Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Urak,
Tippeket fogadnék az alábbi anomáliára:
(Havoc Pie)
Újraindítás után mintha "elfelejtené" a BT eszközöket.
Az hagyján hogy autómatikusan nem csatlakozik fel ha elérhetőek,
de ha rábökök a "korábban csatlakoztatott eszközök" listájában akkor sem hajlandó
rájuk csatlakozni....

köszönöm!
L

-= No way back from Here =-

(#33702) Faby válasza crok (#33697) üzenetére


Faby
senior tag

Ja, tudni kell helyezkedni :D
Jó a cég is, és jó a szék is.
Amíg lehet, elkerülöm az iPhone 8 és a Samsung S9 használatát.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33703) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok,

írtam itt korábban, 1 hete kb, hogy az USB portom kontaktos.

Azt javasoltátok, hogy simán cserélhető, külön panelen van, nem egy hűde művelet. Nos, tudnátok ajánlani valakit, aki ezt megteszi nekem, adott esetben meg is várható, vagy ilyesmi ? Őrületbe kerget kocsiban az Android Auto ki-be kapcsolódása, ahogy zötyög az út..

Köszönöm ! :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#33704) snpetit válasza crok (#33696) üzenetére


snpetit
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

(#33705) grafnet válasza Dißnäëß (#33703) üzenetére


grafnet
veterán

Quick Szerviz: Markoivcs László 20/325-5413
14. ker. Róna u. 120-122. 5e pénz volt egy hónapja.

Bár, ha az adatlapi a címed, akkor nem biztos hogy Ő kell neked. :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33706) Lackooo84 válasza Dißnäëß (#33703) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ennek is csak pattintós a hátlapja, mint a Redmi 4X-nek? Mert akkor kb. 10 perces mutatvány, vagy inkább 5.

The Truth is out there...

(#33707) crok válasza Lackooo84 (#33706) üzenetére


crok
Topikgazda

Annyi, pattintos amugy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33708) Dißnäëß válasza crok (#33707) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Köszönöm, már cselekszek is.
Respect, klassz fórumközösség. :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#33709) pulutodurumo válasza Dißnäëß (#33708) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Még annyi, hogy türelem. Kicsit nehezen jön le, és ha erőlteted el lehet repeszteni a sarkoknál a hátlapot. De tényleg nem nehéz, meg tudod csinálni pikk-pakk.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33710) Dißnäëß válasza pulutodurumo (#33709) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Aha értem. Na de honnan szerzek tartalék modult ? Gondolom, ez nyákra forrasztott USB port, a kis nyákot meg egy szalagkábel köti össze a főbb alaplappal, viszont alkatrészem nincs, amit beletegyek.

Van egy finomhegyű pákám, épp nekieshetek, de az SMD és ottankörüli méterű forrasztás nem az én otthonom, ezért gondoltam, hogy inkább szakemberre bízom.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#33711) guftabi96 válasza Dißnäëß (#33710) üzenetére


guftabi96
addikt

Aliexpress.

#KeepFightingMichael

(#33712) Dißnäëß válasza guftabi96 (#33711) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jogos. :)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#33713) KTU válasza Dißnäëß (#33708) üzenetére


KTU
addikt

Nemrég rendeltem aliról, meg ugyanettől az eladótól gombsort is.
2 féle csatlakozós van, nem szedtem szét előre a telefont, van 3db a családba.
Csak gombsort cseréltem, a panelt tartalékba vettem, és elfelejtettem lefényképezni melyik panel van benne. :W

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#33714) Dißnäëß válasza KTU (#33713) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jókor, pont szétkaptam. Lefotózom a panelom akkor, most rakom össze újra, aztán alizok egyet. Érdekes, hogy maga a port makulátlan (körülötte az érintkezések is, minden), nincs leszakadva, stb. Azért rendelek hozzá vagy kettőt, mert amúgy maku teló, így pedig miért-ne.

Thx.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#33715) dethroner válasza kmarci25 (#33700) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi. Azért akartam rendelésmentesen megúszni, mert másnapra kellett volna. De most már mindegy, elkezdem nézni a rendelős oldalakat. És szélvédőre cuppantós kell, olya, amit oldalra is ki lehet fordítani, a vezetőhöz igazítani.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33716) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Luis féle legújabb RR romon egyik GCam sem indul el.Mi lehet a baj? tudnátok tanácsot adni?

(#33717) ktomcat válasza Petrónius (#33716) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szia!

Nálam megy amelyiket nem rég említettem verzió (ma dirty flasheltem a 0728-ra a 0801-et)

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33718) Petrónius válasza ktomcat (#33717) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Köszi a választ. Én "tiszta" telepítéssel raktam fel, ugyanazt. Mégsem megy :F

(#33719) crok válasza Petrónius (#33718) üzenetére


crok
Topikgazda

Csinálj egy logcat-et (simán
a main elég) és tedd fel pastebin-re vagy valami..

És|vagy csinálj egy bugreport zip-et:
PC-ről:
adb bugreport bugreport.zip
Telefonról terminálból:
su -c bugreportz
Aztán megmondja szépen hogy hova tette
te meg egy file manager-el másolhatod ahova akarod.

Aztán megnézem, hátha valami egyszerű vagy triviális..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33721) Petrónius válasza crok (#33719) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Na ilyet még nem csináltam de mindent el kell kezdeni egyszer. :)

(#33722) crok válasza Petrónius (#33721) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyszerű mint az 1x1.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33723) Petrónius válasza crok (#33722) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Nálam az 3. :D
OK, olvasom, tényleg nem bonyolult. :R

[ Szerkesztve ]

(#33724) djtörök válasza crok (#33665) üzenetére


djtörök
senior tag

Én már próbáltam az oreos miui portot, van telegram csoportja, hónapok óta csinálják, minden héten van eu-s heti, és pro illetve eu stabil is. Ami hiba egyedül van az a gyári kamera portré mód. Az olvasómód is a vezeték nélküli kijelző funkció elvileg javítva lett. Még annyiból jobb a sima miui-nál, hogy bármilyen custom kernellel megy.

(#33725) snpetit válasza ktomcat (#33694) üzenetére


snpetit
aktív tag

RR Luis-ban hol találom, már kifolyt a szemem :)

(#33726) crok válasza djtörök (#33724) üzenetére


crok
Topikgazda

Sorry, en nem bizom az ilyen ROM-okban, igy nem hirdetem. Foleg az ilyen MIUI Pro meg hasonlokat kerulom, ad link roviditovel van roviditve az ad link roviditos mega.nz link meg hasonlok, nem tudom mennyire van meg a sztorija az ilyen ROM-oknak egyebkent.. mostanaban mar ugyan nem mega.nz hanem afh linkek vannak de mire eljutsz odaig:) meg nincs source... .. . nalam az ilyen kimeriti a nem megbizhazo kategoriat. Ti nyugodtan beszelgethettek rola (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33727) mrszitya


mrszitya
senior tag

Szerintetek az ujjlenyomat-olvasó időnkénti nem működése szoftveres vagy hardveres hiba lehet, azonkívül hogy legalább részben szoftveres. :D

Én még egyik utolsó global stabil Miui9-cel használom a telót, de ismerősöm a legfrissebb stabil 10-zel is hasonlókat tapasztal. Gondol egyet a scanner, és csak kód megadása után működik újra, aztán screen lock után megint csak a kód megadását követően tér magához.
Ha teló újraindul, akkor egy rövid ideig rendben megy. (Ujjlenyomat újratanítás már megvolt egyszer, és egy cache/dalvik törlés is.)

Lehet le kéne bombázni róla a hátlapot egyet, és újracsatlakoztatni a kábelt talán?

(#33728) grafnet válasza mrszitya (#33727) üzenetére


grafnet
veterán

Azt próbáltad már, hogy ugyanazt az ujjadat picit másik pózban is rögzíted?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33729) mrszitya válasza grafnet (#33728) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igen. Most például működőképes kedvében van, és fejjel lefelé, oldalról, vagy 90°-ban tartva az ujjamat is feloldja.

Szerk: ja, úgy érted, még egyszer. Veszteni nem vesztek vele, megpróbáljuk.

[ Szerkesztve ]

(#33730) ktomcat válasza snpetit (#33725) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ha a telefon beállítás és "hang és rezgés" menüpont alján látsz olyat hogy kiválaszthatod a hangformatumot akkor nagy eséllyel van (nekem sokáig nem volt aztán egyszer csak megjelent, lehet szolgáltató függő), de hogy alapból hol lehet beállítani hogy felvegye az jó kérdés nekem hívás közben jelenik meg a record, miután felvette a hívott fél

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33731) grafnet válasza mrszitya (#33729) üzenetére


grafnet
veterán

Igen egy ujj, többször felvéve.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33732) mrszitya válasza grafnet (#33731) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nem segít, bekapcsol a kijelző, és ennyi. Egy fél óráig mondjuk, minden tünet nélkül megjavul a kód beadás után, és kezdi elölről.

[ Szerkesztve ]

(#33733) grafnet válasza mrszitya (#33732) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor egy FR-et még megpróbálnék.
Ments előtte!!!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33734) mrszitya válasza grafnet (#33733) üzenetére


mrszitya
senior tag

Az is tervben van (pontosabban csak egy rom újrarakás + dalvik cache törlés), igazából már hetek óta, de annál lustább vagyok emiatt újrarakni (mert akkor játszani kéne Magisk modulok beállításával is például). Mellesleg egy pár napja eléggé szemezek a Mi 9T-vel. :)

Most még annyit bepróbáltam, hogy kikerestem egy fingerprint szavacskát is tartalmazó rendszerappot, aztán töröltem annak az adatait. Ki tudja.

(#33735) ktomcat


ktomcat
senior tag

RR luis 0803 dirty flashel visszabootol orangefoxba :U 0801es dirtyvel helyreállt...

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33736) dethroner


dethroner
veterán

Ha elegem lett a full cover fólia pöttyös, tükröződő, erősen fényerő csökkentő hatásából, mit lehetek? Használjam üvegfólia nélkül? Mennyire bírja a kijelzőüveg a használatot, mennyire áll ellen a normál használatból eredő karcoknak? Vagy van olyan üvegfólia, amit az előbb említett hátrányok nélkül lehetne használni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33737) grafnet válasza dethroner (#33736) üzenetére


grafnet
veterán

Hydrogel.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33738) dethroner válasza grafnet (#33737) üzenetére


dethroner
veterán

Néztem videókat, igéretesnek tűnik. Esetleg megbízható eladó is lenne linkben?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33739) grafnet válasza dethroner (#33738) üzenetére


grafnet
veterán

A 4-esre még nem vettem, mert nem az enyém.
Nekem a Mix-en és a Honoron is az van.
Kicsit tapadósabb, mint az üveg, de teljesen jó. Valamennyire "öngyógyító", mert gumi.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33740) dethroner válasza grafnet (#33739) üzenetére


dethroner
veterán

Azt el se tudom képzelni mit jelent az hogy tapadósabb mint az üveg, de ha nem lesz ilyen ujjlenyomat gyűjtő, nem tűnik el a fényerő és nem fog tükröződni, tényleg lehet látni napsütésben napszemüvegen keresztül, elégedett leszek.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33741) grafnet válasza dethroner (#33740) üzenetére


grafnet
veterán

A hydrogel a nevében benne van: zselé.
Olyan tulajdonságai vannak, mint az üvegnek: látszik rajta az ujjlenyomat, de csak ha figyeled; nincs hatással az érintés érzékenységre; védi a készüléket.
Zselé szerű: nyúlik, karcolható, nem siklik annyira a kezed rajta, nem annyira csúszós tőle a készülék (hátlap).
Az üveggel szemben: nem törik. A karcolást már körömmel is elő lehez idézni rajta, de egy határon belül öngyógyító.
Nekem a Mix-en első pillanattól kezdve ez van, 95 %-ban napszemüvegben használom nappal.
Fényerőre nincs hatással. Tükröződés: nem matt, tehát tükröződik.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33742) dethroner válasza grafnet (#33741) üzenetére


dethroner
veterán

Tehát nincs tökéletes választás. Lehet beruházok egyre mert nem tűnik drágának, de venni fogok egy hagyományos teljesen átlátszó üvegfóliát is. Hogy tenné bele a nemes tagját az, aki kitalálta ezeket a domborított kijelző széleket :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33743) kanyi51 válasza grafnet (#33741) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ha lehetséges, szeretnék 1 linket kérni, nekem ez teljesen uj dolog.

(#33744) grafnet válasza kanyi51 (#33743) üzenetére


grafnet
veterán

Ali: például
Beírod: redmi note 5 pro hydrogel...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#33745) kanyi51 válasza grafnet (#33744) üzenetére


kanyi51
senior tag

Köszike :)

(#33746) Pajoz válasza dethroner (#33736) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem már kb egy éve lement róla a full cover üvegfólia.
Nem ra raktam rá másikat, pedig van.
Semmi baja a kijelzőnek.

(#33747) holozis_HUN válasza Pajoz (#33746) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem sincs fent rajta semmi, vagy másfél éve, 2x 3 x esett csak le komolyabban, és semmi baja, pár mikrokarc, ennyi. Szinte új rajta a kijelző.

Felidegesített a full cover fólia, mivel maga a kijelző rész nincs ragasztva, csak a fekete keret, ezért van levegő a védőüveg és a telefon kijelzője között, így sokkal jobban tükkröződik... Meg minimálisan ront a képminőségen. A rendes üvegfólia meg oldalt levegős.

Néztem ezt az olaj cuccot, belecseppenteni a levegős részhez, de olvastam róla, hogy egy idő után kifolyhat onnan, meg ott genyózni, nehogy belefollyon a telefonba stb...

Nincs rajhta semmi fólia, és vígan használom. Semmi tükröződés, semmi kosz az üveg szélénél, ami beleragad, meg sok üveg jobban gyűjti az ujjlenyomatot, mint a sima kijelző, stb... Vígan megvagyok így, és használom rendesen a telót.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#33748) ktomcat válasza ktomcat (#33735) üzenetére


ktomcat
senior tag

0805 buildről ugyanez mondható el, mostmár szóltam xdan a topikjába

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33749) kmarci25 válasza holozis_HUN (#33747) üzenetére


kmarci25
veterán

Néztem ezt az olaj cuccot, belecseppenteni a levegős részhez, de olvastam róla, hogy egy idő után kifolyhat onnan, meg ott genyózni, nehogy belefollyon a telefonba stb...

Az egy kalap sz@r, nem ajánlom senkinek. :((( Megkaptam a vadiúj üveget (full cover, de nem feket szélű), rátettem a kijelzőre, a levegős részekbe meg próbáltam kenni/önteni ezt a cuccot. Valami ragadós, viszkózus izé ez, kent mindent össze. A levegőbuborékokat nem tüntette el, de legalább ott maradt mindenhol. Úgyhogy dobtam is a kukába azzal a lendülettel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33750) Fishor válasza grafnet (#33737) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Én kipróbáltam S7-en a hidrogélt és nagyobb csalódás volt mint a fullcover. Nem is tudtam buborékmentesen felrakni (pedig nem szokott gondom lenni a fóliákkal) és kamu, hogy utána kimegy belőle, nem ment ki. Kb 2 napot volt a telefonon utána kuka. Karcolódik, nem csúszik jól, jót nem tudok róla mondani.
Nekem amióta megvettem több mint 2 éve a sima hagyományos üvegfólia van rajta. Nekem minden oldalon van egy 2-4mm-es sáv ahol nincs letapadva (levegős) de ez a kijelző hibája, mivel az első ilyet leszedtem és átraktam sógoroméra, azon tökéletesen passzolt. 2 másik telefonra is raktam már ilyet és mindkettőn szegély nélkül felragadt. A maszatolás, tükröződés természetesen jelen van, de az a kijelzőn is.
Réskitöltővel sosem foglalkoztam, mert használatban nem zavar ez a sáv.

Üdv: Fishor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.