Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111701) homerhamm válasza NJanika (#111699) üzenetére


homerhamm
addikt

Amugy ezek a tesztek nem embargósak??

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111702) Wesder válasza homerhamm (#111701) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogynem, kivève akkor ha külön jelzik hogy lehet beszèlni a tesztről.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111703) NJanika válasza homerhamm (#111701) üzenetére


NJanika
aktív tag

Kép és hanganyag megosztása tilos :U

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#111704) icemad válasza l.skywalker (#111687) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk elő sem vették már, mióta kijött a vr verzió. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#111705) tailor74 válasza l.skywalker (#111654) üzenetére


tailor74
őstag

Gratulálok a nyertesnek!

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#111706) csuvicsuva válasza l.skywalker (#111693) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Among Us Starter Edition (USA)

Among Us Standard (ARG)

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111707) gianni85


gianni85
veterán

Szép volt, jó volt, elég volt :DDD bár jönnek még a dlc-k…..
nyáron születésnapomon meg meglepem magam egy Elden Ring-gel :)

(#111708) smokin válasza gianni85 (#111707) üzenetére


smokin
tag

Ez szép:C

i'm too old for this shit

(#111709) beyruth82 válasza gianni85 (#111707) üzenetére


beyruth82
veterán

Az komoly! :C
Én az első bosson se jutottam túl. :DDD
Amúgy ez azért 50 óra mert ilyen sokszor meg lehet halni vagy maga a játék ennyire hosszú?

(#111710) Phoen|x válasza gianni85 (#111707) üzenetére


Phoen|x
őstag

Grat!
Elden Ring-hez meg hajrá! Érdemes rászánni az időt.

Go Gunners!

(#111711) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111712) gianni85 válasza beyruth82 (#111709) üzenetére


gianni85
veterán

Nem tudom, hogy a maga zsánerében hosszúnak nevezhető-e, de 40+ küldetés van, mellékküldetések rövidebbek, valamelyik csak bossharc. Szerintem ebben benne van olyan 4 óra üresjárat amikor ment a gép én meg mást csináltam. Lehetett volna rövidebb, de nem használtam guide-ot, és egyes pályákon többször kellett játszanom a gyűjtögetnivalók miatt. Pár boss azért szívatott, mert totál noob módjára játszottam… parry/deflect és totál agro :) nem foglalkoztam nagyon a varázslatokkal meg hogy melyik elementál melyiket üti, ki mire érzékeny, meg ruhán/fegyvereken se állítottam a perkeket. Aki erre is figyel annak még könnyebb lenne. Én a gyógyítós/feltámasztós spiritet használtam végig, meg először az első szuronyos csávó cuccát, majd a cao cao kardos cuccát.

(#111713) Wesder


Wesder
félisten

Csak èrdekessègkènt rakom be:

Introducing 8BitDo Arcade Stick for Xbox - the very first Xbox-licensed wireless arcade stick. Compatible with Xbox Series X|S, Xbox One, and Windows.

Amazonon 120$, ès ez is vezetèkmentes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111714) negyven2 válasza negyven2 (#111686) üzenetére


negyven2
veterán

És ismét frissült a lista, ami alapján mégsem tűnnek el ezek a játékok... vajon kezdik átvenni a SkyShowtime megoldását erre :D

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#111715) S e t h válasza gianni85 (#111707) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#111716) Neurotoxin válasza Wesder (#111713) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az MK1 reboothoz pont jó is lesz és a joystick nekem pont jó oldalon van, mivel balkezes vagyok.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#111717) vg válasza gianni85 (#111707) üzenetére


vg
addikt

Nem semmi, én még az égő eredőből le jutottam ki az elején és nem is játszottál vele sokat. Jó reflexeid lehetnek, grat.

(#111718) ρσгτσ válasza Neurotoxin (#111716) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy is bal oldalon kell lennie a joy -nak. :) Egyébként kíváncsi lennék milyen minőséget hoztak össze. Nálam (bár korábbi generáció) a Shadowblade az etalon. Az tényleg olyan, mintha arcade gépen tolnád.

Valószínű ez messze lesz attól. Kíváncsi vagyok mennyi idő alatt vágja haza egy aktív MK1 játékos. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111719) gianni85 válasza Neurotoxin (#111716) üzenetére


gianni85
veterán

Ez standard arcade kialakítás. Nyilván értem miért kell ilyen masszívnak lennie, de kicsit nagyobb lenne, még egy XSS-t is beleépíthetnének ;] na az egy jó limitált gép koncepció lenne… MK1, vagy SF6 témával

(#111720) gianni85 válasza vg (#111717) üzenetére


gianni85
veterán

Nehogy azt hidd ;] azért nem játszok már online shooterekkel, mert esélyem sincs a fiatal százujjú kis köcsögök ellen ;]
Elég megengedő itt a timebox a piros “védhetetlen” ütéseknél… csak a felcsillanásra kell figyelni, és akkor B-t nyomni. Ez a lényeg, a megfelelő hárítással (meg talán varázslásokkal is) tudod levinni az ellenfél sárga csíkját, hogy az igazán nagyot sebző ütést csinálhasd. Amíg nem jöttem bele addig jóformán végig védekeztem LB-vel, és úgy is működik a B deflect. Csak arra kell figyelni, hogy az LB parry neked is folymatosan viszi le a staminadat, és ha lemegy akkor kifulladsz egy időre. Viszont sikeres deflect meg kompenzál közben.

(#111721) batai15 válasza Wesder (#111713) üzenetére


batai15
félisten

Elő rendeltem azonnal az mk1-et , gondoltam is hogy jó lenne egy ilyen. Viszont azt mondják a tapasztalt játékosok hogy mkhoz pont nem való.

(#111722) AMD Power


AMD Power
titán

Az létezik,hogy az AC Rouge fő küldetéseit 10-12 óra alatt le lehet nyomni? Nekem nem tűnt többnél? :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#111723) Norb79 válasza AMD Power (#111722) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, az egy elég rövidke búcsú rész volt eredetileg a ps3-x360 gentől az ac4 dolgait recyclingolva.

(#111724) AMD Power válasza Norb79 (#111723) üzenetére


AMD Power
titán

Semmi baj. Most ameddig nem jön semmi számomra érdekes játék a GP-be , addig nyomom az AC Unity ha már megvan. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#111725) dlor válasza gianni85 (#111720) üzenetére


dlor
tag

Én mostanság szoktam rá a Fortnitre 😃 nagyon élvezetes a sok 8 éves ellen :DD :DD :DD

(#111726) mcwolf79 válasza dlor (#111725) üzenetére


mcwolf79
veterán

A végéről lemaradt , hogy s*opni . Némelyik úgy játszik , mintha 20 ujja lenne . Lányom igaz már 13 éves , de basszus úgy Fortnite-ozik , hogy csak lesek :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111727) dlor válasza mcwolf79 (#111726) üzenetére


dlor
tag

Itt is jó a lány 😃😃😃 de azért a 20-25 év lövöldözési előnyöm még megvan bár nem biztos hogy sokáig 😃😃😃😃

[ Szerkesztve ]

(#111728) frankdelgado válasza Wesder (#111713) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ebből nincs ilyen színes csíkos, mint a starfield kontroller?

(#111729) Phoen|x válasza frankdelgado (#111728) üzenetére


Phoen|x
őstag

Fesd be magadnak, ha már ez a fétised... :DDD

Go Gunners!

(#111730) hombre[EU] válasza mcwolf79 (#111726) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem egy atomfizika a fortnite. 10perc megtanulni felhúzni a 90s-t,amit "spammel" az összes kiscsóka :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#111731) csuvicsuva válasza hombre[EU] (#111730) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És közben üvölt a mikiben a gangszta rap és annyit hallasz 10 éves gyerekhangon, hogy "lalala, salala, dududu". :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111732) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Esetleg valaki nem ismeri véletlenül facebookon egy Kevin Orgovany nevü hírdetőt elég jó áron árul diablo 4 kódot,meg ajogy látom gamepassokat is de kicsit tartok tőle ismeretlenül vásárolni tőle..

(#111733) persil válasza Oistrakh1 (#111732) üzenetére


persil
nagyúr

- facebook
- orgovany kevin

Oke. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#111734) Wesder válasza persil (#111733) üzenetére


Wesder
félisten

Orgoványos terepre tèvedt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111736) l.skywalker válasza frankdelgado (#111728) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Engedd el most már ezt a témát kérlek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#111737) hombre[EU] válasza frankdelgado (#111728) üzenetére


hombre[EU]
veterán

csak neked-> Celebrate Pride Month

Life, Uh, Finds A Way

(#111738) Oistrakh1 válasza persil (#111733) üzenetére


Oistrakh1
tag

Igen gyanúsan kamu név a profilhoz na mindegy hagyom is :D

(#111739) b3Ro


b3Ro
senior tag

Vettem ma egy Diablo 4 digitális kódot. De nem tudom aktiválni. Ezt kapom “This code wasn't found–try re-entering it”.
ha jól tudom lehet elő tölteni az alap változatot is.

A fenti azt jelentene hogy várnom kell 6.ig vagy a kód rossz amit kaptam ?

(#111740) Wesder válasza b3Ro (#111739) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy a kód nem jó amit vettèl, vagy rosszul írtad be. 25 karakteres?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111741) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Ugye nem Orgovany Kevintől vetted facebookon?

(#111742) b3Ro válasza Wesder (#111740) üzenetére


b3Ro
senior tag

Mar be írtam vagy tízszer. Feleségemet is ide ültettem, hátha én vagyok vak vagy nem tudok olvasni de jól írtuk be.

A kodot Harvey Norman-ban vettem ami itt Írországban egy nagy retailer.

(#111743) Steve1207 válasza b3Ro (#111742) üzenetére


Steve1207
veterán

Én az ír oldalon nem találok Diablo-t, csak az ausztrálon, ami teljesen más régió.

.

(#111744) b3Ro válasza Steve1207 (#111743) üzenetére


b3Ro
senior tag

Pedig itt vettem irben. Bementem a boltba nem online. Kézemben a blokk meg egy másik a kóddal

(#111745) Steve1207 válasza b3Ro (#111744) üzenetére


Steve1207
veterán

Nagy ördöngősség pedig nincs benne beírni, ha nem megy akkor a bolttal kell lemeccselni.

Én nem tudom ezt hogy intézik és milyen formában kerül hozzájuk, de én ilyesmit személyesen csak úgy vennék, ha ott valami ügyintéző előtt beváltom, hogy működik-e. Ha nem valami lekaparós megoldás a kód vagy látható többeknek simán lenyúlhatja egy raktáros is egyből, még ha csak egy rendes kártyán is van.

Ha meg ők írják be/át egy fecnire és xy ideig megtartják kiadáskor pl a háttérben az eredetit maguknál, akkor próbáld meg még azt, ha van benne, hogy a nullát o-nak vagy fordítva írod be (gondolom sok lehetőség nincs), mert ezt még simán benézhetik. Más ötletem nincs.

.

(#111746) b3Ro válasza Steve1207 (#111745) üzenetére


b3Ro
senior tag

Holnap bemegyek a boltba.

Am úgy működik itt hogy kifizetem és előttem kinyomtatták a kódot és ide adják a blokkal együtt.

(#111747) kerti008 válasza b3Ro (#111746) üzenetére


kerti008
aktív tag

8—-B
O——0——D
I——-L
A———R
illetve a Qt is O-nak lehet nezni.
En ugy szoktam hogy lefenykepezem a kodot kirakom kinagyitva a telefonra esetlrg tvre. Mukodnie kell mert online adatbazist hasznalnak.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#111748) oriic válasza b3Ro (#111746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bolttal kell ezt megdumálni, valami gond van azzal a kóddal (esetleg úgy, hogy megmutatod nekik, hogy nem lehet a cuccot aktiválni). Attól nem kell tartani, hogy már felhasznált a kód, mert akkor más hibaüzenetet kapnál.

Live-Die-Respawn

(#111749) mötálhed válasza AMD Power (#111724) üzenetére


mötálhed
tag

Eléggé szinkronban toljuk :D Èn is nemsokára befejezem a Rouge-t aztán jöhet a Unity.

(#111750) F_Peter válasza csuvicsuva (#111572) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszönöm a tanácsot megfogadtam. :D

Ha van valaki aki majd szintén Diablozik és késő esti órákban szívesen menne csapatban az vegyen fel: Dor Hun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.