Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118751) PappZ75


PappZ75
tag

Üdv mindenkinek!

Most olvastam egy hírt:
"VR-támogatást kapnak az Xbox játékok, de közel sem úgy, mint gondolnád"
https://leet.hu/2023/09/28/vr-tamogatast-kapnak-az-xbox-jatekok-de-kozel-sem-ugy-mint-gondolnad/

Van Series X konzolunk. A fiam egyre inkább érdeklődik a VR iránt. Nagy sajnálatomra az XBOX ezen a téren nem akart (akar?) megoldást kínálni.

Már felmerült bennem hogy PS5-öt + VR2-t vegyek, (200+250 eFt) de csak erre ez húzos lenne.

A fenti link kapcsán mi a valóság? Ki mit tud róla? Azt kell értsem hogy az XBOX-os játkkönyvtárunkból a játékok egy része feltelepíthető lesz a Meta Quest 3 VR fejesre?
Van valami lista ahol látni kb mik? KEll hozzá pl egy erős PC vagy maga a fejes Snapdragon XR2 Gen 2 cpu fogja vinni? Van róla valami jobb cik esetleg?
A tervezett 500 USD-s ár barátságosabbank tűnik a PS5+VR2 kb 450 eFt-os áránál.

Nagy sajnálatom hogy nem normál VR-t fog kapni az XBOX, mert a teljesítmény úgy gondlom jobb lenne, ha csak a megjelenítés lene a VR dolga és talán a kompatibilitás játékok terén is roppant szűk lesz.

(#118752) Moby válasza PappZ75 (#118751) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem olvasd el a cikket mégegyszer. Semmilyen VR nem lesz xboxon. VR-ben nézheted az xbox játékot egy virtuális tévén.

[ Szerkesztve ]

(#118753) mrThomi válasza Moby (#118749) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem oled. Sony 65X92J

(#118754) Moby válasza mrThomi (#118753) üzenetére


Moby
addikt

Akkor ott más a probléma.

(#118755) Peat76


Peat76
őstag

Egy őszinte szívből jövő vélemény...egyébként érdekes sok van már eladó 😂😂😂

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#118756) Bad Pritt válasza Peat76 (#118755) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Néztem pár videót és minden véleményről az ordít, hogy egy classic AC-nek egyszerűen nincs helye jelenleg a piacon és valszeg ezért nem kapunk Splinter Cellt, Thiefet meg hasonlókat sem. Több olyan ismerősöm elkezdte, akik szerették az I-Revelations közti részeket és nekik nagyon tetszik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118757) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#118756) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"egy classic AC-nek egyszerűen nincs helye jelenleg a piacon"
Ez az állítás rengeteg játekra igaz.
A másik élő példa a Diablo 4 esete. Ha követed a D4 topikot, akkor tudod miről beszélek.
Persze vannak kivételek. A retro fpsek újra 'menők'.

[ Szerkesztve ]

(#118758) Wesder válasza beyruth82 (#118748) üzenetére


Wesder
félisten

A CP2077 annyira eredeti világ, mint a Witcher. Semennyire. Nem CDPR találta ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118759) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#118757) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem követem, mert cancer. :D A retro fps-ek, boomer shooterek is csak bizonyos körökben lettek felkapva újra indie-ként, nincsenek agyonreklámozva és nem is forognak közszájon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118760) beyruth82 válasza Bad Pritt (#118750) üzenetére


beyruth82
veterán

Maga a cyberpunk fogalma korábbról van valóban. A 90-es években én olvastam is a neurománcot de akkor abszolúte nem értettem, nem tudtam vele azonosulni (voltam kb 10 éves). A CP2077 világa viszont egy teljesen alternatív történelmet dolgozott ki mint ami a linkben szerepel. A magyarul is elérhető cp könyvben már egy másik kitalált 21.századi történelem van leírva. Persze lehet, hogy azt is átvették valahonnan 😀

(#118761) Bad Pritt válasza beyruth82 (#118760) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a Cyberpunk fogalma a lényeg, hanem hogy megvették a Cyberpunk 2020 board game jogait és a játék minden fontosabb eleme abból lett átemelve, csak egy koherens videojátékká gyúrták, kb. mint a Baldur's Gate 3 meg a Dungeons & Dragons.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118762) beyruth82 válasza Bad Pritt (#118761) üzenetére


beyruth82
veterán

Olyannyira igazad van, hogy még magyarul is elérhető ez a szerepjáték, ahogy nézem. :)
Akkor mindent, még a történelmet is abból vették át.

(#118763) Csigavair


Csigavair
tag

Sziasztok! 2 hete nem kapcsoltam be a boxot, ma elindítom látom, hogy lejárt a gamepass. Na amint észrevettem csippant is a telefon, hogy levonta a Microsoft. Mondom király akkor töltöm a redfallt ha már jött hozzá 60fps patch. Igenám de a microsoft fiókom szerint még mindig nincs game passem. Ügyfélszolgálat persze hétvégén telefonon nem elérhető, a microfos oldalán meg csak elb@szott tanácsok vannak. Live chat opció meg sehol...várhatok hêtfőig vagy mi? A szép, hogy a megrendelések, előfizetések között sincs, pedig a pénzt levonta.

(#118764) IntelKiller7 válasza Csigavair (#118763) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Inditsd ujra a gepet. Esetleg hard reset.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#118765) Csigavair válasza IntelKiller7 (#118764) üzenetére


Csigavair
tag

Már megtörtént de telóról loggolva is azt írja, hogy tartozásom van... csak tudnám, hogy lehet tartozni, ha előre fizetsz egy szolgáltatást. Mindenesetre a pénzt levonta de sem email, sem a fizetési előzményekbe nincs... ez meg mi a f@sz. Mintha semmi sem lett volna befizetve a pénzemet meg levonták.

[ Szerkesztve ]

(#118766) Pistu_ válasza Pistu_ (#118747) üzenetére


Pistu_
tag

És meg is hálálta a játék a dícséretet. A karrier legelső versenye teljesítés után 2x fagyott ki és persze hogy egyben progress bukás is :W
Most kezdhetek neki harmadszor is Laguna Secának, de legalább a pálya széléről felhordott homokon megcsúszik az autó, nem csak látványelem.

(#118767) Csigavair válasza Csigavair (#118765) üzenetére


Csigavair
tag

Na így még nem jártam, egy délelőttnyi utánajárás után...levonta a pénzt a kedves micro, de nem iranyitotta a gamepasshez ergo ott lebegett valahol a pénzem ellenérték hiányában, úgyhogy rá kellett nyomjak a kifizetés mostra és levonta abból, amit levontak reggel a számlámról.. wtf?! :F

(#118768) csabi0805 válasza Pistu_ (#118766) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Nagyon jó lett szerintem is.
Van még rajta mit finomítani a multiban is,de nagyon tetszik. :C
Majd egy esős versenyt nézzél meg.
Kegyetlen ahogy kinéz. :R

(#118769) Pistu_ válasza csabi0805 (#118768) üzenetére


Pistu_
tag

Nagyon negatívan álltam a játékhoz, de eddig erősen pozitív csalódás. Remélem kialakul egy közösség itt a ph-n akikkel lehet majd együtt multizni akár versenysorozatban is.

(#118770) Moby


Moby
addikt

Gyakoroljuk a szót: FI-ZI-KA. Eskü a Horizonban agyonveri a vezetési modell.
LMAO

Adhatok én ennek bármennyi órát, meg próbálhatom bármilyen track-car kombóval. Ez egy fertelem.

[ Szerkesztve ]

(#118771) pzstm válasza Pistu_ (#118769) üzenetére


pzstm
titán

Erdemes ezt a szosszenetet megnezni akar twitteren is….

https://x.com/nikomueller/status/1710423840956768767?s=46&t=_Dl0DSU0W7tiyPYnlKjlhQ

teljes dobbenet a grafika. En sajnos annyira jo nem vagyok hogy multizzak, de ha sikerelmenyt akartok szoljatok :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118772) X@b3e


X@b3e
addikt

Szaisztok!

GP Ultimate Homeolás 2 gépen járható út még? :F :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#118773) csabi0805 válasza Moby (#118770) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Te figyu már nem bántásból de unalmas amit itt előadol amióta megjelent a játék. :U

[ Szerkesztve ]

(#118774) icemad válasza X@b3e (#118772) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Persze.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118775) mcwolf79 válasza csabi0805 (#118773) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hasonlóképp vélekedek én is , csak nem akartam etetni a trollt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#118776) IntelKiller7 válasza Moby (#118770) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Torold le. Aztan szedd le az Assetto Corsat. Have fun. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#118777) Wesder válasza pzstm (#118771) üzenetére


Wesder
félisten

Twitter minősègben jól nèz ki, csak kár hogy ettől a szerencsecsomag xbottól linkeltèl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118778) .LnB válasza Moby (#118770) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Hát erre biztos nem gondoltak, hogy ezt valaki megprobálja. :)
Mondjuk nekem nagyon csuszkál a legtöbb kocsi, de ilyen GT3 félét, még nem próbáltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118779) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A Motorsportban a képernyő közepén van egy kurzorszerű valami. Azt hol lehet eltüntetni?
Jelenleg inaktív, mozgatni nem tudom. Nem csak menüben, versenyen is ott van.

(#118780) beyruth82 válasza Moby (#118770) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem tetszik. :)
A forza horizonnal azért nem játszom mert állandoan kipördül a kocsi a legkisebb kanyar esetén is. Alig fordulok és máris az út menti virágágyásban szlalomozok. Borzalmas vele játszani. Úgy látom FM-nél pont az ellenkezője van. Lehet normálisan irányítani. :D

(#118781) Moby válasza .LnB (#118778) üzenetére


Moby
addikt

A gond inkább az, hogy elővesz az ember egy 3 forintos játékot, és nem csak grafban és hangban pofozza bele a betonba ezt az csillió dolláros izét, de ott a gumifizikát, vezetési modellt nem csak a marketinganyagokba sikerült leírni, hanem a kódba is. És ez csak egy a számtalanból. Ráadásuzl a konzolverza még úgyahogy, de a pécés kiadás ebből az ugynevezett MOTORSPORTból vállalhatatlan technikailag.

[ Szerkesztve ]

(#118782) X@b3e válasza icemad (#118774) üzenetére


X@b3e
addikt

Köszönöm :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#118783) icemad válasza X@b3e (#118782) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Arra azért figyelj, hogy nem minden osztódik. Dlc-k általában igen, de pl. a cloud gaming csak az előfizető profilján megy.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118784) parandroid válasza IntelKiller7 (#118776) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Várj, a slusszpoén az, hogy ha jól értettem, még nem is játszott vele. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#118785) Steve1207 válasza Pistu_ (#118766) üzenetére


Steve1207
veterán

Én elengedtem, amíg nem jönnek a patch-ek. Az első karrier eseményt már 2x megnyertem, van két kupám belőle, de ezek a popup töltők úgy behalnak néha, hogy teljesen ki kell lépni. Eközben az autóm egy szimpla 5 versenyes esemény után 20-as lenne kb, most meg már 35-ös volt tegnap és nincs befejezve. Még a teljesen teljesítettnél is visszadobta a progresst-t és még megint van egy versenyem hátra, szóval következőleg 3 kupám lenne már jelezve megnyert alatt.
De ez popup-os behalás jellemző volt versenyindításkor, tuning utáni mentésnél vagy karrierbe belépésnél is csak tekert és megmakkant. Ez így egy béta teszt, mert a progress vesztést bárki megtapasztalhatja, aki pár órát csak szimplán beletol, de pár óra alatt 3-4x újraindítgatni és ugyanott tartani, mint előtte rettentő zavaró.
Természetesen sima restart után is, QR nélkül is ugyanígy produkálja többször, szóval szimpla bug.

.

(#118786) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Valaki tolja Series S-em a Mirage-t.Milyen?Megéri az árát?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#118787) hombre[EU] válasza Moby (#118770) üzenetére


hombre[EU]
veterán

te büdös hater. ez így jó :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#118788) Moby válasza hombre[EU] (#118787) üzenetére


Moby
addikt

Sőt, egyenesen kiváló. Ilyenre akarták. Újraírták a nulláról, lézerszkenneltek, mindent bevetettek, ami csak kéznél volt, hogy megszülethessen. Mert ami addig volt, az nem volt elég jó.
Mostmár az, szerencsére! :D

(#118789) Wesder válasza Moby (#118788) üzenetére


Wesder
félisten

Túltolod. Ez csak egy sz@ros játék. Ha nem tetszik, akkor törlöd ès továbblèpsz. Mèg szerencse hogy van számos másik alternatíva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118790) skroy válasza Moby (#118788) üzenetére


skroy
senior tag

Felfogtuk, nem tetszik Neked. Qrva unalmas vagy.

(#118791) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ha merevlemezről szeretném nézni a tartalmakat pl képeket X boxon akkor mire kell formáznom a külső HDD t? Illetve milyen névre kell átevezni a kép mappát?

(#118792) dunc válasza Moby (#118788) üzenetére


dunc
nagyúr

Mikor fejezed már be a sírást? Kurv@ unalmas vagy.......

(#118793) NoOne1976 válasza Moby (#118781) üzenetére


NoOne1976
őstag

De akkor miért nem veszel elő egy ilyet? Úgy is csak jobb van ettől a "szerencsétlen" FM-tól, nem?

(#118794) hombre[EU] válasza Moby (#118788) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kontrollerrel kocajátékosoknak needforspeed helyett jó lesz
fasse számol ez, a váltást nem tudták összerakni...a kuplungon akkora delay van,hogy besz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#118795) Bogyi007 válasza Moby (#118788) üzenetére


Bogyi007
veterán

Őszintén: GT7 rajt napján megvolt? Az 11 pontos volt nálad 10-ből?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#118796) Moby


Moby
addikt

(#118797) Wesder válasza Moby (#118796) üzenetére


Wesder
félisten

Már csak a posztjaid miatt is így trénelném a Drivataromat hogy felb@sszon téged idegileg. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118798) homerhamm


homerhamm
addikt

Xboxra is jön a Stray lemezesen. November 7.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118799) Moby válasza Wesder (#118797) üzenetére


Moby
addikt

Nyugodság van, nem lesz több videó, már elvették :DDD (refundoltam).

(#118800) dunc válasza Moby (#118799) üzenetére


dunc
nagyúr

Hála istennek! ;] ;] ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.