Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) ktomcat válasza Petrónius (#33650) üzenetére


ktomcat
senior tag

hát gondoltam csinálok egy képernyőfelvételt (mozgót, nem képet) hogy hol található, de hiába nyomok rá a power menüben nem történik semmi :B úgyhogy lehet találtam egy bugot

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33652) Petrónius válasza ktomcat (#33651) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Így sikerült. :) És magyarul is működik. Csak ki a fene gondolná hogy egy kiszürkített opció csinál is valamit.
Köszönöm szépen :R

(#33653) Szilard7


Szilard7
csendes tag

Sziasztok!

A pontos alany egy note 5a és sikerült zárolnom az egészet. Röviden: Nem voltunk belépve Mi fiókba és úgy lett hard resetelve a teló. Írtam Xiaomi globalnak és elküldtem minden adatot magunkról és a telefonról, hogy tudják, nem lopott. Két napot kértek, de 2 hete hitegetnek és még nem jó. Valaki járt így, mennyit kellett várnia? Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#33654) crok válasza Szilard7 (#33653) üzenetére


crok
Topikgazda

1: rossz a topik
2: ha nem voltál belépve akkor mi a gond? Előtte voltál de kiléptél és UTÁNA resetelted? i.mi.com-ot megnyitod és törlöd a telefont? Find device alatt látszik a telefon? Bootloader zárt/nyitott?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33655) guftabi96 válasza Thrawn (#33641) üzenetére


guftabi96
addikt

Sajnálom, hogy nem jött egy Oreo alapú Miui a készülékre.
Amikor utoljára próbáltam MIUI-t, akkor egész jónak éreztem, de a Youtube Vancednél csak Oreo és felette megy a PiP, nougatnál csak a hang megy a háttérben. Én nagyon sokszor nézek így videót, szóval nougat alapú rendszer nem igazán jöhet szóba.
Nekem kb napra pontosan 2 éves a telefon, nem olyan régen el is gondolkoztam rajta, hogy esetleg lehetne cserélni, de nem igazán látom értelmét. Note 7 lehetne a következő, de amire én használom a telefont, arra a Note 4 is simán elég.
A soc nyilván erősebb, de a mostaninál sem érzem, hogy ez lenne a szűk keresztmetszet, a 4GB ram talán jobb lenne valamivel, de zavaróan sokat a swap torpedoval megtámogatott 3 giga sem tölt újra. A jobb kamera az, ami tényleg jól jönne. A kisebb kávák nem igazán érdekelnek.
A fent leírtak alapján nem látom azt, hogy nekem annyira kellene az a Note 7. :N
Majd talán a Note 8.

#KeepFightingMichael

(#33656) Thrawn válasza guftabi96 (#33655) üzenetére


Thrawn
félisten

Az benne volt szerintem a pakliban, hogy csak egy Android főverzió-frissítést kap ez a telefon, ezen nem is stresszelem magam, de azt nem szeretem ha hülyének néznek. Ettől függetlenül én sem érzem szükségét annak, hogy lecseréljem, amire használom arra tökéletesen elegendő. Az akkuidő kezd már megkopni ahhoz képest mennyit bírt eleinte, dehát ugye ez minden akksi velejárója.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33657) [lAyCsI] válasza guftabi96 (#33655) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

detto :K
kivéve a kávákat :DDD

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#33658) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Egyik napról a másikra a hangszoróm hangja annyira halk lett, hogy alig hallok valamit.
Természetesen a hangerő gomb maximumra van feltolva, nem ezzel van a baj.
Valamit lehet vele kezdeni?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#33659) crok válasza csurgoi (#33658) üzenetére


crok
Topikgazda

Kívülről nézd meg nincs-e tele szösszel (el se hinnéd..).

Ha nem akkor szétszed, kitisztít, összerak, tesztel.
Ha MIUI van fent akkor mehet a gyári teszt is.

(Nem, kívülről nem fújunk bele sűrített levegővel mert megölöd)

Ha ez sem akkor csere..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33660) csurgoi válasza crok (#33659) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Egy fotós tisztítópumpával finoman ráfújtam a hangszoróra és láss csodát visszajött a normál hangerő :R

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#33661) Faby


Faby
senior tag

Crok!

Nem tudom, akarsz-e telefont váltani, és ha igen, megvan-e már a kiszemelt, de esetleg nem gondolkodsz egy MI9T-n :D ?
Nekem valószínűleg az lesz a következő, és hát olvasva a topikját, elkélne oda is egy hozzáértő emberke, aki utána is megy a dolgoknak... (xda, telegram stb)

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33662) Narxis


Narxis
nagyúr

Eljött a csere ideje, szvsz.

Thanos was right.

(#33663) pluhm válasza Faby (#33661) üzenetére


pluhm
aktív tag

Tök egyszerű, megvárod milyen telefont vesz Crok, és neked is arra kell váltani... 😀 Én eszerint kalkulálok...

(#33664) Narxis válasza pluhm (#33663) üzenetére


Narxis
nagyúr

omg véletlen se azt vedd figyelembe, hogy neked mire van szükséged. Atyaúristen... :W

Thanos was right.

(#33665) crok válasza Faby (#33661) üzenetére


crok
Topikgazda

@Faby és @pluhm és mindenki: az van hogy rám aztán ne várjatok, lesz mindig mindenhol ember aki majd segít : D hacsak nem történik valami invazív a készülékkel akkor még jódarabig szeretném használni - valószínűleg max. októberig custom Oreo-val, utána Pie-al. Talán hamarabb váltok, még nem döntöttem el. Az akkut gondoltam volna egy lehetséges majdani gyenge pontnak (mégiscsak 2 éves múlt egy bő hónapja nálam a készülék) amit be is szereztem biztos ami sicher alapon de AccuBattery szerint (akcióban vettem valamikor) még 92%-os az eredeti akku (kétheti méréssor alapján, és nem is érzem hogy nagyon jobban merülne), a kamera már bő másfél éve Samsung helyett Sony.. mindig tokban volt tartva - tokból kivéve karctalan, szinte teljesen új. És számomra elég amit tud, amit hoz. Ha jobb kép kell arra van külön apparát. Ha akarom lenne rá akár Q is de nem akarom mert se nem elég stabil se nincs hozzás rendes GApps (számomra szükséges). Ha akarnám lenne rá Oreo alapú MIUI is.. de nem akarom és nem is osztom meg pl. itt se mert nem merném kiajánlani. Már csak azért se mert nem érzem biztosítottnak a folyamatos frissítést. Mostanában van megint Escobar-tól ROM (aki az Epic-et csinálta) de kb. mindig van benne bug (apróságok.. és|vagy javíthatóak), mondjuk legalább szólnak előre. Az AOSP Oreo alaphoz október után nemigen lesz hozzáadva már frissítés, a 3.18-as kernel maga pedig már EOL, csak az kerül bele amit custom dev-ek belefejlesztenek. Nekem annyi volt lényeges, hogy min. a KRACK legyen javítva.. 4.9-es kernel vagy el se indul vagy kb. olyan stabil mint a 87 Francium : D De mint mondtam nekem a készülék pont elég arra amire használom, ritkán játszom az is Soccer Stars vagy hasonló szintű max.. minden másra több, mint elég. Nekem. A Xiaomi egyik-napról-a-másikra bejelentős-megszűnikadeveloperROM meg a nem-mondok-semmit-miért-van-visszatartva-a-frissítés dologból meg pláne a bootloadernyitásra-várjál-már-egy-hónapot-plusz-72..144-órát dolgokból nekem spec. nagyon elegem lett (ami miatt pl. ugrik egy csomó custom ROM vagyis minimum átalakul majd (talán átáll stabilra egyes készülékekhez.. pl. ugye MIUI.HU, Xiaomi.EU, Mi GlobeROM, etc..)) úgyhogy még az se biztos hogy Xiaomi lesz az utód - amikor lesz. Samsung vagy Lenovo nem lesz, se Alma - ez biztos : D Szóval nehogy valaki is rám várjon : D Ebben szegről-végről igaza van az előttem írónak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33666) crok válasza Narxis (#33662) üzenetére


crok
Topikgazda

A te véleményedet erről már ismerjük ( :
De az se biztos hogy ezt a hsz-t egyáltalán látod ( =

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33667) Tidzsi1953 válasza crok (#33665) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Crok megosztanád az Escobar ROM lelőhelyét?

(#33668) crok válasza Tidzsi1953 (#33667) üzenetére


crok
Topikgazda

Escobar1945 féle 9.7.25-es Pie Port a Mido-hoz.
Pont most tett bele amúgy OTA lehetőséget is:

Build & Upload Date : 27 july
Version : Pie 9.0

Bugs:
- Wi-fi display (erre nincs - még - megoldás)
- Reading mode (erre van fix, lásd lentebb)

Hozzáadott tartalom:
- OTA Updates and Addons
- WeatherM8
- Kernel Franco upstream 3.18.140

Letölthető innen:
https://androidfilehost.com/?fid=6006931924117925042

Itt van Escobar1945 összes ROM file-ja egyben:
https://androidfilehost.com/?a=show&w=files&flid=217062

A Mido Pie mappája:
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=296703

Azon belül a build-ek:
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=296944

Azon belül az Add-on-ok:
https://androidfilehost.com/?w=files&flid=296730

Nem tudok róla hogy lenne XDA thread,
én csak a Telegram csoportját ismerem:
https://t.me/Escobar1945Roms
Telegramon belül meg:
@Escobar1945Roms

Azt írja, hogy ha egy téma nem működne:
Flash-eld ezt:
https://drive.google.com/file/d/1_l8jGfh76oa8YrI4T7VmiNX1XxG5cu25/view?usp=drivesdk
reboot aztán alkalmazd a témát
Vissza TWRP-be:
Flash-eld ezt:
https://drive.google.com/file/d/1VBBxZ-fB4SrtJVgHLPzltjQMyPV8eY7r/view?usp=drivesdk
aztán alkalmazd a témát megint (ezt írja.. nem teljesen értem én se minek..).

Az olvasó módhoz van külön fix amit flash-elni kell - de azt csak Telegramra tette fel eddig.. úgyhogy feltettem a Mega tárhelyre a ROM > Escobar1945_MIDO_PIE_PORT mappába. Tettem mellé egy GCam-et is amit Escobar1945 "ajánlott".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33669) grafnet


grafnet
veterán

Srácok!

Van a kezemben egy ilyen telefon.
Próbálom nyitni a BL-t, de az UnLock nem nyitja.
Elsőre lefutott az UnLock és az írta, hogy 360 óra pihi.
Elvileg letelt az idő.
Most azt írja nem jól vagyok kapcsolódva, próbáljam 2 nap múlva.

A készülék nincsen bekapcsolva, nem használom, csak nyitni szeretném...
SIM is csak most volt benne, amíg a fiók hozzáadást újra megcsináltam.

Mi lehet a bajság?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33670) [lAyCsI] válasza crok (#33608) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Crok,
Havoc kapcsán olvastam egy ilyen postot:
unofficial maintainer is applying for official tho, so hang on!
ha véletlenül belefutsz majd új infóbaTelegramon megírnád?
:R

-= No way back from Here =-

(#33671) crok válasza [lAyCsI] (#33670) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze. Egyelore nincs hivatalos info.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33672) vornia válasza crok (#33668) üzenetére


vornia
senior tag

Ez miui?

(#33673) crok válasza vornia (#33672) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33674) Gézengúz válasza guftabi96 (#33655) üzenetére


Gézengúz
addikt

NewPipe nem játszik? Yt Vanced helyett?

(#33675) vornia válasza crok (#33673) üzenetére


vornia
senior tag

Wow!!!!

(#33676) crok válasza vornia (#33675) üzenetére


crok
Topikgazda

De nem is hivatalos és nem is mondom hogy lesz hozzá frissítés.. egy port. Írtam is hogy azért nem említettem sose itt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33677) guftabi96 válasza Gézengúz (#33674) üzenetére


guftabi96
addikt

Ott nem lehet bejelentkezni Google accounttal (tudomásom szerint), szóval nem listázza a feliratkozott csatornák új videóit.
NewPipe-nál kitaláltak valami okosságot, hogy menjen a PiP Oreonál régebbi rendszeren is?

#KeepFightingMichael

(#33678) vornia válasza crok (#33676) üzenetére


vornia
senior tag

Igen, láttam.Lehet rápróbalok,mert úgy tűnik a miuihu vonal is lezárul lassan

(#33679) Gézengúz válasza guftabi96 (#33677) üzenetére


Gézengúz
addikt

Mióta használom nálam megy a gyári 7.0-n, de úgy emlékszem előtte a 6.0-n is ment Lenovon.

Igaz, hogy nem váltja ki teljesen a yt-ot, de ha bármit a háttérben vagy kis ablakban szeretnék akkor ezt használom és kész.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33680) grafnet válasza guftabi96 (#33677) üzenetére


grafnet
veterán

YT vancedhez MicroG-t kell telepíteni, s akkor be tudsz lépni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33681) crok válasza grafnet (#33669) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy tudom hogy ilyenkor még várni kell és használni a telefont. Úgy értem bekapcsolva kell lennie meg minden.. A maradék az szerintem csak maszlag ha amúgy a SIM aktivált már és azzal a Mi account-al vagy belépve amivel kell. fejlesztői menüben az OEM unlock ugye be van pipálva?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33682) grafnet válasza crok (#33681) üzenetére


grafnet
veterán

OEM: aktív.
Általában használni is szoktam a készülékeket, de ezt pont nem használom, mert nem az enyém...
De, muszáj lesz...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33683) guftabi96 válasza grafnet (#33680) üzenetére


guftabi96
addikt

Félreértetted.
A NewPipe az, aminél elvileg nem lehet bejelentkezni. És pont ez a bajom.

#KeepFightingMichael

(#33684) Faby válasza crok (#33665) üzenetére


Faby
senior tag

Persze, várni nem várok, annál is inkább, mert egyre erősödik az érzés, hogy nekem egy MI9T _KELL_ (a hangok is mondják, szal kell) :DD , csak próbáltalak önös érdekből is errefelé terelgetni.
Ha nem, hát nem. Mondjuk az biztos, hogy neked van igazad, a Note 4 még mindig elég mindenre is, nekem is elég lenne, de melóhely masszívan ad támogatást telefonra kétévente, érdemes kihasználni, gyakorlatilag gombokért meglesz. Szerencsére a kínai gyártók nincsenek kizárva a policy-ban.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33685) Tidzsi1953 válasza crok (#33668) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Köszi, a kimerítő választ! Valakinek van róla tapasztalata napi használatról?
Nem szívesen váltanék most, csak kísérletezésképpen! Talán, ha így ismét ráadta magát, sikerül egy "hiba nélküli" ROM-ot kihoznia!? Viszont jó tudni, hogy ismét aktív!

(#33686) dethroner


dethroner
veterán

Szerintetek ez a tartó megfelelő a telóhoz? Használ valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33687) kmarci25 válasza dethroner (#33686) üzenetére


kmarci25
veterán

Azt írja 7 coltól felfelé, szerintem a Note 4 kiesik belőle.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33688) dethroner válasza kmarci25 (#33687) üzenetére


dethroner
veterán

Kiesne belőle?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33689) kmarci25 válasza dethroner (#33688) üzenetére


kmarci25
veterán

5,5 colos a telefon. Ha a tartóba min 7 colos kell, akkor szerintem nem tartja meg, kiesne. Ez a tartó inkább gps-ekhez való szerintem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33690) crok válasza dethroner (#33688) üzenetére


crok
Topikgazda

Be se tudod fogatni. Tablethez valo. Van ilyesmim.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33691) pulutodurumo válasza dethroner (#33688) üzenetére


pulutodurumo
őstag

"7"-(10") tabletekhez" Szerinted?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33692) Petrónius válasza dethroner (#33688) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Igen. Ott van hogy 7 coltól felfelé. Vagy ha esetleg össze lehetne nyomni annyira hogy.....
De akkor nem írták volna a méretet.

(#33693) snpetit


snpetit
aktív tag

Egy gyors kérdésem lenne, Pie alatt megy-e hívásrögzítés? Pl. ACR vagy beépített?

(#33694) ktomcat válasza snpetit (#33693) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szia! Rr luisba van beépített, az acr nekem csak a saját hangom veszi fel, az ellenfélét nem.

Más: ma kiléptem a munkahelyemről kivettem a céges simet (sim2) és most a sim1ről nem tudom hívást indítani, csak fogadni.. ez mitől lehet? Ha elinditom akkor csak írja h calling aztán kis idő múlva ended..

Szerk. most beindult pedig semmit nem csináltam :D

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33695) dethroner


dethroner
veterán

Jó, és tudtok valami autós tartót ajánlani hozzá? Eseteg olyat, ami nem rendelős, hanem nagyobb elektronikai boltokban esetleg tesco-ban polcról levehető?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33696) crok válasza snpetit (#33693) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy tudom igen, tud menni de csak Play-en kívüli app-al, az Android szoftverkibeszélő topikban mindig ez ACR UnChained-et emlegetik (és azért unchained mert Play-ből a Pie-al bejött jogosultságmizéria miatt ki kellett szedni gyakorlatilag a lényegét az ilyen appoknak..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33697) crok válasza Faby (#33684) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor nagyon jó cégnél kaptál széket : D Az én cégesem egy Lenovo A2010, az már aztán "készülék".. : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33698) beers


beers
addikt

Köszönöm az eddig támogatást, tegnap megjött a mi9t, így a note4 megy nyugdíjba!
Nagyon szerettem, bő 2 évig szolgált hűen!
Remélem a 9t is hasonlóan tesz!
Legjobbakat mindenkinek! :R

M&N

(#33699) crok válasza beers (#33698) üzenetére


crok
Topikgazda

Cheers!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33700) kmarci25 válasza dethroner (#33695) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem az ilyen cuccokat legtöbben rendeljük, én is azt tettem. Szívesen ajánlanék, de az a fajta, ami nekem bevált (és többeknek is a javaslatomra) már nem kapható. Ilyen az enyém, és ugyanilyet volt Rock máraknév alatt is (pl. Alin). Mindkettő a szellőzőrácsra erősíthető, rászorítható a lamellára, így maga a tartó nem esik le, a mágnes pedig elég erős, hogy megtartsa a telefont. Nem kell csiptetni, meg belepattintani meg semmi, csak odatenni, és ottmarad.
A Media Markt-ban a Hama-tól láttam hasonlót, de nem tudom, hogy milyen igazából. Nem láttam, nem hazsnáltam, csak rákerestem a mágneses tartókra.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.