Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Ma felraktam egy üvegfóliát, de a szélein elég nagy rész nem tapadt le rendesen. Milyen (lehetőleg üveg, de nem full cover) fóliát találtatok ami jó és rendesen illeszkedik a telefonra?

Üdv: Fishor

(#20002) nrg_52 válasza Fishor (#20001) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem fogsz ilyet talalni. Osszefoglalo, reskitolto folyadek.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20003) Fishor válasza nrg_52 (#20002) üzenetére


Fishor
senior tag

Hát valamilyen fólia csak van ami bevált, nem? Azt nem hiszem, hogy mindenki fólia nélkül használja a telefont.

(#20004) Imi1981 válasza Fishor (#20003) üzenetére


Imi1981
veterán

Full cover. Csak azok nem állnak el. Bár én még másikat nem használtam.

(#20005) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

AEX Oreo Beta-t teszteltte már valaki esteleg?

-= No way back from Here =-

(#20006) Fishor válasza Imi1981 (#20004) üzenetére


Fishor
senior tag

De azok meg úgy hallottam nem érzékelnek tökéletesen, meg a tok is hajlamos felnyomni, meg az oldalsó ragasztórészről szintén nem hallottam semmi jót. De valami biztos van ami bevált. A gsm üzletek se hiszem hogy 2500Ft ért el tudná úgy adni a termékeiket ha az tiszta hólyagos lenne a szélein. Vagy igen?

(#20007) SyMbioTe válasza Fishor (#20003) üzenetére

Fólia vagy üveg?
Mert üvegből csak full cover, viszont fóliánál egyszerűbb az élet, mivel az rá tud hajolni az élekre is.

Réskitöltőt nem javaslom annyira, elvileg a kijelző alá is befolyhat.

Én is 2500-ért vettem először GSM boltban üvegfóliát, nem full cover volt, el is állt körbe a szélén ~0,5cm-et.

Most ez van rajta, ~1-2 hete: [link]
Tökéletesen ráillik, és a tok sem nyomja fel, bár most le is vettem róla, mert sokkal szebb így a telefon, hogy végre nem állnak el a szélein. (ilyen tokom van hozzá: [link])

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#20008) gilbo válasza Fishor (#20001) üzenetére


gilbo
csendes tag

Fullcover!
Tökéletesen illeszkedik! (Nekem legalábbis biztos) neked miért nem felelne meg a fullcover?

(#20009) SybenX válasza [lAyCsI] (#20005) üzenetére


SybenX
őstag

2 napja használom. Jobb mint a pixel experience. 1 hiba volt benne, a youtube kifagyott videó lejátszás közben, de a mai frissítés ezt javította. Ajánlom mindenképp! Nagyon jól bánik az akksival gyári kernellel, nagyon jó a memóriakezelés és nagyon gyors.

[ Szerkesztve ]

(#20010) helixP válasza Fishor (#20006) üzenetére


helixP
nagyúr

Rosszul hallottad, nem csökken az érzékenység. A full cover a legjobb megoldás.
A GSM-ek meg simán el tudjak adni a szart. Mit csinál a vásárló? Visszaviszi?

(#20011) nrg_52 válasza SyMbioTe (#20007) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem onteni kell ra a reskitoltot. Teljesen jol lehet azzal a kis fiolaval adagolni a megfelelo mennyiseget, ami egy lehelletnyi csak szinte. Szerintem szinte nulla az eselye, hogy a kijelzo ala keruljon. Tobb, mint fel eve hasznalom, semmi negativ hatasat nem erzem.

@helixP: egyszer vettem full covert a h8-ra, soha tobbet nem kell. Izlesek es pofonok.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20012) helixP válasza nrg_52 (#20011) üzenetére


helixP
nagyúr

Többen rosszul jártak vele. Szerintem ha egy kicsi esélye is van, nem éri meg.
Meg a másik kérdés: ha leveszed au üveget, hogy távolítod el?

(#20013) Trailblazer válasza Fishor (#20003) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én Nillkin üvegfóliát vettem, ami tökéletesen rásimult, írtam is itt róla.

Szerk.: pff, azóta már 404-es lett az oldal...

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20014) nrg_52 válasza helixP (#20012) üzenetére


nrg_52
addikt

Valamirol lemaradtam akkor, en sehol nem olvastam meg rola. Siman le lehet torolni rola levetel utan. Altalaban, mivel levetel utan megy is fel egy masik uveg, az ahhoz adott alkoholos kendocskevel szoktam letorolni. Nekem nem is szokott hasznalatkor erintkezni a kijelzo szelevel, nem folyik le odaig, nagyon ovatosan lehet adagolni.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20015) Lujo416


Lujo416
tag

Sziasztok
Megjött az üveg és a tok is ebayről (mèg decemberben) de most írok róluk
Na a tok az egész jó, a 4 saroknál védi a telefont ilyen gumis műanyag cuccal, nem csúszik szóval ajánlom nagykezű barátaimnak itt a link [link]

A másik az üveg, ez elsőre tökéletesen feltapadt és a tok se nyomta fel
Jól illeszkedik mindenhol egy buborék sincs alatta, érintés érzékenysége nem romlott [link]
Mind a kettőböl a 4x-re valót vettem

(#20016) Tutu7030 válasza SyMbioTe (#20007) üzenetére


Tutu7030
veterán

Aliról pont fél áron van ugyanilyen üveg (én onnan szoktam venni).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#20017) Headless válasza aRm1n (#20000) üzenetére


Headless
őstag

Hát ha 4.6-on vagy akkor nem eröltetted meg magad a keresésben...

Beállítások -> bővítmények -> értesítési panel ->gyorsbeállítások ->Nincs gyorsbeállítás jelszóval

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#20018) mQWeXgsf válasza SybenX (#20009) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Esetleg ha játszol vele, a Gta San Andreas ugyanúgy tele van grafikai hibákkal mint a többi Oreo-s romnál?

(#20019) SyMbioTe válasza Tutu7030 (#20016) üzenetére

Banggood-ot jobban szeretem a Paypal miatt, általában innen rendelek ilyen cuccokat. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#20020) Imi1981 válasza Fishor (#20006) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem 0.33 vastag mm üveg van rajta az bizony rontja az érintésérzékenységet.
Nem használhatatlan de észrevehető és engem először zavart (már megszoktam). Most viszont rendeltem 0.26 mm vastag üveget ami szerintem nem csökkenti az érintés érzékenységét . Tok még nincs a telómon (valami nagyon vékonyat akarok) úgyhogy nem tudom felnyomja e de szerintem nem. Ezt rendeltem most [link]

[ Szerkesztve ]

(#20021) dethroner válasza nagyra (#19961) üzenetére


dethroner
veterán

Nem értetted amit írtam. Nem a router a gond, hanem a telefon képessége kevés wifin. Más telók 70-80megabitet töltenek le, a note 4 pedig 30 megabit körül. Lehet mondogatni hogy mire nem elég 30 mega telefonon, de azt nem kell elfelejteni, hogy a routertől távolodva ez a sebesség egyre gyengül. A lakás legtávolabbi részén ahol a másik két itthoni teló még 20-30 mega között tölt, a xiaomi bőven 10 alá megy, és ez gáz. Főleg ha úgy nézzük hogy tudna többet is, csak a programozók butítják.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#20022) dethroner válasza vargalex (#19963) üzenetére


dethroner
veterán

1043 V3 és 841-es tp-link routerek vannak wds bridge-ben. Engedélyezve van a 40 MHz-es csatornaszélesség. Van bőven hálózat mert panelban élek, kipróbáltam 20 és 40 MHz-es csatornákkal is, nem volt előnyösebb a 20, ezért hagytam a 40-en. Nem igazán tudok semmi mást állítani a routeren és a telón se szerintem, hogy a 72Mbps vonalsebesség nagyobb valós letöltést eredményezzen.
De majd hétvégén próbálok időt találni rá, hogy a javasolt megoldásokon végigrágjam magam.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#20023) fudi2002 válasza dethroner (#20021) üzenetére


fudi2002
veterán

Ááá meg is van. Itt írtam róla. Ha már ezen rejszolsz, akkor keress egy epic romot kb 10.26 dátum körülit, az még régebbi wifi driveres az tudott többet. Asus N18u 40mhz amúgy.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#20024) vipviform válasza SybenX (#20009) üzenetére


vipviform
senior tag

Van benne magyar nyelv?

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

(#20025) vargalex válasza dethroner (#20022) üzenetére


vargalex
félisten

Mondom, a 40 MHz-et hiába engedélyezed router oldalon, ha gyári rom esetén nem támogatott.
Próbálj másik csatornát, mert láthatod, hogy a készülék tud többet is. Illetve az sem mindegy, hogy melyik routerhez csatlakozol, a másodlagos routeren feleződik a sebesség (a maximálisan elérhető).

Alex

(#20026) SybenX válasza vipviform (#20024) üzenetére


SybenX
őstag

Van magyar nyelv, de nem tökéletes. Vannak dolgok amik angolul maradtak, kb. félig van lefordítva.

[ Szerkesztve ]

(#20027) fudi2002 válasza vargalex (#20025) üzenetére


fudi2002
veterán

Igen, de sajna a 40mhz már kernel szintű driver/tiltás miatt nem megy. Kézzel hiába rakod az inibe változatlan. Cserébe a régebbi Epicben "gyárilag" benne volt a 2,4ghz bounding és működött is. Érdekes, mert 11. hó körül változtattak, onnantól kevesebb térerőt mutatnak a simek, bár gyakorlati hátrányát sem hívásminőségen sem pedig az adatkapcsolati sebességen nem tapasztaltam.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#20028) dethroner válasza vargalex (#20025) üzenetére


dethroner
veterán

Csatornákat végigzongoráztam annak idején, amikor a wds hidat beállítottam, a most használt 11-es csatorna volt a legjobb

Az elsődlegesre csatlakozva is annyi a speed, amennyit írtam.

Fólia ügyben is volna egy kérdésem. Fizikailag van különbség a Note4 és a Note4x között? Az enyém Note4, felrakható rá a Note4x-re való fólia és tok?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#20029) Fishor válasza Lujo416 (#20015) üzenetére


Fishor
senior tag

Sziasztok!

És ezeknél a full covereseknél az oldalsó ragasztó lejön ha mégsem válna be és le kell szedni?

Üdv: Fishor

(#20030) [lAyCsI] válasza SybenX (#20009) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszi!
A Nugátos nekem is bejött, csak sajnos sokan panaszkodtak hogy visszhangzik a hangjuk amikor hívnak,
így lecseréltem RR-re, de sztem teszek egy próbát a kekszes verzióval is, hátha javították a hibát

-= No way back from Here =-

(#20031) helixP válasza Fishor (#20029) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen. Ugyan olyan ragasztó, mint a sima üveges verziónál. Lejön, ha leszeded.

(#20032) nrg_52


nrg_52
addikt

Brotect Airglass-t probalta mar valaki erre a keszulekre? Nalam h8-on es h9-en mar bizonyitott es azokon levegomentes volt a szele is pontos felrakas eseten. Sima folia es uveg kevereke, eleg vekony, ezert alig latszik, hogy rajta van a telefonon, hatranya, hogy idovel mikrokarcosodik.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20033) Upo válasza vargalex (#19997) üzenetére


Upo
addikt

Nem az üveg alatti műanyag rész karcolódására gondoltam, hanem az üveg széle és a telefo széle közötti fényes kávára. Az azért tud ronda lenni ha megcsúszik a szerszám. Meg 2-3 dolcsiért kapargasson meg ragasztgasson meg szedegesse az üvegszilánkot a jó rosseb...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#20034) Upo válasza nrg_52 (#20032) üzenetére


Upo
addikt

"NOTE: Because of the curved edge of the display, the film is deliberately smaller than the display. "
Ez a görbületen belül fed csak, jóval kisebb mint a kijelző, ez is legalább olyan hülyén néz ki mint az elállós, csak másként.
De miért nem lehet megnézni azt a r...t összefoglalót, miért kell miden nap ötször tokról-fóliáról ugyanazokat megkérdezni? Meg még kereső is van jobb fent... :U

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#20035) nrg_52 válasza Upo (#20034) üzenetére


nrg_52
addikt

Tisztaban vagyok vele, hogy kissebb mint a kijelzo. Irtam is, hogy hasznaltam mar, mas keszuleken. Ertelmezz mar, mielott az osszefoglaloval dobalozol. Hol van benne leirva, hogy konkretan ezt hasznalja-e valaki? Mert hogy ez volt a kerdes... Ebben a rohadt topikban kerdezni sem lehet anelkul, hogy ne b@sznak a fejehez azt, hogy osszefoglalo?😁

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20036) helixP válasza nrg_52 (#20035) üzenetére


helixP
nagyúr

Konkrétan használja-e valaki? Összesen 3 féle üveg van a piacon, de azt 490 eladó árulja 30 helyen, 10 féle neven. Felesleges folyamatosan ezen nyűgni, hogy van e valakinek olyan üveg, ami... és mi a legjobb üveg?
Van a full cover, ennek szivárványos a közepe, van a sima, átlátszó üveg, aminek levegős a széle, meg van sima átlátszó üveg, aminek jisebb, mint a telefon, nem ér ki a szélére. Pont. Ezek vannak. Take it or leave it. Amúgy is: próbálkozzon mindenki, Neki mi a legjobb: öszvisz 3 dollár egy üveg, én kipróbáltam 4-et mielőtt letettem a voksomat.

És igen, a fejedhez vágják az összefoglalót, mert akkora a zaj a topicban, hogy már használhatatlan. Már ott tartunk, hogy napi 6x 7x jön vissza ugyan az a 3-4 kérdés, amit összefoglaló használattal és visszakeséssel meg lehet oldani, simán. Amikor még valaki értelmeset kérdez, az elsikkadt, mert megint 5-en kérdezik meg, hogy milyen üveg az, ami, és hogy mért nem megy a Google cam.

[ Szerkesztve ]

(#20037) nrg_52 válasza helixP (#20036) üzenetére


nrg_52
addikt

Tovabbra sem kerdeztem mi a legjobb uveg, nem nyuglodtem, meg mertem kerdezni hasznalja-e ezt valaki, illetve le mertem irni rola a tapasztalatomat, ami esetleg valakinek hasznos is lehet. En is unom a lekezelo, kioktato hozzaszolasokat nap mint nap, amik ugyanugy teleszemetelik a topicot, mint a a kerdesek. Haromfele uveg van csak? Nem egyszerusited le egy kicsit?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#20038) B2man2


B2man2
aktív tag

Ha valakit érdekel van ota frissítés a global stabilra.
link
Miui 9.0.7.0
A régiót kell szállítani Tajvan-ra.
Akinek van tapasztalata, hogy milyen napi használatban írja meg nyugodtan.
Én a tyúklábas changelog miatt várok még vele.
Szeretem ha el tudom olvasni a változásokat.

[ Szerkesztve ]

(#20039) kelly416 válasza Trailblazer (#20013) üzenetére


kelly416
veterán

Én is írtam, az összefoglalóban is látható. Az egyik legdrágább Nillkin fóliát tettem fel a telefonomra, a szélén eláll. Levettem, feltettem feleségem telefonjára és tökéletes. Nem a fólia az, amit cserélni kell, hanem a telefon. Van, amelyikre jó az üveg, a többire csak réskitöltővel megy rá. Ennyi. Én azóta nem használok semmi védelmet a kijelzőre és semmi baja nincs azóta sem.

(#20040) fudi2002


fudi2002
veterán

No akkor a wifi kérdésre. Kellemetlen, innentől lehet visszamenni a kamera fikázására... :DDD
(este visszaraktam, mostani hibás dev romokból amúgy is elég volt, speedtestet nem lőttem mert 70 megás netem van)


Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#20041) kelly416 válasza nrg_52 (#20037) üzenetére


kelly416
veterán

Fejezzétek be a vitatkozást. Az indulatok maradjanak a fórumon kívül, ha kérhetem. Köszönöm.

(#20042) Trailblazer válasza kelly416 (#20039) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ettől még nem gond, hogy megosztottam a saját, pozitív tapasztalatomat, nemde?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20043) szetcsuszott válasza dethroner (#20021) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

A hiba nálad van, 100-on felül is tudja a wifit. tessék.

[ Szerkesztve ]

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#20044) D4ni válasza szetcsuszott (#20043) üzenetére


D4ni
őstag

Milyen romot használsz?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#20045) Oldman2 válasza D4ni (#20044) üzenetére


Oldman2
veterán

Fontosabb kérdés az, hogy milyen routered van!?

(#20046) juve600


juve600
nagyúr

xiaomi.eu_multi_HMNote4X_V9.0.5.0.NCFCNEI_v9-7.0.zip

ezt használja valaki ?

(#20047) szetcsuszott válasza D4ni (#20044) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Érintetlen global stabil 9.0.5.0,és UPC fehér álló modem, ez az újfajta, amit nem szoktak dícsérni.

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#20048) Oldman2


Oldman2
veterán

Frissült a Red Wolf Recovery!

RedWolf-V3.2_024

- Fixed GUI color glitch while starting Aroma Installer update-binary
- Optimized pigz runtime process
- Updated recovery base to the AOSP 8.1.0 & TWRP 3.2.1
- Highly improved signature verification for Incremental packages so now we can be really sure if the package is compatible with the ROM.
- Introduced a file based backup/restore engine. Expect it to be improved with the next builds...
- Improved security related to the password protection
- Fixed loading of the AromaFM config file
- System survival process for Incremental packages is now set by default
- Code optimizations
- Removed the dumwolf process
- Added signature check for incremental OTA survival so we won't be unnecessarily creating a new one if it's signed under the same access key
- Magisk updated to the version 15.1
- Added Indonesian language
- Fixed issues with Chinese characters...
- Governor which is changed by the action in the recovery GUI is now automatically set for all cores instead of only four.

(#20049) crok válasza Oldman2 (#20048) üzenetére


crok
Topikgazda

Jaja, pár napja - és természetesen megint volt cicaharc a Lucky Patcher miatt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#20050) kelly416 válasza Trailblazer (#20042) üzenetére


kelly416
veterán

Persze, hogy nem, de akinek a noname üveg eláll, jó eséllyel a Nillkin is el fog. Ennyit akartam írni igazából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.