Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) [lAyCsI] válasza kmarci25 (#33049) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

detto :DDD

-= No way back from Here =-

(#33052) Mano66 válasza Lackooo84 (#32984) üzenetére


Mano66
senior tag

Szia.
Felrakom a TWRT akkor gyári (V10.2.3.0.) rendszerre is feltudom rakni? A telefon nyitott bootloaderes.

Közben csak beírtam az APN beállításokat (NÉV=ims APN=ims APN type= ims (többi üres) mentés.)Megjelent a Volte ikon.Ezek szerint gyári rendszeren elég az APN beírás.

KÖSZÖNÖM!!!!!

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#33053) pulutodurumo válasza Mano66 (#33052) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Fel tudod, de TWRP mellé kell a lazyflasher is.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33054) kanyi51 válasza Mano66 (#33052) üzenetére


kanyi51
senior tag

Hol jelent meg a VoLTE ikon? Fenn az állapotsoron, vagy a Sim kártyák menüben?

(#33055) crok válasza kanyi51 (#33054) üzenetére


crok
Topikgazda

Telekomos vagyok, Telekommal ims APN hozzáadása után amúgy nekem is megy az IMS reg. és a VoLTE hívás is:

Nem csak a Digivel van még cink?
Este szerintem beleteszem a kapott Digi SIM-et..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33056) Mano66 válasza kanyi51 (#33054) üzenetére


Mano66
senior tag

A Beállításokban már volt,mert bekapcsoltattam és beírtam a *#*#VOLTE#*#* kódot,volt újra indítás is.Most csak beírtam az APN beállítást és megjelent a Volte ikon az állapot soron. Telekom SIM.

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#33057) aRm1n válasza crok (#33039) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ha van még rá igény, valamikor a közeljövőben szívesen feldobom a leírás magyar fordítását megint!

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#33058) kanyi51 válasza Mano66 (#33056) üzenetére


kanyi51
senior tag

Francba...... Sajna nekem van Telenor, és Vodafon, na meg a Digi, de egyikkel sem sikerült kicsikarni semmiféle VoLTE kijelzést az állapotsoromra. Elvileg a Voda üfsz szerint be van kapcsolva a kártyán, a Telenort nem tudom. A Digi rendesen megy 4G.vel és vége, hívásoknál lekapcsol H -ra, és ezt teszi a Vodás is. És az Uj APN=IMS dolgot ezerszer beirogattam ,mentettem, és nics nem menti el. A preferált hálozatnál mi van megadva?

[ Szerkesztve ]

(#33059) kanyi51 válasza aRm1n (#33057) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nálam lenne igény, köszi

(#33060) crok válasza aRm1n (#33057) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, jöhet, teszem be a megfelelő helyre ha kész!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33061) Tidzsi1953 válasza crok (#33055) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Telenoros SIM-mel eddig nem sikerült a VoLTE feliratot, módot előcsalogatnom. A zip-es telepítést használtam. Jó lenne leírni, hogy hogyan is kellene.
Pl: zip telepítése recoveryben
-beállítások: SIM kártyál és mobilhálózatok
-VoLTE bekapcsolása
-Telenor HU
-Hozzáférési pontok nevei
-Új APN
-innen hogyan tovább? Mert a fentebb leírtakat végig próbálva sem lett működőképes! Természetesen nálam.

Ui: közben kanyi51 is jelezte, amit én is leírtam.
Jöhetne a segítség!

[ Szerkesztve ]

(#33062) Mano66 válasza Tidzsi1953 (#33061) üzenetére


Mano66
senior tag

Szolgáltatóval bekapcsoltattad a Volte-t?

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#33063) Tidzsi1953 válasza Mano66 (#33062) üzenetére


Tidzsi1953
tag

No ez teljesen új információ nekem! Eddig abban a tudatban voltam, hogy ha a telefon és a szolgáltató is tudja, akkor leginkább egy ilyen okosító és beállítás kell csak. Akkor mit kellene tennem? (Bár még a beállításokban sem vagyok biztos, mert többfélét olvastam itt a fórumon)

(#33064) Lackooo84 válasza Tidzsi1953 (#33046) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jól van akkor nem csak én nem tudtam mi az a csomagtartó meg felépülés... :DDD

The Truth is out there...

(#33065) Lackooo84 válasza Tidzsi1953 (#33063) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Telenornál necces bekapcsoltatni, mert nagyon nehezen veszik le a tiltást, akinek nem hivatalosan támogatott készüléke van, ami jelenleg kimerül az S8-9 szériákban...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#33066) Tidzsi1953 válasza Lackooo84 (#33065) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Ezek szerint megerősíted, hogy kérnem kellene a szolgáltatónál a VoLTE bekapcsolását?

- a csomagtartó meg felépülés, valóban döbbenetes volt, vissza is álltam a 9.3-ra.

(#33067) kanyi51 válasza Tidzsi1953 (#33066) üzenetére


kanyi51
senior tag

Igen , próbálkozhatsz vele, vagy-vagy. Nekem egyenlö a nullával a Voda. Telenort nem próbáltam mivel ott nincsen netem.

(#33068) Lackooo84 válasza Tidzsi1953 (#33066) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze, a Telenor magától nem kapcsolja be senkinek, csak akinek S8 vagy S9 van, de még azoknak is van, hogy kérni kell.

The Truth is out there...

(#33069) kanyi51 válasza Lackooo84 (#33068) üzenetére


kanyi51
senior tag

Érdekes, most jött SMS (Telenor), hogy 72 órán belül bekapcsolja a VoLTE-t. Kérdésem hogy a használatához kell a telenor kártyán lenni netnek? Vagy elég a WIFI netem?

(#33070) Tidzsi1953 válasza kanyi51 (#33069) üzenetére


Tidzsi1953
tag

Felhívtad őket, vagy SMS-ben kérted a bekapcsolást?

(#33071) kanyi51 válasza Tidzsi1953 (#33070) üzenetére


kanyi51
senior tag

Felhívtam ügyintézőt, azt mondta hogy be van kapcsolva és annak mennie kell, ha nem megy a telefonon kell beállítani. Megköszöntem letettem. KB: 10 perc eltelte után jott az SMS, de csak 72 óra múlva lesz bekapcsolva illetve azon belül, azt írták. ennyi, még nem megy.

(#33072) kanyi51 válasza kanyi51 (#33071) üzenetére


kanyi51
senior tag

Még mindég ott tartok hogy bármit hivok az LTE ikon levált H -ra és jo soká kapcsol,

(#33073) dethroner válasza kanyi51 (#33072) üzenetére


dethroner
veterán

Indítsd újra a telót.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33074) kanyi51 válasza dethroner (#33073) üzenetére


kanyi51
senior tag

nem vá :W ltozott

(#33075) dethroner válasza kanyi51 (#33074) üzenetére


dethroner
veterán

Én egy telekomos kártyán kapcsoltattam be tegnap, előtte megcsináltam a zip telepítést, amit Lackooo84 linkelt, és egy újraindítás és pár perc várakozás után megjelent a VOLTE felirat.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33076) [lAyCsI] válasza dethroner (#33075) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Holnap én is hívom őket :)

-= No way back from Here =-

(#33077) kanyi51 válasza dethroner (#33075) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ez sajna Telenor, meg Vodafon. Bár elvileg mind a kettőn be van kapcsolva, legalábbis azt mondták a telefonban. Észre se venni .

(#33078) Lackooo84 válasza kanyi51 (#33077) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Telenornak elvileg mennie kell, azon neked tuti nincs bekapcsolva a voda meg nem megy csak profil váltással.

The Truth is out there...

(#33079) kanyi51 válasza Lackooo84 (#33078) üzenetére


kanyi51
senior tag

Jeeee !!! Megy a Telenor végre, kellett a zipedet felrakni és van Volte, de a vodán még mindég nem megy A Vodához milyen profilváltás kell?

[ Szerkesztve ]

(#33080) ÁrPi2 válasza kanyi51 (#33067) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

A Telenornál nincs neted, de a "SIM kártyák és mobilhálózatok" alatt legalul az Alapértelmezési beállításnál váltsd át hogy a telenor legyen az internetSimed. Szerintem ezután ha amúgy már az ÜFSz aktivalta kérésedre a VoLTE-t, akkor lesz már fent jelezve a VoLTE.

Ja és telenor sim apn-jeinél is fölveszel ims apn-t.

[ Szerkesztve ]

(#33081) dethroner válasza kanyi51 (#33079) üzenetére


dethroner
veterán

Vodafone kártyát előfizetéses vagy feltöltős?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33082) kanyi51 válasza ÁrPi2 (#33080) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nagyon bonyolult. A SIM2 a Telenor,és az az internet kijelölés is. Úgy van ahogy írtad, és van már VoLTE kiírás ia, és működik is, bár az IMS APN többször végig csinálva de nem menti el, vagyis nem marad meg, nem látom. Mindegy most működik rendesen a Telenor végre. Csak az 1 es SIM a Vodafon nem akarja az igazat, pedig állítólag be van kapcsolva az is. Egyelőre mindegy, így marad. De azért köszi a segítést.

(#33083) kanyi51 válasza dethroner (#33081) üzenetére


kanyi51
senior tag

Feltöltős. De május 26-tol ezen is kellene mennie a Volte.nak, és elvileg be van kapcsolva, legalábbis azt mondta a telefonba az ügyintéző hapsi.

(#33084) dethroner válasza kanyi51 (#33083) üzenetére


dethroner
veterán

Akkor valaki hazudik [link]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33085) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Van, aki most az új crDroidot használja? Nálam eléggé merül, ugyanolyan használat mellett eddig megvolt 6-7 óra SOT, most inkább 4 körül alakul.... Lehet, clean reinstall lesz belőle...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#33086) kmarci25 válasza aRm1n (#33085) üzenetére


kmarci25
veterán

:) Nálam eddig is 4-5 óra körül volt a SOT. 2 simmel, eléggé aktív használattal, szinte folyamatos BT karperec miatt, napi 1-1,5 óra aktív gps (waze). Nem vettem észre, hogy jobban merülne, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33087) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#33076) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

bekapcsolatattam a szolgáltatást, újraindítás után megjelent a felirat :)
(Telekom-HavocOS)
tesztelem a napokban hogy érezhető-e a hangminőségbeli javulás...
köszi a zip-et és a leírást Lacko-nak! :K

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#33088) crok válasza crok (#32968) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk Manager update - v7.3.1

MagiskManager-v7.3.2.apk

Changelog:
v7.3.0/1/2
- HUGE code base modernization, thanks @diareuse!
- More sweet changes coming in the future!
- Reboot device using proper API (no more abrupt reboot)
- New floating button in Magisk logs to go to bottom

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33089) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

RR pieon vagyok és olvasgatom hogy a volte téma elég aktuális lett a telefonnál, felhívtam a vodát hogy aktiválják, segítőkészen aktiválták is, majd egy fél óra múlva újra kell indítanom a telefont, ezen kívül van teendő vagy az a zip-es megoldás erre is vonatkozik? A tárcsázós volte dolgot néztem, de arra nem dob ki semmit jelen esetben. Lehet ott van valamelyik hozzászólásban a válasz ami nekem kell csak nehéz kiszűrni melyik szól az én esetemre


Redmi Note 11 Pro eladó

(#33090) kmarci25 válasza ktomcat (#33089) üzenetére


kmarci25
veterán

Én is bekapcsoltattam, és kb. ugyanez a kérdés. crDroid. Konkrétan a bin-es fastboot-os, vagy a TWRP zip-es megoldást alkalmazzam? Vagy kell-e az egyáltalán, ha megjelent az állapotsorba a VoLTE felirat?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33091) ktomcat válasza kmarci25 (#33090) üzenetére


ktomcat
senior tag

ha megjelent akkor nálad működik szerintem, itt semmi változás nincs

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33092) kanyi51 válasza kmarci25 (#33090) üzenetére


kanyi51
senior tag

Elvileg ha az állapotsoron van VoLTE kijelzés akkor működnie kéne. Én úgy próbáltam ki Telenorral Hogy kiírta az ikont, és hívtam egy számot ha ott marad az LTE kiírás, és aVoLTE kiírás akkor működik, ellenben nekem a Vodafon ,amin szintén be van kapcsolva elvileg, hívásnál levált a LTE kiirtásról H -ra, befejezés után újra LTE lesz, viszont VoLTE kiírás sincsen. Jaa és én a zipet telepítettem TWRP-böl Xiaomi eu 10.2.2 .

[ Szerkesztve ]

(#33093) fudi2002


fudi2002
veterán

Annyira téma a VoLTE. Hadd kérdezzem, ez tényleg ennyivel jobb? Mert én 2g-n hívok a mai napig és teljesen meg vagyok elégedve a hívás minőségével. Miben tud ez többet? (azon túl hogy még egy ami zabálja az akkut a 2ghez képest)

Szerk: választ kaptam, nemszóltam. :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#33094) kmarci25 válasza fudi2002 (#33093) üzenetére


kmarci25
veterán

Majd beszámolok róla... :) Ha lesz tapasztalat.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33095) ÁrPi2 válasza fudi2002 (#33093) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Én Digi-s simmel azért is szeretnék volte-t (sőt mitöbb ha más is bizakodik inkább vowifi-t) mert amerre én járok a kék foltok határán is (RoyBatty:Tannhauser-Gate:) ) a diginek kicsi még a térereje, ÉS ahol mobilnet sávszél már túl kicsi mobileVoIP-ozni De LTE fedettség még mutatkozik NA ott megvan még eme területeken a dedikált volte-sávszélesség talán. :K

Ja, ezt elsősorban digitesztelőkent gondoltam elmondani...

[ Szerkesztve ]

(#33096) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Szép napot. Erősen gondolkodok egy Note 7 -en a note 4 /nyitott Bl/mellé. A mi fiókhoz hozzárendelhetem a Note7-et is, és kérhetem a Bl nyitást is?
Kösz.
Üdv.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#33097) pulutodurumo válasza Oldbiggy (#33096) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Persze. Nekem is van egy Redmi 5A tartalékban, nyitott BL-lel.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33098) dethroner válasza kanyi51 (#33083) üzenetére


dethroner
veterán

Ma sikerült egy nagyon kedves hangú nőt elcsípnem a 1272-n és ő csak annyit kérdezett milyen telóm van. Hát persze hogy S8 :)) Mondta hogy bekapcsolja és majd kapok róla sms-t. Sms még sehol, telefont újraindítottam azért, hátha, de még semmi jele a VoLTE-nak. Telekom kártyához már megcsináltam korábban a zip telepítést és felvettem az új APN-t, amitől lett is VOLTE. Az volna a kérdésem, hogy a voda kártyához is fel kell venni ugyanúgy az új APN-t?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33099) Zsolnay A.


Zsolnay A.
újonc

Sziasztok!
Az a problémám, hogy egy ideje a nem fogadott hívásoknál nem világít az értesítési led. Minden más esetben (email, SMS,VIBER stb.) működik. Nem állítottam el semmit. Párom ugyanilyen telefonjánál ugyanez a helyzet. True Phone-t használunk alapvetően.
MIUI10.2.3.0
Nagyon zavaró, hogy nem értesít a LED.
Mi lehet az oka?

(#33100) Lackooo84 válasza dethroner (#33098) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Voda nem fog menni alapból, ahhoz PDC profilcsere kell.

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.