Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) skyrush7


skyrush7
aktív tag

Sziasztok!
A gyári akksi közel kuka állapotban, újra lenne szükségem.
Honnan érdemes rendelni, van bevált opció? Nem kell eredetinek lennie, ha megközelíti a gyári kapacitását.
Aliexpressen és ebayen nézelődtem, kicsit kételkedek a minőségébén. Ezzel ellentmond, hogy az aliexpresses akku Honor 8-ban 1 év után is nagyon jó.
Honnan érdemes rendelni?
Előre is köszönöm!

(#34302) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok vennék használtan egy ilyet a fiamnak létezik hogy ez nem frissült miui 10 re?
Ez a rom van rajta:
Global 9.6 stabil,9.6.3.0(NCFMIFD).
Sztetek ez b20 verzió?

(#34303) Winnie The P válasza trouble (#34302) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Nálam 10.2.3.0 NCFMIXM van. Ez biztos b20.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34304) trouble válasza Winnie The P (#34303) üzenetére


trouble
senior tag

Nahát pont ezt nem értem hogy ezen (amit vennék )miért muii 9.6 van amikor azoknak akik állandóan használják miui10.2 kettő van ?

(#34305) crok válasza trouble (#34302) üzenetére


crok
Topikgazda

Létezhet és a software ver. alapján Mido (N Nougat, CF Redmi Note 4X Snapdragon Mido, MI régió globál, többi meg verziókód). Talán letiltották a frissítést mert ez az utolsó MIUI 9 (amiben még megy a GCam ha van Cam2API).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34306) trouble válasza crok (#34305) üzenetére


trouble
senior tag

Akkor szerinted ebben van b20?
És hogy egyáltalán sima normál mokolatlan használata meg szabad vennem? Köszönöm.

(#34307) crok válasza trouble (#34306) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt igy latatlanban nem mondja meg neked senki. Hogy dontsem el, hogy mokolt vagy mokolatlan? :F B20 akkor van benne ha a dobozan van egy global levono. Ha van doboza egyaltalan.. miert nem mondja meg miert nem frissitett? Az a ROM tobb, mint egy eves.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34308) trouble válasza crok (#34307) üzenetére


trouble
senior tag

Nekem is az a zavaró,hogy ilyen régi rom,na majd meglátjuk?
Ha van valami fejlemény jelentkezem,köszi. :R

(#34309) crok


crok
Topikgazda

Englezos Kernel r25 [END OF LIFE] - 10/09/19

[Probably a final build at that time being since this project is complete with 25 solid releases plus 3.18 is dead. Currently moved into a new device BUT if anything intresting pops up into mido community I will hop back so no worries. Mido is still in my existance for those who are curious.]

Changelog:
Synced with latest android-3.18 latest changes
Synced with latest CAF changes
Added support for Android 10

Download R25

Szóval Englezos is EOL-t mondott, csak akkor lesz build ha valami jó kis fix vagy hasonló jön elő amit be tud rakni a forrásba.. (Vett egy K20-at amúgy..)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34310) [lAyCsI] válasza crok (#34309) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

:(

-= No way back from Here =-

(#34311) skyrush7 válasza skyrush7 (#34301) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Akkut nem cserélt még senki házilag? :F

(#34312) crok válasza skyrush7 (#34311) üzenetére


crok
Topikgazda

De, sokan, de arra, hogy "Honnan érdemes rendelni, van bevált opció?" és "Honnan érdemes rendelni?" nem tudok válaszolni mert én se nem Aliról se nem eBay-ről vettem és ahonnan vettem ott nincs raktáron.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34313) Oldman2 válasza crok (#34312) üzenetére


Oldman2
veterán

Én 2017 decemberében egy ilyen accu set-et rendeltem a fiam telójába.

Nem innen, ott már nincs.

Nem vészes, de nem árt pár Youtube videót előtte végignézni... a ragasztócsík kiszedése egyedül, ami esetleg gondot okoz(hat).

(#34314) trouble


trouble
senior tag

Urak szerintetek ezt a telefont vegyem meg 20 ezerért a fiamnak használtan vagy a redmi 5 plus t 25 ezerért Köszönöm ahogy néztem nagyjából a config ugyanaz!?

(#34315) crok válasza trouble (#34314) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, a HW kb ugyanaz de a Redmi 5 Plus-hoz (vince) van globál MIUI10 Oreo és elég jó a support-ja, custom ROM téren is (Xiaomi.EU is van természetesen még, MIUI11 stable és beta is, van OrangeFox is). Szóval ebben az esetben lehet inkább vince..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34316) trouble


trouble
senior tag

Mivel nem lenne mokolva a telefon, akkor annyi az öt plusz előnye hogy egyetl frissebb rajta az Android!?

(#34317) crok válasza trouble (#34316) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg a video/fotó szerintem jobb a vince-en gyári MIUI-val (a linken amit adtam össze is tudod azt is hasonlítani) meg az egyel nagyobb Android főverzió egyben frissítést és frissen tartást is jelent.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34318) kanyi51 válasza trouble (#34316) üzenetére


kanyi51
senior tag

Igen, és nem csak az. nagyon jó kis telefon a 4x, de már öreg, az 5 plusz majd egy évvel fiatalabb az op rendszere is frissebb, megy a karbantartása, míg a 4x már nem . A magam részéről az 5 pluszt venném,sokkal jobban megéri.

(#34319) trouble válasza crok (#34317) üzenetére


trouble
senior tag

+kanyi51
Köszönöm,magam is erre hajlom :R

(#34320) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Kijött egy új Havoc Mod:

New Havoc v2.9.1 Mod is here for Redmi Note 4 by @MrYacha
Build & Upload Date: 9 October
Version: Pie
Changelog :- Will add Soon :)

Valamit lehet tudni róla?

-= No way back from Here =-

(#34321) kanyi51 válasza trouble (#34319) üzenetére


kanyi51
senior tag

Csak figyelj, mielőtt kifizetnéd ha lehet vedd kézbe és nézd meg a bejelentkezést, hogy ki van e léptetve az előző tulaj által a xiaomiból. olvasd el crok blogját az eladásról.

(#34322) trouble válasza kanyi51 (#34321) üzenetére


trouble
senior tag

Igen-igen, köszönöm!

(#34323) crok


crok
Topikgazda

Van egy (vagyis kettő, de nincs fél óra eltérés a két ZIP közt..) AEX 7.0 alpha Android Q build mido-ra, de semmit nem tudok róla, annyit csak hogy aki csinálta az a Havoc régi (kitett) maintainer-e: hungphan2001.

Akit érdekel esetleg - Sourceforge tárhelye:
https://sourceforge.net/projects/mido-port/files/
ROM közvetlen linkje:
https://sourceforge.net/projects/mido-port/files/AospExtended-v7.0-mido-20191007-2235-ALPHA.zip/download

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34324) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! A rejtett számról érkező hívásokat hol lehetett beállítani, hogy blokkolja azokat?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34325) crok válasza Winnie The P (#34324) üzenetére


crok
Topikgazda

Tárcsázóban a menüben van a blokkolás, azt hiszem van is ilyen tétel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34326) vadkörte válasza Winnie The P (#34324) üzenetére


vadkörte
addikt

Milyen ROM?
Egyébként crok-nál az igazság. Ha a ROM-ban van ilyen funció, akkor a tárcsázóban keresd!

Üdv. V. Körte

(#34327) crok válasza vadkörte (#34326) üzenetére


crok
Topikgazda

A #34303-ban glob. stab. MIUI-t említ, én arra értettem (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34328) vadkörte válasza crok (#34327) üzenetére


vadkörte
addikt

Addig nem olvastam vissza. :DDD

Üdv. V. Körte

(#34329) skyrush7 válasza crok (#34312) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Nekem nem számít honnan van, bárhonnan beszerzem. Csak mivel rengeteg helyen árulnak, itthon is, kis segítségre van szükségem kinek mi vált be. Nem baj ha már nem kapható, legalább van valami induló pont.

Oldman2:
Köszönöm a tippet, azzal nem lesz gond. Kijelzőt kell cserélnem, és ha már egyszer szétkapom, nem akarom a régi kuka akksit beleragasztani. :)

(#34330) crok válasza skyrush7 (#34329) üzenetére


crok
Topikgazda

Én Speedshop-ról rendeltem de már a link se él és nem is találok már náluk BN43-at.. ezért nem is válaszoltam.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34331) [lAyCsI] válasza crok (#34323) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Egy olasz srác is reszelget egy LOS 17.0-át,
remélem eljut a projekt stable állapotig :)
Kíváncsi leszek hány elhivatott lesz aki még 10-es droidot
fog készíteni mido-ra...

-= No way back from Here =-

(#34332) crok válasza [lAyCsI] (#34331) üzenetére


crok
Topikgazda

Már repült is neki pár euro támogatás tőlem ;) Ezt még azért nem ajánlottam mert pl. az ujjlenyomat még egyáltalán nem működik meg vannak még gondok.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34333) [lAyCsI] válasza crok (#34332) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Igazából teljesen jó még mindíg ez a kis teló,
ha jön még rá jövőre is ki valami frissítés, sztem simán marad még.
Max az újdonság utáni vágy hajt egy újabb készülék után, de ugye
az is csak egy telefon lenne amin android fut...

-= No way back from Here =-

(#34334) Mr. Nimbus válasza skyrush7 (#34329) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Ezt a márkát javasolták a Note 5 topilban és ha jól láttam van Note 4-re (midora) való is.

(#34335) Winnie The P válasza crok (#34325) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia!

Köszi szépen, csak azrt kérdeztem mert reménykedtem abban, hogy hátha a Mi 9 Lite-nál is ott van. De sajna abban nem leltem meg eddig.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34336) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Miért nem enged be a Telekom app?
Az írja hogy mivel rootolt a készülékem ezért nem elérhető számomra az alkalmazás.
Fent van a Magisk legújabb 19.3 verziója a managerrel együtt és a safetynet fix v2beta5-ös.

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#34337) crok válasza csurgoi (#34336) üzenetére


crok
Topikgazda

Managert is rejtsd el.
Logout blogjaim kozt van egy Magisk 101 nevu.. olvasd el.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34338) domper2015 válasza Mr. Nimbus (#34334) üzenetére


domper2015
senior tag

Leeco X626-ba is ilyet raktam, eddig hibátlan.

(#34339) aytukabozs válasza csurgoi (#34336) üzenetére


aytukabozs
addikt

Tök fura mert tegnap még használtam hide nélkül, ma meg nyitnám meg és vinnyog a root miatt

(Megérteném ha jött volna frissités az appra, de nem jött.
Szóval értetlenül állok.)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#34340) crok válasza aytukabozs (#34339) üzenetére


crok
Topikgazda

Magiskes Logout blogom hozzaszolasaiban pont most jott elo a Telekom app..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34341) skyrush7 válasza Mr. Nimbus (#34334) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Köszönöm szépen, én is szemeztem vele!
Egy próbát megér ennyiért. :)

(#34342) crok


crok
Topikgazda

Magisk 20.0 és Magisk Manager 7.3.5 update
gyaníthatóan nemsoká lesz changelog is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34343) Mr. Nimbus válasza skyrush7 (#34341) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Igazán nincs mit! 😉

(#34344) Mr. Nimbus válasza domper2015 (#34338) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Jó tudni, hogy tényleg jóféle, remélem így is marad!

(#34345) crok válasza crok (#34342) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk v20.0
- [MagiskBoot] Support inject/modify mnt_point value in DTB fstab
- [MagiskBoot] Support patching QCDT
- [MagiskBoot] Support patching DTBH
- [MagiskBoot] Support patching PXA-DT
- [MagiskInit] [2SI] Support non A/B setup (Android 10)
- [MagiskHide] Fix bug that reject process names with ":"
- [MagicMount] Fix a bug that cause /product mirror not created


Magisk Manager v7.3.5
- Sort installed modules by name
- Better pre-5.0 support
- Fix potential issues when patching tar files

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34347) dealerman


dealerman
senior tag

Sziasztok :) 2 napja végleg megváltam szeretett MIDO társamtól,mindent köszönök :R azt hiszem,soha nem lesz még egy olyan telóm aminek ekkora a "közössége" itt :Y elképesztő ez az élet ami ebbe a topikba megy :C :B akár egy cigiszünetbe is már rutinból toltam egy "új" rom-ot nektek köszönhetően ;) Mai napig imádom ezt a vasat,de váltani kell,mindig vágyom az ÚJ dolgokra :DD Ismerősömnek passzoltam át,így még lehet visszatérek ide :K

Az utód egy Mi8 Lite 6/128 -as példány lett használt (kisebb esztétikai hibák) kihagyhatatlan jó áron jutottam hozzá :DD Már most imádom,ez megint odabaszott a márkahűségemnek egy akkorát,hogy a fejem leszakad :Y Kb 1,5 év múlva 90%-hogy Mi9 Lite lesz az amoled panel miatt a következő gép :))

underground techno will never die

(#34348) crok válasza dealerman (#34347) üzenetére


crok
Topikgazda

Minden jót és köszönjük!
Csak a trágár szavakat mellőzd kérlek a jövőben ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34349) Winnie The P válasza crok (#34299) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia! Köszi szépen a segítséget, a leírásban lévőket megcsináltam. Tegnap kora délután eladtam a telefont. A vevő eddig nem jelentkezett, hogy valami baj lenne.
Köszönöm a többieknek is a segítséget!
Amíg nincs MI 9 Lite topik, addig vissza-visssza nézek ide. :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34350) kmarci25 válasza crok (#34345) üzenetére


kmarci25
veterán

Szabad frissíteni az új Magisk-re? Úgy emlékszem, hogy korábban már volt egyszer vele valami gubanc... A Managert frissítettem, de a magisk-et még nem mertem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.