtte saját érdekedben KÖTELEZŐ megkérdezni az eladót, hogy ilyen módszerrel, megfelelően lépett-e ki a MiFiókjából és megszüntette-e a kapcsolatot, különben első beindítás után igen "kellemes" meglepetésben lehet részed.

(Főleg akkor figyelj erre, ha nem MIUI-van kapod a készüléket!!! Custom ROM-oknál nincs ilyen ellenőrzés, nem csekkolja a telefon - mert nem tudja- ilyenkor az eladónak kell(ene) vállalnia a felelősséget, ha netán egyszer úgy döntesz, hogy MIUI-t raksz a készülékre, de nem tudsz.)

Telefoneladás előtti kilépés teljes folyamata:
- Mi Accounttal belépsz a i.mi.com-on és a Find Device opciót kikapcsolod.
- Ugyanitt a "Connected" menüben (felül középen) megszünteted a Mi Account és a Telefon kapcsolatát!
- Kilépsz az i.mi.com-ról
- Telefonban Beállítások / Mi Fiók / Mi Cloud / Eszközkeresés (Find device) kikapcsolása
- Telefonban Beállítások / Mi Fiók / Kijelentkezés
- Végül Full Factory Reset / Gyári adatok visszaállítása (Belsõ tárhely is!!!)

Könnyen le tudod ellenõrizni, hogy sikerült-e. Factory Reset / Gyári adatok visszaállítása után, újraindítod a készüléket és ha a nyelv és régió beállítása után a Mi Fiókot (telefonszámot, emailcímet) és a jelszót is kéri, akkor sikerült megszüntetned a készülék és a Mi Fiók kapcsolatát, hosszú power nyomással kikapcsolhatod és viheted eladni, (vagy rakhatod fel a polcodra). Ha csak a jelszót kéri (és apró betûkkel írja, hogy ez a telefon össze van kapcsolva egy Mi Accounttal) akkor hiba van, nem fog a készülék más Mi Fiókjával mûködni (ezt láthatod a fenti képen, ez egy olyan Xiaomi készülék, amit hozzám hoztak, használtan vették AOSP rendszerrel majd az AOSP törlése és a MIUI telepítése után, nem tudtak belépni a Mi Fiókba).

Ha a vevõ "gyári" állapotban szeretné megvenni, akkor rátolhatsz egy global stable romot, és visszazárhatod a bootloader-t. A MIFlash-ben állítsd be a Clean all and Lock opciót, de ha esetleg még sem zárta vissza, akkor Fastboot módban kiadott fastboot oem lock paranccsal újra zárható a BL.

Forrás: MIUI.HU

PS: annyit tennék hozzá hogy a Google fiókból is lépj ki hogy a Google FRP az új tulaj életét ne keserítse meg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34300) Winnie The P válasza crok (#34299) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszönöm a segítséget. Remélem sikerülni fog ha megjön az készülék. A Note 4 nem volt mókolva, gyári szoftver van rajta.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.