Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) fudi2002 válasza Narxis (#17999) üzenetére


fudi2002
veterán

Ahogy írta is nem kötelező használni. Van másik. Nem rejtett hiba, publikus ez tehát ,nem titkolta a fejlesztő. Nem értjük mi a bajod ezzel, s miért ebben a stílusban kellett ezt kifejtened.

harry3: az cumi lenne. Maradna a 4pda meg xda. Láttam utóbbin crock elérhető... :D

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18005) crok


crok
Topikgazda

Új hivatalos TWRP build - twrp-3.2.0-0-mido.img
- release notes

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#18006) Fejlesztő13 válasza porse (#17998) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Nagyon jó kérdés, engem is érdekelne ha valaki tudja! Megmértem és 2 cm körül van az érzékenysége hardverteszten, de hívás közben rendszeresen felébred ha nem tolja az ember agyig.

(#18007) Oldbiggy


Oldbiggy
tag

Sziasztok. Frissítettem 9.0.5.0-ra azóta a MI fiókba nem tudok belépni, hibával leáll, de a témáknál is hibával leáll. Ilyenkor a gyári adatok visszaállítása segíthet?
Kösz.

Zavard össze a világot, mosolyogjál hétfőn..

(#18008) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Töröltem a felesleget a topikból. A tovvábbiakban a személyes problémákat privátban beszéljétek meg. A topik maradjon meg szakmai dolgoknak, ha kérhetem.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#18009) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok

A legújabb EU dev-et rootoltam először Magiskel, utána Supersuval, de a Rendszereltavolito applikáció nem töröl ki semmit.
Azt írja Sikertelen. A root jog oké.
Ujratelepites is volt már 3szor fullosan.
Másnak működik a törlés ???
Mindig így csinálom de most valami van ezzel a rommal.
Szerintem

Ha tud valaki valami okosat.......

Köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#18010) borzosmorzi válasza D1L1ZS (#17996) üzenetére


borzosmorzi
tag

Az alapértelmezett témával is ilyen tagolt az értesítési redőny Global béta 7.12.1 alatt. Újítás, hogy pl. az üzenetek, e-mailek egyből innen is megválaszolhatók vagy törölhetők, nem kell külön megnyitni a megfelelő appot.
De sajnos van egy bosszantó hiba az új romban: a Beállítások/Alkalmazásbeállítások/Telepített alkalmazások menüre bökve (vagy ugyanezt a Biztonság appból elérve) az asztal elszáll (újraindul).

[ Szerkesztve ]

(#18011) papa807 válasza Ájvé (#17955) üzenetére


papa807
csendes tag

Xiaomi Redmi Note 4X az én készülékem és tudja a B20-at.
Szia

(#18012) vargalex válasza papa807 (#18011) üzenetére


vargalex
félisten

Nem valószínű. Ha jól tudom, Note 4X-ből nincs B20 képes verzió. Hogyan tesztelted?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#18013) Fulár


Fulár
senior tag

Ne haragudjatok ha amatőr a kérdés de ha fel akarok dobni a recovery-ből egy frissebbet(néhány hsz.-el feljebb linkeltet)akkor az,hogy működik?Egész egyszerűen a meglévő Recoból flahseljem a frissebbet és kész?Vagy ennyire azért nem egyszerű a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#18014) djtörök válasza Fulár (#18013) üzenetére


djtörök
senior tag

Igen, egyszerűen úgy. Én is így csináltam.

(#18015) public73


public73
aktív tag

próbálta már valaki bluetooth-os autókihandosítóval összekötni a telót?
nekem egyszerűen nem kapcsolódik össze, vagyis állandó error-t ír a párosításnál...más ezközzel nem volt proléma (noti, hifi, tv), de a sony kihangosítóval nem megy...

(#18016) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Dev romról stabilra adatvesztés nélkül vissza tudok térni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#18017) vargalex válasza public73 (#18015) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem a kihangosító az egy FM transmitter. Nincs vele gond, ahogy más bluetooth eszközömmel sem. Persze előfordulhat, amit írsz. Régebben feleségem Samsung telefonja nem ment egy bluetooth fejhallgatóval. Minden mással igen és más eszközökkel ment a fejhallgató is...

Alex

(#18018) zzz03


zzz03
őstag

tudtok e olyan temakat mondani, ahol a kepmentes alapjan van a statusbar? azaz a terero jelzes pottyokbol all ill. az se lenne baj ha az akku kijelzes is hasonlo lenne. a problema, hogy a temak kozul eleg kevesnel lehet latni a valos stat.bar kepet letoltes/alkalmazas nelkul....

(#18019) trebrona válasza zzz03 (#18018) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szerintem iOS témákat nézegess, talán azok lesznek ilyenek.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#18020) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Golbal dev bugok az újban: memória szabad/össz adatai felcserélve, zárt képen a dátum kiírásban ., van.

(#18021) Fulár válasza djtörök (#18014) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!

(#18022) faja0124


faja0124
tag

Akinek wifi hotspot problémája volt és felrakta az új stabilt azoktól kérdezem hogy működik e? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#18023) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Alkalmazások kezelése crash.... És épp most kell nekem francba.

(#18024) gilbo


gilbo
csendes tag

Az értesítési sávot lehet külön testre szabni, hogy például átlátszó legyen? Vagy a témákkal kell szórakozni amíg nem találok olyat?

(#18025) SANKADI válasza orc88 (#17968) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Érdekes ez a Note4 Note4X kérdéskör, mindég mást olvasok róla. Itt a topikban olvastam, hogy amit az EUSTOCK-nál veszünk (én is ott vettem) az tulajdonképpen 4X, és ez a jó nekünk. A dobozán igaz Note4 szerepel, és rajta van hogy Global ROM, tehát B20. Viszont amikor a tokot néztem az Aliexpressen, a lyukak száma alul 5, és az infra lyuk (oldalt, nem középen) alapján Note4X tokot kellett venni.
Van ahol azt olvasom,hogy a sima Note 4 a Helio (MTK) processzoros. Akkor meg tudja-e nekem valaki mondani, az enyém Note 4 vagy Note4X (Snapdragon proci van benne) ? Ha ennyire nem tiszta, akkor kár irogatni, hogy nem B20 a Note 4X. Ha a dobozán ott van, akkor feltételezem, hogy tudja.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#18026) borzosmorzi válasza Kolondrum (#18023) üzenetére


borzosmorzi
tag

A nyelvet angolra váltva működik, de ez félmegoldás.

(#18027) gabe_ válasza zzz03 (#18018) üzenetére


gabe_
őstag

Nekem ilyen a térerő kijelzés, az Only Oreo témát használom. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18028) zzz03 válasza gabe_ (#18027) üzenetére


zzz03
őstag

en is azt hasznalom, viszont az a nagy oreo ikon (ill. a kis oreo ikon a fenyerö allitasnal) nem tetszik benne ami lehuzva az ertesitösavot a nagy X helyett van. azert cserelnem egy hasonlora amibe az X van benne. ;)
de köszi a teme nevet. :)

[ Szerkesztve ]

(#18029) royalka


royalka
őstag

Srácok én miért csak most tudtam meg, hogy ha két újjal húzok le pl egy viber értesítést akkor tudok gyors valaszt küldeni? :DDD de rég kerestem már.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#18030) Thrawn válasza crok (#18005) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezt nem kellett volna offba rakni :)
Már teszem is fel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18031) z0d1@Ku$ válasza Thrawn (#18030) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Csak nem akarja, hogy valaki megint letiltsa... :(

;]

(#18032) borzosmorzi válasza SANKADI (#18025) üzenetére


borzosmorzi
tag

A Note 4 Qualcomm Global és a Note 4X külsőleg azonos, ráadásul azonos rom szempontból is, de van egy apró különbség: a Note 4X Bluetooth verziója 4.2, a Qualcomm Global Note 4-é csak 4.1. És Note 4X nem támogatja a B20-at, bár korábban szó volt itt róla, hogy van abból is egy ritka, Hong Kong-i piacra szánt változat, amiben van B20, de ez nem valószínű, hogy nálunk kapható.
Ebben a topikban egyébként nem az 10 magos MTK procis Note 4-ről beszélünk, ami külsőleg (és tok szempontból) is kissé eltér a Qualcomm-os Global verziótól.

[ Szerkesztve ]

(#18033) orc88 válasza SANKADI (#18025) üzenetére


orc88
őstag

Nem is igazán a B20 kérdés a legfontosabb nálam, mivel tudnám nélkülözni, de amit pl itt is írnak róla kommentben kezd kicsit aggasztani. G Flex 2 ről váltanék pont a sok szervizelés miatt (másfél év alatt 3), nem akarok ezzel is 4 havonta szervízbe szaladgálni. :(

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#18034) helixP válasza SANKADI (#18025) üzenetére


helixP
nagyúr

Ki mondta azt, hogy 4X-et árul a Stock? Global 4eset.
Ha tud B20-at a Tiéd, akkor Note 4 global, hannem, B20, ha MTKs, akkor sima Note 4. Ennyi a story. Kiegészítőt Snapis 4X hez rendelkezik.

(#18035) borzosmorzi válasza orc88 (#18033) üzenetére


borzosmorzi
tag

Ami a kommenteket illeti, hogy pl. töltéskor nagyon melegszik, vedd figyelembe, hogy az zömében indiai felhasználók véleménye - dög melegben töltve persze még melegebb lesz. Itt senki nem tapasztal ilyet, a felsorolt egyéb "hibák" sem nagyon jelentkeznek.

[ Szerkesztve ]

(#18036) frewwy


frewwy
tag

Sziasztok! Beütött a sárgás kijelző hiba. Érdemes visszavinni? Wayteq-nál készülékcsere vam, vagy tudják a kijelzőt cserélni? Romot gyárira vissza kell állítani? (Ha egyáltalán foglalkoznak bl unlocked telefonnal)

(#18037) sandró60 válasza frewwy (#18036) üzenetére


sandró60
addikt

Mennyi idős a telefonod :F

(#18038) pprod94 válasza Kolondrum (#18023) üzenetére


pprod94
aktív tag

EU Dev? Dalvikot és Cachet szoktad wipeolni? Nekem semmi probléma nincs.

(#18039) frewwy válasza sandró60 (#18037) üzenetére


frewwy
tag

Fél éves. Eddig semmi problémám nem volt vele. Valószínű kikaptam egy hibás modellt, van ilyen. Csak mégis jó lenne tudni mire számíthatok. :)

(#18040) Kolondrum válasza pprod94 (#18038) üzenetére


Kolondrum
félisten

Global dev.

(#18041) Gloob válasza Kolondrum (#18040) üzenetére


Gloob
addikt

Semmi közöm hozzá, de miért szenvedsz a Global Dev - vel? Miért nem teszel fel egy EU. Devet? Ég és föld különbség van köztük. Semmi baja nincs az EU-s romnak.

Samsung Galaxy A52S

(#18042) fudi2002


fudi2002
veterán

Miui használók:
Fejlesztőiben memória optimalizálás kikapcsolva opciót nem javaslom. Sokkal jobban merül a teló. Visszatettem alacsonyra, sokkal jobb. Megjegyzem érzésre ez sem gyilkolja a memóriából a progikat, fluid maradt teljesen.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18043) Gloob válasza fudi2002 (#18042) üzenetére


Gloob
addikt

És lelalul a MIUI optimalizáció az engedélyezve van, avagy kikapcsolva?

Samsung Galaxy A52S

(#18044) fudi2002 válasza Gloob (#18043) üzenetére


fudi2002
veterán

Kikapcsolva.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18045) borzosmorzi válasza fudi2002 (#18044) üzenetére


borzosmorzi
tag

Valaki korábban azt írta itt, hogy nála a zenelejátsztás akadását az oldotta neg, hogy bekapcsolta a MIUI optimalizálást. Te tapasztaltál akadást, apró szüneteket? Jó lenne tudni, hogy tényleg az optimalizálás kikapcsolása okozza-e. Nálam mindig be volt kapcsolva a MIUI optimalizálás, sosem akadt a zene, nem láttam semmilyen negatívumot, ami miatt kikapcsolnám.

[ Szerkesztve ]

(#18046) fudi2002 válasza borzosmorzi (#18045) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem zenélek a telóval, de valahol láttam, hogy a zeneakadást az automata időszinkronizáció tiltása oldotta meg.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18047) borzosmorzi válasza fudi2002 (#18046) üzenetére


borzosmorzi
tag

Nálam automatán van az időszinkronizálás, mégsem akad a zene.

(#18048) fudi2002 válasza borzosmorzi (#18047) üzenetére


fudi2002
veterán

Fene se tudja követni épp melyik miui verziónál volt ez gond. :DDD

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#18049) Gloob


Gloob
addikt

Tudtommal viszont, ha a memória optimalizálás be van kapcsolva, akkor a Crok féle memória optimalizáló mozdulnak nincs értelme, mert ez a beállítás felülírja a modul értékeit. Ezt majd Ő pontosan megmondja. Persze, ha a tegnapi események után meg óhajt itt szólalni. Nagyon remélem, hogy igen! A topic lakóinak érdeke is ezt kívánja!

Samsung Galaxy A52S

(#18050) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Újabb idegesítő bug: videó visszajátszás alatt a fényerő kb 0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.