Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34901) ktomcat válasza HungaroDrone (#34900) üzenetére


ktomcat
senior tag

Google kamera meg a cameraapi megy vele? Bluetooth hívás, substraum témák? Nagy aicp párti voltam meg a qoejohn korszakban :K

Redmi Note 11 Pro eladó

(#34902) aRm1n válasza crok (#34894) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Igen, éreztem hogy ennyi specifikációval nem úszom meg...! :DD Ami fontos a számomra, hogy rendszeresen frissüljön a biztonsági csomag (és a ROM is lehetőleg), testre lehessen szabni az értesítési sávot, értesítéseket, lockscreeent, gombokat, működjön a zseb mód, és persze legyen stabil. A LOS Advanced sajnos nem valami jó az utóbbiban, rendszeresen nem tudom felébreszteni a képernyőt miközben valami már történik a háttérben, plusz nálam merül is, mint a balta...

GCam-ból asszem most is egy Bulkin verzió van fenn, de rendszeresen összeomlik, nem menti el a képeket (vagy csak egy előnézeti alacsony felbontású képet)... Pie-on vagyok, szóval az SDK nem lehet gond. Fel is települ, csak annyira megbízhatatlan, hogy nem tudom használni. Próbálgassam végig mind a 23 Parrot verziót...?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#34903) loosht válasza aRm1n (#34902) üzenetére


loosht
senior tag

Én már kipróbáltam vagy 50 féle Gcamot, de egyik sem volt 100%-os, valami gebasz minddel volt. Vagy a szelfi kamera csinált zöld képet, vagy az éjszakai mód nem ment, vagy a portré mód hiányzott belőle, vagy random szétfagyott. Most is három van fent, mert egyikben ez jó, másikban az. :U

(#34904) aRm1n válasza loosht (#34903) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Nekem tök elég lenne, ha a főkamera működne jól hdr+ móddal is, elmentené a képeket, és nem fagyna ki állandóan. Korábban működött, de megmakacsolta magát.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#34905) pulutodurumo válasza aRm1n (#34904) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nekem AEX (9-es droid) alatt, az Arnova8G2 v8.3 , avagy 5.1.018 jól megy. Nem a legújabb, de minden működik. Kivéve a 120 FPS-es videót, az megöli a kamerát. Csak restart segít.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34906) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Szisztok, jol sejtem, hogy erre hivatalosana a mostani Android7-nel ujabbat mar ne varjak? :(

OK

(#34907) crok válasza Z_A_P (#34906) üzenetére


crok
Topikgazda

Ne varj (hivatalosat legalabbis).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34908) loosht válasza pulutodurumo (#34905) üzenetére


loosht
senior tag

Én már nem tudom az enyémet ki készítette, de 5.1.018.177470874. Ebben a lassított felvételen kívül minden megy, csak nincs benne éjszakai mód, meg random lefagy. Legtöbbször elfordításkor, vagy HDR generáláskor. Sokszor egyszerűen képtelen vagyok vele képet/videót készíteni és lemaradok a pillanatról.

(#34909) Z_A_P válasza crok (#34907) üzenetére


Z_A_P
addikt

Koszi. Es van nem hivatalos MIUI ujabb Androiddal, vagy csak nem MIUI-s van?

OK

(#34910) gaben88


gaben88
őstag

Sziasztok,

A felesegem Snapis Redmi Nore 4-ere szeretnem feltenni a Gcam-ot, hogy rosszabb fenyviszonyok kozott is tudjon a gyerekrol jobb fotokat csinalni vaku nelkul. Camera2 api engedelyezese es vmelyik jobb Gcam port telepitese megy bootloader nyitas nelkul? Nem szeretne ujra belakni a telefonjat... :DDD
:R

Gyari Global ROM - MIUI11

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#34911) pulutodurumo válasza gaben88 (#34910) üzenetére


pulutodurumo
őstag

MIUI 10 óta nem működik a Cam2 API. Ha kell mindenképp, akkor BL nyitás, másik ROM.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34912) gaben88 válasza pulutodurumo (#34911) üzenetére


gaben88
őstag

Koszonom es ez szomoru. Akkor marad igy, aztan majd masik telon... :-)

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#34913) crok válasza Z_A_P (#34909) üzenetére


crok
Topikgazda

Van nem hivatalos MIUI újabb Androiddal, 8.1-el vannak portok (olyan ROM ami nem erre a készülékre lett írva csak jó közelítéssel át lett szabva hogy a ROM elinduljon). Lehet velük próbálkozni, általában a legtöbb működik is - viszont (kevés kivételtől eltekintve) egy-egy ilyen ROM nem sok kiadást él meg és nehéz megsaccolni hogy melyik marad karbantartott és melyik lesz "egykiadásos".

Nem-hivatalos MIUI: Escobar MIUI portja régóta talpon volt már de mintha azt olvastam volna hogy telefont váltott és az utolsó ROM talán júniusi (MIUI10), az nem volt amúgy rossz. Esetleg MiRoom.. valamelyik másik telefonról portolt Xiaomi.EU.. MIUI NSA és a MIUI CAF amit még egész jónak látok csak erről se tudom hogy mennyi ideig fogják karbantartani. Masik.. de az meg orosz és összevissza update-elik.. néha.. Nézz szét a Mido Ports appban és|vagy az X-ROM Downloader-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34914) crok


crok
Topikgazda

Ismét egy érdekesség: LineageOS 17 - ezúttal Ali Hassan-tól, az RR ROM maintainer-étől. Azt mondja leállt most az RR fejlesztése úgyhogy LOS 17-et build-el majd.. vagy Cosmos-t..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34915) loosht válasza gaben88 (#34912) üzenetére


loosht
senior tag

Rossz fényviszonyok közötti gyerekfotózást felejtsd el ezzel a szenzorral! Ha menne is a gcam, az is hosszabb záridővel oldaná meg, ergo ha még tudnád is fixen tartani a telefont, a gyerek elmosódott lenne, mert ő nem fog mozdulatlan lenni.

(#34916) Upo válasza loosht (#34915) üzenetére


Upo
addikt

Az még fényképezőgépeknek is nehéz feladat, fényerős optika és jó képérzékelő kell hozzá. Ezekből a telefonokban legalább 2 hiányzik. ;]
"Csúcs fényképezős" telefonok teló kategóriában jobbnak számító fotó hardvert kapnak, de azért jelentős szoftveres bűvészkedéssel érik el az eredményeiket.
Lehetne mondani, hogy akkor csere valami csúcs samsung, huawei, pixel, mi note 10, stb. csúcs telóra, de abból az árból lehet venni egy MILC fényképezőgép+alap objektív csomagot, némelyik teló árából kettőt is, vagy az alap kithez plusz objektívet. Én ezt tenném, telefonálni, kütyüzni meg még mindig simán jó a note4.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#34917) gaben88 válasza loosht (#34915) üzenetére


gaben88
őstag

Vilagos, bar A2-vel es Mi 9-el nekem a Gcam ebbol a szempontbol sokszor tok jol kisegit. :-) Ezert gondoltam, hogy hatha neki is bejon ez Note 4-en...

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#34918) crok


crok
Topikgazda

aRm1n elkészült az OrangeFox frissített használati utasításának magyarra fordításával - [itt] érhető el! Köszönjük! (Összefoglalóban is frissítettem.)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34919) vornia válasza crok (#34913) üzenetére


vornia
senior tag

Eza CAF rom,Zemzi által patkolva érdekesnek tűnik,Te kipróbáltad?December 1 az utolsó rom frissítés, bár ha jól értelmezem abbahagyta,átállt note 8-ra.
Viszont miui már nem igazán lesz note 4x-re csak ilyen portolgatások :O

(#34920) kanyi51 válasza crok (#34918) üzenetére


kanyi51
senior tag

Köszönjük, nagyon hasznos, miután az angol ugye van akinek kinai :)

(#34921) crok válasza vornia (#34919) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, már nem feccölök energiát MIUI-ba szerintem, elég volt ez a mostani 11-es kör is.. amúgy se használok úgy ki semmit ami MIUI specifikus. Amúgy is nagyjából csak portok vannak már egy éve csak de egyik se mondható stabilnak: se kiadások szempontjából (szinte csak ilyen néhány kiadásos ROM-ok vannak) se működés szempontjából (mivel portok és a Mido-ra nincs még Oreo se így a rápatkolás általában mindig valamilyen veszteséget is jelent, néha csak apróságok (reading mode) de sokszor azért áll meg egy-egy emberke mert nem sikerül bootoltatni se a ROMját.. jellemzően a hibákat javítani nem szokták mert az azzal járna hogy a forrásig kellene egy-egy dolgot borítani de ők csak csak annyira "portolják" a ROM-ot hogy menjen/induljon, ha hiba jön vele az általában marad is..). Escobar már egy Rafhael-t használ.. Mido-ra @joekerz_hxm csinál még portolt ROM-ot (Xiaomi.EU PEDCNXM-ről vagyis Mi Max 3-ról portolt), Escobar meg is osztja a csatornáján (ma is volt kiadás). A MIUIHU persze nem rossz de mivel én nem használom a MIUI dolgokat mert kb. mindenre volt már kialakult szokásom / appom amúgy is. Na mindegy, ez van. A linkelt app-ban meg lehet nézni milyen MIUI alapú ROM-ok vannak elérhetőek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34922) vornia válasza crok (#34921) üzenetére


vornia
senior tag

Köszönöm e a tájékoztatást.Akkor elengedtem a dolgot.Nincs kedvem végig szenvedni egy rom belakást,hogy aztán az általad is említett hibák előjöjennek

(#34923) kanyi51 válasza vornia (#34922) üzenetére


kanyi51
senior tag

Látjátok én már régen feladtam. Tudomásul vettem hogy a Redmi Note 4-es meg ált az időben, Most kiválóan megy a MIUI by Xiaomi eu 10.2 amivel szinte meg vagyok elégedve, kivéve a Biztonsági hiba javító csomagot , ami már 1 éves sajna. Ha ezt (csak ezt ) lehetne frissíteni..... Na mind1 erről ennyit, kidobni, cserélni azért nem fogom.

(#34924) vornia válasza kanyi51 (#34923) üzenetére


vornia
senior tag

Valójában igazad van. Kollégám vett note 7-et, összehasonlítottam a kettőt,nem vettem észre nagy különbséget, a 9 és a 7 között,csak a menüben járkálva, ugyanaz volt. Szóval maradok a stabil 11-en. Őszintén szólva a napi használatban el vagyok vele.
Viszont nézegettem a Crock által felsoroltakat, és némelyik úgy tűnt mintha csak a kernelt cserélték volna ki.
Vagy mintha miui skint húzták volna a "sima" androidra.
Biztos valahogy be lehetne hozni a javító csomagot a korábbi verzióba,csak aki értene hozzá az inkább magasabb verziós romot portról át inkább.

Sajnos a miuihu is véget ért.

[ Szerkesztve ]

(#34925) vornia


vornia
senior tag

De azért viszket a tenyerem :D

(#34926) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Az utolsó nagyobb LOS offical frissítés után elkezdtek előjönni idegesítő bugok, és a rendszer is néhol darabos lett.
Lehet visdzaállnék a LB féle Lineage - re.
Elsősorban Crok professzortól kérdezném hogy működhet a visszaallas dirtyvel ahogy anno Lilblinxről is attjottem az offical-ra.
Vagy esetleg van egy régebbi LB mentesesm, rakjam vissza azt és onnantól mehet tovább.
Vagy clean install? 🙂

-= No way back from Here =-

(#34927) crok válasza [lAyCsI] (#34926) üzenetére


crok
Topikgazda

Dirtyvel nem lesz jo, mas a base (abhisek vs. zeelog) es nem mernem garantalni. LilBlinx, clean, minden tok jo!
Ha LilBlinx fele sima LOS16 volt az menne szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34928) [lAyCsI] válasza crok (#34927) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Advanced LB - clean LB - offical volt a menü :D
Visszapattintom a LB mentesem aztan ratolom az uj buildet meglassuk hogy szuperal...
Ha nemf@sza legyalulom az egeszet.
Visszatértél te is?
Gondolom nincs vele gond továbbra sem...

-= No way back from Here =-

(#34929) crok válasza [lAyCsI] (#34928) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze hogy nincs. Tökéletesen üzemel, visszaregelt a srác is Telegramra, van megint group is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34930) [lAyCsI] válasza crok (#34929) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Kúl,
köszi uram!

-= No way back from Here =-

(#34931) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

hol a rákban lehet a 10-es orange fox-ban egy régebbi backupot visszatölteni?
eskü hogy nem találom hol van ez az opció...

-= No way back from Here =-

(#34932) crok válasza [lAyCsI] (#34931) üzenetére


crok
Topikgazda

Jó hely van beállítva mint mentés helye? SD card? Inernal? USB OTG?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34933) [lAyCsI] válasza crok (#34932) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

SD-n volt, de most visszaraktam Internal-ra,
de a backup szekcióban a new backup meg a select storage-on kívül nincs más opció :F

-= No way back from Here =-

(#34934) crok válasza [lAyCsI] (#34933) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem is tudom miért nem váltottam R10-re anno..
Meg miért maradtam végül TWRP-n* (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34935) [lAyCsI] válasza crok (#34934) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a 9-es amúgy nek is sokkal jobban bejött,
sokkal kezelhetőbb volt a felület...
akkor ezek szerint nem tudsz segíteni mivel sosem használtad...

-= No way back from Here =-

(#34936) crok válasza [lAyCsI] (#34935) üzenetére


crok
Topikgazda

Felteszem ha nagyon kell megnézni benne valamit de nem erőltetném - amúgy ha a könyvtárak a helyükön vannak akkor egy visszaflash R9-re "sima ügy" ha "pár apróságot betartasz".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34937) [lAyCsI] válasza crok (#34936) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ez az SHP láthatja a orange fox mentéseit?

-= No way back from Here =-

(#34938) crok válasza [lAyCsI] (#34937) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a TWRP-t látja - de utólag nekem nincsenek vele jó tapasztalataim.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34939) [lAyCsI] válasza crok (#34938) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hát köszi, kicsit próbálkozom még vele aztán ha nagyon nem akarja az igazságot legyalulom...
annyi kérdésem lenne még hogy lehetséges hogy elfelejettem levenni az újjlenyomatokat backup előtt, ha nem működne ahhor elég a fingerprint reset zip-et flahelni?

-= No way back from Here =-

(#34940) crok válasza [lAyCsI] (#34939) üzenetére


crok
Topikgazda

Az FPReset nem erre való hanem arra ha nem tudsz hozzáadni új ujjlenyomatot, ami egy tipikus Pie betegség.

PassReset, rmpass, Delete ROM password/screen lock - ezen a néven van OrangeFox-ban, ezeken a neveken futnak azok a ZIP-ek amik neked kell(het|e)nek. Vagy a MIUIHU Tools is lepattintja, vagy ott van a leírás a Logout blogomban (F3: "Pár hasznos tipp a lock feloldására" - ott lesz mely file-okat kell törölni, nem kell zip se, TWRP filekezelőből is törölhetőek, vagy adb.. millió megoldás van).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34941) [lAyCsI] válasza crok (#34940) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Köszönöm!
Végül clean install lett mert nem boldogultam a backup visszatöltéssel,
de talán jobb is így :)

Apropó:
Telegramon hogy találom meg a csoportot?

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#34942) crok válasza [lAyCsI] (#34941) üzenetére


crok
Topikgazda

[Itt], kérlek, itt aktív David.
Lehet tényleg jobb volt a clean.. ez volt megírva (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34943) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok!
Gondolkodom rajta, hogy lecserélem a gyári ROM-ot erre.
A hibák listáján megvan említve a következő: Goodix FingerPrint
Ez miben korlátozná az ujjlenyomat olvasót? Az FPC fingerprint működik.
Nem mintha tudnám, hogy mit jelent a Goodix és FPC. :)
Kinek mi a tapasztalata ezzel a rendszerrel?
Egyébként a bootloadert már nyitottam, a TWRP legfrissebb verzióját (netalán ehhez a ROM-hoz az OrangeFOX recovery szükséges?) is feltettem.
Az új rendszer telepítése előtt még szükség van valamire?
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#34944) crok válasza FLATRONW (#34943) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez abban korlátozna hogy ha goodix FP-d van (a márkája/gyártója) akkor egyátlalán semmire nem fogod tudni rendesen használni az ujjlenyomatolvasót (nem tudsz ujjlenyomatot regisztrálni se, talán fingerprint gesture-re jó lehet).
A rendszer egyébként nagyon jó - de tudnod kell hogy ez még mindig beta OpenGApps csomagot használ mivel még mindig nincs stabil Android 10 OpenGApps. Nincs szükséged semmire egyébként, csak kövesd és tartsd be a telepítési útmutatóját a ROM-nak.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34945) FLATRONW válasza crok (#34944) üzenetére


FLATRONW
őstag

Köszönöm.
Azt hol lehet megnézni, hogy melyik FP van benne? Nyilván nem akarok lemondani róla.
Ahogy látom, létezik Pie verziója is (ami már nem kap frissítéseket), de a fórum szerint minden hibátlanul megy rajta.

(#34946) pulutodurumo válasza FLATRONW (#34945) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Itt írta le Crok hogy mi a módja.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#34947) FLATRONW válasza pulutodurumo (#34946) üzenetére


FLATRONW
őstag

Köszönöm, FPC van benne.

(#34948) SirKero


SirKero
őstag

Segítséget kérnék !

Az asszony telója tagnap óta kiírja,hogy a Gboard billentyűzet leállt. Ettől kezdve nem lehet vele semmit csinálni. Mármint írni.
Kikapcsoltam az alkalmazást de innentől csak a hang alapú szövegbevitelt lehet engedélyezni. Switkey vagy más billentyűzetet nem is ajánl fel :W

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#34949) crok válasza SirKero (#34948) üzenetére


crok
Topikgazda

Erintetlen v11.0.2.0 global stable? Vagy mas? USB hibakereses engedve van? van amugy mas keyboard fent?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#34950) SirKero válasza crok (#34949) üzenetére


SirKero
őstag

Érintetlen v11.0.2.0 global stable . Semmi mókolás nincs vele. Nem találok más billentyűzetet rajta.
Érdekesség képen nekem ugyan ez a telóm van ugyan így gyári rendszerrel és az enyém nem csinálja. Hogy még érdekesebb legyen a kolléganőjének a Samsung ( valami ) tegnap óta szintén ugyan ezt a hibát produkálja :U :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.