Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119251) elder troll válasza Döglött Róka (#119241) üzenetére


elder troll
senior tag

Mindenki lehet elfogult, már csak a nevemből leeshetett volna, hogy TES szérián (is) nevelkedtem, így nyilván én is elfogult vagyok. Elfogadom, hogy bántja a csőröd, hogy nem tudok pozitívan nyilatkozni egy félkész (szavaddal élve) tákolmányról. Nem véletlenül mondogatta a másik ms bértroll, hogy első körben a főküldit csinálják a népek.

"Mit értünk optimalizáció alatt?"
Semmiképpen sem azt, hogy egy pár négyzetméteres területen is képtelen legyen a játék tartani a 30 fps-t a világ legerősebb konzolján. Gyakorlatilag esélytelenné teszi a játékost célzás terén (frametime kilengés). Az egy dolog, hogy diavetítésben kell célozni, de ahogy korábban írtam, még ez a diavetítés sem konstans. Nem egy óriási városban tapasztaltam ezt, hanem a játék létező legkisebb területén. Na ezt nem nevezném optimalizációnak.

Nagyon egyszerű példa: Redfall. Kijött 30 fps-sel, és amennyire rusnya lett első ránézésre, ordít, hogy ezt biza' nem optimalizálták (képzeld, ezt még elmeroggyant fogyatékosként is képes voltam kitalálni). 5-6 hónappal később jött egy javítás, láss csodát megy kétszeres képkockaszámmal. Mondjuk alapvetően ezt sem mondanám optimalizáltnak, de dolgoztak vele, hogy jobban fusson, és megoldották. Ha ez mondjuk Series S-en menne 120 fps-sel, akkor elismerően bólogatnék, hogy igen, ezt optimalizálták. Nyilván megoldható lenne, de ennyi energiát nem fognak beleölni egy amúgy földbe állt projektbe. Az más tészta, hogy pontosan miért is kellett félkész állapotban se megjelentetni (pl.: felső vezető "kérésére"), ami rányomta a bélyegét az egészre. Nem mondom, hogy ha vállalható formában került volna ki, akkor a világ legsikeresebb coop játéka lenne, de alapvetően volt benne fantázia (~L4D vámpírokkal egy amúgy jó stúdiótól).

Visszakanyarodva az Űr-Morrowind-re. Nyilván egyszerűbb azt hazudni, hogy optimalizálták. Illetve ez is relatív, mert mondjuk ha eleinte 10 fps-sel "ment" a játék a kezdeti fázisokban, akkor ehhez képest a majdnem 30 fps már mondhatni optimalizáltnak tűnhet. Alapvetően ilyen szemszögből mindenbe bele lehet kötni.
Amúgy tényleg nem akartam spoiler-ekbe belefutni, így nem néztem utána, teljes hírzárlat volt nálam a játékkal kapcsolatban. Ezért volt részemről ekkora csalódás, mert meg sem fordult a fejemben, hogy ezt így egy ilyen neves kiadó meg meri tenni. De kénytelenek voltak, mert (feltételezésem szerint) a picipuha kiadta, hogy X darab "exkluzív" cím legyen adott évben. Bármi áron. Ha 100 db bértrollt állítanak minden csalódott user mellé minden fórumon/weboldalon, akkor sem tudják ezt tompítani. Nyilván próbálkozni lehet, de ettől függetlenül szerintem nem ebbe kellene energiát fektetni.
FM is annyira hibátlan, hogy a játékosok fele-háromnegyede már félrerakta, és várja, hogy legalább a game breaking bug-ot szedjék ki belőle.

Alapvetően teljesen mindegy, hogy mit írok, úgy is bele fogsz kötni. A nyilvánvalót írtam egy csalódott usernek, aki nem olvasott utána, de még ebbe is képes vagy belekötni.

#119244 Döglött Róka
"Hozzátenném, igen, vannak botrányosan szar megjelenések, ahol egyértelműen elfogyott a pénz és muszáj volt így kiadni, lásd CP2077."

Feltételezem, hogy nem a CDPR-től kapod a fizetésed, ezért ezt már leírhatod.
Viszont van egy nagyon rossz hírem: Starfield az új CP2077. Kevesebb grafikai glitch van az Űr-Morrowind-ben, de nagyon hasonlít a két történet. Annyi a különbség, hogy CDPR nem foglalkoztat bértrollokat, és az MS/Bethesda nem kért bocsánatot a játékosoktól.

[ Szerkesztve ]

(#119252) Döglött Róka válasza elder troll (#119251) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon sok szöveg, MS-bértrollozás, de a kérdésre nincs válasz. Mi az optimalizácó maga?

Amúgy pont az MS hagyott több időt a fejlesztésre a Starfield esetében, amúgy már 2022-ben kijött volna.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119253) elder troll válasza Döglött Róka (#119252) üzenetére


elder troll
senior tag

Elnézést kérek, amiért leírtam a nyilvánvalót :B
Az optimalizálás: amikor időt és energiát ölnek egy adott játék fejlesztése folyamán abba, hogy az adott célplatform-on megfelelően fusson.
Ahogy többször is hangot adtam: amikor a világ legerősebb konzolján a játék amúgy legkisebb területén (pár négyzetméter belátható terület) sem tudja tartani a 30 fps-t, azt képtelen vagyok optimalizációnak hívni. Vagyis az előbb leírt jelenséget pont ennek a hiánya okozza.
Ha két éven belül kapunk 60 fps javítást a játékhoz, akkor egyértelmű lenne a dolog.
Első körben bő évet tippeltem volna, mire helyrepofozzák, de CP után lesz az 2 is.

"Amúgy pont az MS hagyott több időt a fejlesztésre a Starfield esetében, amúgy már 2022-ben kijött volna."
Tudtommal eredetileg másik platformra tervezték a játékot. Nem az jelent volna meg 22-ben? Mármint ha nem halasztották volna, mert utólag nehéz megmondani. Ezt így ebben a formában biztosan nem vállalta volna be a Sony.

[ Szerkesztve ]

(#119254) Döglött Róka válasza elder troll (#119253) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"Az optimalizálás: amikor időt és energiát ölnek egy adott játék fejlesztése folyamán abba, hogy az adott célplatform-on megfelelően fusson." - azt felejted ki, hogy ki szerint megfelelően ...

Nem azért fut 30 fps-el a játék mert fos, hanem mert ennyire lőttek. Lejjebb vehették volna a bevilágítást vagy a felbontást és meglenne a 60 (laptopomon vígan elfut 60on medium grafikán), de akkor meg az lenne a baj, hogy jajdecsúnya.
"Elnézést kérek, amiért leírtam a nyilvánvalót :B"

Nade ami viszont tök érdekes, az az hogy creation engine nagy valószínűséggel gyenge RAM/VRAM kezelésben. Le kéne ülnöm gép elé egy process explorerrel nézni a commit memoryt de ez a videó jól bemutatja, mire gondolok.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119255) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119256) negyven2


negyven2
veterán

Activision Blizzard King Joins Xbox - Official Trailer

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#119257) gianni85 válasza Döglött Róka (#119254) üzenetére


gianni85
veterán

Egy normális fejlesztőcsapat tesz a beállításokba egy kapcsolót… problem solved

(#119258) Döglött Róka válasza oriic (#119255) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak 6 percet késtél :D

@gianni85: ha stabil a megoldás és ki van tesztelve.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119259) nincsnév007 válasza oriic (#119255) üzenetére


nincsnév007
őstag

milyen régen kész lehetett már ez a trailer ;]

[ Szerkesztve ]

(#119260) Döglött Róka válasza nincsnév007 (#119259) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Várjá, nem tud reagálni szegény, írja a címlapra a hírt :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119261) nincsnév007 válasza Döglött Róka (#119260) üzenetére


nincsnév007
őstag

:DDD

(#119262) pzstm válasza nincsnév007 (#119259) üzenetére


pzstm
titán

várták egy ideje hogy kirakhassák már :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119263) pzstm válasza oriic (#119255) üzenetére


pzstm
titán

Whether you play on Xbox, PlayStation, Nintendo, PC or mobile, you are welcome here – and will remain welcome, even if Xbox isn’t where you play your favorite franchise. Because when everyone plays, we all win.


Sony is fog tuti nemsokára majd ilyet írni :DDD ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119264) oriic válasza Döglött Róka (#119258) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wait, what, mivan? :D Lemaradtam?

Live-Die-Respawn

(#119265) Döglött Róka válasza oriic (#119264) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hozzám képest mindig le leszel maradva :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119266) oriic válasza Döglött Róka (#119265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismerve a hátteredet ez nem fair. ;]

Live-Die-Respawn

(#119267) NyMRooD válasza pzstm (#119263) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem ők is így gondolják, legalább is annyira mint az MS biztosan. :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#119268) Elderath válasza pzstm (#119263) üzenetére


Elderath
őstag

Ez a Phil Spencer akkora bohóc. Szerintem ezeket a baromságokat még ő maga is elhiszi

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#119269) Döglött Róka válasza Elderath (#119268) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mégis behúzott két óriási kiadót és megmutatta, hogy az előfizetéses modell működik. De egy bohóc, nyilván :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119270) Wesder válasza Elderath (#119268) üzenetére


Wesder
félisten

Csak úgy tudsz elèrni mindenkit ha mással is foglalkozol, nem csak a saját konzoloddal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119271) NyMRooD válasza Döglött Róka (#119269) üzenetére


NyMRooD
őstag

A két óriás studiót az MS húzta be, nem Phil (mármint nem xbox által megkeresett pénzből lett felvásárolva), az előfizetéses modell pedig még mindig nem tiszta, hogy mennyire működik (legalább is day1 megjelenésekkel), ettől függetlenül szerintem sem bohóc és talán ő még hisz is ebben, de én inkább azt emelném ki, hogy van víziója, ami jelenleg nem sok fejesnek van, csak most már idejelenne valóra is váltani, mert eddig elég döcögősen megy.

Más: kíváncsi vagyok milyen változások jönnek az ABK életébe, remélem Boby távozik és végre az Activision sem csak egy CoD futószallag lesz, bár azt se bánom, hogy ha a CoD single réssze hozza majd az első részek minőségét. De pl egy gpu-ba épített WoW előfizetés is király lenne (nosztalgiázni be-be mennék, de állandóan már nem játszodnám).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#119272) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119273) Döglött Róka válasza NyMRooD (#119271) üzenetére


Döglött Róka
veterán

És szerinted ki intézte el, hogy az MS szánjon erre pénzt? Kinek van víziója, és szerinted egy akkora cég, mint az MS nem húzná le a gamepasst a wc-n ha szar lenne? Röhögve szántanak be részlegeket és dobnak ki komplett üzletágakat.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#119274) NyMRooD válasza Döglött Róka (#119273) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mint írtam Phil-nek van víziója :) A gp egy teljesen új modell a videójáték iparban, szerintem ad neki időt az MS bőven, egyébként én csak a day1 megjelenések megtérülését írtam, nem rég volt hír, hogy 200 milliót hoz egy évben a gp, majd rögtön utána jött a hír, hogy 100 milliókért vesznek bele játékokat + saját fejlesztések, szóval legalább kérdéses a megtérülés. A felvásárlásról szerintem nem nagyon kellett győzködni az MS-t, ez látszott a kiszivárgot mailekből is, egy ~200 milliárdos piacon próbálnak bővülni, Phil nélkül is bevásároltak volna.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#119275) pzstm válasza Döglött Róka (#119273) üzenetére


pzstm
titán

akik nem voltak ilyen jellegű helyeken életükben, azok nem is tudják, párszáz millió dollárt egy péntek délutáni meetingen kihúznak excelekből.....

ha néhány milliárdról van szó akkor már többször is összeülnek :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119276) Wesder válasza NyMRooD (#119274) üzenetére


Wesder
félisten

Havonta hoz 200 millió bevètelt, nem èvente.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119278) NyMRooD válasza Wesder (#119276) üzenetére


NyMRooD
őstag

Oh, sorry, akkor azt félreértettem, úgy már mindjárt más. :R

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#119279) Wesder válasza NyMRooD (#119278) üzenetére


Wesder
félisten

Illetve az sem 100% hogy 100 milliókat fizetnének játékokért.

Ami kikerült az csak olyan becslès volt, hogy annyièrt már lehet berakhatnák Day1 XY játékot a GamePassba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119280) NyMRooD válasza Wesder (#119279) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, az tiszta sor, hogy azok csak becslések, de gondolom tapasztalat alapján lőtték be őket.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#119281) Wesder válasza NyMRooD (#119280) üzenetére


Wesder
félisten

Azèrt egy 300 milliós játék még nem került be Day1, ami nem MS cím lenne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119282) Wesder válasza negyven2 (#119256) üzenetére


Wesder
félisten

Nèztem hogy mit keres a trailerben a Tsushima, aztán rájöttem hogy Sekiro.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119283) i@lex válasza oriic (#119255) üzenetére


i@lex
őstag

Libabőrösre sikerült. :K

(#119284) Wesder


Wesder
félisten

With the completion of the deal to acquire Activision Blizzard and King, Xbox seemingly now owns all the following franchises:

- Crash Bandicoot
- Spyro the Dragon
- Guitar Hero
- Hexen
- King’s Quest
- Space Quest
- Quest for Glory
- Tenchu
- Pitfall
- Tony Hawk Pro Skater
- Zork
- Call of Duty
- Candy Crush
- StarCraft
- WarCraft
- Diablo
- Gabriel Knight
- Overwatch
- Hearthstone
- Phantasmagoria
- The Lost Vikings
- True Crime
- Interstate 76
- Skylanders
- Prototype
- Blackthorne
- Freddy Pharkas Frontier Pharmacist

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119285) vonSux válasza Bad Pritt (#119250) üzenetére


vonSux
őstag

Elderath a playstation verzáról írt, linkelt. Xboxról nem volt szó. De valójában nekem tök mindegy :D

(#119286) beyruth82 válasza Wesder (#119284) üzenetére


beyruth82
veterán

Szép kis lista. Nem is tudtam, hogy a tony hawk's pro skater is hozzájuk tartozik. Azt szívesen látnám a game passban. :)

(#119287) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Volt már valakinek olyan problémája, hogy nem rezeg a kontroller? Nálam egyébként default off, de gondoltam jól jöhet a Forzánál hogy rezeg a ravasz.
Nézem a játék menüjében, hát 100%-ra van állítva.
Xbox menü, kontroller, van olyan, hogy meg lehet rezegtetni a kontrollert, na arra se csinál semmit.
Ötlet?

Semmi, megoldódott!

[ Szerkesztve ]

(#119288) Joccc07 válasza PiszokAlfréd (#119287) üzenetére


Joccc07
addikt

Elemcsere volt?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#119289) Bad Pritt válasza vonSux (#119285) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A fenti poszt meg nem csak az xbox verzióról szól, PS-en is problémás volt az early access.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119290) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Most ez komoly, hogy 123GB a COD Open Beta? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119291) nincsnév007 válasza IntelKiller7 (#119290) üzenetére


nincsnév007
őstag

az még elég kevés :D

(#119292) l.skywalker válasza Döglött Róka (#119244) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A CP-nél nem az volt, hogy az állami támgatások miatt kellett kiadni (talán a lengyel állam adott bele), mert különben már vissza kellett volna fizetniük?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#119293) icemad válasza Wesder (#119284) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na akkor remélem jön új rész is a kedvenc játékaimhoz. Az én kívánságlistámon a Phantasmagoria, Lost Vikings, Interstate, Prototype, Blackthorne és esetleg egy új Starcraft vagy Hexen vannak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#119294) elder troll válasza icemad (#119293) üzenetére


elder troll
senior tag

RTS-nek nagyon tudnék örülni StarCraft vagy WarCraft világában egyaránt, ráadásul a Halo Wars-ok és az AoE-k miatt még rutinjuk is van a konzolos megvalósítás terén. Szerintem teljesen vállalható az irányításuk kontrollerrel is.
Egyedül attól kell fosni, hogy a régen megszokott "when it's done" helyett "Phil will tell you" lesz...

[ Szerkesztve ]

(#119295) icemad válasza elder troll (#119294) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mellesleg az xbox elég jól kezeli a billentyűzet+egér kombót, szóval azzal is megoldható lenne. Csak egy bazinagy felirat kell a játék adatlapjára/dobozára, hogy only with keyboard+mouse. És akkor mehetne az rts is. Régebbi Lionhead játékok új részeinek is örülnék. Pl Black and white. Egy Dungeon Keeper 3, Imperium Galactica 3 is nagyon adná. Esetleg egy Heroes 2 vagy 3 remake, mert ott a kontroller se lenne akadály. Csak ugye a mai konzolos fiatalok nem is igazán ismerik ezt a stílust sem. Mert talán évente 1 említésre méltó cím jelent meg az elmúlt 20 évben konzolra. És azok sem lettek túl sikeresek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#119296) pzstm


pzstm
titán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119297) vonSux válasza pzstm (#119296) üzenetére


vonSux
őstag

Azért ez már fegyvertény. Így a pálya széléről nem is tudom, hogy örüljek-e ennek vagy sem. Pár év múlva meglátjuk, hogy mi lesz ezzel a piaccal.

(#119298) pzstm válasza vonSux (#119297) üzenetére


pzstm
titán

én kíváncsian várom a nintendo switch2-t, és örömmel cserélema lemezt életében nem látott Series X-met 2TB-os disc nélküli verzióra :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119299) vonSux válasza pzstm (#119298) üzenetére


vonSux
őstag

Az új Switch-re én is nagyon kíváncsi vagyok. Szerintem pár évig ellennék csak azzal a konzollal, olyan szinten maradt ki minden arról a platformról. És ha a szívemre teszem a kezem, bőven elég lenne egy konzol (nyilván ez egyéni preferencia).

(#119300) consono válasza vonSux (#119299) üzenetére


consono
nagyúr

Elég lenne, ha egy ideális világban élnénk :) Sajnos a Switch 2-nél még az sem biztos, hogy lesz visszafelé kompatibilitás a mostani generációval... A Switchen sem volt BC, a kiadott játékok fele remake/remaster...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.