Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118851) CactuS válasza Döglött Róka (#118840) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez aztán a semmitmondó böfögés, de nyilván, örülök, hogy ennyire ismersz. (nem) :U Ha a D4et jelen állapotában fejlődésnek hívod, akkor nincs igazán miről beszélgetni. És szerintem nem is kell egymást meggyőznünk, örülök, hogy te ennyire élvezed a játékot.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#118852) Bep válasza icemad (#118850) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem akkor is problémás, ha kicsit ott hagynám a gépet a játékkal, de a kormányt kinyomom addig (mert van egy alaphangja). Visszalépéskor írja, hogy csatlakoztassak vezérlőt, és hiába nyomkodom az A gombot amit ír, nem veszi be. Ilyenkor a kormány xbox gombjával lépkedek a dashre oda vissza, egyszer csak jó lesz. :)

(#118853) Pistu_ válasza Steve1207 (#118849) üzenetére


Pistu_
tag

Korai volt az örömöm. Performance upgrade 7 verseny után ugyanúgy csak karikázik. :W

(#118854) Redneck


Redneck
veterán

A prémiumot megvettem, de még nem volt ingerenciám, és időm se a Forzára. Elég sok a munka, a boxos kontit nem akartam cipelni, ezért vettem egy filléres Ipegát emulátorozni, és gagyi játékokhoz, mert csak egy alapabb telóm van.

Vicces, hogy új Forza helyett, a több mint 14 éves Gran Turismoval nyomulok, ami még stabil 30 fps-sel sem fut. ;]
Csilivili játékok ide vagy oda, ez pörög most, de komolyan élvezem:

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#118855) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Egy gyors kérdés. Ha van egy 2Terrás Seagate for Xbox Series S/X külső HDD, azt lehet használni PS5-höz, TV-hez, PC-hez is ha úgy van vagy ezek csak és kizárólag Xbox-al működnek ? Jó lenne máshoz is külső vinyóként használni csak ezért kérdezem.

(#118856) parandroid válasza mrThomi (#118855) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, csak nem egyszerre. Az xbox saját magának leformázza, utána újra kell formázni, ha mással használod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#118857) mrThomi válasza parandroid (#118856) üzenetére


mrThomi
addikt

Szuper, köszi az infót. Az nem baj, csak lehet majd kellene másra is használnom.

(#118858) Steve1207


Steve1207
veterán

CP-ben a régi küldetés teljesítve jutalmakat be lehet húzni valahogy? Az apartman fegyverszobába mutat 4-5, viszont ezeket már szerintem bezsebeltem anno. Semmi jelet nem mutat belépve a szobába, csak oda irányít és benne van a foglalja a helyet a feladatlistában.

.

(#118859) beyruth82 válasza Steve1207 (#118858) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez valami anomália lehet. Nekem a 2.0-ás frissítés és a PL sztorijának megkezdése után eltüntek fegyvereim, ruháim. Jutalomként meg kaptam ruhákat nemrég de nincs az apartmannom ruhatárában csak a régiek amik a frissítés előtt is voltak. Szerintem itt bekavar az hogy tulajdonképpen szabadon mászkálhatsz a dlc és az alapjáték között. Nincs kellően szinkronba hozva a kettő.

(#118860) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hú gyerekek ez az Everspace 2 valami bitang jó játék. Rendesen szórakoztat. Fasza a grafika, jók a hangok és a zenék is. És brutálisan emlékeztet a Galaxy on fire 2-re! Olyannyira, hogy a két játék főhőse simán lehetne egymás klónja. :D Bár az is igaz, hogy a Gof 2 kb 10 éves játék már, szóval valószínűleg onnan loptak pár dolgot.
(aki esetleg nem ismeri, teljesen ingyenes játék, androidos telefonra/tabletre, csak a dlc-kért kell fizetni. Nincs reklám és IAP)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118861) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[kép] Ez a felkiáltójel mi a fene? Nem csak a FM-nél volt, hanem szinte az összes játéknál. Újraindítottam a konzolt, és eltűnt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118862) Frod válasza icemad (#118860) üzenetére


Frod
addikt

Azt a Fishlabs csinálta, ahonnan eljöttek az alapítók, és megcsinálták a Rockfish csapatát... :) Szóval nem véletlen a hasonlóság, és így nem is mondanám lopásnak.
(a Fishlabs pedig a Chorus-t csinálta két éve, az is jó kis arcade space shooter, bár sokkal kötöttebb)

Do you see the white shadow?

(#118863) Bep válasza .LnB (#118861) üzenetére


Bep
senior tag

Azt hiszem, ha SX játék nem a belsőn vagy saját meghajtón van, akkor dobja ki.

(#118864) .LnB válasza Bep (#118863) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az érdekes lenne. Mert csak belső van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118865) icemad válasza Frod (#118862) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Á, ez sok mindent megmagyaráz. Ezt nem tudtam. A Chorust is ismerem, az is jó volt, de sokáig nem kötött le. De ez az Everspace 2, ez valami bitang jó játék lett. Szerintem idén nem is játszottam ilyen jót egyik játékkal sem. Próbáltam az első részt is, de az nem jött be.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118866) icemad válasza Bep (#118863) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Akkor viking átkot szór a fejedre a konzol. Pont ma futottam bele:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118867) homerhamm válasza icemad (#118866) üzenetére


homerhamm
addikt

WTF? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118868) Wesder válasza .LnB (#118861) üzenetére


Wesder
félisten

Licencproblèma. Van amikor ott marad. Ha elindul a játék, akkor nem kell vele foglalkozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118869) Wesder válasza icemad (#118866) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is ilyen démon rúnás, de nem zavar amíg olvasható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118870) .LnB válasza IntelKiller7 (#118367) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Visszatérve ezekre az értékelésekre. Azért nagyon durva, hogy ilyen magas pontszámot kapott, amikor telis-tele van breaking bugokkal. :((( Én két napja nem jutok túl egy Watkins Glen-i futamon.. Fel is adtam, most újra telepítem, hátha. De félre tettem amíg nem javítják. De vannak más finomságok is, amikről mások számoltak be.
Ezek fényében, ezek az értékelések értelmezhetetlenek.. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118871) icemad válasza Wesder (#118869) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az az érdekes, hogy pl a "Sorry" szövegben a két darab r betű teljesen más. Cannot szóban is az n betűk. Szóval csak valami viking átok lesz ez. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118872) oriic válasza icemad (#118866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nálam akkor van, amikor udpate jön (skip-ahead), és a nyelvi beállítások nem frissülnek azonnal.

Live-Die-Respawn

(#118873) Döglött Róka válasza CactuS (#118851) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Forditva is igaz :) Ha nem latod a 22 evnyi kulonbseget akkor nincs mirol beszelgetni. De akkor megint a szar is izetlen klasszikus esetevel allunk szembe.

Igazabol nem a jatekipar hanyatlik, hanem a fogyasztok akiknek minden is fos.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#118874) F_Peter válasza Steve1207 (#118858) üzenetére


F_Peter
őstag

A tárolóban kellene lennie a cuccoknak, ha onnan kiveszed akkor teljesül a mission.

(#118875) Bep válasza .LnB (#118870) üzenetére


Bep
senior tag

Az a gond, hogy ez a Forza/turn10 -hez egyelőre szerintem méltatlan. Legalább is én így érzem, hogy a szint itt is egyre jobban süllyed.

(#118876) Farkassacred válasza Döglött Róka (#118873) üzenetére


Farkassacred
őstag

Vagy akár az is lehet, hogy teljesen elkényesztetjük szegény kis szeretett stúdóinkat..erre nem gondoltál? Lassan már dolguk sem igazán lesz nekik, mert csak bégetünk, és a lóvé az dől hozzájuk ugyanúgy. Kicsit kritikusnak lenni nem egyenlő ám a nácizmussal..
Igazán kreatív játék idén egyedül a Zelda volt, úgy hogy az is csak egy szimpla folytatás elvileg.. :Y A többi csak szimplán hozta a formáját meglepetések nélkül.

(#118877) Döglött Róka válasza Farkassacred (#118876) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem tudom hogy sikerult idekeverni a nacikat de ok.

Kritikus gondolkodas <> fikazunk mindent. Ertem hogy egymasra kell licitalni, hogy ki tudja jobban szidni az adott termeket de kezd mar parodiaba fordulni :)

Iden meg rengeteg jo cim van, aki ezt nem latja be, az inkabb menjen kapalni.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#118878) Wesder válasza Farkassacred (#118876) üzenetére


Wesder
félisten

Hi-Fi RUSH.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118879) Farkassacred válasza Wesder (#118878) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nagy stúdiókról volt szó, kicsiket nem akartam belekeverni.

Rengeteg jó játék oké, de hogy megérték e a pénzüket az már más tészta. :K Engem lepjenek meg 30 ezer forintért.

[ Szerkesztve ]

(#118880) icemad válasza Wesder (#118878) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Abban mi volt kreatív? Sima beat em up játék, csak ritmusra. Volt valami hasonló fps cím is, csak nem jut eszembe a neve.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118881) Pistu_ válasza icemad (#118880) üzenetére


Pistu_
tag

Metal: Hellsinger?

(#118882) Bogyi007 válasza Bep (#118875) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem lehet megérteni hogy kaptunk egy alapot ami ÁLLANDÓ bővítéseket fog kapni?!
Csóri GT7 sem úgy indult el ahogy most látjuk...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#118883) icemad válasza Pistu_ (#118881) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az lesz az. :K

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118884) Döglött Róka válasza Farkassacred (#118879) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Par napja meg 27 volt. De ha sajnalod a penzt egy hobbira, akkor ne uzzed.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#118885) Wesder válasza icemad (#118880) üzenetére


Wesder
félisten

Egy játék nem csak úgy lehet kreatív hogy te tudsz benne èpíteni.

A gameplay ès a pályadesign megoldása szerintem kreatív.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118886) Pistu_ válasza Bogyi007 (#118882) üzenetére


Pistu_
tag

Ott ha jól emlékszem szerver kiesések voltak dögivel az indulásnál ami miatt játszani sem lehetett vele napokig. Meg az rémlik hogy review időszak után raktak bele mikrotranzakciót amivel egyidőben lecsökkentették a megnyerhető kreditek számát.

Itt viszont az összkép olyan mintha még béta verziós sem lenne maga a szoftver. Az meg külön öröm hogy karrierben nem enged csak úgy választani versenyt, sorban kell haladni és milyen jó már amikor 4x futod ugyan azt a futamot mert a végén kifagy.

(#118887) .LnB válasza Bogyi007 (#118882) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj már cimbora. Milyen alap az, amivel két napja **opok, mert nem tudok túljutni a Watkins Glen-i futamon a Porsche-mmal??! Már négyszer nyertem meg azt a versenyt. De utána, nem képes elmenteni a tuningot. Se gyorstuningot, se azt amit én csinálok, semmit. Mindig csak ment a végtelenségig, majd miután újra indítom a játékot. Nyomhatom le újra, az ominózus versenyt. Már újra is telepítettem a játékot, de az után se lett jó. :DDD
Alap. Milyen alap ez ember?! :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118888) Bep válasza Bogyi007 (#118882) üzenetére


Bep
senior tag

Értem én, de az alap bugos, illetve hiányos amire gondoltam, ezt nem érteni esetleg?

(#118889) Wesder válasza .LnB (#118887) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván nem fog egy varázsütèsre megjavulni kedden a játék, de ilyen ez az Early Access.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118890) parandroid válasza Wesder (#118878) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Baldur’s Gate 3

Ok, xboxra még várni kell rá kicsit… De az utóbbi évtizedek legigényesebb RPG-je. Olyan lelke van annak a játéknak, amit eddig még nem láttunk. Mondanám, hogy sztoriban a Witcher talán, RPG-ben meg a korábbi Larian cuccok (PoE, Divinity), de ilyen magasra még semmi nem tette a lécet minőség, és történetmesélés terén. Talán mire kész leszaz xbox port, a pár bosszantó bug is megoldódik (nem mintha az élményt, illetve az összképet el tudta volna rontani).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#118891) IntelKiller7 válasza Wesder (#118889) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pedig ezt ígérik. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#118892) consono válasza parandroid (#118890) üzenetére


consono
nagyúr

Én ezek ellenére nem tudom szeretni, nekem nem jó vele játszani. A fele főszereplő irritál és a játékosnak ott sincs hangja (ez a Starfieldben is zavart)...
De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a Baldur's Gate 3 3 évig volt early accessben és még így sem sikerült tökéletes minőségben kiadni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#118893) NoMagix


NoMagix
addikt

Szomorúan olvasom mennyi probléma van az FM új részével és azon tűnödök, hogy miért nem halasztották el év végére vagy jövőre a kezdést!?!
Szerintem vér ciki 6 -7 év után egy ilyen kezdéssel kiállni.

(#118894) zozika84 válasza Pistu_ (#118886) üzenetére


zozika84
őstag

És a hátsókerekes autók furán kanyarodtak :DDD
Ott is volt megjelenéskori hiba dögivel...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#118895) Wesder válasza NoMagix (#118893) üzenetére


Wesder
félisten

Majd keddtől lesz ciki, most mèg csak EA van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118896) Döglött Róka válasza NoMagix (#118893) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem probald ki, ne az itteni szakertes alapjan alkoss velemenyt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#118897) Moby válasza Wesder (#118895) üzenetére


Moby
addikt

Abszolút jogos. A fizetővendéget nem ciki lecsulázni a félkésszel, de a ganépasszost már az lesz! :DDD

(#118898) l.skywalker válasza .LnB (#118861) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Főleg hétvégén jön elő nálunk amikor lassan fogja fel hogy van aktív GP előfizetés. Van hogy ha túl gyorsan kezdik el a gyerekek a játékot, kiírja hogy nincs előfizetés. Mi mindig várunk amíg el nem tűnik minden felkiáltójel

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#118899) Steve1207 válasza Wesder (#118895) üzenetére


Steve1207
veterán

Én arra is kíváncsi leszek ezt a sok bejegyzést hogyan kezelik majd le, pont mert csak előrendelői visszajelzés volt még. 170 elfogadott hiba csak az első napon, van vagy 250+ azóta a Forzaneten, másik kategóriát már nem is számoltam. Ugyan sima bug jelölés csak 30 van steamen, de amúgy meg van 700+ bejegyzés, aminek a harmada, fele inkább hiba és panasz. Szóval elégé irdatlan mennyiség átrágni magukat, hogy mi a prioritás.

De még így is sokan szerencsés helyzetben vagyunk, mert nem futunk egy főbb hibán kívül másba. Csak mert nem is megy tovább :DDD

.

(#118900) Wesder válasza Moby (#118897) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vagy 5 èves, tanuld már meg leírni hogy GamePass. pèeles.

Majd kedden indul hivatalosan, ha akkor is sz@r lesz, akkor lehet jogosan tovább vergődni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.