Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) HungaroDrone


HungaroDrone
csendes tag

A következő hibát követtem el, erre szeretnék segítséget kerni: a telefonomon volt egy Havoc OS. Csináltam róla egy system, data recovery mentést. De sajnos a vendor-ról és a boot-ról nem. Ezután töröltem a system és data partíciókat és feltettem a Revenge OS legutolsó CAF verzióját. Azt láttam, hogy a telepítés végén valamit csinált a vendor-ral és a boot-tal. Vissza akarnám tenni a régi Havoc mentést. Töröltem a system-et és a data-t, és visszaállítottam a mentést a recovery-ból. Újraindítás után a rendszer nem állt fel, csak azt írta, hogy a vendor nem kompatibilis a system-mel, telepítsek másik vendort... Ok... De mit? Hogyan?

(#33402) crok válasza HungaroDrone (#33401) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy csinalsz, mintha frissen tennel egy Havoc-ot: clean install, majd NEM restartolsz hanem visszallitod a mentesed, igy lesz a Havoc-bol boot es vendor meg a mentesbol system es data (azert mondom visszaallitani a system-et mert nem tudhatom valtoztattal-e rajta). Ja, es nem sporolunk a hellyel: menteni mindent kell, max. allitsd be hogy tomoritse.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33403) crok válasza crok (#33402) üzenetére


crok
Topikgazda

"majd NEM restartolsz hanem visszallitod" - ezt inkább úgy értem hogy restartolsz de csak vissza recovery-be. Ha gond lenne akkor próbáld meg majd így.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33404) Zotyatv válasza crok (#33400) üzenetére


Zotyatv
tag

Csak a mobilnetet szeretném használni.

(#33405) crok válasza Zotyatv (#33404) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor végtelenül egyszerű dolgod lesz, mert a SIM behelyezése után az itt megadott APN-t beállítod és kész is leszel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33406) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

Hétvégén jó pár hónap luis féle RR után áttértem a Havoc-ra, és bevallom nagyon elégedett vagyok :D A topikjában írta valaki hogy több funkció van benne mint az AICPben, de kevésbé akad mint az RR és igaza volt, ez az arany középút :) Eddig csak ajánlani tudom, megy minden mint a karikacsapás, gyári miui cam se rossz de azért maradok a 6.1-es gcam verziónál (esetleg stabilba van már 6.2?). Meg a legtöbb visszajelzés itt volt működő Volte szempontjából, jelen esetben elég az apn átírás vagy itt is kell flashelgetni?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33407) crok válasza ktomcat (#33406) üzenetére


crok
Topikgazda

"..Volte szempontjából, jelen esetben elég az apn átírás vagy itt is kell flashelgetni?"

Ez ennél sokkkkal összetetteb.. Milyen SIM-hez akarsz VoLTE-t?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33408) aRm1n válasza Petrónius (#33396) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Gondolom arra gondolt a fórumtárs, hogy miért olvassa ezt minden op-ban. Alapvetően az a hátránya, hogy ha valami balul sül el a frissítés során, megnehezíti vagy ellehetetleníti a debugolást, mivel senki nem tudja, milyen változtatásokat csináltál még a rom-on (pl. Xposed, Magisk, stb...). Ezért minden fejlesztő melegen ajánlja a clean flash-t, de ha ugyanazt a rom-ot frissíted, nagy valószínűséggel nem lesz baj. OF vagy TWRP mentés mindig ajánlott előtte.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#33409) aRm1n


aRm1n
aktív tag

GCam 6.3-al találkozott már valaki? :)

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#33410) Petrónius válasza aRm1n (#33408) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Mentésem van, több is. :)
Igen, változtattam pont amiket írtál. De sikeresen lezajlott a frissítés és azóta sem észlelek semmi hibát. Pár beállítást kellett csinálnom, a Magisk újratelepítése és minden jó. :)
Köszönöm szépen a válaszod. :R

(#33411) pulutodurumo válasza aRm1n (#33409) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Tessék próbálkozni, hátha működik valamelyik.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33412) ktomcat válasza crok (#33407) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hát az 1es helyen van egy vodafone-os sim, erre már kértem aktiválást és elvileg kaptam is, a 2es simem egy telenor ami céges, de inkább a vodafone-osra állítanám mert a céges már nem sokáig lesz nálam vagy én a cégnél, nézpont kérdése :B

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33413) crok válasza ktomcat (#33412) üzenetére


crok
Topikgazda

A Voda csak a "mókolós" profilváltással megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33414) ktomcat válasza crok (#33413) üzenetére


ktomcat
senior tag

oké, köszönöm szépen akkor még várok hátha lesz valami kiforrottabb megoldás

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33415) crok válasza ktomcat (#33414) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lesz.. ez szinte teljesen biztos. Hacsak a MIUI nem engedélyezi és teszi bele egy MIUI update-be a megfelelő profilokat (bővíti is és a megfelelő MNC+MCC-kkel is ellátja amihez licenszek szükségesek amik miatt nincs egyébként engedélyezve) és engedélyezi is - de mivel se dev. se stable nem volt már fél évnél is régebben..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33416) [lAyCsI] válasza ktomcat (#33406) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia,
gondolom a legfrissebbet tetted fel...
Működik nálad a hangerő gombokkal zene léptetés kikapcsolt képernyőnél?

-= No way back from Here =-

(#33417) aRm1n válasza pulutodurumo (#33411) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Köszönöm! Ha jól látom, mido-s nincs még, jelenleg 6.1-es van fent és az majdnem jó (csak nem HDR képeket nem tud csinálni, mondjuk az pont nem zavar).

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#33418) pluhm


pluhm
aktív tag

Üdv Kedves Fórumtársak! Több mint két év gyári Stabil Global ROM használat után úgy döntöttem, kipróbálok más rendszert is. A baj az, hogy abszolút kezdő vagyok ebben. Ma elméletileg már nyithatom a bootloadert. Utána olvasgattam egy-két dolognak (pl. Crok blogjában), de nem vagyok teljesen biztos abban, hogyan is kezdjem. Ha jól értem, az egésznek az a menete, hogy a nyitott bootloader esetén fel kell telepítenem egy TWRP-t (de melyiket?). Ezt megtehetem parancssorból, vagy egyszerűbben pl. MiuiTool-al. Ha megvan a TWRP, készítek a jelenlegi rendszeremről egy teljes mentést, majd feltelepítek egy root-ra is való programot (Magisk-ra gondoltam, de melyiket?). Ezt ha jól értettem a TWRP-ből kell Flash-elni? Tehát ha ezzel is megvagyok, akkor tulajdonképpen rootolt a telefon? Illetve ezt követően tudom szintén TWRP-ből feltelepíteni a tetszőleges (nem fastboot-os) ROMokat. De olvastam, hogy szükséges más dolgokat is fel flash-elni, pl. azért, hogy menjenek a banki alkalmazások..stb. Ezeket így milyen sorrendben kell? Illetve melyik ROM-ot ajánljátok? Gondoltam a MIUIHU-ra, illetve MIUI EU-ra, de szívesen kipróbálnák nem miui-s ROMOT. Ezek közül melyik a legstabilabb, akku-barátabb..stb.? Tudom, hogy sok a kérdésem, de eléggé össze vagyok egyelőre zavarodva.

(#33419) crok válasza pluhm (#33418) üzenetére


crok
Topikgazda

"nyitott bootloader esetén fel kell telepítenem egy TWRP-t"
Így van.

"(de melyiket?)."
Innen, mindig a legfrissebbet - most épp twrp-3.3.1-0-mido.img

"Ezt megtehetem parancssorból, vagy egyszerűbben pl. MiuiTool-al."
Nem tudom mi melyik van most a MiuiTool-ban benne. De amelyik neked kényelmesebb, max utána frissíted (TWRP -> Install -> Image -> betallózod az img-t és flash a recovery partícióba)

"egy root-ra is való programot (Magisk-ra gondoltam, de melyiket?)"
A Magisk ad neked root jogosultságra lehetőséget, igen, és mindig a legújabbat amit most épp a v19.3 (kicsit görgetni kell, adhatnék direkt linket is..)

"Illetve ezt követően tudom szintén TWRP-ből feltelepíteni a tetszőleges (nem fastboot-os) ROMokat"
Így van, de minden ROM-hoz flash-elni kell a Magisk-t ha root-olni akarod a ROM-ot.

"De olvastam, hogy szükséges más dolgokat is fel flash-elni, pl. azért, hogy menjenek a banki alkalmazások..stb"
A Magisk gyorstalpalóra akkor van szükség ha NEM megy, nyilván előbb nézd meg hogy megy-e. Ha valami gond lenne akkor kellHET mellé még trükközni, de általában azért a ROM-ok mára már úgy vannak megcsinálva hogy nem kell SafetyPatch mert a CTSProfile és a Basic integrity alapból OK (és a SELinux enforced)

"Ezeket így milyen sorrendben kell?"
A gyorstalpalóban minden le van írva. Olyan sorrendben kell - és minden lépés után újra kell próbálni.
Amúgy megfelelő partíciók wipe-ja + ROM install + GApps install ha kell + Magisk install ha kell általában teljesen OK sorrent.

"Illetve melyik ROM-ot ajánljátok?"
Ez kb. mindenkinél egyéni hogy kinek mi tetszik/ízlik jobban.
Lista van a Logout blogomban is. Elég részletes hogy mi van és mi él (még).

"Ezek közül melyik a legstabilabb, akku-barátabb..stb.?"
Ez is elég szubjektív, meg van ami esetleg az egyikben nincs benne vagy nem működik jól az lehet neked nem is szükséges.. etc..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33420) pulutodurumo válasza pluhm (#33418) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Szerintem Orange Fox legyen a recovery, van benne csomó MIUI specifikus dolog, és TWRP alapú. R10 a legújabb.
Magisk van az OF-ban, ott fel tudod tenni, majd frissíti magát úgyis ha kell.
Én csak az AEX romot ismerem, azt használom. Nekem bejött.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33421) crok válasza pulutodurumo (#33420) üzenetére


crok
Topikgazda

De azzal mégse kezdhetem egy teljesen kezdőnél, hogy OrangeFox ZIP-ből szedje ki az img-t és azt flash-elje fel fastboot-al és utána restart recovery-be és onnan flash-.elje fel a teljes zip-et ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33422) pluhm


pluhm
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat!

(#33423) pulutodurumo válasza crok (#33421) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ménem? Tök egyszerű :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33424) Petrónius válasza pulutodurumo (#33420) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Orange Fox R10 mennyire megbízható? Érdemes R9-ről frissíteni? Kompatibilis az R9 mentésekkel?

(#33425) crok válasza Petrónius (#33424) üzenetére


crok
Topikgazda

Erdemes, persze, kicsit mas a strukturaja. Hozzaszolasaimban keress vissza, irtam rola (temak, changelog, egyebek).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33426) pluhm válasza pulutodurumo (#33420) üzenetére


pluhm
aktív tag

Ez az AEX rom a Crok mega tárhelyén lévő például? (AOSP EXTENDED AEX) Ebben van több verzió, illetve firmware is. Ha ezt a romot akarom felrakni, akkor egy régebbivel kell kezdenem, vagy mehet egyből a v6.6? Ez Nougat, vagy Pie alapú? Ugye az én telefonom Nougat alapú... Számít ez egyáltalán TWRP-ből történő telepítés során? Gondolom nem mindegy, melyik kernel fut a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#33427) pluhm válasza crok (#33419) üzenetére


pluhm
aktív tag

A MiuiTool Red Wolf 3.2.1-et rakott fel, gondolom valahogyan ezt is frissítenem kellene...

(#33428) Petrónius válasza crok (#33425) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ok. Köszi. :R

(#33429) crok válasza pluhm (#33427) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, OrangeFox vagy TWRP.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33430) crok válasza pluhm (#33426) üzenetére


crok
Topikgazda

TWRP vagy OrangeFox mindenkepp kell mert a RedWolf olyan regi hogy lehet meg nem is Treble kompatibilis.. Firmware nem kell. Mehet egybol a ROM clean install-al.
A ROM-ok azert vannak fent Megan hogy ha nem erhetoek el az eredeti helyukon akkor legyen "valami", de az eredeti helyuket ajanlom!

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33432) HungaroDrone válasza crok (#33403) üzenetére


HungaroDrone
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget. Idő közben csináltam egy clean install-t, és újra "belaktam" a telefont. (sajnos nem volt időm várni tovább...) De legközelebb nem felejtem el a szavaidat!

(#33433) crok válasza HungaroDrone (#33432) üzenetére


crok
Topikgazda

Az első válaszom a hozzászólásodra 35 a második (ami csak apró kiegészítés volt ha nem lenne egyértelmű) erre rá 38 perccel ment. Ennél jobban/fürgébben bocs, de lehet nem fog menni ( : Gyak. ahogy a picit letettük aludni 2..3 perc múlva volt válasz.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33434) HungaroDrone


HungaroDrone
csendes tag

Komolyan nagyon köszönöm a segítséget, és azt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy nélküled sehol sem lennénk a telefonjainkkal. Én itt csak szépen csendben olvasgatom a tpic-ot, és anélkül jönnek a válaszok tőled, hogy feltenném a kérdéseimet... 😅

(#33435) ktomcat válasza ktomcat (#33406) üzenetére


ktomcat
senior tag

Éreztem hogy korai volt még megelégednem, mert már elő is jött egy olyan bug hogy a bluetoothon keresztül nem megy a zenehallgatás, hiába állítom be még a hangbeállításokba is hogy ezt használja és ne a hangszórót. Valaki más találkozott ezzel vagy létezik erre megoldás? Englezos kernelt tettem fel még a rom mellé bár nem hiszem hogy emiatt állna fenn a probléma, xdan valakinek hasonló problémája van csak pont az ellenkezője (bluetooth megy, hangszóró nem)

Ja tettem egy próbát az új gcammel, a 6.3 el se indul :DDD

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33436) [lAyCsI] válasza ktomcat (#33435) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Nálam gond nélkül megy a BT hangszórón keresztül a zene...
amúgy defult Englezost használ a rom egy ideje :)

EZT esetleg próbáltad?

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#33437) ktomcat válasza [lAyCsI] (#33436) üzenetére


ktomcat
senior tag

Szia!

Bocsánat, ezen a kérdésen átsiklottam tegnap. Nem működik, de még csak erre vonatkozó beállítást sem találok...
Akkor csinálok egy dirty flasht és kihagyom a kernelt hamár úgyis az van benne alapból, hátha. Igazából még annyit változtattam a developer settingsben hogy a Bluetooth AVRCP verziót átállítottam 1.6-ra (hónapok óta teszem ezt minden romon), de nem hiszem hogy emiatt van a galiba

Ja és a legfrissebb, ha minden igaz ma kéne kijönnie az újnak vagy holnap

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33438) pluhm válasza pulutodurumo (#33420) üzenetére


pluhm
aktív tag

Szia, sikerült felraknom az AOSP EXTENDED AEX v6.6 rendszert. Ez az első romolásom, eddig még nem próbáltam, illetve ezidáig a gyári rendszert használtam, így egy kis segítséget kérnék tőled, mert látom te is AEX rendszert használsz. Egy-két beállítást nem találok (lehet nincsen). Pl. az értesítési LED színét csak az akku töltésénél láttam, hogy lehet állítani. Az alkalmazások értesítéseihez, e-mail-hoz, nem fogadott híváshoz ...stb. lehet a rendszerben LED színt választani valahogyan? Szeretném a telefonra felrakni a gcam-ot, ehhez még után.a olvasok. Illetve még egy dolog, amit hiányolok. A MIUI-n volt olyan lehetőség, hogy a kezdő-képernyőre kiraktam a képernyő lezáró gombot, így nem kellet a fizikai ki-be kapcsoló gombot használnom a lezáráshoz. Erre van itt valahogyan lehetőség?

(#33439) pulutodurumo válasza pluhm (#33438) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az alkalmazás LED szín dolgot nem tudom, lehet hogy nincs ilyen lehetőség.
gCam: nekem most Arnova8G2 féle van, még 5.1-es verzió, Pixel 2 mod.
Az értesítési sávon duplatapi lezárja a kijelzőt. Beáll -> Kiterjesztések -> Állapotsor -> Egyéb

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33440) aRm1n válasza pluhm (#33438) üzenetére


aRm1n
aktív tag

crDroidon az extra beállítások között van az értesítések beállítása, ott pedig van egy menü a LED finomhangolására. Elvileg az AEX-ben is van rá mód, próbálj rákeresni a beállítások kezdőlapján.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#33441) pluhm válasza pulutodurumo (#33439) üzenetére


pluhm
aktív tag

Köszi a választ (neked is aRm1n). gCam-hoz ha jól látom AEX-en nem kell engedélyezés a camera2API-hoz, mert benne van. A teszt szerint a support level: Level_3. Az azt jelenti, hogy OK?

(#33442) pluhm válasza pluhm (#33441) üzenetére


pluhm
aktív tag

Közben utána néztem, a Level 3 a full szint...

(#33443) [lAyCsI] válasza ktomcat (#33437) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Havoc beáll/gombok/hangerő gombok...
az utolsó 2 build-ről én visszaálltam a 06.19-re, mert ott még nagyjából rendesen ment minden(hangerő music controll már ott sem)
utóbbi kettőben FC-ok meg egyébb súlyosabb anomáliák is voltak sajna.

-= No way back from Here =-

(#33444) ktomcat válasza [lAyCsI] (#33443) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ezesetben működik, reggel kávé nélkül átsikolttam ezen a beállításon :D Amúgy azt vettem észre még hogy most egy bluetooth headsetet próbáltam ki itt gond nélkül megy a zene, lehet csak a kocsival van baja de az meg miben lenne más?

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33445) [lAyCsI] válasza ktomcat (#33444) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

köszi!
akkor viszont érik egy clean install :U

-= No way back from Here =-

(#33446) crok válasza [lAyCsI] (#33445) üzenetére


crok
Topikgazda

Bulkin043 GCam.. egy érdekes cikket találtam..

A sokunk által ismert Celso Azevedo GCam oldalán nem lesz többet fent Bulkin043 GCam, két dolog miatt:

- a moddolt GCam-ek alapjául szolgáló APK-k verziószámával trükközött (ami azért nem jó dolog, mert ugye ismeretlen emberek ismeretlen appjai kerülnek fel a telefonokra, így meginog a megbízhatóság, mi van ha rejtett kód van az APK-ban, etc..)

- más modderek kódjait használta fel sajátjaként (pontosabban forrásmegjelölés és engedély nélkül) ami szintén nem túl jó jel (kanging)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33447) ktomcat válasza ktomcat (#33444) üzenetére


ktomcat
senior tag

Na hazafelé volt időm a dugóban tesztelni a telefont amiket próbáltam: dirtyflash, firwmare, dalvikolás, az összes zenebeállítás átböngészése (közben max hangerőn persze a telefon is meg a rádió is mondván úgyse hallom) eljutottam a lentebb mellékelt képhez ahol kiszedtem a hd audio: sbc-t és akkor.. megszólalt. Ekkor hallottam utoljára, azóta csak a rezgésekből sejtem hogy működik :B A mido bluetooth chipjével pedig nem kéne hogy a hd audio gondot okozzon tudtommal..

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33448) pulutodurumo válasza ktomcat (#33447) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Pedig SBC-t kéne tudnia még egy talicskának is... Érdekes. Még ha AptX lenne, akkor érteném.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33449) ktomcat válasza pulutodurumo (#33448) üzenetére


ktomcat
senior tag

Hát tényleg vannak ellentmondások... Az AVRCP miatt visszamentem a developer-be, és ott alatta van hogy az sbc-t használja audio codec-nek (bár így hogy másutt meg ki van kapcsolva akkor most mit is?) Válasszak esetleg valami mást?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 11 Pro eladó

(#33450) [lAyCsI] válasza ktomcat (#33447) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nálam most éppen a telefonhívás nem jön át az autó BT kihangosítóján,
zene van, és a HD audio alatt is megy :)

-= No way back from Here =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.