Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Luck Dragon

Kérlek segítsetek, hogyan tudom öt oszlopos ikon nézettre állítani a kütyüt ? Köszi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11002) Sys85 válasza Luck Dragon (#11001) üzenetére


Sys85
veterán

Nova Launcher? :D
Amúgy nem emlékszem hogy MIUI beállításaiban találtam volna erre opciót,de attól még lehet. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11003) Dr. Gonzο válasza Luck Dragon (#11001) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

CEEC (DD) téma.

(#11004) Luck Dragon válasza Sys85 (#11002) üzenetére

Közben felfedeztem Amerikát, sikerült beállítani. :)

Dr. Gonzο
Neked is Köszi. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11005) Sys85


Sys85
veterán

Uraim!
Találkozott már valaki stereo/surround mod-dal ehhez a telóhoz?
Sok helyen keresgéltem,de ilyen információval még nem találkoztam.
Sok telefonnál lehet aktiváltatni a beszédhangszórót multimédiához sztereóban,vagy dual monoban,ehhez is jó lenne ha lenne.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11006) Gila2626 válasza nagyra (#11000) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Kár hogy nem elérhető a videóban szereplő tok! Nagyon pöpec pedig

(#11007) nagyra válasza Gila2626 (#11006) üzenetére


nagyra
tag

Én sem találtam, csak egy helyen, csak aranyban, és veszett drágán :O

http://www.ebay.com/itm/Ori-Xiaomi-Redmi-Note-4-4X-Snapdragon-Smart-Dot-View-Case-/232374218628

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#11008) juve600 válasza Luck Dragon (#11001) üzenetére


juve600
nagyúr

xiaomi eu romba alapból benne van

(#11009) juve600


juve600
nagyúr

LienageOS 15 Oreo

ennek jó a gyári fényképezője,sztem google cam van benne

(#11010) Kolondrum


Kolondrum
félisten

2 nap 13 óra, 83%. Minimális nyomkodással. Ilyen ütemben 1 hetet lazán elmegy.

(#11011) kelly416 válasza Luck Dragon (#11004) üzenetére


kelly416
veterán

Témával, launcherrel, vagy egyéb úton oldottad meg?

(#11012) todie


todie
tag

udv!

olvasgattam a topicot, de meg mindig nem egyertelmu, hogy milyen foliat kene venni a telefonra.

a telefon tetejen, a hangszoro mellett (jobb oldalt) van a kamera. mas nincs rajta. alul a hazon jobb oldalt 5 lyuk van a mikronfonnak/hangszoronak.

olyan foliat szeretnek, amin nincs folosleges lyuk felul a nemletezo plusz kameranak (a hangszorotol bal oldalt) valamint a hangszoro/kamera szekcio nincs kihasitva a foliabol. a fentieken tul a tok ne emelgesse meg lehetoleg a szeleit. a legjobb az volna, hogyha a fekete telefonhoz fekete keretes lenne a folia/uveg/kijelzovedo.

letezik ilyen?

elore is koszonom!

(#11013) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Van esetleg itt olyan, aki tudja hogy a hangfelvételek miért nem szinkornizálódnak a MI fiókba? A szinkronizálás be van kapcsolva az alkalmazásban is és a Mi fiókban is. Nincsen tiltva mobilhálózati szink sem, úgysem megy. Hiába vagxok wifin és nyomok rá a szinkronizálásra, teker kettőt és ugyanúgy azt írja, hogy nincs szinkonizálva x elem.

(#11014) Simba86 válasza todie (#11012) üzenetére


Simba86
senior tag

kereső: full cover

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#11015) Upo válasza todie (#11012) üzenetére


Upo
addikt

A hangszórótól balra az nem a nem létező kamera, hanem a közelség érzékelő (proximity sensor). Azért szoktak lukat tenni mert a fólia/üveg bezavarhatná az érzékelést. Én nem vennék olyant ami a szenzor előtt nincs kivágva, semmi szükségem rá hogy pár hét/hónap múlva egyszer csak ne tudjam felvenni a hívást mert sötét marad a képernyő vagy hívás közben nem sötétíti el a képernyőt és elnyomkodom a fülemmel.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11016) Luck Dragon válasza kelly416 (#11011) üzenetére

Android N nevezetű témával.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11017) Kolondrum válasza todie (#11012) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem az jött le, hogy csak a full cover fólia védi teljesen az üveget. Nekem is ilyen van. Jön még vagy 4 felé ilyen fólia. :)

(#11018) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Valahol olvastam ,hog a Madisk-el el lehet bújtatni a dev romot az OTPSmartban elől.
Ugyanis a dev romot nem szereti és nem akar müködni.
Hogyan tudom a gyakorlatban ezt megcsinálni?
A Magiskot felraktam a twrp-ből, úgyhogy elméletileg rootolt a készülék, de nem indul el az Smartbank.
kell valamit okolni a Magiskban?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#11019) Theory66 válasza Kolondrum (#11010) üzenetére


Theory66
aktív tag

Mi van fent amivel ezt elérted? :D

(#11020) micafighter válasza csurgoi (#11018) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ahhoz, hogy menjen az OTPSmart bank:
1) fel kell rakni a magisk manager app-ot (a play áruházban nincs fent, lentebb van hozzá link)
2) flashelni kell magát a magisk managert recoveryből (nem a fentebb emlitett appot, hanem a magisk zip-et)
3) ez után a magisk manager app irni fogja hogy magisk manager telepitve
4) fel kell rakni a magisk manager safetynet fix-et, amihez be kell lépni ennek a fix-nek a telegram csoportjába, onnan le tudod tölteni mindig az aktuális legfrissebb safetynet fix-et (telóra ehhez kell a telegram app a paly áruházból) magához a csoporthoz lentebb link
5) ha letöltötted a safetynet fix-et akkor flasheld recoveryből, aztán magisk manager app-nál a modulokban mutatnia kell hogy fent van ez a safetynet fix
6) magisk manager appban csinálj egy safetynet check-et, ha zöld pipa minden, akkor okés
7) magisk hide menüben az OTP Smart Bankot jelöld ki

Én igy csináltam meg, nálam müködik a smartbank app gond nélkül, minden nap használom :)

Itt találsz linket mindenhez amit fentebb irtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11022) [lAyCsI] válasza bajtokarpi (#10989) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ha jó minőségű a forrás sztem hibátlan

-= No way back from Here =-

(#11024) kelly416 válasza Theory66 (#11019) üzenetére


kelly416
veterán

Hiszen le is írta, nem nyomkodta. Nekem asszem 3%-ot merült egy nap alatt bekapcsolva, wifi on, de nem volt benne sim. Csakhogy ez sem számít normál használatnak, hanem igen-igen szélsőséges eset.

(#11025) Melorin válasza micafighter (#11020) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem nem kellett ennyi hókusz-pókusz. Feltettem twrp alól a magisket, majd a magiskban a hide menüpont alatt bepipáltam az OTP alkalmazást.

(#11026) kelly416 válasza Luck Dragon (#11016) üzenetére


kelly416
veterán

Biztos én vagyok a balek, de nekem azzal sem megy. Pontosabban csak a mispace 5x5 ikonos, de azt meg köszönöm, meghagyom másnak.

(#11027) Luck Dragon válasza kelly416 (#11026) üzenetére

Igazad van, most rá néztem és csak az alsó sáv annyi. Bocsi a félre tájékoztatás miatt.
Tán a fentebb említett Novával megpróbálom ha lesz időm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11028) csurgoi válasza micafighter (#11020) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Köszi szépen, megvan :R
Megy a Smartbank :C

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#11030) Kolondrum válasza Theory66 (#11019) üzenetére


Kolondrum
félisten

Noname szvini-töl vettem sos-be, de rendeltem én is aliról.

(#11031) todie válasza Upo (#11015) üzenetére


todie
tag

nahat, a hangszorotol balra alapbol SEMMI nem latszik, csak jobbra a kamera. Elokaptam a egy masik telot es gondoltam lovok rola egy kepet, hogy megmutassam nem vagyok hulye. na amint vakuzott a fenykepet keszito telo, egybol latszott, hogy ott a szenszor;) esku nem latszik siman.

(#11032) Qru válasza Feri1977 (#10979) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Próbálj meg a megoldásra fókuszálni, ne magán a problémán rugózz. Utóbbival a topik szakmaiságát erősen negatív irányba mozdítod el ugyanis.

#nincsbennetarcsi

(#11033) Theory66 válasza Kolondrum (#11030) üzenetére


Theory66
aktív tag

Ezt szerintem nem nekem akartad :D Engem a rom érdekelt meg ha van valami mókolás az akku időhöz, akkor az.

(#11034) Hardtech


Hardtech
tag

Sziasztok! Tud valaki mondani olyan üvegfóliát ami rendesen fel is tapad nem pedig így Igen megneztem/elolvastam az összefoglalót onnan van ez a kép is.....

[ Szerkesztve ]

(#11035) micafighter válasza Melorin (#11025) üzenetére


micafighter
nagyúr

Attól függ hogy kell e hokolni, hogy milyen romod van fent a telón ,build prop mokolva van e stb.

Amit leirtam az fedi le a legtöbb esetre a megoldást, de ha amugy a safetynetet nem lökted fel akkor elég lehet a root hide.

Az appok csekkolhatnak rootot is meg safetynetet is, mindkettő opcionális, de amelyik mindkettőt nézi ott ha bármelyikkel gond van a telódon, akkor nem fog menni az app.

Amugy nem nagy hókolás amit irtam, leirni több idő volt mint megcsinálni :) Annyival több mint a sima magisk hide hogy plusz 1 zipet kell flashelni recoverybol, csak próbáltam kicsit részletesebben leírni.

[ Szerkesztve ]

(#11036) micafighter válasza Hardtech (#11034) üzenetére


micafighter
nagyúr

Használj műanyag fóliát vagy ha üveget szeretnél vegyél hozzá kitöltő folyadékot, link hozzá az összefoglalóban.

A telo kijelzoje picit ivelt, de védőüvegből nem tudok róla hogy lenne ívelt, ezért kell a kitöltő folyadék.

(#11037) Upo válasza micafighter (#11035) üzenetére


Upo
addikt

Ez a safetynet fix még a 12-es 13-as magis időkben indult. Ha most rakta fel akkor már nyilván a 14-est telepítette, abban meg lehet hogy már simán megy a safetynet a fix nélkül is.
A modult meg magisk manager alól is lehet telepíteni, nem muszáj recovery alól. Épp szerencse hogy ez recovery alól is működik, de magisk modult szerencsésebb a manager alól modul hozzáadásával telepíteni. Általában a modul készítőjének leírásában benne szokott lenni ha twrp alól is telepíthető, de nem ez az általános.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11038) micafighter válasza Upo (#11037) üzenetére


micafighter
nagyúr

Épp tegnap kellett ujraraknom a magisket, azért igy irtam mert az app valamiért nem tudta feltelepiteni a magisket, és azt se találtam hova töltötte le, ugyhogy recoveryből tudtam csak felrakni. És a magisk 14el is gond volt nekem az OTP smart bank appal meg a safety nettel, telegram csoportba felneztem és volt uj safetynet fix a 14hez, azt le kellett szednem, azzal már jo volt a safetynet is meg úgy már ment a smartbank app is :)

Gyakorlatilag épp azt irtam le hogy tegnap hogy csináltam az egészet a magisk v14el.

[ Szerkesztve ]

(#11039) d@vee


d@vee
őstag

Zárt galéria, nincs szükség engedélyekre.
Ezzel az üzenettel nem nyitja meg a galériát a telefon. Egy órája jött meg, global verzió, semmit nem frissítettem vagy telepítettem még rajta, csak a memókártya és a sim ment bele. Ötlet? Vagy a frissítés megoldja? Az most töltődik lefelé.

Ja

(#11040) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok
Beálltam a sorba egy note 4 3/32-vel.
Az lenne a kérdésem hogy meg júniusba volt redmi 3s van miui cloud mentésem. Azt visszállítottam sms beallítások stb. Bármit befolyásol ezen a telón? Iphonos időszakból maradt bennem a kérdés. Ott volt olyan hogy a hibát is visszatöltötte ha volt.
Köszi
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#11041) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Valaki nem tud fehér-arany kivitelt újan , jó helyről?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11042) Upo válasza micafighter (#11038) üzenetére


Upo
addikt

Na várj, te a safetynet fix modult írtad recoveryből, én is arról írtam.
Manager alól a magisk-et nekem is tán egyszer sikerült telepíteni, azt én is twrp alatt csinálom.
A 13-as verziótól kezdve a magisk.zip-ben benne van a magisk manager is, 13 előtt külön kellett még telepíteni.

Tehát
- letöltjük a friss magisk zipet: [link] (hivatalos topik)
- twrp alól feltelepítjük, újraindítás androidba.
- telegram csoportból letöltjük a friss safetynet fixet (xda-n is fent van a mostani)
- magisk manager modules menü alatt + megnyomása,
- betallózzuk a zipet, feltelepíti, újraindítunk, kész.

Ja, a magisk manager a belső tárhelyen a magiskmanager mappába tölt le. :K

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11043) viiick1899


viiick1899
csendes tag

Sziasztok!

Hogyan érhetem el, hogy az akkuszintet szászalékos formában lássam a legördülő menünél?

Más kérdés: Tud valaki ajánlani jól működő távirányító alkalmazást? :)

(#11044) borzosmorzi válasza viiick1899 (#11043) üzenetére


borzosmorzi
tag

Beállítások / Értesítések és állapotsor / Akkumulátorkijelzés típusa: Százalék.

(#11045) helixP


helixP
nagyúr

Akkor 1-2 kép a fanyalgóknak :D
1, 2, 3, 4, 5, 6.

Nem vittem más képalkotót a nyaralásra és jól tettem. Egész napos, folyamatos jövés-menés, navigáció, online útikönyv, fotózás, és bírta egész nap. Nálam jelesre vizsgázott, mint "kirándulós telefon".

[ Szerkesztve ]

(#11046) Departed válasza helixP (#11045) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem ez simán nem offtopic, nem kell szürkíteni. :)
Teljesen vállalható képek, még az egyetlen nemHDR is. :K

Úgy vettem amúgy észre hogy akinek gondja van vele inkább kevés fény esetén, amivel rendes fényképezőgépek is küzdenek.
Egyébként épp tegnap lőttem lányomról teljesen sötétben vakus képet a Note4-gyel és hála a fénymérés/elemzésnek amit csinál előtte, teljesen jó lett. Az előd Redmi 3-am, ehhez képest hulladékközeli képet csinált szinte mindig kevés fénynél. :K

(#11047) Fulár válasza sanyi0627 (#11040) üzenetére


Fulár
senior tag

Üdv a klubban! :) Én a helyedben ezt nem erőltetnem!
Két eltérő típusú telórol beszélünk!Jobb lenne egy teljes tiszta telepítés a későbbi problémák elkerülése végett.
Viszont van egy ilyen,hogy:Beállítások-Rendszer és legalul"Átköltözés".Azt próbáld ki.Én nem használtam ezért nem tudom,hogy milyen adatokat képes áttolni.

HelixP:Teljesen jók!Ezért van már végem a kamera rinyán.Hozza a kategória átlagát.

[ Szerkesztve ]

(#11048) Upo válasza helixP (#11045) üzenetére


Upo
addikt

Hát szomorú, hogy csak hdr-ben adta ki, pedig ezek simán fotózásra alkalmas körülmények. Emlékek felidézésére alkalmas, de azért egy stock fotó gyűjteménybe se fognak bekerülni... :U
Ilyent még a Defy is tudott hdr nélkül, és az sem a kamerájáról híres, bár ahogy nézegetem a régi képeket, egyre jobban helyt állnak a mai kedvező árú csilliárd megapixeles olcsó telefonok képei mellett. Ami szomorú.

Ha meg valakinek kamerás kell akkor [link], ezt jó kamerásnak hirdetik.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#11049) Departed válasza Upo (#11048) üzenetére


Departed
őstag

Ez az aksin kívül amúgy rosszabb bármiben a Note 4-nél?

(#11050) Graphics válasza Departed (#11049) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem , minden más paramétere megegyezik, kamera elvileg jobb is, de ez majd 1-2 hét múlva derül ki

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.