Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Feltettem a legújabb RR romot (nem a Luis félét) de sehol nem találom hogy a képernyővédő órát hol tudom kikapcsolni. Segítenétek megtalálni?

(#33902) crok


crok
Topikgazda

Uton az AEX 6.7, a forrasokat mar megnyitottak.. gondolom hamarosan jonnek a build-ek is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33903) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

7.1.1 LOS-ról szeretnék frissíteni 9.0.0 LOS-ra. Frissítettem TWRP-t, volt wipe, installáltam a ROM-ot. Valami biztosan kimaradt, mert ez így nem indul el. A LOS boot animáció után újraindul. Mi maradt ki?

(#33904) crok válasza ViragL (#33903) üzenetére


crok
Topikgazda

Kb minden.
Ez csak clean install-al fog menni, ez 100%.
Plusz ha az elozo ROM titkositotta a /data-t akkor format data (nem wipe!) mert a decrypt nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33905) ViragL válasza crok (#33904) üzenetére


ViragL
tag

Ez mit jelent?
Eszméletlen mennyiségű infó van sok darabban, hol keressem?

[ Szerkesztve ]

(#33906) crok válasza ViragL (#33905) üzenetére


crok
Topikgazda

Ments TWRP alol MTP-vel mindent a belso tarbol ha meg tudsz.
Utana szokasos clean install (wipe Dalvik/ART cache, cache, system, data) majd MTP-vel visszamasolod a zip-eket (vagy eleve hasznalhatsz microSD-t vagy USB OTG-t) annyival kiegeeszitve hogy wipe data helyett format kell (es persze utana a visszamasolgatasok). Utana ROM zip install, ha kell akkor GApps, custom kernel, Magisk, egyebek (mind opcionalis). MTP-vel meg majd visszaramolod a cuccaid.
Remelem mindenrol IS van mentes (TWRP, Titanium Backup, Swift Backup.. valami, minden, kepek, videok.. etc).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33907) ViragL válasza crok (#33906) üzenetére


ViragL
tag

Csak nem akar összejönni, wipe/format data megvolt. USB OTG-ről installáltam a LOS-t, aztán újraindítottam, az eredmény ugyanaz.

(#33908) crok válasza ViragL (#33907) üzenetére


crok
Topikgazda

Ehrm.. Milyen ROM ez pontosan? Mert olyan nem van hogy azt csinálod amit írtam és nem megy - kivétel ha a ROM maga nem jó.. vagy.. Mido ez egyáltalán? Meg tényleg LOS 14.1-ről akartál menni LOS 16-ra? Mi volt az utolsó MIUI fent? Vagy firmware-t frissítettél valaha? Ajánlom az utolsó global stable-t is installálni (V10.2.3.0 Global Stable-ből kiszedett firmware, zip leszed, flash, semmi más nem kell, semmi wipe, semmi).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33909) ViragL válasza crok (#33908) üzenetére


ViragL
tag

Igen, 14.1 [link] LOS-ról akarok [link] LOS 16-ra váltani. Nem tudom milyen gyári ROM volt rajta utoljára, miután megvettem a telefont azonnal ment fel a LOS. Firmware-t frissítetem nemrég.
(fw_mido_miui_HMNote4XGlobal_V10.2.3.0.NCFMIXM_e1a82195b6_7.0.zip)

[ Szerkesztve ]

(#33910) crok válasza ViragL (#33909) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a ROM pedig 100% jó mert pont ezt használom én is..
És melyik TWRP van fent?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33911) ViragL válasza crok (#33910) üzenetére


ViragL
tag

twrp-3.3.1-0-mido.img

1 wipe Dalvik/ART cache, cache, system, data
2 installálom a ROM-ot
3 restart
Nem csinálok mást, korábbi próbálkozásoknál LOS boot képernyő után újraindult , és a recovery fogadott. Az utolsó próbálkozásnál 15 perc után sem indult újra LOS boot képernyő után . Mennyi idő az első elindulás, egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#33912) crok válasza ViragL (#33911) üzenetére


crok
Topikgazda

3 perc, annál szerintem nem több..
Random másik ROM-al is ezt csinálja a telefon?
Biztos, hogy a data az format volt és nem wipe (az első pont csak wipe)?
Rákérdez olyankor és kézzel be kell írni hogy "yes".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33913) ViragL válasza crok (#33912) üzenetére


ViragL
tag

Csináltam formatot, de csak 1x, azóta nem is reklamál miatta (a titkosítás miatt) telepítéskor. Más ROM-ot nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#33914) crok válasza ViragL (#33913) üzenetére


crok
Topikgazda

Nézz már meg bármi mást is.
Az előző ROM még totál nem Treble ROM volt,
ez meg vastagon az és kell a vendor hozzá.
Próbáld már meg hogy wipe-olod a vendort is.
Ha úgy nem megy megint akkor egy másik random ROM-ot.
OmniROM vagy bármi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33915) ViragL válasza crok (#33914) üzenetére


ViragL
tag

LuisROM elindult. kb 10mp-ként kattan egyet a telefon, olyan mintha a hátsó optika hangja lenne.

(#33917) crok válasza ViragL (#33915) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkot most flash-eld rá azt a LOS16-ot.

Ha így se akkor valami más is gubancos lesz, talán a persist (és annak tartalma, mint pl. szenzorok működéséhez használt file-ok) is érintett lehet - szóval akkor marad a MiFlash és egy fastboot ROM (ne zárd a BL-t) és utána TWRP, majd format data, majd ROM telepítés.. elölről.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33918) ViragL válasza crok (#33917) üzenetére


ViragL
tag

Flash-eltem fw_mido_miui_HMNote4XGlobal_V10.2.3.0.NCFMIXM_e1a82195b6_7.0.zip -t, most nincs kattogás, a rendszer is élőnek tűnik. Holnap folytatom.
Köszönöm. :R

(#33919) vadkörte válasza ViragL (#33918) üzenetére


vadkörte
addikt

Nem kell megijedni a kattogástól. A hátlapi kamera AF modulja csinálja, kattog nálam is, minden indításkor. Utána adja be a ROM bootanimációját, majd jelenik meg a PIN bekérő...

Üdv. V. Körte

(#33920) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Feltettem a RR Luis 20190819 féle romot. Ehhez ajánlotok más kernelt, vagy hagyjam az eredetit?

(#33921) loosht válasza Petrónius (#33920) üzenetére


loosht
senior tag

Leginkább pont a kernel, ami megkülönbözteti az official-től, tehát szerintem hagyd.

(#33922) Petrónius válasza loosht (#33921) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Rendben,akkor hagyom. :)
És melyik kernel buheráló programot ajánljátok?
Azon belül mi az amit érdemes beállítani hogy ne egye úgy az akkut?

(#33923) ViragL válasza vadkörte (#33919) üzenetére


ViragL
tag

Itt az volt a tünet, hogy boot animáció közben, sőt utána is kattogott 10 másodpercenként.

crok: Köszönöm még 1x a tegnapi segítséget. Ismerkedem kicsit a LuisROM-mal, rápihenek a következő próbálkozásra. :)

(#33924) crok


crok
Topikgazda

#### Havoc-OS v2.8 Official Build ####

Xiaomi Redmi Note 4 (mido) Update 11-08-2019

Maintainer: @sagarrokade006

Changelog:
• Merged August Security Patch
• Added ability to restrict app vpn usage
• Added translations for Text Clock
• Enabled OP gestures on keyguard
• Improved Dynamic gaming mode
• Updated prebuilt apps
• Other fixes and improvements

Device Changelog:
* All Latest Zeelog Changes Merged

Download Link: https://sourceforge.net/projects/havoc-os/files/mido/Havoc-OS-v2.8-20190811-mido-OFFICIAL.zip/download

szerk. de ez lehet volt mar, bocsi.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33925) crok válasza ViragL (#33923) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs mit, majd szolsz ha kell valami!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33926) crok válasza crok (#33902) üzenetére


crok
Topikgazda

Kint is van az AEX 6.7

AospExtended-v6.7-mido-20190822-1919-OFFICIAL

Changelog:

> Merge August security patch (9.0.0_r46)
> Update all translations
> Update all pre-built apks
> Update all of our packages
> Update APN configs
> Update Boostframework configs
> Update MusicFX
> Update Launcher 3
> Add new default wallpaper
> Add VPN QS tile
> Add per app data restriction
> Add privacy guard
> Add proximity speaker for calls
> Add an option for AEX Logo in status bar
> Add smart mute feature
> Add some new fonts
> Improve Pocket Lock
> Improve Live Display
> Improve the Q style lock clock
> Improve VoLTE toggle
> Improve some UI/UX aspects
> Fix many theming issues
> Lot of under the hood improvements
> Bug fixes and performance improvements

Letöltés:
Szokásos:
https://downloads.aospextended.com/mido

két közvetlen(ebb) link:
https://downloads.aospextended.com/download/mido/pie/AospExtended-v6.7-mido-20190822-1919-OFFICIAL.zip

https://sourceforge.net/projects/aospextended-rom/files/mido/pie/AospExtended-v6.7-mido-20190822-1919-OFFICIAL.zip/download

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33927) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

10.2.2.0 globe stable-rol van, amire erdemesebb atterni? Mire?

Van olyan custom rom, ami kellokeppen megbizhato es stabil? Vagy vissza 9.... Globe romra? Vagy hagyjam a fenebe? :)

GCam hasznalatnak tudnek orulni, mas bajom alapvetoen nincs a mostani rommal - illetve annyi, hiaba az autostart, a battery restrict kikapcsolasa, a lakatolas... Igy is van app, ami marhara nem mukodik csak ha megnyitom - es nem ertem, miert.

Szerk: a mobilnettel (es neha a wifivel is), foleg kevesbe lefedett helyen nagyon sokat szivok (Vodafone halozat), ezen lehet valahogy segiteni?

Root jog es kernel adiutor van.

Elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#33928) crok


crok
Topikgazda

Van kint uj Pixel Experience es Pixel Experience Plus verzio!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33929) crok válasza Peterhappy (#33927) üzenetére


crok
Topikgazda

Miert MIUI akkor?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33930) pulutodurumo válasza crok (#33926) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Még faragják az AEX oldalát, ha készen lesznek, megnézem van-e valami nagy változás a 6.6-hoz képest.

Eddig egy csúnya hibába futottam bele. Ha megy a Miracast, és lezár(om) a képernyő(t), feloldás után fekete minden, csak az értesítési sáv ugrál fel-le. Power gomb hosszan, más megoldás nincs.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33931) Peterhappy válasza crok (#33929) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megszoktam, ismerem, Nova launcherrel szeretem, de nem ragaszkodom hozza!

Tippre ugy egy eve? probalkoztam crdroiddal es talan meg vmivel, akkor a bugok miatt orak mulva visszaalltam, de azota hatha kiforrottabb a helyzet, foleg ugy hogy a hivatalos rom mar vegleges.

(#33932) crok válasza Peterhappy (#33931) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor mondjuk az Escobar1945 féle MIUI Pie port marad neked (vagy egyéb MIUI portok, pl. What's new - de van valami Play-ből letölthető app amiben sok ROM letöltésére (talán követésére is?) van lehetőség: Mido Ports néven). Hajrá (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33933) crok válasza Peterhappy (#33931) üzenetére


crok
Topikgazda

"hivatalos rom mar vegleges" - ezt hogy erted pontosan?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33934) ronin79 válasza pulutodurumo (#33930) üzenetére


ronin79
őstag

De van, falhoz is lehet vágni :D

(#33935) Peterhappy válasza crok (#33933) üzenetére


Peterhappy
őstag

Úgy értettem, ha jól tudom, a MIUI már nem fog tovább frissülni, az utolsó a 10.2.2.0 stable -vagy rosszul tudom?

@33932: tényleg mindegy milyen, MIUI vagy sem, a lényeg hogy jó és megbízható legyen, előny de nem feltétel a gcam és a jobb wifi/4G (vodafone).

Utánanézek az escobar1945-nak (pl. visszakeresek itt), ha addig nem javasolsz mást, holnap felcsavarom a telefonra :) És köszi :)

Az új kijelző már úton van, ha sikerül valami csoda folytán magamtól kicserélni, akkor még adok legalább egy szezont a Telefonnak - nagyon a szívemhez nőtt és racionális keretek között nem találok olyan alternatívát, amire lecserélném (4/64-es Snapdragon-om van).

[ Szerkesztve ]

(#33936) crok válasza Peterhappy (#33935) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt sem megerősíteni sem cáfolni nem lehet mert nincs ilyen információ kiadva hivatalosan - úgyhogy rosszul tudod, még akár kaphat 10-es MIUI-t is (a nagy beszűntetjük a dev ROM-ot leírások mindegyike azt írja hogy a dev ROM-ok után adnak majd ki "egységesítő" stabil ROM-okat de ilyen nem jött még Mido-ra, igaz ugyan hogy az utolsó 8.12.20 dev _után_ jött ki az utolsónak kiadott V10.2.3.0 stabil - de MIUI11-et már szinte 100 nem mert az eddig is csak kiszivárgott féligazság infok se említik meg, talán csak annyit hogy SD625-ös telefon lesz ami kap MIUI11-et de nem a Mido). Az igaz, hogy a 10.2.3.0 az utolsó globál stabil és a 10.2.3.0 az utolsó kínai stabil. De ha van linked ami megbízható forrás (c.mi.com vagy miui.com) és nem az MTK-s Note 4-ről (nikel) és a dev ROM megszűnéséről szól hanem a Snapdragonos Note 4-ről és annak a globál stabiljáról szól akkor oszd meg kérlek (mert ilyet nem olvastam még eddig sehol de pl. most épp nyaralok és lehet elsiklottam felette).

Én most ezt a LineageOS 16-ot használom és meg vagyok vele teljesen elégedve, de itt van még pár jó ROM említve ;)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33937) Upo válasza crok (#33936) üzenetére


Upo
addikt

LilBlinx Los16-ban van feloldás BT eszközzel? Most Aryan Kedare van fent és abban nincs (vagy nem találom).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#33938) Peterhappy válasza crok (#33936) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem hinném, hogy én tudnék neked újat mondani Note 4 fronton :N :R
Én csak azt tudom, hogy jó ideje 10.2.2.0 figyel reinstall óta a telefonomon - és az nem tegnap volt -, de nekem még a 10.2.3.0-t sem ajánlotta fel soha.

Nálam a hivatalos támogatás akkor fog megszűnni, amikor eladod a telefonod és elhagyod a csoportot :) És azt hiszem ezzel vagyunk még így egy páran.

Ez a Lineage nagyon szimpatikus, vele fogok tenni egy próbát, köszönöm a tippet! Remélem lesz rá időm holnap délután.
Install után érdemes még valamit rádobni, illetve átírni?
Pl. Kernel Adiutorban tudom, hogy a Gcam-os részen felül volt, amivel még megérte szöszölni (valamelyik könyvjelzőmben benne van, mit de most már elő nem kotrom) - vagy az itt felesleges? Csak szűz install, Gcam és Vincent, örülünk? :)

Jó nyaralást, jó pihenést és köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#33939) crok válasza Upo (#33937) üzenetére


crok
Topikgazda

Van benne de nem tom' működik-e jól mert nem használom. Settings - security and location - screen lock - adj hozzá pin-t vagy mintát vagy valamit, utána aktív lesz a Settings - security and location - smart lock (nekem van ilyen), nekem engedne hozzáadni BT eszközt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33940) crok válasza Peterhappy (#33938) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért nem ajánlotta fel a V10.2.3.0-t mert az globál stabil, ami neked fent van V10.2.2.0 meg Globe ROM vagyis a kínai fejlesztői V10.2.2.0-ből csinált Xiaomi.EU ROM az alapja - arra nyilván nem megy ki ;)

Eladni nem szoktam készüléket, ha egyel lentebb is kerül valamikor akkor megy a kocsiba navigáció + OBDII - Torque diagnosztika eszköznek az ezer éves cégtől selejtezett Lollipop-os LG helyett (: A csoportot nemigen hagyom el :D és köszi :B

Install után mit még? Hm.. én ki szoktam kapcsolni a zRAM-ot pl. a z-RAM/SWAP Manager Magisk modullal ami elérhető a Manager-ből is (és végre 3 hónap alatt elértem a dev-et és kijavíttattam egy elírást és mostmár megy a kikapcsolás (install-kor majd vol - kell hogy kikapcsold)..) vagy persze ott van a Swap Torpedo ami régen fent volt a modulok közt de nem lett hivatalosan frissítve alatta a template és kikerült de elérhető a frissített változat a Mega tárhelyemen a Magisk - Some modules - Swap torpedo könyvtárban (ott van a zRAM config modul is amúgy). Mivel a zRAM config fent van Repo-ban is így azt talán könnyebb telepíteni.

Ezen kívül..? Használd (: Örülünk, Vincent. Ha pl. video-t nézel akkor megpróbálhatod a Settings - Battery saver and performance - performance profile-t átállítani Efficient-re mert amikor lányom néz most mesét néha akkor így nem skáláz fel a CPU az égig állantóan hanem 1GHz a max amivel gyönyörűen megy a VLC meg az mp4 rajzfilmek (SD 480p asszem).. nem kell neki a 2GHz.. én amúgy is így használom és számomra nem zavaró a menü működése meg az appok betöltése se, de váltogatni is lehet: alapból a profil Quick vagy Efficient, ha meg video megy akkor Efficient.. Teljesen elég. Most reggel 9 óta (14 óra alatt) 20% ment le, LTE+Wifi megy egész nap (Maps + böngésző helyeket keresni, pár fotó, kis hírolvasás, fórum, Telegram..) meg mese néha és most épp 2h36m a SoT. Szerintem nem rossz egy 2 év+-os készüléktől. Bár sokan mondják hogy eljárt felette az idő és puska kellett volna.. :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33941) Upo válasza crok (#33939) üzenetére


Upo
addikt

Köszönöm, akkor kipróbálom, mert emezen nincs ott smart lock menüpont.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#33942) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

AEX 6.6 alatt hol a szerviz / teszt menü? Sztrájkol a közelség érzékelő, megnézném mi a helyzet.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33943) HungaroDrone válasza pulutodurumo (#33942) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Az most nekem is vacakol. 2 napja zsebben is furcsa dolgokat produkál (néha repülős módba vált, néha random küld pl. egy 9-est e-mailben, néha csinál egy screenshot-ot)...

(#33944) Peterhappy válasza crok (#33940) üzenetére


Peterhappy
őstag

No, végére értem a telepítéseknek, egyelőre úgy néz ki, minden oké, most jön a tesztidőszak. Pár nap múlva beszámolok arról, mire jutottam.
Sokadjára is köszönöm a türelmedet és a segítségedet :R és további jó pihegést kívánok!

(#33945) crok válasza pulutodurumo (#33942) üzenetére


crok
Topikgazda

Custom, nem-MIUI ROM-ban nincs MIUI teszt menu.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33946) crok válasza Peterhappy (#33944) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs mit, ha nincs valami nagyon extra kivansagod akkor nem fogsz csalodni benne szerintem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33947) Peterhappy válasza crok (#33946) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gugli barátom segítségével sok kis apróságot sikerült korrigálnom, ami alapvetően nem tetszett, így most elég nagy az elégedettség :K

(#33948) vadkörte válasza Peterhappy (#33947) üzenetére


vadkörte
addikt

Melyik ROM?

Üdv. V. Körte

(#33949) crok válasza Peterhappy (#33947) üzenetére


crok
Topikgazda

Meg mi nem tetszett?:)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33950) Peterhappy válasza vadkörte (#33948) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lineage OS 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.