Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Theory66 válasza m_dawe (#3996) üzenetére


Theory66
aktív tag

Mennyi volt az annyi? Ha Minden igaz az eu kevesebbet eszik mint a global, jól tudom?

(#4002) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Nekem Global 8.2.10 Stabil (gyári) van fent, olyan problémám van, hogy az értesítési led nem jelez. Be van kapcsolva, be van állítva, de se messengernél se vibernél nem villog.

This is the way

(#4003) trebrona válasza RaZroX (#4002) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kapcsold be alkalmazásonként külön-külön a LED értesítést: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4004) RaZroX válasza trebrona (#4003) üzenetére


RaZroX
addikt

Oh, köszi!
Ezt mindenhol egyesével kell ?

This is the way

(#4005) trebrona válasza RaZroX (#4004) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha azt szeretnéd, hogy jelezzen, igen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4006) Ambrosio


Ambrosio
csendes tag

Sziasztok! Merre találom a megbízható eszközök/helyek beállítására szolgáló menüpontot? Ma felajánlotta egy BT eszközre, tehát működik a lehetőség...

(#4007) draco31


draco31
veterán

Sikerült elérnem 10 órás kijelzőidőt, eddig ez a rekordom. :D 8.2.10 stabil.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4008) Sys85 válasza Ambrosio (#4006) üzenetére


Sys85
veterán

Feldobja,be is állíthatod,meg is tartja a beállítást csak éppen nem működik.
Próbáltam már egy tucat bt-s eszközzel+megbízható helynek beállítottam az otthoni címet,ott is figyelnek a megbízható eszközök között,de ennek ellenére minden alkalommal kéri az ujjlenyomatot/jelszót.
Amúgy eredetileg a beállítások-google alatt kéne lennie a Smart Locknak,de ott nem találom.
A legegyszerűbb ha új bt-s eszközt adsz hozzá,vagy törlöd a meglévőt és újra párosítod,elméletileg akkor újra fel kéne dobnia.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4009) rejtő válasza trebrona (#3999) üzenetére


rejtő
tag

megnéztem pár videót erről,(Redmi Note 4-est nem találtam) és majdnem mindenhol mást pipálnak be. Sok helyen nem is azonosak a bepipálási lehetőségek. Mivel még nem csináltam ilyet, gondoltam kérdezek előtte. :)

(#4010) trebrona válasza rejtő (#4009) üzenetére


trebrona
nagyúr

Persze, hogy mást pipálnak be, ha másról szeretnének backupot.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4011) bads1


bads1
aktív tag

Nillkin Frosted Shield tokot vennék a telóra - nekem jól bevált más készülékeknél is - ez a megfelelő rá ugye? Ugyanennél az eladónál van Note 4X is, ennél mintha más kialakítású lenne a műanyag a kamera ujjlenyomat kombónál.

(#4012) holozis_HUN válasza bads1 (#4011) üzenetére


holozis_HUN
veterán

4x-es kell rá.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4013) porse válasza bads1 (#4011) üzenetére


porse
senior tag

4X kell rá, a sima így fog állni [link] használható, de nem tökéletes.

... szerintem.

(#4014) bads1


bads1
aktív tag

Hopp, köszi, még jó hogy megkérdeztem :D Fura hogy pont az X jelölésű a jó és nem a sima :F, de akkor rendelem azt.

(#4015) holozis_HUN válasza bads1 (#4014) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mert a sima mediatek verzióra jó.

A mi telónk egy global redmi note 4x.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4016) Flashget válasza bads1 (#4014) üzenetére


Flashget
félisten

mert az mtk procis (x20) mas kulsot kapott mint a B20-as snapis, ami megegyezik kulsoben a 4xel.

Realme GT Master Edition

(#4017) Faby


Faby
senior tag

Feltettem a gyerek telefonjára a hozzá kapott full cover üveget.
Hát, törném el a kezét annak, aki ezt kitalálta.
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez miért jó. Ugyan nem látszik, hogy eláll, takar a festett széle, de attól még nem illeszkedik rendesen.
Akárhogy próbáltam, nem sikerült a 3 gombot pontosan eltalálni. Ráadásul a közepe szivárványosodik.
Mindegy, amíg fentmarad, ez lesz neki, de utána keresek olyan üveget, ami nem ér ki a széléig, de legalább nem ilyen béna. Magamnak biztos, hogy nem fogok ilyet felrakni.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#4018) otto14 válasza Faby (#4017) üzenetére


otto14
senior tag

Majd dobj egy linket ha találtál megfelelőt. Az enyém hónap végén kellene megérkezzen, addig Nillkin fólia van, de elég könnyen karcolódik.. Full cover üvegből nem nagyon találsz majd olyat, ami nem áll el, mert a telefon szélei kerekítettek.

asd

(#4019) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Elszállt a P10 em és szeretnék azaz kénytelen leszek új mobilt venni. Nézegettem a netet és mivel nem szeretnék ismét 150 felett telefonra költeni a Redmi Note 4 re esett a választásom mivel ahogy látom specifikációban nagyjabol képes megütni azt a mércét amit elvárnék plusz olcsó is. Tudtok véleményt adni a készülékről ahogy olvastam az akksija kiváló ami a P10 re nem nagyon volt igaz de a kijelző ,kialakitas, hardver hogy szuperál a mindennapokban?
Ja és hol érdemes venni Xiaomit?

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#4020) V.Stryker válasza juhasz22 (#4019) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én mikor pár éve megvettem az első Xiaomi Redmi Note 3 -at a P8 (nem lite) után, akkor csak néztem, hogy harmad annyi pénzért egy jobb telefont kapok. A kijelző baromi jó szerintem, az akku nálam két sim -el, cégesként használva is kibír két napot. Teljesítmény több, mint elég. Amiben gyengébb az a fotózás...

Én az eustock.eu -t javaslom, az megbízható forrás.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4021) Boci


Boci
csendes újonc

Sziasztok!

Az SD kátryán van néhány kép. Nem ezzel a telefonnal készítettem. Szerkeszteni akartam a képet, engedte is, de vissza nem tudtam menteni. Annyit írt, hogy "Hiba miatt nem menthető." Mi lehet a gond? Köszi.

(#4022) Sys85 válasza juhasz22 (#4019) üzenetére


Sys85
veterán

Ahogy V.Stryker is írta,a hardverrel és az OS-sel nem lesz gondod,viszont a kamera az tényleg visszalépés lesz.
Én ugye S8+ után használom és 1 hónap után se tudok megbékélni a teló ezen pontjával.Fényképek jó fényviszonyok között még elmennek,de a videók...
Már nagyon nézegetem a kompakt gépeket ezen hiány ellenpontozására,van is pár kiszemelt,de az sem kizárt,hogy Galaxy Note 8 lesz valamikor az október körül. :D
Viszont az akku tényleg egy csoda. :)
Ja és +1 az Eustock-ra.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4023) juhasz22 válasza Sys85 (#4022) üzenetére


juhasz22
aktív tag

V.Stryker , Gixxer88 köszönöm a válaszaitokat!
Arra lennék még kíváncsi, hogy a kijelző milyen? Írtatok, hogy jó viszont én most a YouTube videókat nézve kételkedek egy kicsit mintha a kijelző és az üveg között nagyobb rés lenne emiatt pedig rosszak a betekintési szögek. Ebből kiindulva pedig felmerül bennem a kérdés mennyire gyakori a redmi note 4-nél a bevilágitás vagy kijelző sárgulás?

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#4024) V.Stryker válasza juhasz22 (#4023) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én nem vettem észre bevilágítást. Nekem teljesen jó volt a kijelző. Egyedül a színeket húztam melegebbre a beállításoknál. De hát valahol fogdoss meg egyet... nem hiszem, hogy youtube videó visszaadja egy telefon kijelzőjét.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4025) juhasz22 válasza V.Stryker (#4024) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Nyilván nem adja vissza viszont ha mellete van egy P10 vagy épp egy S8 akkor látszódnak különbségek. Jó az S8 nem lehet releváns az AMOLED miatt de az emiatti félelmeim megalapozottak a családban lévő iphone 7-es botrányos bevilágitásos kijelzője kiverte nálam a biztosítékot..
Mindenesetre köszönöm a segítségeteket amint tehetem megnézek egyet élőben.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#4026) Sys85 válasza juhasz22 (#4023) üzenetére


Sys85
veterán

Igen,azért egy picit nagyobb a kijelző és az üveg közötti "rés",de ez a saját tapasztalataim alapjan semmit sem befolyásol.Nem vészesek a betekintési szögek,szinte oldalról is mindent látni,de persze némi fényerő csökkenése azért van oldalról nézve.
Bevilágítás nincs semennyi sem,már ha egyre gondolunk ezalatt.Fényszivárgás nincs,de bizonyos szögből fekete háttérnél látszik hogy világít az egész panel alatt a háttérvilágítás,de ez TFT panel,eddig nem láttam olyan TFT-t ami ne ilyen lett volna,még a felsőkategóriában sem.
Kijelző sárgulásra eddig senki sem panaszkodott.
Ez egy teljesen jó IPS panel.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4027) trebrona


trebrona
nagyúr

Csak jelzem van már stable eu rom is a telefonra: xiaomi.eu_multi_HMNote4X_V8.5.1.0.MCFCNED_v8-6.0.zip

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4028) Faby válasza otto14 (#4018) üzenetére


Faby
senior tag

Pont ez az, hogy nem is akarok full covert, tudom, hogy a lekerekítés miatt nincs jó, ez a festett megoldás nem teszik.
Amit linkeltél, olyat rendeltem, csak Redmi Note 4X-re, úgy tudom, az való rá. Ki is írták, hogy kisebb a kijelzőnél, nekem meg pont ez kell.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#4029) Sys85 válasza Faby (#4028) üzenetére


Sys85
veterán

Azért azzal számolj,hogy még így sem biztos,hogy jó lesz.
Valószínűleg elég nagy szórás van az előlapok lekerekítésében,van akinek jó az adott üveg,van akinek meg levegős marad a széle az elvileg teljesen ugyanolyan telefonján.Pl az elvileg pontos Nillkin üveg az enyémen okádék módon állt,full levegős volt körben a széle.
Bár ahogy már a topikban is beszéltük,van olyan ecsettel felvihető folyadék,amivel fel lehet tölteni a levegős részeket.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4030) m_dawe válasza Theory66 (#4001) üzenetére


m_dawe
senior tag

Global Stable átlagosan 6-6.5 óra SOT, OctOS 6. Fél óránál nagyobb különbség SOT-ban nem nagyon volt. Eu romot próbáltam, de lassúbbnak tűnt, mint a gyári, szóval 1 nap után ment a levesbe.

(#4031) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok!

Keresek színezésmentes full cover üveget. Találkozott valaki ilyennel?
Kell ezeknél aggódni amiatt, hogy elállnának a kijelzőtől? És a hézegkitöltő folyadékos megoldás mennyire néz ki jól a valóságban, mennyire időtálló?

Tokból pedig vékonyat szeretnék. kemény műanyagosat kell keresnem akkor? Vagy szilikon tokok sem vastagok annyira?
És azt hogyan tudom kiszűrni, hogy felnyomná-e a fóliát?

(#4032) Graphics válasza Boci (#4021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Memóriakártya esetleg

@jel1: Ilyet nem fogsz találni, mert azért színezett a széle, hogy ne lásd, hogy nem tapad fel rendesen.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4033) trouble válasza jel1 (#4031) üzenetére


trouble
senior tag

Hogy aztán mire mész vele, majd számolj be :

[link]

[link]

[link]

(#4035) Graphics válasza trouble (#4033) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez nem fog kiérni a széléig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4036) trouble válasza Graphics (#4035) üzenetére


trouble
senior tag

Nekem is vmi ilyesmi van itthon, kaptam a telefonhoz.
Most egy víztiszta fólia van rajta, de az üveg csak jobb lenne!
Érdemes átcserélni, ha úgysem ér ki a széléig, vagy tök felesleges mert úgyis feljön, vagy nem véd rendesen ?

(#4037) kelly416 válasza Boci (#4021) üzenetére


kelly416
veterán

Nem lehet, hogy ez megoldás lenne Neked is?

(#4038) Upo válasza Pajoz (#3800) üzenetére


Upo
addikt

Csak a gyári stabil vagy developer rommal működik az unlock, webshopos vagy egyéb egyedi rommal nem. Először rá kéne rakni gyári romot ha nem az van rajta. Az about menüről rakhatsz fel egy képernyőképet vagy írd be hogy mit ír ott miui verziónak, android verziónak, esetleg kernel verziója.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4039) Upo válasza Sys85 (#4008) üzenetére


Upo
addikt

Nálam a beállítások - képernyőzár és ujjlenyomat - haladó beállítások - feloldás bluetooth eszközzel alatt van a feloldás. A google féle smart lockot szerintem azért vették ki mert a miui-ban van saját, és jobb is így, a google féle smart lock egy katasztrofális szörnyűség, nyomába nem ér a miui félének.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4040) Fulár


Fulár
senior tag

Azt hiszem én bejefeztem az ész nélküli romolgatást.A legújabb fejlesztői alaposan szétcseszte az eddigi kimagasló üzemidőmet.Gyalázós használat mellett eddig mindig meg volt a 8-9 óra képernyőidőm de amióta fölraktam ezt a szart kész csoda ha meg van a 6 óra.

(#4041) Graphics válasza Fulár (#4040) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fejlesztői, mit vársz? :D

Ott tesztelnek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4042) trebrona válasza Fulár (#4040) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért ezzel még próbálkozz meg, lehet ezért lett 3 napon belül új: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4043) Oldman2 válasza Fulár (#4040) üzenetére


Oldman2
veterán

Pontosan melyik "legutóbbival" romlott el az üzemidőd?

(#4044) Oldman2 válasza Flashget (#3947) üzenetére


Oldman2
veterán

(#4045) bogdanypeter


bogdanypeter
tag

Sziasztok! Van arra lehetőség, hogy a tárcsázóban való kereséskor az ékezetes karaktereket tartalmazó nevekre is rá tudjak keresni?

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#4046) Fulár


Fulár
senior tag

A 7.6.22-vel rakoncátlankodik!
Köszi mindenkinek!

(#4047) Upo válasza Fulár (#4046) üzenetére


Upo
addikt

Akkor benyaltál valami visszavont verziót? Elvileg hmnote4x-re 7.6.25 volt a .22 helyett.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4048) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Aki tervezi a fejlesztői 7.6.29. feltételét, nyugodtan kihagyhatja...gyatra üzemidő (az eddigi leggyengébb, ezzel a készülékkel). :(

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#4049) Oldman2 válasza F.B.I. (#4048) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

:W

(#4050) egykettő válasza bogdanypeter (#4045) üzenetére


egykettő
aktív tag

Ez nálam működik. MIUI 8.2.10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.