Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) [lAyCsI] válasza crok (#34500) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a LOS Adv. sajátja után már nem igazán vágyom rá :P

-= No way back from Here =-

(#34502) crok válasza [lAyCsI] (#34501) üzenetére


crok
Topikgazda

Inkább úgy írtam hogy mégiscsak egy korszak vége ha lehet ilyet mondani.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34503) vadkörte


vadkörte
addikt

Mivel a júliusi crDroid után úgy néz ki nem lesz frissítés, én az Advanded LOS telepítése mellett döntöttem. Előtte el szerettem volna távolítani az ujjlenyomatokat, de nem törli őket. :F
Enélkül nekifutni a telepítésnek, lehet rossz ötlet lenne
Emlékszek rá, hogy volt ez valamikor téma a fórumban, de több hónapot nem szeretnék átnyálazni...

Üdv. V. Körte

(#34504) crok válasza vadkörte (#34503) üzenetére


crok
Topikgazda

Mega tarhelyem - Flashing toolkit - TWRP - fingerprint reset zip, pass reset zip, rmpass zip.. vagy data format (elotte mindent ments MicroSDre vagy usb otg-re)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34505) 123xyz


123xyz
tag

Szerk.: semmi, azt hittem gond van, de úgy tűnik, mégsem...

[ Szerkesztve ]

(#34506) vadkörte válasza crok (#34504) üzenetére


vadkörte
addikt

Köszönöm a segítséget.
Flash-eltem őket, de ott maradtak az ujjlenyomatok - viszont nem oldotta fel a kijelzőt rájuk :F - mondjuk kétségbe nem estem.
Mentésem volt, úgyhogy full wipe után feltelepítettem a fenti 16-os LOS A-t és belaktam, a TiBu mentést most nem töltöttem vissza, inkább egyesével telepítettem és laktam be minden programot. Jó dolog az a TiBu... :C
Volt pár app, ami apk-ból többszöri próbálkozással sem telepedett, de Play Store-ból felment gond nélkül, a fene se érti... :F
A ROM eddig bejön, szimpatikus a minimalista egyszerűsége, pattogós, gyors, bár még mindig hiányoznak a MIUI hülyeségei :DDD
De...
A júliusi crDroid-dal a telefonom lényegében nem akart merülni. Nem tudom mit csinált a készítője de két töltés között előfordult a 8-9 nap is, de az 5-6 teljesen megszokott volt. Nemrég Oroszlány-Bokod környékén aktív mobilnettel és GPS-szel kb. 50-60Km-t navigálva sem merült 2-5%-nál többet.
Ezzel a ROM-mal alig egy nap alatt merült több, mint 25%-ot. Ez nekem kicsit soknak tűnik, vagy "be kell még állnia"?
A két ROM lényegében egyformán van beállítva és ugyanazok az app-ok vannak telepítve.
Csak GSM hálózat, mobil adat letiltva, GPS kikapcsolva, Wi-Fi kikapcsolva, kiegyensúlyozott energiaprofil, zRAM/SWAP managger Magisk modul...
Kernelfüggő lehet, vagy hülye vagyok és túlzóak a várakozásaim?

Üdv. V. Körte

(#34507) crok válasza vadkörte (#34506) üzenetére


crok
Topikgazda

A TiBu 99% hogy olyanoknál hasalt el amik split APK-t használnak [1] [2]

Nem tudom milyenek az elvárások meg mi történt azóta az akkuval, de most is csak azt tudom mondani hogy meg kell nézni mi volt aktív, ha van cinkes akkor kiiktatni, ha nem akkor kernel vagy.. valami más, de ahhoz több info kell.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34508) vadkörte válasza crok (#34507) üzenetére


vadkörte
addikt

Volt TiBu mentésem, de inkább egyesével telepítettem minden app-om. Mégiscsak szűz rendszerről van szó.

Az elvárásom csak annyi lenne, hogy ne napi 30%-ot merüljön, miközben nem is használom a telefont.
A wakelock detector szerint kernel szinten a Netlink (?) kb. 518E alkalommal ébresztette a telefont kb. 4 1/2 órát tartotta ébren.
(bocs, ha hülyeséget írtam)

Üdv. V. Körte

(#34509) crok válasza vadkörte (#34508) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezért kell a mélyére nézni [1] [2] mert a netlink inkább okozat mint ok..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34510) vadkörte válasza crok (#34509) üzenetére


vadkörte
addikt

Úgy néz ki a probléma megoldódott. Volt egy sejtésem és Neked köszönhetően be is igazolódott.
Valóban a kernel volt a ludas, de nem önmagától. Egy app, a Clean Master nem hagyta aludni. Töröltem a programot és tegnap 23 óra óta csupán 5%-ot merült az addigi 30% helyett.
:R

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#34511) crok


crok
Topikgazda

Újabb érdekesség: GiaSen által kiadott Lineage 17

LineageOS 17 for mido, Android 10
27/10 build

Download link: https://www.pling.com/p/1328845/

BitGapps Q v0.4
here it is Magisk 20 canary

- Tons of Lineage upstreams

- October security patches
- Kernel based on 10
- VoLTE improved thanks to sagarrokade006
- RIL, media and graphics blobs updated to Q from CAF (more blobs soon)
- Performance improvements (new power HAL 1.2)

Bugs:
- Goodix FP is fully dead

Notes:
- FPC dead after a reboot, first boot needs a settings fc to let it work
- VoLTE works
- To enable navbar/gestures use settings

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34512) crok válasza vadkörte (#34510) üzenetére


crok
Topikgazda

Mindig meg kell kereseni az összefüggéseket (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34513) Zotyatv


Zotyatv
tag

Sziasztok!
Tudnátok emlékeztető appot ajánlani, ami működik? Most a BZ emlékeztetőt próbáltam, de csak akkor jelzett ha megnyitottam az alkalmazást. A leírt beállítások sem segítettek. Régen még a legutolsó frissítés/MIUI GLOBAL10.2 STABIL 10.2.3.0/ előtt a gyári is jól működött. Lehet csak be kellene azt is állítani? Köszönöm!!

(#34514) Sweet Lou 6 válasza Zotyatv (#34513) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

microsoft todo

sweetlou6.wordpress.com

(#34515) [lAyCsI] válasza crok (#34511) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia Crok,
Gondolom megnyomkodtad már egy kicsit... :))
Mit gondolsz a projektről, lehet belőle stabli életképes build valmikor a jövőben?

-= No way back from Here =-

(#34516) [lAyCsI] válasza Zotyatv (#34513) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én ezt használom pár éve,
a célnak megfelel

-= No way back from Here =-

(#34517) crok válasza [lAyCsI] (#34515) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem nincs teljesen elkaszálva még a mido, a dev. is skill-es és egyelőre úgy néz ki hogy lelkes is - meglátjuk, az ujjlenyomatolvasó dolog ami most fejtörést okoz erősen.. Meg ugye most még nincs használható GApps csak a BitGApps, azért én mindenképp várnék az OpenGApps-ra.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34518) crok válasza Zotyatv (#34513) üzenetére


crok
Topikgazda

A MIUI gyári órája nem megy, nem ébreszt? Az maximálisan fura, mert eleve rendszerapp, hacsak kézzel nem lett akkukímélőre téve (meg lehet nem is lehet szerintem mert rendszerapp) akkor az óra app simán kell menjen. Nem tudom az emlékeztető appon pontosan mit értesz vagy egy sima riasztás+üzenethez képest mit tud többet, én azt használom meg használtam emlékeztetőnek világ életemben, sose volt gond vele, egy telefonon egy rendszeren se.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34519) Zotyatv válasza crok (#34518) üzenetére


Zotyatv
tag

Szia! Az Új esemény/naptár/ funkcióra gondoltam.

(#34520) crok válasza crok (#33446) üzenetére


crok
Topikgazda

Úgy néz ki hogy "visszatérhetett" valahogy a Bulkin043 GCam a celsoazevedo.com-ra csak Parrot043 néven - [itt] érhetőek el az APK-k, akinek van kedve próbálja ki (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34521) Zotyatv válasza [lAyCsI] (#34516) üzenetére


Zotyatv
tag

Nálam ez sem riaszt! Lehet valamit elbénáztam csak nem találom.

(#34522) [lAyCsI] válasza crok (#34517) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Good news! :)
Egyelőre elvagyok bőven az új ROM-al,
40%-on áll az akksi bő 6 órás SOT-al mindenféle mókolás nélkül ami elég klafa!

-= No way back from Here =-

(#34523) [lAyCsI] válasza Zotyatv (#34521) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nem lehet hogy az akkumulátor kezelő "leoptimalizálta"? :)

-= No way back from Here =-

(#34524) crok válasza [lAyCsI] (#34523) üzenetére


crok
Topikgazda

Gyári appok alapból nincsenek "optimalizálva" - csak ha XML-ben engedélyezett és kézzel lett beállítva..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34525) [lAyCsI] válasza crok (#34524) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én a colornote-ra gondoltam... :U

-= No way back from Here =-

(#34526) crok válasza [lAyCsI] (#34525) üzenetére


crok
Topikgazda

De ő nem használ ColorNote-ot - mondjuk én igen, de azzal se volt gondom MIUI-n.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34527) vadkörte válasza crok (#34518) üzenetére


vadkörte
addikt

Nekem mindegyik bevállt:
ColorNote; Google Keep; Google Tasks

Üdv. V. Körte

(#34528) regener


regener
veterán

McDonalds appja érzékeli a rootot amikor már Hide és Repackage is megvolt, banki appok és mindem más mennek pedig. Újra is raktam már törölve a meki appot, akkoris.
Ötlet?

A másik, hogy mi közük van hozzá az jó kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#34529) crok válasza regener (#34528) üzenetére


crok
Topikgazda

Ötletem? Millió.. már csak azért mert nálam pl. meg. De még egy ROM-ot se írsz :D Biztosan biztos hogy más nincs fent ami zavarhat még? ROM CTS Profile OK, basic integrity OK, SafetyNet OK? Egyéb root-ot használó app van fent ami "jól ismert"? Blogom olvastad elejétől-végéig? Sőt, ha visszaolvasol akkor még azt is leírtam hogy mi közük lehet hozzá :D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34530) crok


crok
Topikgazda

Az MSM Extended ROM készítői lassan kijönnek majd egy Android 10/Q-val, van már boot-oló build.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34531) regener válasza crok (#34529) üzenetére


regener
veterán

Igen, végigfutottam, az kimaradt hogy a RootBeer a busyboxon bukik el, a BusyBox (Free) telepítő szerint nem létező elérésen van telepítve. Mindjárt hazaérek és lövök egy képet.
Core mód sem segített.

:R

(#34532) crok válasza regener (#34531) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha van (mert kell? mire kell?) busybox appod akkor max próbáld meg a Magisk Manager Repo-ban levő Busybox modullal (csak akkor gondolom előtte ki kell takarítani azt amit az app telepített). Egyébként szerintem pontosan ezért nem megy. Hidd el mindenki másnak megy aki betartja amit írtam a blogban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34533) regener válasza crok (#34532) üzenetére


regener
veterán

MIUI 9.6.3.0 Global stabil + legfrissebb Magisk.
Az biztos, hogy nem én raktam fel, de felraktam és letöröltem a BusyBoxot az appal, majd restart és most nem írja hogy fent lenne.

Viszont még mindig megbukik a RootBeer rajta.

[ Szerkesztve ]

(#34534) crok válasza regener (#34533) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó régi ROM.. kicsit több, mint egy éves. GCam miatt hagytad?
Még mindig nem tudom mire kell a busybox.
Ha még mindig azt látja hogy van akkor az még mindig van.
Terminálban kiadod a busybox parancsot - ha van kimenet van busybox, ha nincs se jelenti hogy nincs csak a path-ban nincs benne ahol van, de a RootBeer megpróbál pár szokásos helyet is megnézni..
Ha nem tudod kitakarítani akkor ROM dirty flash (minden hozzávalóval, Magisk, etc..), az legalább a /system-et újrahúzza.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34535) regener válasza crok (#34534) üzenetére


regener
veterán

Így van, GCam mindenek felett :D

Most ráküldtem a Busybox-CLEANER.zip fájlt (ez a legfrissebb takarító [innen]), de ugyanúgy talál BusyBoxot az RB.
Orangefox R10.0 van fent, annak a termináljában van 1.22.1-es BB, lehet bele van építve?

Neten írják hogy törölni kell a /system/xbin-ből a fájlokat, de a /systemben nem látok se mappát, se fájlt.

(#34536) crok válasza regener (#34535) üzenetére


crok
Topikgazda

Dehogy van beépítve a recovery busyboxa a ROM-ba... .. .
A Magisk-ban is van busybox mégse sír érte semmi..

A /system-ben akkor látsz majd valamit ha van olyan file manager-el nézed ami root-ot is kapott.

A ZIP-ben meg van egy darab script ami végigmegy pár előre definiált helyen és keres előre definiált busybox-ot és a symlink-jeit. Ha nem oda volt telepítve ami ebben benne van akkor nem fogja törölni. A ZIP amúgy 2018 Aug 1-el lett kiadva és még van benne SuperSU-hoz is rész :D Úgyhogy nem valami up-to-date.

ROM Dirty flash-el már régen végeztél volna..

Ha nem volt semmi más módosítva a ROM-ban (vagy meg tudod oldani a többi dolgot megint) és nem is tudod hogy mit kellene csinálj akkor 100x egyszerűbb a ROM dirty flash hogy újrapatkolja a /system-et és akkor nincs hol megmaradhasson a busybox (meg az összes symlink-je).

/system/xbin -ből a m e g f e l e l ő fileokat kell törölni, ki ne töröld mindet.. csak a busybox-ot meg a busybox symlinkeket kell törölni - ha egyáltalán oda volt telepítve (lásd. a ZIP-ről írtakat).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34537) regener válasza crok (#34536) üzenetére


regener
veterán

Rendben, marad a dirty, köszi :R :R

(#34538) crok válasza regener (#34537) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk megy egyebek ne maradjanak el..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34539) Zotyatv válasza Zotyatv (#34521) üzenetére


Zotyatv
tag

Megoldás: Beállítások-értesítések és állapotsor-alkalmazásértesítések- kívánt alkalmazás beállítása. Már megy is az eredeti naptár és jegyzet funkció.Köszönöm a fáradozásotokat, hogy segítettetek.

(#34540) crok válasza crok (#34530) üzenetére


crok
Topikgazda

Ki is jött az első publikus beta az MSM Xtended Android Q ROM-ból:

MSM Xtended XQ-BETA Release v2.5
OFFICIAL Build By @sagarrokade006

Source Changelog:

* October Patch Merged
* Dialer Dark Theme Support
* Messaging & Contacts Dark Theme Support
* LockScreen Clock Fonts, Size & Color Option
* LockScreen Date Fonts, Size & Color Option
* LockScreen Weather Fonts, Size & Color Option
* LockScreen Max Notification config
* Hide Statusbar on LockScreen
* Disable QS on Secured LS
* QS Quick Pull Down [Right, Left, always]
* Increasing Ring
* Live Volume Steps
* Removed AOSP Gallery & Using Prebuilt * Gallery Go
* Added Launcher3 from CrDroid. thanks to @neobuddy89
* Added LOS Sound Recorder
* Added NavBar Toggle in HW Keys Button
* Added Signature Spoofing support
* Added LockScreen Color config for LS Shortcuts as well
* Added Configurable Rotation Option from LOS
* Added Unlink Volume for notification & ringtone from LOS
* Added Fast Charge Battery Light Color Options
* Added Notification Led in DND Option
* Added Circle Icon by default for System, QS, Settings etc.
* Added Compass Tile from Oreo/Pie
* Added Call Recording
* Added Full Screen Photo for caller
* System Wide Fixes
* Many Other Device Side Changes.

Device Side Changelog :-
* FPC is Fully Working after reboot after spending 2 days for fixing it finally :stuck_out_tongue:
* Airtel 4G Volte Calls Cannot Be Done It Swiches to 3G When u call

Bugs :-
Goodix Dead

Download Link :-
Xtended-mido-20191028-XQ-Beta-OFFICIAL-Release-v2.5.zip


XDA Link :-
https://forum.xda-developers.com/redmi-note-4/xiaomi-redmi-note-4-snapdragon-roms-kernels-recoveries--other-development/official-msm-xtended-pie-9-0-t3846001

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34541) [lAyCsI] válasza crok (#34540) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ígéretes projekt, jó sok testreszabhatósági opcióval :C

-= No way back from Here =-

(#34542) Uthenger válasza [lAyCsI] (#34541) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Pár apróság azért hiányzik:)
Nincs alapból kamera app, böngésző, és rendes gapps sem. A bitgapps esetén nincs naptár sync.

Egyébként jónak tűnik.

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#34543) [lAyCsI] válasza Uthenger (#34542) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ez még csak egy stabil béta, (ilyennel sem találkoztam még)
gondolom lesz hozzá idővel az is...

-= No way back from Here =-

(#34544) ViragL


ViragL
tag

LuisROM-ot használok, tegnap frissítettem. Azóta többször vettem észre, hogy recovery-ben van a telefon. Ha újra indítom, betölt a ROM, beírorm a SIM-hez tartozó PIN-t. A képernyőt viszont már nem tudom feloldani, mert kikapcsol a kijelző. Aztán pár másodperc után bekapcsol, egy másodpercre, majd ki.
Ha már úgyis a recoveryben voltam, gondoltam törlök cahce-t, cache törlés után azt írja ki, hogy "unable to mount storage".
Egy idő után bekapcsolom és boldogan megy tovább minden, mintha semmi sem történt volna.
Van tippetek, mi történhetett?

(#34545) ktomcat válasza ViragL (#34544) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nálam nincs ilyen probléma, 1027et használok gond nélkül és az elmúlt napokban rendszeresen frissítettem.
De hasonló volt a jelenség nálam is kb egy hónapja, akkor egy clean install oldotta meg a problémát, lehet a dirty flashek bekavarnak neki olykor

Redmi Note 11 Pro eladó

(#34546) crok válasza ViragL (#34544) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem rosszalkodik a power gombod..

Az "unable to mount storage"-hez: OrangeFox R10-t használsz szerintem, volt már ilyen itt is, logot végigtúrtam, csak annyi, hogy olyan storage mount-ja nem megy ami nincs is, pl. USB OTG. Figyelmen kívül hagyható nyugodtan, a dev-eknek szóltam, következő kiadásban (ha majd lesz..) valszeg' az ilyen - felesleges - kimenetek ki lesznek már gyomlálva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34547) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
Teljesen gyári állapotban használom a telefont, csak egy apró, de elég idegesítő problémám van, mégpedig az, hogy nem jelennek meg a gmail értesítések. Már átnéztem mindent, amit gondoltam, hogy kell, de nem javult meg. Alkalmazásengedélyek megvannak, wifin és mobilneten is, más app jól működik (eddig úgy veszem észre), csak ez nem. Tudtok ebben segíteni?
Köszönöm!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#34548) crok válasza Flowtation (#34547) üzenetére


crok
Topikgazda

Logout blogomba olvass bele, keress ra hogy "gmail".

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34549) ViragL válasza crok (#34546) üzenetére


ViragL
tag

Ez a gombra vonatkozó tipp nem túl biztató, remélem kivételesen nincs igazad. :D De azért felkészítem rá magam. A legújabb TWRP-t használom.

ktomcat: csináltam egy clean installt, szükségem volt a telefonra. Most működik, néhány nap alatt kiderül, hogy megoldotta-e.

(#34550) Flowtation válasza crok (#34548) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszönöm, úgy néz ki működik. :R
Bár nekem azt írta sosem volt használva és nem is fut, kilőni se tudtam, de adatokat lehetett törölni.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.