Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) this is life válasza Graphics (#972) üzenetére


this is life
Ármester

A sima redmi3-on is mukodik zart bl-el a flasheles , csak download modba kell leptetni 3 gombos inditassal ,a hangero fel es a hangero le es a power gomb-os inditas, csak jo idoben kell elengedni a gombokat es akkor download modba lep, a miflashtool-al pedig fastboot rom gond nelkul fel flashelheto ,64 bites win kell hozza , mi suite a gepre a driverek miatt es lehet ra tolni a romot . Kelzsoca leirasa alapjan csinaltam [link] nalam annyi csavar volt csak benne , hogy nem a teljes kicsomagolt mappat kellett betallozni ,hanem csak a mappan belul levo img mappat.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1002) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Esti videó részlete nincs senkinek amit meg tudna osztani ?

Vaku nélkül... Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1003) holozis_HUN válasza eladogeppc (#1002) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kicsit sötétebb lesz csinálok :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1004) bbubby00 válasza #63534592 (#941) üzenetére


bbubby00
őstag

Samu Note3 12oras uzemido es ennyi kijelzoido.
Vitz kategoria :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1005) eladogeppc válasza holozis_HUN (#1003) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megköszönném. Ma még fel tudod tolni gdrive-ra esetleg ?

:R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1006) this is life válasza Graphics (#972) üzenetére


this is life
Ármester

Van fastboot rom redmi note 4 qualcommhoz a xiaomi oldalan [link] berakhatod az elso hsz-be , brick eseten talpra allitja a telefont ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1007) muszi0521


muszi0521
aktív tag

https://1drv.ms/u/s!ArGRDQgYNrcH1mXdqLkRvmEpKurm - 8.2.5-t ! ! ! csak aki tudja az használja ! ! !

(#1008) holozis_HUN válasza eladogeppc (#1005) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem kell e-mailt írni, nem felejtettem el :P ;]

[link]
[link]
[link]

Csak letusoltam miközben ment fel, meg megvártam, hogy legen HD.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1009) eladogeppc válasza holozis_HUN (#1008) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hát ezt nem hiszem el. :( :( :(
Akkor a sok olyan video, ahol 60fps-el rögzítenek, akkor az kamu ezek szerint ? :W :W

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1010) Graphics válasza this is life (#1006) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha sikerül valahogy felflashelni :D

Igyekszem nagyobb osszefoglalot írni :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1011) holozis_HUN válasza eladogeppc (#1009) üzenetére


holozis_HUN
veterán

De, van valami mod rá, hogy menjen 60 fpssel. De szerintem csak jó fényviszonyok között.

Valamit nyomkodtam történt olyan, hogy a kép nagyon sötét volt de folyamatos.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1012) eladogeppc válasza holozis_HUN (#1011) üzenetére


eladogeppc
veterán

:( :( :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1013) holozis_HUN válasza eladogeppc (#1012) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bügykölni akarom a kamerát, tud ez többet.

De eléggé friss modell (februári) szóval szerintem kicsit várjunk még. Tuti lesz valami csoda kamera mod :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1014) this is life válasza Graphics (#1010) üzenetére


this is life
Ármester

Telepitettem a mi suitet [link] a driverek miatt, utana a xiaomi flash tool-t [link] , ezutan telefon csatlakoztatasa download modba (nem fastbootban) ez kezzel is indithato a hangero fel es power parossal majd a download menupontra klikkelni ekkor rebootol download modba ,pc-vel osszekotottem driverek telepultek , a flash toolt mehnyitn , refress-re klikkelni , ha latja a telefont akkor kiirja es azt is hogy mely portra csatlakozik , utana pipa az all menupontra hogy mindent toroljon, a betallozasnal a kicsomagolt mappa img mappajat talloztam be ,vegul ranyomtam a flash gomra , kb 5-7 perc alatt felment a rom , utana kb 20 percig meg telepittte magat a keszulek es bebootolt global stabil rommal , ha valaki szetcseszte egy elozetes flashelessel a szerviz menut akkor a harom gombos inditassal egybol downloadba lep , megjelenik a mi felirat es amikor eltunik akkor kell a 3 gombot elengedni .
Egyes leirasok szerint a teljes fastboot mappat kell betallozni, de nalam ugy elszallt hibaval a flasheles , pontosabban megszakadt .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1015) BullZeye


BullZeye
veterán

Kihangosítós konkrétan nem működik, kb 2%on van a hangerő, hiába vna maxra húzva, van valami tippetek ami ezt megoldja? Persze feleségemnél ez is hibátlan. ÉppTWRP backupot csinálok, aztán visszarakom alap romot tesztre, sajnos stabil rommal ezt pont nem teszteltem egyszer sem.

(#1016) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok!! A telefon nagyon jól működik de a MIUI elő hozott néhány bugot, ami kikészít. Az egyik: állandóan aktiváltatni akarja a SIM kártyán a szinkronizálást. Valami SMS-t akar küldeni, de nem tudom minek, a SIM működik, tudok hívni, engem is tudnak hívni. A másik: a Messenger folyton elfelejti a chatfejek engedélyezését, mert a MIUI állandóan kilövi az engedélyét, hogy mehessen más alkalmazások fölött. Hogyan tudnám neki megmondani, hogy én nem r=1 user vagyok, tudom, hogy mit csinálok és ne a saját akarata szerint működjön?

(#1017) BullZeye válasza BullZeye (#1015) üzenetére


BullZeye
veterán

Reflash megoldja, szóval valamelyik program huncutkodik.

(#1016) Silenc3Hun
Az első az azért van, hogy MIUI fiókhoz rendelje a készülékedet, és legközelebb ha újra rakod csak jelszót kell beírnod, vagy ha ellopják, és újraflashelik, akkor ne tudjanak a beállítosoknál túl lendülni rajta (persze hozzáértő ezt ki tudja játszani, de nehezebb)

[ Szerkesztve ]

(#1018) this is life válasza Silεncε (#1016) üzenetére


this is life
Ármester

Az sms a xiaominak menne azzal aktivalod naluk a telefonod es kesobb csatlakoztathatod a miui fiokhoz , ha bl-t akarsz nyitni szukseg van ra .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1019) Silεncε válasza this is life (#1018) üzenetére


Silεncε
őstag

+BullzEye: aha értem, akkor ha legközelebb is foldobja, akkor aktiválom, biztos ami biztos alapon.

Mondjuk én minden szinkronizálást kikapcsoltam a Mi fiókkal, nem bízom meg feltétlenül a csájnaiakban.

Szerkesztés.: Most foldobta megint, a hivasnaplomat akarja szinkronizálni egy sms-el. Ez ugyanaz vagy ez valami más?

[ Szerkesztve ]

(#1020) this is life válasza Silεncε (#1019) üzenetére


this is life
Ármester

Kulfoldre meno sms lesz kb 70ft-al terheli meg a szamlad... de utana mar nem nyaggat , a micloudnal pedig allitsd be hogy mit szinkronizaljon ... ha zavar a pampogasa a micloudnak , kapcsold ki az ertesitesek kozul .
Engedelyezd a c6 pontosabban a messenger hatterben futasat , elozmenyek menu , ott huzd le a messengert es klikk a kis lakatra .

Ez a hivasnaplo sync sms-el ujdonsag , nalam a micloud vergodott erte , a mi regisztracio uzenete mas lesz ...
Vsz a kinaiakban kb annyira bizhatsz meg mint a googleban ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1021) agy73p


agy73p
senior tag

Hali, a szürke színű verzió mennyire jó választás egy nőnek? Szülinapra lesz, de nincs más verzió egyelőre, csak fekete -és szürke színű. Nem túl férfias?

(#1022) F.B.I. válasza agy73p (#1021) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem, úgyis veszel rá neki tokot, feleségemnek is van egy full szürke Redmi 3, fehér Nillkin tokkal. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1023) holozis_HUN válasza agy73p (#1021) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Vegyél neki arany színű Xiaomi Mi5-öt, attól lesz nedves tuti :P ;]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1024) pulutodurumo válasza agy73p (#1021) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Inkább valami 5 collos? Nálunk 3S-t hajt az asszony. Az még elfér a kezében :D

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#1025) royalka válasza holozis_HUN (#1023) üzenetére


royalka
őstag

Ejjj, ha ilyenekre gerjed akkor cserét javaslok... :P

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1026) agy73p válasza F.B.I. (#1022) üzenetére


agy73p
senior tag

Eustockon elfogyott a szürke, csak fekete maradt. :(

Hol tudnék még B20-as verziót szerezni ma-holnap? Szombaton szülinap, át kell neki adnom egy ilyen telót.

(#1027) helixP válasza agy73p (#1026) üzenetére


helixP
nagyúr

Bezzeg anno, amikor rendeltem még nem volt fekete, nekem meg arra fájt a fogam :U

[ Szerkesztve ]

(#1028) student


student
őstag

van valami ötletetek hogy miért van az alarm volume minden reggel 0-n? hiába állitom be ujra, csak rezeg a mobil nem zenél vagy felébredek rá vagy nem

(#1029) this is life válasza student (#1028) üzenetére


this is life
Ármester

A ne zavarjanak funkció nem aktív véletlenül? Mert az automatán ha úgy van beállítva lecsendesiti a készüléket..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1030) ollie válasza student (#1028) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem rendesen ébreszt, 8.2.2-es stabil rom van a telón.

(#1029) this is life: tudtommal a ne zavarjanak funkciónál is kell szólnia az ébresztőnek.

[ Szerkesztve ]

***

(#1031) this is life válasza ollie (#1030) üzenetére


this is life
Ármester

A ne zavarjanak funkció beállításai állat az értesítéseket is ki lehet kapcsolni, kérdés hogy az ébresztés minek minősül...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1032) draco31


draco31
veterán

Jelentkezem egy tökéletesen passzoló tokkal, ma jött meg. :)



ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1033) Whist válasza draco31 (#1032) üzenetére


Whist
aktív tag

Köszi a linket!

Milyen a fogása? Csúszik?

(#1034) novinyul válasza student (#1028) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem be van állítva az emelkedő èbresztèsi hangerő.
Nekem ez volt a bibi, kilőttem ès rögtön jó lett.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1035) student válasza novinyul (#1034) üzenetére


student
őstag

thx nálam is ugy van kiprobálom.

(#1036) geleati


geleati
tag

Sziasztok!
Ajánlások alapján ilyen telefont készülök venni. Az lenne a kérdésem, hogy milyen Android verzió fut rajta alapból, mire lehet frissíteni, illetve meddig lesz rá támogatás? Mondjuk 3 év múlva nem szeretném, ha elavult lenne, mert hosszabb távra terveznék vele.
Előre is köszi a segítséget! :R

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#1037) helixP válasza geleati (#1036) üzenetére


helixP
nagyúr

Olvass vissza bátran, leírtunk mindent: 6-ossal jött ki, 7-es már szinte kész A jövőt nem látjuk, de Pl. 2+ éves Kitkattal debütáló Redmi 2-re még simán kijött a hivatalos 6-os. Ezen kívül custom romokkal sokáig frissen lehet tartani majd.

[ Szerkesztve ]

(#1038) geleati válasza helixP (#1037) üzenetére


geleati
tag

Köszi szépen, a "támogatás" és "support" szavakra kerestem rá, de akkor olvasgatok még.

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#1039) ollie válasza geleati (#1036) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

3 év múlva elavult lesz, mint minden telefon (mind hardveresen, mind szoftveresen). Ráadásul erre csak 1 év garanciát kapsz.

***

(#1040) Whist


Whist
aktív tag

Üdv!
Tudtok esetleg ötletet mondani arra, hogy lehetne bill.+egér kombóval OTG-n keresztül játszani a telón?

Válaszokat előre is köszi!

(#1041) Graphics válasza geleati (#1036) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hosszabb távra? Évente jönnek új modellek, itt 3 évnél hosszabb időtartam nincs.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1042) helixP válasza Whist (#1040) üzenetére


helixP
nagyúr

Így, vagy esetleg így.

De mondjuk szerintem ez önkínzás. Ha már van egér és billentyűzet, akkor már mért nem konzol, vagy PC?

(#1043) Whist válasza helixP (#1042) üzenetére


Whist
aktív tag

Emulátorra gondoltam, így nyersen nem lehet irányítani, csak a menüben kattintgatni.

Azért mert keveset vagyok otthon sajnos de néha van pár üres órám :)

[ Szerkesztve ]

(#1044) Viper26


Viper26
nagyúr

Rendeltem tokot, teló meg marad a dobozban ameddig megérkezik...kétszer majdnem eldobtam annyira csúszik, inkább nem kockáztatok. :)

Pixel 7 | FR955

(#1045) Oldman2 válasza Viper26 (#1044) üzenetére


Oldman2
veterán

Nekem ma jött meg négy darab 05.02-án rendelt Cafele "héjtok", nagyon kafa az anyag, feltéve csodásan rásimul a kijelzőre és a keretre.

A kijelző 2D kivitele miatt persze alacsonyabb, mint a kijelző tényleges síkja, de nagyon jól mutat.

Érdekes, hogy a 04.24-én "tévesen" megrendelt normál Note 4-es tokok még azóta is "útban" vannak...

[ Szerkesztve ]

(#1046) geleati válasza Graphics (#1041) üzenetére


geleati
tag

Olyan telefont keresek, ami ugyanolyan jól használható lesz még 3 év múlva is. Nem szeretnék 1-2 évente újat venni (ha a meglévő nem romlik el).

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

(#1047) rejtő


rejtő
tag

Bootloop-os a telóm mint írtam korábban. Szerviz később lenne csak, ezért próbálgatom elérni a Download módot, hátha utána elfogadja a flash-t. Fastboot-ban nem sikerült.

this is life fórumtárs által említett 3 gombos indítással sok próbálkozás után sem sikerült eredményt elérni, viszont a VOL + és POWER gombbal előjött ez.:

piros led nem világít, akkor ez nem a download mód?

[ Szerkesztve ]

(#1048) this is life válasza rejtő (#1047) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor majdnem jol csinalod , a lenyege a 3 gombosnak, hogy akkor kell elengedni oket amikor epp kialszik a mi felirat, ha lassu vagy vagy akkor recovery modba lep ezt a kepet ismerem ,vagy megint rebootol a bootloopba , a 3 gombosnal ha jol csinalod akkor csak egy halovanyan vilagito kijelzot latsz, ekkor mar download modban van ...
Global rom telepítés zárt Bootloaderrel
Ha bármi félre sikerül, és nem tudod behozni a recoveryt, akkor mindhárom gombot nyomd egyszerre, villan és rezzen kettőt, majd sötét lesz. Az a download mód.

A miui.hu-rol masoltam be

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1049) rejtő válasza this is life (#1048) üzenetére


rejtő
tag

Bootloopnál és zárt bootloadernél minden esetben clean all-t kell bepipálni a MiFlash-ben? Melyik romot tehetem fel?

(#1050) Maist válasza Oldman2 (#1045) üzenetére


Maist
senior tag

Egy darab tok nem lenne eladó, csak nincs talán 4 db. Note 4-ed...? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.