Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33551) loosht válasza HungaroDrone (#33545) üzenetére


loosht
senior tag

Én is hasonló problémával kínlódok már egy ideje, de én a router topikjában próbálkoztam. Csak az otthoni wifimmel nem tudok belépni az amazon-ra, imdb-re, mobilnettel szépen megy. Az érdekes, hogy feleségem MI A2 lite-ja is ugyanezt produkálja otthon, pedig az övé teljesen gyári. Hónapok alatt sem sikerült megoldanom a problémát. Pontosabban ha visszatettem egy 8.1 alapú droidot, akkor működött.

(#33552) [lAyCsI] válasza crok (#33550) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Átsiklottam fölötte, elnézést :B
Szomorú vagyok, és ha úgy látod kuka a projekt, kérlek szólj mert nekem is vmi utód után kell néznem :R

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#33553) dethroner válasza crok (#33542) üzenetére


dethroner
veterán

Pedig tényleg csak ez a két változás történt és megdöglik a HDR.
Magisk uninstaller-hez tudnál egy linket?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33554) crok válasza dethroner (#33553) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk XDA, Mega tarhelyem, Logout blogom..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33555) ktomcat válasza [lAyCsI] (#33552) üzenetére


ktomcat
senior tag

Engem is érdekelne a havoc helyzete, jó váltásnak tűnt de 1 frissítés se jött azóta márpedig vannak érdekességek :D
XDAn meg csönd van (azon kívül hogy állandóan a rossz topikba írnak a népek)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33556) [lAyCsI] válasza ktomcat (#33555) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én a Június 5.-ei builden maradtam mert az utolsó kettővel gondjaim akadtak nekem is.
Hát jó lenne ha valaki felkarolná a mido-t mert nagyon klassz kis rom sztem...

-= No way back from Here =-

(#33557) pulutodurumo válasza [lAyCsI] (#33556) üzenetére


pulutodurumo
őstag

AEX is késik, már mindenre kint van a júliusi build, csak midora nincs. :) Azért nem esek kétségbe egyelőre.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33558) [lAyCsI] válasza pulutodurumo (#33557) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én is gondban leszek ha kifújt Havoc, mert a felkapottabb romok közül talan mar csak CR maradt ki amit még nem próbáltam, de ahogy olvasgattam az sem problémamentes...

-= No way back from Here =-

(#33559) crok válasza [lAyCsI] (#33558) üzenetére


crok
Topikgazda

RR || RR Luis || CarbonROM || OmniROM

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33560) gascili


gascili
csendes tag

Én most ezt tettem fel:Descendant
Eddig nagyon kellemes rom.
A Bootleggers
is nagyon jó, testreszabható, nálam hibátlanul ment.

(#33561) [lAyCsI] válasza crok (#33559) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi majsztró, ha eljön az ideje vmelyiket tesztelem :K

-= No way back from Here =-

(#33562) loosht válasza [lAyCsI] (#33561) üzenetére


loosht
senior tag

Némi kicsapongástól (Liquid Remix) eltekintve én mióta megvan a telefonom az RR Luis-t használom. Nekem nagyon bevált.

(#33563) crok válasza gascili (#33560) üzenetére


crok
Topikgazda

Descendant: úgy nézem hogy ez egy stabil valami lehet itt, remélem folyamatosan akarja csinálni a fejlesztője, sok benne az egyedi, általa írt dolog. Telegramon a stílusa kicsit nyers : D de szerintem alapvetően nincs vele baj, én is úgy csinálnám ahogy ő :D

Bootleggers: A srác aki csinálja sok-sok cherry-pick-el pakolja tele a ROM-ot de sok eredetiség nincs benne - de jól válogat de a mélységhez nem igazán ért. Jószándékú, segítőkész, szoktam vele dumálni. Mindenesetre mivel maga a ROM alapja is jó és (ahogy mondtam) jól válogatja a srác össze a dolgokat így elég jó kis ROM ez is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33564) crok válasza crok (#33563) üzenetére


crok
Topikgazda

Szóval..

Igazából most kb. az van, hogy van tucat+ Pie ROM és a 80% kb. ugyanaz csak kicsit pepitában, meg vannak az "alapROMok" meg az abból deriváltak amik ha nem is egyeznek meg 1:1 de azért nagyban hasonlítanak egymásra (mind kinézeben mind testreszabhatóságban, de mivel sokan még a kernelt is helyettesítik egy előregyártott custom kernellel (általában az Englezos-al) így még az is sokszor ugyanaz).

Resurrection Remix RR || Resurrection Remix RR Luis build || OmniROM || CarbonROM || LOS16 by LilBlinx || Descendant || Bootleggers || Derpfest || Pixel Experience || Syberia || ViperOS || crDroid || .*

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33565) [lAyCsI] válasza crok (#33564) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszönjük ismét a kimerito választ :R
Hamarosan raprobalok vmelyikre :K
Ha esetleg van ezek közül még vkinek gyakorlati tapasztalata bátran ossza meg!

-= No way back from Here =-

(#33566) crok


crok
Topikgazda

Bluetooth + Wifi szarakodásra custom ROM-on:

Ugyan eszközfüggő hogy használja-e a karperec / óra / egyéb ezt a szolgáltatást, de most úgy néz ki van egy módszer amivel talán kicsit jobbá lehet tenni a kooperációt mert nem lesz "annyira foglalt" az az egy antenna ami van - de kell root:

Tedd fel Google Play-ből a Service Disabler appot, indítsd el, adj neki root jogot, System (rendszer) tabon keresd meg benne a Google Play Services-t majd tiltsd le benne a Nearby Messages Service szolgáltatást.

Innen @XDA-ról meg Telegramról..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33567) [lAyCsI] válasza crok (#33566) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Croc, te még mindíg Oreo és Miracle Droidon vagy?

-= No way back from Here =-

(#33568) crok válasza [lAyCsI] (#33567) üzenetére


crok
Topikgazda

Igy van.
De par orara az ujakat fel szoktam tenni, GApps nelkul, nyomkodni, probalgatni, jatszani, tesztelgetni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33569) dethroner válasza crok (#33542) üzenetére


dethroner
veterán

Letöltöttem a magisk uninstaller-t, és indítanám a twrp-t, de a miui recovery indul. Vagyis a magisk telepítés óta/után eltűnt a twrp. Na ez hogy? :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33570) crok válasza dethroner (#33569) üzenetére


crok
Topikgazda

Az csak MIUIval kerulhetett vissza, ha MIUI telepites utan egybol restartoltal es elfelejtetted a TWRP img-t visszatenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33571) kanyi51 válasza crok (#33568) üzenetére


kanyi51
senior tag

Jó hogy ennyire értesz hozzá :R

(#33572) dethroner válasza crok (#33570) üzenetére


dethroner
veterán

Nem hiszem, nem tudom. :U 2 hétig használtam magisk és twrp nélkül, használtam a kamerát és jó volt. Aztán kezdtem visszarakni, és jött a HDR hiba. Majdnem 3 hete nem raktam újra a MIUI-t. És magisk telepítéshez kell a twrp, és MIUI telepítés legyalulj a magisk-et is a twrp mellett. Viszont a magisk az gond nélkül megy most is. Franc se érti. Viszont akkor lehet a magisk okozza HDR gondot?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33573) [lAyCsI] válasza crok (#33568) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

De akkor ezek szerint még mindig vissza térsz 🙂

-= No way back from Here =-

(#33574) crok válasza [lAyCsI] (#33573) üzenetére


crok
Topikgazda

Annyira sose "váltok", csak szétnézek, megnézem milyen reszelhetőségi lehetőségek vannak, pár benchmark bár nem hiszek bennük (se a metódusban, se az eredményben (thermal contorl..)), van-e akadás, megy-e a VoLTE, Wifi, Bluetooth, look and feel - de utána megy vissza a MiracleDroid mentésből ( : 4 perc menteni, utána factory reset, ROM install, boot, móka, 4 perc visszaállítani. Ha befejezi a MiracleDroid-os srác a build-eket (új telefont akar majd venni nemsokára de októberig (amíg a Google ad ki patch-et Oreo-ra) addig azért csinál majd build-eket..) szóval azért nézem melyik lesz majd az utód mert Oreo már csak olyan van amiről nem hallani semmit (AEX 5.8) vagy nem érhető el a maintainer (LOS Extended - Alexey) vagy hát maga a LOS15.1 ami mára már csak bot build, nincs hozzáadva eszközspecifikusan semmi hosszú-hosszú ideje - úgyhogy most egyelőre a Pie sorrendem az amit leírtam fentebb.. az eleje mindenképp, a végén lehet cserélgetni párat. Nekem fontos hogy ha gond van el lehessen érni a készítőt és hogy - bizonyos fokig ebből adódóan - legyenek build-ek valamennyire folyamatosan. Gondok mindig vannak : D )

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33575) crok válasza crok (#33574) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát Havoc.. jelentkező sincs egyelőre aki csinálná tovább.. most jött ki egy Havoc build de csak mod.. amit a MrYacha csinált (volt crDroid maintainer) de ő is odaírta hogy csak "by fun" de már nem is elérhető..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33576) [lAyCsI] válasza crok (#33575) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Klafa...
Köszi, akkor hamarosan én is nekiállok egy cserének,
ránézek RR-re, az már úgyis régen volt fent

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#33577) HungaroDrone válasza crok (#33566) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

"Tedd fel Google Play-ből a Service Disabler appot, indítsd el, adj neki root jogot, System (rendszer) tabon keresd meg benne a Google Play Services-t majd tiltsd le benne a Nearby Messages Service szolgáltatást."

Beállítás után lehet törölni az app-ot?

(#33578) HungaroDrone válasza crok (#33564) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Ismételten köszönöm a hasznos tanácsokat, e információkat. Lecseréltem a Havoc-ot. Hosszas próbálkozás után az általad ajánlott Resurrection Remix RR Luis build lett a kiválasztott. Eddig nekem tökéletesen teljesít.

(#33579) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Melyik a legújabb Magisk? És honnan tölthető?

(#33580) pulutodurumo válasza Petrónius (#33579) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ide tetszik kattyintani, azt' kész.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33581) crok válasza Petrónius (#33579) üzenetére


crok
Topikgazda

V19.3 a legutolsó.

Ez a Magisk XDA thread.
Itt van az összes release.
Itt van a V19.3

De Logout blogomban minden fent van, keress arra, hogy "Magisk: Az új iskola." meg amúgy Google ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33582) [lAyCsI] válasza HungaroDrone (#33578) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia, OTA van benne, vagy manualisan frisstendo?

-= No way back from Here =-

(#33583) Petrónius válasza pulutodurumo (#33580) üzenetére


Petrónius
aktív tag

és crok
Köszönöm szépen a válaszaitokat. :R
Viszont azóta egy új problémával állok szemben.Nem nyúltam a telefonhoz és eddig minden működött. Nem tudom hívni a páromat Nincs számtiltás egyik készüléken sem. Ő tud hívni engem, nekem viszont egy pittyegés után visszaadja a hívóablakot. Mindenki mást tudok hívni, és ők is engem. egyedül ez a szám nem megy. Számomra rejtély. Lehet ez hálózati hiba? Bár akkor a többi szám sem tudna hívni és én sem őket? :F

(#33584) Petrónius válasza Petrónius (#33583) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Most pedig kiírja hogy a hálózat túlterhelt. Teli térerő és csak ennél az egy számnál. :F

(#33585) pulutodurumo válasza Petrónius (#33584) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ma a vodánál voltak/vannak bajok.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33586) Thrawn válasza Petrónius (#33584) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#33587) Petrónius válasza pulutodurumo (#33585) üzenetére


Petrónius
aktív tag

No de ilyen? Nem is hallottam még ilyenről.

(#33586) Thrawn: Köszönöm szépen a tájékoztatást. Akkor várok. Csak az az érdekes hogy mi flottában vagyunk és ez az egy szám nem hívható holott ő tud hívni engem.

[ Szerkesztve ]

(#33588) crok


crok
Topikgazda

Syberia-t használ valaki? A fejlesztője vett egy K20-at és a jövőben fejleszteni már a ROM-ot nem fogja, max. ha magát a Syberia alapot frissítik akkor ad ki frissítést.

//// Announcement by @NATO66613 about Syberia for Mido ///

As many of you know I am going to leave Mido in next month (moving to k20 pro)

So what will happen to Mido?
1) I will keep syberia updated as long syberia updates pie branch
2) will you work on Q?
Mybe if someone makes sources.
3) anything else?
I am planning to make monltly LOS 16 builds with 2 flavors
a) hmp
b) EAS
Both will be based on my tree (sound quality)

Kinda like your personal aosp oem

What will happen to this group?
I probably will post here my k20 things kernel & rom

Thank you guys for sticking with me and trying my experiments

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33589) Hary50


Hary50
csendes tag

Sziasztok!
1 problémával fordulok hozzátok. A telefonom pont 2 éves. Gyári szoftver fut rajta a mindenkori frissitésekkel. Eddig tényleg soha semmi hibát nem produkált. Viszont 1 hete szó szerint szenvedek a wifivel. Állandóan eldobja, 1 - 2 percenként ujra kell csatlakozni eröszakosan, azt írja ki, hogy letiltva, vagy csatlakozott a hálozathoz de nincs internet. Nem csatlakozik ha haza érek automatikusan a rendszerre. A meló helyemen ugyanezt csinálja. ( Vagy nem csinálja! ) Ebből talán arra következtetek, hogy nem az itthoni wifivel van probléma. Van valami ötletetek?
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#33590) beers válasza crok (#33588) üzenetére


beers
addikt

Az jó, nálam is az váltja a note4et!

M&N

(#33591) crok válasza Hary50 (#33589) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem csak akkor dobja el mikor "alszik" a készülék (ha ki van kapcsolva a kijelző)? Olyat ugye nem csinál, hogy a kezedben van és akkor dobja el a 'csába? Beállítások > Hálózat > Wifi > görgess az aljára és Wifi beállítások > Alvás közben Wifi aktív: mindig < ez van beállítva vagy más (sose / csak töltés alatt)?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33592) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Frissítettem OrangeFox 9-ről 10-re. A problémám az vele hogy azóta nem tudok semmit telepíteni mert sem a belső tárhelyet, sem az SD kártyát nem látja a Fox. A szabad méretüket kijelzi, viszont ahol a fájloknak kellene lennie ott üres a kijelző. Van erre valami beállítás, amit csak én nem találok?

(#33593) crok válasza Petrónius (#33592) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugye nem magyarul akarod használni? Angolul csinálja? Nálam nem csinálta.. másnál se hallottam még iylenről.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33594) Petrónius válasza crok (#33593) üzenetére


Petrónius
aktív tag

De, magyarul. Akkor ez a baj?
És magyarul miért nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#33595) crok válasza Petrónius (#33594) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, az.. tedd szépen át angolra. Iborkával privátban meg a fordítókkal a fordító oldalon beszéltünk erről.. nagyon el lett cseszve a fordítás XML átforgatása az image-be.. ha mutatna is file-okat akkor se tudnád flash-elni, a fordítás XML-je el van csúszva a 400+-adik sortól 1000 föléig végig, a gombok felirata totál hülyeség pár helyen, az egyik fordító srác meg is jegyezte hogy valaki kicsit nem figyel oda és magyarul használja (egy másik telefon) OrangeFox-át simán téglázza a telefont null másodperc alatt.

Régóta mondom és én is így tanultam: az informatika nyelve az angol.. angolul használjon mindenki ilyesmit.

"Ez volt az Iborkával folytatott privátok vége a részemről:

Na, leadtam a dolgot, azt mondják hogy hát nincs mindenre idejük meg nem is ismerik ugye a nyelveket és nem tudnak mindent tesztelni.. (főoldali gomb, azért kicsit nekem nevettséges hogy nem nyomkodták végig legalább a főoldali gombokat..) meg hogy lehet hogy "valami hiba van" a fordításban - amit amúgy nagy százalékban én csináltam - és valószínű ezért nem megy vagy azért mert "biztos töröltem a gombot" (persze, crowdin.com-on az XML-ből úgy, hogy ott annyi lehetőség van, hogy bal oldalon angol szöveg - jobb oldalon amit beírsz meg egy OK gomb, kb ennyi - valamint a screenshot-on látható szöveg egyébként se egyezik a fordításunkkal ; D ).

Na itt mondtam hogy hagyjuk a francba mert már 3x toltam bele ilyen 3..4 órákat a fordításokba amik vagy be se kerültek vagy úgy kerültek be hogy fele az enyém/mienk fele meg valahogy Google Translate maradt : D Úgy, hogy több ezer sort írtunk be, 3x már, és még mindig tele van valamiért Google translate-es sztringekkel : D

Úgyhogy az van hogy se el nem ismerik hogy hiba van se ötletük nincs mi lehet : D Részemről amúgy is azt akartam mondani hogy ilyesmit használj angolul mert úgyis csak angol van valóban használható dokumentáció mindenhez ; ) Meg szerintem én innentől az OrangeFox fordításból kiszállok mert nincs értelme időt és energiát pazarolni rá.

Pár jól összerakott kiegészítővel meg józan ésszel mindenre is elég a TWRP is ( :"

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33596) Petrónius válasza crok (#33595) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Köszönöm szépen a kimerítő válaszodat. :R
Így már teljesen érthető. Akkor átállok TWRP-re. Melyik most a legújabb? És abból van olyan amit a telefonon zipből tudok telepíteni? Csak mert dolgozom és ezen a gépen semmi olyasmi nincs telepítve ami a telefonhoz szükséges.

(#33597) crok válasza Petrónius (#33596) üzenetére


crok
Topikgazda

Semmire nincs szükséged ha van root: szépen felteszed Play-ből a TWRP hivatalos appot és az majd szépen felteszi neked a legújabbat és akár frissítheted is innen is.. a legfrissebb most a májusi twrp-3.3.1-0-mido.img Szólj ha nincs root, ekkor kitalálok valamit.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33598) Petrónius válasza crok (#33597) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Van root. Így nincs semmi gond. :)
Köszönöm szépen a segítséged. :R

(#33599) Lackooo84 válasza crok (#33595) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor a csomagtartót nem ők írták be? :DDD

The Truth is out there...

(#33600) crok válasza Lackooo84 (#33599) üzenetére


crok
Topikgazda

Nagylevegő.. Ajjh, ne is mondd.. komolyan.. Hárman tettünk már bele minimum 3x 3..4 plusz órát (az egy teljes fordításon kívül) és bazz majd'minden alkalommal amikor kijött a build és dörzsöltük a kezünket hát nem tele volt boot helyett csomagtartóval... .. . hát rossz helyről másolta be az XML-t, már nem forgat másikat csak emiatt, újrakezdte a stringeket és nem akart bajlódni (érted..) azzal hogy átemeli a régi (amúgy 100% tökéletes) fordítást.. és nemcsak a magyarral csinálták ezt meg! Én nagyon meguntam.. most ki lett javítva megint mert egyikünk kigyomlálta megint, de szerintem legközelebb már nemigen lesz megcsinálva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.