Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) crok válasza Faby (#33349) üzenetére


crok
Topikgazda

Koszi! Ugy nez ki MIUI alatt is ugyanezek vannak ( : vegre valami ugyanolyan..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33352) dethroner válasza crok (#33348) üzenetére


dethroner
veterán

Hát elsőre nem tudta újrafrissíteni magát, letöltötte, de az újraindításkor a TWRP jött be, ott mutatta hogy épen miket frissít, de nem tudta megcsinálni. Újrakezdtem, akkor már rendben végigment a frissítés, de nem a megszokott háttere volt közben, hanem százalékosan mutatta hol tart és közben olyanokat írt, hogy ne kapcsoljam ki a telefont a miui frissítés közben, meg hogy újraindításkor nem fogom tudni bekapcsolni a készüléket. Nem mondom hogy nem fostam be kicsit, de minden jó lett, végigment. Most már a kamera is megcsinálja a HDR képeket, csak most megint lehet nekiugrani a VoLTE bűvölésnek és a Magisk is eltünt, csak a manager maradt meg :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33353) crok válasza dethroner (#33352) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze hogy nincs Magisk - ha frissítettél akkor a patch-elt kernel ramdisk le lett cserélve stock-ra. Lackooo84 elmélete szerint pedig mivel az EFS-en módosítottál így nagyon max a VoLTE-s modem bin-t kellhet fastboot flash-elni és meg is vagy (plusz Magisk mert az ugye..). De ahogy nincs Magisk úgy valószínűsítem talán TWRP-d sincs most.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33354) szajmon válasza crok (#33343) üzenetére


szajmon
csendes tag

Köszi mégegyszer a segítséget! Nekem megfelelt a manuális frissítéssel. A gond az, hogy az összes GPS javító trükk bevetése sem hozott javulást. Végül megtaláltam a megoldást: vettem egy Redmi 7-et :DDD Azóta tű pontos, és szupergyors a működés :DDD

Ha a hardveraprón PÜ-t küldesz, ird bele, hogy melyik hirdetésre vonatkozik! Kösz.

(#33355) crok válasza szajmon (#33354) üzenetére


crok
Topikgazda

Sayonara!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33356) crok válasza crok (#33343) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt azóta élesítették is Global Optimized GPS File Replacer néven.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33357) dethroner válasza crok (#33353) üzenetére


dethroner
veterán

Igen, újra kellett rakni a TWRP-t, Magisk-et, flasheltem a Volte-s modem bint. Most ott tartok, ahol 2 napja, Digi volte megy, a vodás kártya csak Edge hálózatot tud és a vowifi még csak álom.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33358) crok válasza dethroner (#33357) üzenetére


crok
Topikgazda

Néha azért azt hiszem hogy sokat akartok a telefontól ; )

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33359) djtörök


djtörök
senior tag

Lehet hogy hülye kérdés, de:
Twrp-vel készített efs mentést simán vissza lehet állítani?

croc: azóta a mobilnet hiba az istenért se akar előjönni, így nem tudok bugreportot küldeni, lehet hogy valami hálózati hiba lehetett?!

(#33360) dethroner válasza crok (#33358) üzenetére


dethroner
veterán

:)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33361) crok válasza crok (#33346) üzenetére


crok
Topikgazda

A Diag mód bekapcsolásához van egy apró app is mostmár (Mega tárhelyemen elérhető vagy itt közvetlen Mega file linkkel).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33362) crok válasza djtörök (#33359) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehetett, igen, mostanában elég sok hasonlóról számolnak be Internetszerte.. Egy hete Telekomos "dolgok" voltak.. érdekes lett volna pedig megnézni de ha inkább működik akkor inkább működjön :D

TWRP EFS mentést simán vissza lehet állítani.
A javaslatom/javaslatunk az, hogy legyen TWRP EFS is meg QPST-ben a Software Download-l is (qcn) meg a QFIL-el a Tools QCN backup restore funkcióval is (xqcn) (ez az új formátumba (xqcn) ment ami amúgy nem szerkeszthető de átalakítható qcn-re)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33363) Faby


Faby
senior tag

SOS segítség kellene.
Valamilyen indíttatásból frissítettem a Magisk-et magából az alkalmazásból.
Látszólag lefutott hiba nélkül, aztán azóta nem bootol a teló.
Megáll a MI logónál.
Recoveryben (orangefox 8.3) próbáltam a wipe cache/dalvik törlést, nem segített
Próbáltam az uninstallert, nem ment végig, hibával megállt, kiírta, próbáljam meg az uninstallt a managerből (kösz, el se indul a teló)
Merre, hogyan tovább?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33364) crok válasza Faby (#33363) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen ROM? Milyen verziója?
Magisk verzió: pontosan miről pontosan mire?
Magisk Uninstaller? Milyen verzió?
OrangeFox 8.3? Legalább az R9-et tedd fel.
HIbaüzenetek a recovery-ből pontosan idézve,
mégjobb lenne a recovery.log és screenshot-ok.

Az a minimum hogy próbáld meg mindet a legfrissebbel
(OrangeFox-ot R9-el).

Recovery-ben van MTP, bármit tudsz másolni a készülékre.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33365) Faby válasza crok (#33364) üzenetére


Faby
senior tag

Igen, közben rájöttem, hogy kevés infót adtam.
Szóval:
xiaomi.eu, stable, 10.2.2, OrangeFox 8.3
Magisk 18.1 volt, felajánlotta a frissítést 19.1-re,
Magisk manager már nem emlékszem, de az is felajánlotta a frissítést a 7.1-re, mindez az appban.
Magisk uninstallert próbáltam a Mega tárhelyen elérhető legfrisebbet: Magisk-uninstaller-20190604.zip valamint a OF beépítettet is.

OrangeFox most frissítem.
Ezt a hibaüzenetet kapom:

Recovery logot hol találom? Megtaláltam: [link]
És nagyon jó lenne, ha nem kellene újrahúzni a telót, nincs friss mentésem, csak egy januári. :W

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33366) pulutodurumo válasza Faby (#33365) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Semmi, elnéztem, törölhető.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#33367) crok válasza Faby (#33365) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó ég, Magisk v18.1 és OrangeFox R8.3?
Előbbi most Feb. 4-edikei, utóbbi 2018 Novemberi..

A Magisk v18.1 és a v19.3 közt egy főverzió és 4 minor van,
valamint közte van a nagy májusi takarítás amikor is templatecserére volt kötelezve minden modul, vagyis aki nem frissített azt kitiltották a Repo-ból mert inkompatibilis lett. Gyanítom most nálad ez okozta a boot-olhatatlanságot.

Akkor most
mindenek előtt!! TWRP full backup a nem bootoló rendszerről hogy az adataid megmaradjanak,
OrangeFox minimum R9-re frissítés
vagy TWRP 3.3.1-0-ra váltás
és akkor Magisk uninstaller - majd utána a v19.3 installer.

De amúgy egy sima ROM dirty flash is helyretenné a bootolást (csak vigyázz, utána mindenképp flash-elj egy custom recovery-t a biztonság kedvéért restar előtt!! meg ha official MIUI akkor lazyflasher is kellhet ugye TWRP esetén, OrangeFox ugye megoldja okosan..).Utána csinálhatnád a Magisk-et újra, csak már v19.3-al.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33368) Faby válasza crok (#33367) üzenetére


Faby
senior tag

Úgy voltam vele, ha működik, akkor nem piszkálom.

OF frissítés megvolt, a Magisk uninstaller ugyanazzal a hibával megáll.
Mentés folyamatban
Jól értem, a dirty flash esetén nem kell újra mindent elölről kezdeni?
Megmarad minden? Lehet, hogy ez lesz a megoldás.

Kösz.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33369) crok válasza Faby (#33368) üzenetére


crok
Topikgazda

Dirty flash, mintha ROM-ot frissítenél, cache + Dalvik/ART cache wipe aztán Xiaomi.EU ROM ZIP install, aztán reboot - mennie kell. Titkosítottad a /data-t?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33370) Faby válasza crok (#33369) üzenetére


Faby
senior tag

Szándékosan biztos nem. Bár korábban már volt ezzel gondom, egy Miui <-> non-Miui custom rom váltásnál gyalulnom kellett, szerencsére akkor csak minimális adatot veszítettem.
Ujjlenyomat van beállítva, de azt ki tudom venni, hála neked (korábban már futottam bele)

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33371) Faby válasza Faby (#33370) üzenetére


Faby
senior tag

Lehet, hogy bennem van a hiba, de elvileg dirty flash után első indulásnál mintha új telepítés lenne, kért minden beállítást elölről.
Mit nem kellett volna törölni?
A dalvik/art cache törlése úgy tudtam, nem csinálhat ilyet.
Mindenesetre a teló elindult, meg kell várjam, míg hazaérek, ott tudom wifiről visszaállítani a google és MI Cloud backupokat.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33372) crok válasza Faby (#33371) üzenetére


crok
Topikgazda

Ott valami nagyon félrement akkor mert se a cache se a Dalvik/ART cache törlése nem törli a /data-t, se nem formázza..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33373) dethroner


dethroner
veterán

Az lehetséges volna hogy ez a volte hajkurászás és az ezzel kapcsolatos APN zip, modem bin és társai cserélgetés és telepítgetés okozza a gyári kamra app hülyeségét? Tegnap amikor újratelepítettem a gyári Miui-t, jó volt a HDR képkészítés, este felé újra elkezdtem a buzergálást és most nézem ismét szar a HDR :F

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33374) crok válasza dethroner (#33373) üzenetére


crok
Topikgazda

Már csak azért se gondolnám, mert a .bin-ben csak és kizárólag az LTE modem konfig file-jai voltak módosítva, a zip-ben meg másban pedig csak olyan build.prop és egyéb módosítások vannak miknek semmi köze nincs a kamerához. A .bin alapja a legutolsó stabil V10.2.3.0-ból volt kiszedve. Mivel újratelepítettél így mindent ugyanúgy vissza is állítottál, szóval nem csak ezt hanem mást is - így más is okozhatja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33375) dethroner válasza crok (#33374) üzenetére


dethroner
veterán

De akkor hogy a francba volt, hogy az újratelepítés után jó volt a kamera, és most meg amikor már megvolt az említett dolgok telepítgetése, megint szarakodik? Melyik lehet jobb megoldás a hibafeltárás útján, ha a legelső EFS mappa mentést visszarakom, vagy újra telepítsem az utolsó stabil miui-t?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#33376) Lackooo84 válasza Faby (#33363) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha máskor ilyen van csak szedd ki a romból a boot.img-et és flasheld fel WTRP vagy adb-vel.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#33377) crok válasza Lackooo84 (#33376) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem mertem mondani, mert lehetett volna custom kernel is (Octopus pl).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33378) Lackooo84 válasza crok (#33377) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát az adott romból kll kiszedni ami fent van a telóján.

The Truth is out there...

(#33379) Faby válasza Lackooo84 (#33376) üzenetére


Faby
senior tag

Nem segített volna, mert valamit nagyon elk...tam.
Megnéztem a \data\system-ben, hátha a feloldó mintához kapcsolódó .key file-okat ha törlöm, megoldás lesz (nem sok esélyt láttam, de hátha), és a data is elég karcsú volt, és azon belül a system is majdnem üres.
Úgyhogy a telepítés volt a megoldás, most lakom be, nagyja megvan.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33380) Faby


Faby
senior tag

Kihasználva az alkalmat, (mentés után, persze) úgy döntöttem, kipróbálok néhány dolgot.
Van-e miui alá olyan kernel, amivel nincs gond a bluetooth és wifi együttes használatával?
Illetve még mindig kérdéses a 9.0 vs. 8.1 custom romok?
CrDroid és LineageOs között vacillálok, melyik az ajánlott, illetve melyik verzió?
Ami mindenképpen kell:
Exchange fiókot tudjon rendesen kezelni
Hívás közbeni felvétel, automatikusan
Amazfit app menjen (Stratos óra miatt)
Testreszabhatóság annyira nem fontos, mondjuk Nova launcher van, de eddig annyira nem használtam
Dual simes használatra legyen felkészítve (külön csengőhang kártyánként, pl)

Korábbi tapasztalat akkor nem győzött meg, de adni akarok még egy esélyt, mielőtt esetleg visszatérek a MIUI-ra.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#33381) crok


crok
Topikgazda

Meg kb 40 oraig ingyen lehet beszerezni a Franco Kernel Manager-t.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33382) Lackooo84 válasza crok (#33381) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na és milyen, frankó? :DDD

The Truth is out there...

(#33383) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Az új és a régi, törött kijelző. Az új meg se nyikkan, csináltam pár oda-vissza cserét kontrollnak. Az eladó, egy szigetvári srác állítja, hogy Snapdragonos, global modellé. Ötletek?

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#33384) beers


beers
addikt

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene!
Adott egy note4 9.5.xx volt rajta, gondoltam ideje frissíteni!
Orange fox-al szerettem volna telepíteni a miui_HMNote4XGlobal_V10.2.3.0.NCFMIXM_e1a82195b6_7.0.zip-et!
Végig ment, majd bootloop :(!
Recovery megy!
Előtte csináltam mentést, de nem megy vissza az sem...
Várnám az ötleteket!
:R

M&N

(#33385) crok válasza beers (#33384) üzenetére


crok
Topikgazda

Hanyas OrangeFox, miért nem minimum R9? (:
Beállításokban miért nincs a DM-Verity kikapcsolva? (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33386) beers válasza crok (#33385) üzenetére


beers
addikt

R9-el mentettem!
DM-Verity ez mi célt szolgálna?

M&N

(#33387) crok válasza Atomcsirke (#33383) üzenetére


crok
Topikgazda

Az lehet, hogy a Snapdragon-hoz való mert amúgy is egyezőnek tűnik meg az MTK-nak teljesen másmilyen a szalagkábelezése. Esetleg takarítsd meg az újnak a csatlakozóit, rakd össze, kapcsold be és nézd meg (nap)fény felé tartva hogy nem-e háttérvilágítás nincs "csak" és alatta látszik a kijelző.
Attól, hogy a telefonhoz való még lehet DOA (dead on arrival, eleve rossz)..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33388) crok válasza beers (#33386) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt, hogy a telefon ne induljon el ha ugyan eredeti de "piszkált" gyártói teljes rendszer van fent.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33389) beers válasza crok (#33388) üzenetére


beers
addikt

Kikapcsoltam, fussak neki mégegyszer?

M&N

(#33390) crok válasza beers (#33389) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen. Amúgy valós bootloop (tehát újraindul és újraindul és..) vagy megáll a Mi logón?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33391) beers válasza crok (#33390) üzenetére


beers
addikt

Megáll! Vártam 15p-et 2-szer is, de ennyi!

M&N

(#33392) crok válasza beers (#33391) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó, csak az nem bootloop.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33393) beers válasza crok (#33392) üzenetére


beers
addikt

Végig ment szemre rendben, de a Mi logóig jutok....

M&N

(#33394) crok válasza beers (#33389) üzenetére


crok
Topikgazda

OrangeFox R9 -> jobb felső sarok kávéscsésze -> majd jobb alsó sarok kávéscsésze -> majd jobb alsó sarok Enable OTA -> kilépkilépkilép.. restart

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33395) beers válasza crok (#33394) üzenetére


beers
addikt

Sajnos így sem ment, csináltam egy full wipe-ot, aztán persze úgy sem....
A recovery-ból a régi mentéseket próbálgattam (nem full), és az egyik után elindult az új rommal :Y !
Aztán jött az újabb szívás, aktíválás bill és nyitott wifi nélkül...
Most már települnek az app-ok, majd rakhatom vissza a recovery-t!
Köszönöm az eddigieket!
:R

M&N

(#33396) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Kérdésem az a szakértőkhöz hogy egy Dirty flash-nek milyen hátrányai vannak (ha van ilyen)?
Frissíteném a romot a telefonomon és ez látszik a legegyszerűbbnek.
Mai kiadás, Resurrection Remix.

(#33397) crok válasza Petrónius (#33396) üzenetére


crok
Topikgazda

Hatranya? Igy kell frissiteni.. nincs igazan ertelme a kerdesnek. Dalvik/ART cache es cache wipe legyen.

Dirty flash-elni ugy nem szabad, hogy "A" ROM-ra "B" ROM-ot, ezt remelem nem kell magyarazni miert.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#33398) Petrónius válasza crok (#33397) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Ok. Köszönöm a válaszod. :W
"A" ROM-ra "B" ROM-ot"
Ezt persze hogy nem kell magyarázni. :)

(#33399) Zotyatv


Zotyatv
tag

Sziasztok!
Kipróbálnám a Digi mobilnetet, de a hozzászólásokból nem világos, hogy mit is kellene tennem? Először venni egy kártyát, aztán... Note 4 B20 a telo. A VOLTE kapcsolót elő tudom varázsolni.
Köszönöm!!

(#33400) crok válasza Zotyatv (#33399) üzenetére


crok
Topikgazda

A Digi Mobilnethez max. a megfelelő APN-t kell beállítani és készen is vagy.
Vagy most akkor pontosan mit is szeretnél? VoLTE-t Digi SIM kártyával?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.