Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) KisSarkany válasza crok (#35998) üzenetére


KisSarkany
csendes tag

Egyelőre úgy nézem, hogy nem kell a teljes kanossza járást megejteni... Most szűkítem visszafelé, hogy mi az amivel még működik... Az én ízlésemnek kicsit túl sok itt az engedély :D

(#36002) aRm1n válasza [lAyCsI] (#35969) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ez lenne az: UndergroundKernel-mido-20200407 ? GitHubon találtam.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#36003) crok válasza aRm1n (#36002) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az lesz a mostani legfrissebb Underground kernel, az R53.

Ha kellene itt van az összes release.

Megjegyzések:
- ha váltani akarsz másik kernelre akkor előtte flash-eld az Underground uninstaller zip-et ÉS a ROM stock kernelét (boot.img.. vagy dirty flash-el a ROM-ot ha az könnyebb)
- ne használj thermal engine mókolást mert az Underground-ban VAN
- és pont ezért Underground kernelt mindenképp csak Magisk-al használjatok mert a thermal zone konfighoz KELL a Magisk.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36004) [lAyCsI] válasza aRm1n (#36002) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

:K

-= No way back from Here =-

(#36005) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Tegnap amikor be akartam lépni az e-bankomba felismerte hogy rootolt a készülék, pedig eddig tök jól működött a hide...
Minden szükséges opció be van jelölve, manager hide-olva :F

-= No way back from Here =-

(#36006) crok válasza [lAyCsI] (#36005) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak a ROM új - gondolom SELinux permissive.. Magisk topik összefoglaló, RootBeer mit mond?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36007) [lAyCsI] válasza crok (#36006) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

igen permissive...
akkor azért?

-= No way back from Here =-

(#36008) crok válasza [lAyCsI] (#36007) üzenetére


crok
Topikgazda

Az sicher hogy az úgy nem jó.. más van amit a RootBeer mond? Az ottani összefoglalóban leírt MagiskHideConfigProps-al még meg lehetne pattintani..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36009) [lAyCsI] válasza crok (#36008) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

su binary, su exists, root native: X
a többi ok

-= No way back from Here =-

(#36010) crok válasza [lAyCsI] (#36009) üzenetére


crok
Topikgazda

...RootBeer elől elrejtetted a Magisk-ot Magisk Manager -> Magisk Hide-ban?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36011) [lAyCsI] válasza crok (#36010) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nem :)
ha elrejtem akkor mindegyik OK

-= No way back from Here =-

(#36012) crok válasza [lAyCsI] (#36011) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor.. végigmentél a gyorstalpalón? Ha a SELinux permissive akkor még a MagiskHideConfigProps van meg a nem kicsit bonyolult EdExposed-os megoldás.. De SELinux permissive-el nem okos alapból.. erről én inkább írnék az új maintainer-nek hogy mi a terve a jövőben ha most permissive..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36013) [lAyCsI] válasza crok (#36012) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

eddig nem volt gond vele, de ha lesz egy kis időm végigolvasom...
köszönöm!

-= No way back from Here =-

(#36014) [lAyCsI] válasza crok (#36012) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

végigmentem mindegyik lépésen és egyik sem segített sajna,
uhogy gondolom a rom lesz a ludas...
a fura csak az hogy az utolsó újratelepítés után jelentkezett a probléma.
eggyel több indok hogy másikat nézzek :D

-= No way back from Here =-

(#36015) aRm1n válasza [lAyCsI] (#36005) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Ha crDroid, akkor nekem stock kernel alatt az SELinux egyáltalán nincs bekapcsolva (beszéltünk is róla korábban), de minden banki app megy Magisk Hide-dal.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#36016) vadkörte válasza [lAyCsI] (#36005) üzenetére


vadkörte
addikt

Melyik bank? Mert az Erste mobil app-ja is felismeri, (nem rejtettem el) de "csak" figyelmeztet, ennek a veszélyeire. Viszont ettől függetlenül tökéletesen működik.
Nem tudom a biometrikus azonosítás mennyire hack-elhető, de telefonról, "csak" jóváhagyom a tranzakciókat, anélkül meg nem hajtódnak elméletben végre.

Üdv. V. Körte

(#36017) [lAyCsI] válasza aRm1n (#36015) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

eddig nekem is ment...
de az utolsó build óta hisztizik a trust is és sztem lehet emiatt az ebank is

-= No way back from Here =-

(#36018) [lAyCsI] válasza vadkörte (#36016) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

k&h
ugyanez van amúgy, csak figyelmeztet de működik
én viszon alapos ember vagyok :DDD

-= No way back from Here =-

(#36019) [lAyCsI] válasza crok (#36012) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

AOSiP-ről van esetleg infód hogy mi az SE lInux státusza?
köszi!

-= No way back from Here =-

(#36020) aRm1n válasza [lAyCsI] (#36017) üzenetére


aRm1n
aktív tag

OTP Smart Bank és Revolut. Mindkettőre be volt állítva a hide a frissítés előtt + a manager hide is, és frissítés után is működött.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#36021) [lAyCsI] válasza aRm1n (#36020) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

érdekes...
lehet akkor a k&h-sok beleraktak valami új root detektáló algoritmust vagy passz :D

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#36022) crok válasza [lAyCsI] (#36021) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha elolvasod a Magisk Öszefoglalót akkor van ám vastagon ötlet mit lehet nézni ami nem is biztos hogy root.. mindenesetre azt nem kötik az orrodra hogy root vagy bármi. Nyilván, hiszen csak azt szűntetnéd meg.. azt mondja hogy módosított rendszer. Te meg állj szépen át a gyári ROM-ra, mert az nem módosított (példa: Pokemon GO + Ingress: ha a belső tárban van TWRP vagy FOX könyvtár akkor van custom recovery, ha van custom recovery akkor van nyitott bootloader, ha van nyitott bootloader -> ez így módosított rendszer.. még ha lehet root nincs is vagy el van rejtve).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36023) [lAyCsI] válasza crok (#36022) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

olvastam :K
igazából nem marginális a probléma csak kozmetikai,
csak eddig ment simán, aztán most meg nem és kicsit zavar
my fault

-= No way back from Here =-

(#36024) jbnd-007


jbnd-007
tag

Bluetooth-os pulzusövvel biciklizek. Bejövő híváskor megszakad a Bluetooth kapcsolat és nem is jön helyre többet. Nem tudom, hogy a fitness app próbálkozik-e egyáltalán, de legjobb az lenne, ha meg se szakadna. Van erre valami megoldás?

(#36025) crok válasza jbnd-007 (#36024) üzenetére


crok
Topikgazda

Na ilyet még nem láttam, de se márka se típus.. úgyhogy utánanézni nem tudok.. ha csinálsz egy bugreport-ot belenézek a logcat-be, hátha van benne használható info..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36026) Faby


Faby
senior tag

A közelségérzékelőt ki lehet kapcsolni ideiglenesen?
A következő a helyzet:
A bringás tokom (elvileg vízálló, zárt, ablakos tok) beletakar a telefon tetejébe, és feloldásnál azt írja, hogy ne takarjam el a közelség érzékelőt. Jó vicc :Y
Feloldani meg a hangerő fel és vissza gomb együttes nyomásával lehet ilyenkor, ami nem egykezes játék, így bringán szinte kivitelezhetetlen menet közben.
Xiaomi.eu, utolsó stabil 10.2.2.
Érdekes, hogy Mi9T-n, amikor ezt írta, elég volt a hangerő le-t nyomni, Android 9/10 és Miui 10/11 kombónál, szintén xiaomi.eu romon.
Szóval, ki lehet kapcsolni átmenetileg a proximity sensort?
Iletve nincs olyan beállítás, aminél az ébresztés után kihagyja a csúsztatós képernyőzárat, pl hangerő gomb, vagy kikapcs gomb megnyomása után?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#36027) crok válasza Faby (#36026) üzenetére


crok
Topikgazda

Kapcsold ki a zseb módot, legalább addig amíg ebben a tokban van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36028) Faby válasza crok (#36027) üzenetére


Faby
senior tag

És tényleg, kösz.
A csúsztatást nem lehet kikapcsolni?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#36029) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült egy ismeretlen törlő progival letörölnöm a belső tárhely egy részét kb. 8 GB-ot mert a Secure Eraser nem akart törölni az SD-ről. Csak az Android a DMC és a MIUI mappa maradt pedig több volt. Sajnos nem volt mentésem. Letöltöttem 2 helyreállító progit is (tudom nem lett volna szabad) és meg is talált rengeteg fotót de egy saját mappába menti ami szintén a belső tárhelyen van és nem állítja vissza az eredeti helyére, van valakinek valami ötlete mivel lehetne visszaállítani az eredeti helyére a fotókat fájlokat stb.

Nincs ROOT-olva a telefon és gondolom most nem is lenne célszerű. Dr. Fone, Easeus és még jó pár visszaváltót kipróbáltam gépen de nem sikerült mert vagy ROOT jogot kér vagy MI fiókot kéne regisztrálni, hogy az USB telepítést be lehessen kapcsolni. Ettől nem törlődik még több adat, ill. működhetne a visszaállítás így?
Minden ötletet szívesen vennék. :R

(#36030) jbnd-007 válasza crok (#36025) üzenetére


jbnd-007
tag

A pulzusöv egy Polar H7, a telefonon legfrissebb gyári ROM van. Két app-pal is jártam már így (Strava, Sports Tracker).

Sajnos nem egyszerű reprodukálni, mert ez az első eset, amikor egyértelműen be tudtam azonosítani, hogy a bejövő híváskor ment el a kapcsolat. Volt, hogy elég volt annyi, hogy elmentem a biciklitől messzebb és már nem tudott visszakapcsolódni. Utólag meg gondolom hiába nézegetem, ha a Bluetooth trace log nem volt bekapcsolva. De 3 év alatt kábé 6-8 ilyen eset volt.

Másik app egyébként rá tudott kapcsolódni az övre most is, szóval nem a BL döglik meg, hanem az app nem észleli a szakadást vagy nem kap róla üzenetet. Úgy tűnik, egyszerűen nem jön több adatcsomag és nincs timeout (még 3 órát tekertem és végig az utolsó érték látszott).

Egy Zwift-es fórumon találtam hasonlót, ott arra panaszkodtak, hogy akkor szakad meg a kapcsolat, ha bármilyen rendszer dialog feljön, például engedélykérés. Megoldás nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#36031) John Lennin


John Lennin
friss újonc

Sziasztok,
technikai segítséget szeretnék kérni.
Redmi Note 4 Global 3/32 (Snapdragon): több, mint 3 éve működik-működött hiba nélkül, gyári ROM-mal.
Tegnap videozás közben lehalt és elkezdett bootloop-olni.
A fő baj az, hogy nem is enged be a boot menübe, egyetlen egyszer sikerült belépni oda illetve a fastboot menübe is, és azóta hiába próbálom, hogy le tudjam legalább menteni a rajta tárolt dolgokat, vagy pláne firmware-t frissítsek, nem enged be, mintha nem is érzékelné, hogy nyomom a Power+VolUp gombokat. És azóta az állandó boot indítástól le is merült. Ha a töltőt rádugom, megint egyből elkezd loop-olni, és nem szív annyi áramot, amennyit felhasznál.
Akkut leszedve, csak hálózatról is loop-ol.
Ha bárki tud esetleg segíteni, nagyon megköszönöm.
Üdvözlettel,

(#36032) crok válasza jbnd-007 (#36030) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos nem is lesz, ezek mind tipikus app bajok, erről (most) nem nagyon tehet a MIUI vagy a Xiaomi.

Annyit próbálhatnál ki, hogy a "Xiaomi kanosszának" csúfolt dolgot végigjátszod a BT appoddal, hátha csak a visszafelé kompatibilitása miatt nincs rendesen service írva rá és így a folyamatait ki tudja lőni a MIUI..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36033) crok válasza UFO1 (#36029) üzenetére


crok
Topikgazda

Pedig ha valamivel meg lehet csinálni akkor ahhoz kell root.
A himi-humi mindent is ígérő de root-ot nem igénylő helyreállító appoknak ugyanannyi jogosultsága lesz a partíción garázdálkodni mint bármely másik programnak. Vagyis pont semmire se lesznek jók. A készülékben már nincs USB mass storage támogatás (Android 5 óta biztosan..) így nem tudod simán felmount-olni a telefont hogy azon a Win-es / linux-os recovery appok dolgozhassanak. Root kell. A roothoz Magisk kell, a Magisk-hez meg nyitott bootloader (és custom recovery, bár anélkül is menne.. de 10000x egyszerűbb), nyitott bootloader-hez meg engedély és rengeteg időt kell várnod ma már. A Magisk semmilyen adatot nem töröl. Ötletem volna de ilyen appot nem fogsz találni ami ingyen visszaállít mindent, még nem ingyen se fog megcsinálni kb. semmit. Az EaseUS egy nem rossz cég, jók a programjaik de nincs ingyen és így is kell root. Jaigen, eredeti helyére semmi se fogja visszaállítani, egyszerűen azért nem mert nem tudhatja a recovery app írója hogy beletöröltél vagy hibás a hardver - így mindig saját helyre akar majd menteni, lehetőleg "tiszta helyre" ahol nem ír felül olyasmit ami előtte volt ott.. és épp helyre akarnád állítani..

Én elmenteném a teljes belő tárhely partíciót dd-vel egy image file-ba, azt utána linux-os recovery tool-okkal lehet bazirgálni ahogy akarod. Annyival nehezített a terep, hogy a /data és a /data/media MIUI-n alapból titkosított, ha nem állítottál át semmit (lockscreen pass/pattern/pin) akkor a pass az hogy default_password

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36034) crok válasza John Lennin (#36031) üzenetére


crok
Topikgazda

Két gyakori dolog szokott hasonlót eredményezni:
- sérült a /data partíciód - akkor szívtál, főleg ha nem nyitott a bootloader..
- sérült egy fizikai gombod, konkrétan ha beragad a power gomb az kb pontosan ilyen működést eredményez.

Én felpattintanám a hátulját (tele a Youtube videokkal..) és megnézném a power gombot és környékét belölről, lehet szösz ragadt be csak és most nem enged fel a gomb eléggé és folyamatosa nyomottnak véli a készülék.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36035) UFO1 válasza crok (#36033) üzenetére


UFO1
senior tag

Megköszönném ha segítenél ebben akár privátban hogy tudom lementeni az egész belső tárhelyet és utána a Linuxban vagy ha van ilyen cikk ami leírja részletesen az megkönnyítitené a dolgom.
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#36036) crok válasza UFO1 (#36035) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyitni es rootolni kell. Az ido. Min 1..2 het.
Addig kvazi nem kene hasznalni nehogy felulirj valamit..
Akkor is?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36037) UFO1 válasza crok (#36036) üzenetére


UFO1
senior tag

Arra gondoltam amit írtál hogy lementem az egész belső memóriát csak mivel és onnan ha lehet és tudsz segíteni kimaásolnám a törölt fájlokat.
A Vibernek volt egy zip-je a ha jól emlékszem na az teljesen eltűnt pl és az összes fotó ill videó is!
Másik telonál a hívás listát és az SMS-eket sikerült kimenteni és vissza is tenni csak már nem tudom milyen progival?

(#36038) crok válasza UFO1 (#36037) üzenetére


crok
Topikgazda

A "mivelre" a valasz a dd parancs meg egy nagyobb microSD vagy USB OTG (nem NTFS).

De - mint mar mondtam - ahhoz minimum nyitott BL es custom recovery kell.

Vagy beviszed a Kürthoz..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36039) UFO1 válasza crok (#36038) üzenetére


UFO1
senior tag

Ja értem mindenképpen kell a nyitott BL!
Az adatmentő cégeket kihagynám arany áron dolgoznak! :Y
Olyan progit nem tudsz ami visszaállításnál külső SD-re ment és ROOT nélkül is működhet mert nekem sok mindent visszahozott csak a belső tárhelyre ment oda viszont már nem férne el a kb 6GB mert eredetileg csak 1,5 volt szabadon ezert azt nem merem használni.
Viber média (fotó, videó) fájlokat gépről át lehet valahogy tenni a telora hogy meg is jelenjen a viberben vagy ahhoz is ROOT kell?

(#36040) crok válasza UFO1 (#36039) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha lenne szerinted nem azzal kezdtem volna.? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36041) arcsin válasza crok (#36040) üzenetére


arcsin
senior tag

A root jog nem kifejezetten csak árt meg rossz meg mumus. Jól lehet menedzselni ...Mondhatni nem jön rosszul néhanapján. :U

(#36042) UFO1 válasza crok (#36040) üzenetére


UFO1
senior tag

Jó köszi még átgondolom az a baj napi szinten használom a telefont igaz van másik csak az nagyon lassú és sok az 2 hét.

(#36043) BullZeye válasza UFO1 (#36042) üzenetére


BullZeye
veterán

akkor nem fontosak az adatok.

(#36044) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Egy Unofficial AICP Q már feltűnt:
[link]

-= No way back from Here =-

(#36045) crok válasza [lAyCsI] (#36044) üzenetére


crok
Topikgazda

Van az már majd' 3 hónapja is - csak valahogy nem akar "hivatalosodni" :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36046) John Lennin válasza crok (#36034) üzenetére


John Lennin
friss újonc

Köszönöm szépen a választ. A bekapcsológombot (magát a kis fém biszb@szt bent a házban) feszegettem, mozgattam, wd40-eztem egy kicsit, utána magához tért, hála az égieknek. Valószínűleg ezért sem engedett be a boot menübe.

(#36047) crok válasza John Lennin (#36046) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, ezért, ha nyomva van folyamatosan kikapcs. után akkor restartol folyamatosan.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#36048) UFO1 válasza crok (#36040) üzenetére


UFO1
senior tag

+ #36043 BullZeye

De fontos csak azt se tudom mi volt a belső memóriában mert mindent ami fontos azt kimentek SD-re.
A screenshot mappa teljes tartalma ill. a Viber összes fotója és videója és a hívás hang rögzítő mappából minden hiányzik az biztos. Ezeket ha kinyitom a BL-t vissza lehet tenni a helyére? A Viber-re gondolok. Gépen meg van minden csak onnan nincs szinkronizálás amit sose fogok megérteni!? Ahogy nézem csak média fájlokat törölte.

Amúgy mi van a belső tárolón egy friss telonál nincs valakinek egy fotója?

(#36049) kmarci25 válasza John Lennin (#36046) üzenetére


kmarci25
veterán

Az a gomb az enyémen is kontaktos. Vagy érzékeli a nyomást vagy nem (inkább nem). Már úton van az alkatrész, csak nagyon lassan jön.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#36050) crok válasza UFO1 (#36048) üzenetére


crok
Topikgazda

Óvatos becsléssel is max. talán.

Eleve a helyére visszaállítani semmivel se igen tudod, mert - ahogy mondtam - nem szokás helyében visszaállítani nehogy mégis felülírj olyasmit amit amúgy jobban meg akartál volna menteni.

"Amúgy mi van a belső tárolón egy friss telonál nincs valakinek egy fotója?" - ezt pontosan hogy is érted? :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.