Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) crok válasza loosht (#37000) üzenetére


crok
Topikgazda

BT karperec mellett meg az lehet segit valamennyit, de BT zenehallgatas mellett semmit se er ugye.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37003) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok!
A problémám a következő lenne. Nem szeretem az auto fényerő funkciót. Alapból alacsony fényerőn használom a telefont.
A baj az, hogy ez kinti körülmények között kevés. Szinte semmit sem látok a kijelzőn, így vaktában próbálom azt maxra húzni. Ami vagy sikerül vagy nem.
Nem lenne valami olyan megoldás, hogy pl. bekapcsolt kijelző esetén dupla érintés és felfele húzás maxra állítsa a fényerőt?

[ Szerkesztve ]

(#37004) crok válasza FLATRONW (#37003) üzenetére


crok
Topikgazda

Ehhez gesztusvezérlés kellene, azt a gyári ROM nem tudja - de visszakeresve Pixel Experience ROM-ot említettél és Magisk is volt fent szerintem (zRAM-ról is kérdeztél meg Vanced is root verzió volt fent) így gyanítom jobb a helyzet mintha a Nougat MIUI 11 lenne fent :D De még így se jut eszembe olyan, hogy ezt rendszerszinten tudja valahogy ha nincs benne a rendszerben magában.. ha custom launcher-t használsz akkor talán a Nova tudja (mármint van benne gesztusvezérlés, hátha lehetne hozzárendelni ilyen funkciót egy gesztushoz, monjduk a duplakoppÉShúzás szerintem sok mint gesztus..) de esetleg ha megbarátkozol a gondolattal, akkor Tiles-al a rolóra tudsz kirakni szerintem olyan csempét hogy fényerő gomb, amit megnyomva vagy egy ablak nyílik meg mindig fix helyen vagy nyomkodásra állítja a fényerő százalékot (és körbe is megy a beállítható 3 százalékértéken), és ha "jól ismert" helyre teszed akkor a rolót lehúzni nem kell tudd hogy hol kell, aztán "megjegyzed" hogy mondjuk a jobb legszélén hol van a csempe.. esetleg?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37005) [lAyCsI] válasza FLATRONW (#37003) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

custom romokban is szokott lenni olyan opció hogy az értesítési sávon ha húzogatod az újjad akkor lehet a fényerőt növelni

-= No way back from Here =-

(#37006) loosht válasza FLATRONW (#37003) üzenetére


loosht
senior tag

Ezzel az appal be tudod állítani, hogy mekkora fénynél mekkora legyen a háttérvilágítás.

(#37007) crok válasza [lAyCsI] (#37005) üzenetére


crok
Topikgazda

Feldobtam a PE Q Plus-t meg a PE R-t hogy megnézzem: és van benne.. Settings - System - Status bar - Brightness - Brightness control - bekapcsolod és onnantól ha az ujjad húzod jobbra-balra akkor állítja a fényerőt.
Aztán majd kiderül hogy milyen ROM-ot használ amúgy :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37008) FLATRONW válasza crok (#37007) üzenetére


FLATRONW
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
9-est használok és abban nincs ilyen lehetőség.
Nova Launcher Primet használok, ott van lehetőség arra, hogy akár parancsikont is rendelhetek egy gesztushoz (elérhető a dupla érintés és csúsztatás lehetőség is).
Tehát ha tudnák egy olyan parancsikont letrehozni, ami maxra állítja a fényerőt, akkor nyert helyzetem van.
Még ránézek az ajanlott programokra, és majd leírom, hogy mire jutottam.

(#37009) FLATRONW válasza FLATRONW (#37008) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ezzel az alkalmazással sikerült.
Első indításnál a beállításokat indítja, a későbbiekben már csak a widget segítségével lehet módosítani a beállításokat.
Beállítás:


Ezek után az indító ikon maxra tolja a fényerőt.
A Nova Launcherben pedig beállítottam a kiválasztott gesztushoz az alkalmazást.

(#37010) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

Sziasztok!

Újabban néhány hete azt játssza a készülékem, hogy nem csöng ki, hanem sms-t kapok, hogy nem fogadott hívásom volt. MIUI Global 11.0.2. stabil, 11.0 .2.0 (NCFMIXM) sosem mókolt, romolt készülék. 2 sim van benne, eddig nem volt probléma. Újraindítás nem oldotta meg. Van ötletetek, mi lehet a baj?

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#37011) arcsin válasza szetcsuszott (#37010) üzenetére


arcsin
senior tag

Nálunk készülékváltás oldotta meg a problémát. Másik ROM-mal sem lett más.

(#37012) crok válasza szetcsuszott (#37010) üzenetére


crok
Topikgazda

Próbaképp a két SIM-et tedd esetleg vissza 3G-re egy időre hogy megoldja-e, elképzelhető hogy rosszalkodik a 4G-n a VoLTE és nem vált lentebb a készülék hogy a hívás végbemenjen a központ meg nem tud kapcsolni és nem vár.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37013) Armagedown


Armagedown
őstag

Találtam egy friss videót a mobil szereléséről, kicserélik benne a töltésvezérlőt, mert azon hibás a mikrofon, az oldalsó gombsort, mert beteg bekapcsológomb, egy új akkut is kap.
Van, akinek hasznos lehet.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#37014) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok! A "rossz" topikból jöttem át :) Összefoglaló:

"Sziasztok! Most vettem egy ilyen készüléket. A bootloader nyitott Pixel Experience [AOSP][10.0] volt rajta. Gyorsan pattintottam rá gyári ROM-ot, újraindulás után vidámon közölte hogy "Device Locked" az előző tulaj azt állítja ő nem zárolta a készüléket.
Ilyenkor mi a teendő?

Kilépett mindenhonnan :) megadta a miui fiók user/pass-t, ami szivattyú hogy a telefon azt mondja "Can't connect to network" működő SIM kártya van benne 15GB nettel.
Az Open WLAN settings -re nem reagál.
Kitöröltem a fiókból. Orange fox recovery van fent, elsőre 8.1 volt, azzal simán felment a gyári zip, a másik nem így frissítettem 11.0-re a recovery-t, namost ezzel nem megy fel a gyári rom.

Elvileg felment, a bootképernyő alján megjelent az "Unlocked" felírat ami eddig nem volt ott. A gyári rom nem indul el, viszont ha eddig 2 főzött ROM-ot is próbáltam, bebootolnak, az újraindulnak véletlenszerűen, eddig nem csinálta egyik sem.
fastboot boot recovery.img
Ezzel beletoltam a OrangeFox-ot, reboot, utána a zip fájlt, autoreboot.
Mit csinálok rosszul hogy újraindulgatnak most a ROM-ok, ha eddig nem csinálták ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37015) arcsin válasza gthomma (#37014) üzenetére


arcsin
senior tag

Ne vedd tolakodásnak, de mennyiért vesztegetnek most egy ilyen telefont?

(#37016) crok


crok
Topikgazda

A gyari ROM felrakasakor ugye volt format data is es ha Magisk nem ment fel akkor a lazyflasher is?
De most komolyan.. ezeknek a 98%-ra irtam mar a masikban - itt meg topikgszda vagyok :D fastboot ROM, format data, pucold ki, kezdd tiszta lappal amit eddig kaptal. Aztan dontsd el milyen ROM-ot akarsz hasznalni es hajra. Lehet serult persist particiod is...

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37017) gthomma válasza arcsin (#37015) üzenetére


gthomma
senior tag

25000

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37018) gthomma válasza crok (#37016) üzenetére


gthomma
senior tag

Összefoglalom hol tartok.
1. megvettem OrangeFOx 8.1 recovery&ASOP 10 ROM rajta minden működik.
2. MIUI oldaláról leszedem a legutolsó hivatalos ROM-ot, rámásolom sdkártyára, telepítem a recovery-vel, bedobja hogy "device locked".
2a próbálkoznék főzött ROm-okkal de régi nekik a 8.1-es recovery, frissítem 11.0-re.
3. Vissza az ASOP ROM, 1 órás beszélgetés a tulajjal, megadja a MIUI fiókja user/pass-t kitörlöm a telefont, reboot recovery-be a gyári ROM telepítése közben közli hogy bootloader felülírási kísérlet történt de nem engedte, a telepítés látszólag végig megy, rebookor megjelenik a boot képernyőn az "unlocked" felírat, azóta minden ROM újraindul.
Fastboot-os rom "mido_global_images_V11.0.2.0.NCFMIXM_20191107.0000.00_7.0_global" a flashelés indulása után 10 másodperccel: radio_FAILED.
Itt tartok most.

Főzött rom telepítése előtt vagy után kell recoveryvel beletolni ezt: lazyflasher-no-verity-opt-encrypt.zip for the Xiaomi Redmi Note 4(Snapdragon), by azizfath

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37019) crok válasza gthomma (#37018) üzenetére


crok
Topikgazda

Előbb a fastboot-al legyen fent egy kerek ROM ha megoldható, ha kell mellé custom recovery (TWRP pl.. OrangeFox-ban a DM Verity kikapcsolható) akkor kell a lazyflasher is.
Vagy tedd fel az utolsó Xiaomi.EU stabilt (ehhez nem kell lazyflasher mert nem gyári).

Kicsomagoltad rendesen amúgy azt a fastboot ROM-ot? Minden file látszik a ROM mappájában és azt is adtad meg a MiFlash-nek? Nincs szóköz sehol az elérési útban? Legyen az elérési út neve minél rövidebb.

Itt vannak a válaszok a kérdéseidre:
"gyári ROM telepítése közben közli hogy bootloader felülírási kísérlet történt de nem engedte" - mert OrangeFox-ot használsz épp, ez OK
"a telepítés látszólag végig megy, rebookor megjelenik a boot képernyőn az "unlocked" felírat, azóta minden ROM újraindul" - format data és lazyflash vagy magisk kellene mert ha a /data-t nem tudja az alapértelmezett kulccsal decrypt-elni se encrypt-elni mert még szűz akkor ugye nem tud mit kezdeni a rendszer a /data-val, ha meg az OrangeFox-ban nincs a DM Verity check kikapcsolva vagy nincs a lazyflasher vagy a Magisk fent akkor a boot-ot megakasztja a DM Verity. Másik tévhit: főzött ROM-hoz n e m kell lazyflasher.

Miért kell amúgy MIUI?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37020) gthomma válasza crok (#37019) üzenetére


gthomma
senior tag

Tulajdonképpen nem kell MIUI. Ezt néztem ki: PixelExperience_Plus_mido-11.0-20210314-1205-OFFICIAL
Amíg nem voltam akkora kretén hogy a gyári ROM-ot akartam feltenni OrangeFox-al nem is volt vele semmi gond. A gyári ROM már nem indult el, vissza a recoverybe, töröltem, formáztam mindent, feltettem a Pixel ROM-ot de most percenként újraindul. Minden partíciót a gyári beállításnak megfelelően EXT4FS-el formáztam.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37021) crok válasza gthomma (#37020) üzenetére


crok
Topikgazda

Ki mondta, írta vagy javasolta hogy BÁRMIT formázni kell a /data-n kívül..? Na, nagyon jó lesz.. miket formázgattál össze-vissza? Ha sérült a Firmware, ha sérült a Persist.. ha mégrosszabb: sérült az EFS.. akkor már cseszheted is. A fastboot ROM-al a firmware-t helyre lehet pattintani, a Xiaomi.EU zip is tesz fel firmware-t.. de a persist ha le lett formázva akkor az nagyon jó, mert azt még a gyári fastboot ROM se dobja fel csak benne van a csomagban, azt külön kell feltenni vagy fastboot flash persist persist.img vagy OrangeFox-ból Install menü image gomb betallózás vagy talán a TWRP is tudja de szerintem az még mindig nem (a /cust-ot meg akkor nem is mondom ha nem kell akkor már a MIUI). Ha meg EFS akkor oda van az összes egyedi azonosítód, mindkét IMEI, sorozatszám, WLAN MAC, Bluetooth MAC..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37022) fudi2002 válasza crok (#37021) üzenetére


fudi2002
veterán

" Ha meg EFS akkor oda van az összes egyedi azonosítód, mindkét IMEI, sorozatszám, WLAN MAC, Bluetooth MAC.."
Ó a régi szép idők. Na onnan szép nyerni.. :) Egy tabletet hoztam vissza, kemény 3 nap alatt, orosz oldalról szedett efs mentés találva, átírva, visszahegesztve, mindezt egy hibás custom recovery miatt... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#37023) crok válasza fudi2002 (#37022) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát épp talán lenne hozzá egy üres EFS file is.. de na.. baromira nem vicces produkció.. tudjuk mindketten.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37024) gthomma válasza crok (#37021) üzenetére


gthomma
senior tag

Ezeket formáztam :O az XDA-n olvastam hogy formázni kell. :Y

•• Clean Flash Recommended ••​Wipe dalvik, cache and system​
Reboot to recovery and install ROM​


A gyártóit nem kellett volna ?

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37025) fudi2002 válasza crok (#37023) üzenetére


fudi2002
veterán

Én egy nemürest találtam, megnemmondom már milyen qualcomm progival írtam át mindent, lőttem be kézzel az eu lte sávokat stb. Izgi volt így is.. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#37026) crok válasza gthomma (#37024) üzenetére


crok
Topikgazda

Először is ez nem format hanem wipe.

Aztán: ne használd magyarul a recovery-t. Csak ne.

Majd: ezek így jól vannak, mind, csak ettől még encrypted a /data, attól meg nem szabadulsz meg csak format-al. Csak ahogy írja is a format átkerült a Manage partition alá (ugye még ez se magyar.. pedig ezt is lefordítottuk vagy 20x már.. na mindegy, ne használd magyarul egyiket se). Ott majd lesz olyan hogy format data, ott majd be kell írni hogy yes. Azt ne felejtsd ki.

Ha nem kell a MIUI és tetszett a Pixel Experience R akkor tedd fel azt.
PC-ről át tudod tenni a ZIP-et akár USB-n MTP-vel vagy microSD vagy USB OTG..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37028) crok válasza gthomma (#37027) üzenetére


crok
Topikgazda

Mivel a készülékhez alapból nincs más csak Nougat így a persist mindegy mi de legyen mert nem lesz ujjlenyomatolvasás, szenzorok, etc.. mivel van IMEI így nagy baj már nem lehet de gyorsan töröld a képet a feltöltött képeid közül mert ugyan kitakartad a számot de a vonalkód ugye sértetlen... Ha nem tudod hogy kell szólj és törlöm a teljes hsz-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37029) gthomma válasza crok (#37028) üzenetére


gthomma
senior tag

Kép törölve.
Készítek mentés mindenről és kipróbálom ezt :)) Mi Globe 12.2.1.0 (Stable) || Dil Bechara Edition Redmi Note 4x (Mido)
Wipe és külön format data :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37030) Thrawn válasza gthomma (#37027) üzenetére


Thrawn
félisten

Hm, nálam a két IMEI szám különbözik, ez valami generic IMEI-nek tűnik :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37031) crok válasza gthomma (#37029) üzenetére


crok
Topikgazda

Ahogy gondolod, csak tudjad hogy port és lesz ami vagy egyáltalán nem vagy nagyon bugosan fog menni mert ugye nem erre a készülékre volt eredetileg írva (és ez egy 2020 Nov. közepi ROM, sose volt folytatva se.. single build.. az is alapvetően Indiára hegyezve.. még az se derült ki hogy melyik telefon ROM-ról lett portolva.. de valszeg' AMOLED-es készülék lehetett talán mert van benne AOD, aminek ezen a telefonon semmi értelme nincs a világon).
Ja, és nincs a kép törölve. #37032 töröltem!

@Thrawn: még JÓ hogy különbözik a két SIM slot két IMEI-je ;)

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37032) gthomma válasza crok (#37031) üzenetére


gthomma
senior tag

Akkor lődd kis a hsz-t kérlek

Sírni fogok ....
Olyan ROM van ami MIUI és hiba nélkül felmegy OrangeFox- ból, folyamatosan olvasom vissza a hsz-ket, még semmi.

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37033) Thrawn válasza crok (#37031) üzenetére


Thrawn
félisten

A képen mintha az IMEI 1 és 2 megegyezne.
szerk: így jobban megnézve tényleg különbözik, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#37034) crok válasza Thrawn (#37033) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem-nem, a vonalkód is más volt.

gthomma: olyan, ami nem Nougat nem lesz.. egészen egyszerűen azért mert nem jók, így nem is ajánlottam egyiket se soha. Ami volt azt írtam is, Xiaomi.EU ROM de az még Nougat és MIUI 10, vagy a globál van ami szintén Nougat csak MIUI 11 - de nincs igazán különbség köztük. Amit találni fogsz pl. telegramon az mind-mind valami port, IMHO sose volt egyik se stabil se jó sose.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37035) Faby válasza gthomma (#37032) üzenetére


Faby
senior tag

Az utolsó xiaomi.eu, a 10.2.2.2 jó.
Igaz, ahogy crok írja, csak Nougat és Miui 10, de nagyon ok, én évekig használtam, nem találkoztam problémával.
A kora miatt a biztonsági csomag is régi, de más baja nincs.
Ha mindenképp Miui kell, én ezt javaslom. (Én se tudtam megkedvelni, még megszokni se egyik nem-Miui romot se)

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#37036) kanyi51 válasza Faby (#37035) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nincs is baj vele. Nálam most is az megy, vagy talán már 3 éve is. Kiválló!

(#37037) gthomma válasza Faby (#37035) üzenetére


gthomma
senior tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget !
Ezt tudom feltenni recovery-ből ha jól értem ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37038) crok válasza gthomma (#37037) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, fel tudod tenni ZIP-ként recovery-ből. Data Format ne maradjon ki.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37039) gthomma válasza crok (#37038) üzenetére


gthomma
senior tag

Elbizonytalanodtam. A sorozatszámból meg lehet tudni hogy ez Note4 Vagy Note4X ? 3GB 32ROM Snapi 625 ez biztos. Vagy hülyeséget kérdezek, a Snapi-s a 4X ?

Az előző tulaj 8 hónapig nem kapcsolta be, accubattery szerint 71%-os az aksi, ez "tud" javulni vagy már csere érett?

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37040) crok válasza gthomma (#37039) üzenetére


crok
Topikgazda

Tökmindegy, a lényeg hogy a kódneve Mido mert Snapdragon és nem Nikel mert nem MTK. Az akku javulni nem fog, ezt garantálom. Note 4X Global-ra keress ha alkatrészt keresel mert azzal nem lehet mellé lőni igazából (ha még találsz bármit..). Ha akku kell akkor BN43 (gyári kép, leírás, ajánlás egyben [itt]).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37041) gthomma válasza crok (#37040) üzenetére


gthomma
senior tag

:K :K
Remélem befejeztem a zaklatásodat :)
Ezt kell akkor nekem, ha normálisan működő MIUI-t akarok megismerni
xiaomi.eu_multi_HMNote4X_V10.2.2.0.NCFCNXM_v10-7.0.zip

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37042) crok válasza gthomma (#37041) üzenetére


crok
Topikgazda

Így van, linkeltem párszor az elmúlt napokban ha visszaolvasol és a linkeket is megnyitod :D :D :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37043) gthomma válasza crok (#37042) üzenetére


gthomma
senior tag

Mégis :(
Gyári rom elindult, a telepítési folyamat (elfelejtettem angolra állítani a rókát :() induláskor kérte az előző tulaj jelszavát, elfogadta. Regisztráltam egy saját xiaomi fiókot, de a telefonon nem tudok kilépni a régiből. Nem kellett volna a telefont törölni a régi tulaj fiókjából ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37044) crok válasza gthomma (#37043) üzenetére


crok
Topikgazda

Most lehet már én nem fogalmazok érthetően, de most te vagy engem szivatsz mostmár vagy magadat vagy mindkettőnket vagy simán nem olvasol?

Azt kérded, hogy:
"Nem kellett volna a telefont törölni a régi tulaj fiókjából?"
Szóval DE ki kellett volna lépni, sőt, még azt is mondtam hogy ha már úgyis megvan a név/jelszó a Mi fiókhoz akkor az un. eladás előtti teendőket hajtsd végre TE ha már ő elfelejtette.. Addig, amíg az eladás előtti teendők nincsenek végrehajtva és nincs eleresztve a régi account alól addig TE nem fogod tudni a saját account-od alá betenni.. Be kell egyszer a telefonon is lépni hogy utána KI tudj lépni hogy utána az i.mi.com-on is el tudd rendesen ereszteni ezt a telefont hogy utána tudj regelni magadnak egy Mi fiókot és azzal be tudj lépni mint új tulajdonos egy szűz készülékre. Ezt mind-mind a gondos előző tulajnak kellett volna megcsinálnia és most ezzel szivatott meg téged elég alaposan (meg hogy nem olvasol ;]).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37045) gthomma válasza crok (#37044) üzenetére


gthomma
senior tag

Bocsánat :(
Megvan minden. Belépve a saját xiaomi fiókba. Egyetlen hiba maradt csak a régió Kína és nem tudom megváltoztatni, ha megnyomom a régióváltást villan egyet a kijelző és marad Kína.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37046) crok válasza gthomma (#37045) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, mert nem fastboot-ból ment fel a ROM, előtte pedig Treble kompatibilis ROM volt fent amihez kell /vendor de mivel ez a telefon nem Treble telefon.. ebben is említettem. Szóval mivel most nincs /cust tartalom így nem tudsz régiót váltani. Kézzel kell flash-elni a cust.img-t. Ezt megteheted pont úgy mint a persist-et, az image ott van benne a fastboot tgz-ben. Itt van a leírás hogy mi történt és hogy lehet megoldani [link] valamint mégtöbb info és hasznos tudnivaló [link] és [link] és [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#37047) gthomma válasza crok (#37046) üzenetére


gthomma
senior tag

:R :R :R :R

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37048) kanyi51 válasza gthomma (#37047) üzenetére


kanyi51
senior tag

Csak nem összejött???

(#37049) gthomma válasza kanyi51 (#37048) üzenetére


gthomma
senior tag

De igen :C :K :))

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#37050) kanyi51 válasza gthomma (#37049) üzenetére


kanyi51
senior tag

:R :R :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.