Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112051) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Assassin's Creed Mirage: A Return to the Roots

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112052) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#112051) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy ezt még én is megveszem. A legelső AC tetszett.

Sic Parvis Magna

(#112053) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

TEKKEN 8 Closed Network test.

"The Closed Network test will run from July 21st 10:00AM until July 24th 09:00AM CEST on Playstation 5™ (Maintenance will be held from 21 July at 10:00PM until 22 July atb01:00AM CEST) and from July 28th at 10:00AM until July 31st at 09:00AM CEST on PlayStation 5™, Xbox Series X|S™, and Steam™ (Maintenance will be hold from 29 July at 10:00AM until 29 July at 01:00PM CEST)"

Jelentkezni itt lehet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112054) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát én eddig nagyon le voltam maradva, hogy a Távoli játék funkciót nem próbáltam eddig. Sokkal élhetőbb, mint gondoltam. Ez rohadt jó, bár majd ez akkor derül ki igazán, ha élesben próbálom ki valahol máshol. Ami a legjobban tetszik az egészben hogy tök diszkréten tolja, itthon nem is csippan és nem is villan fel a logo. Mintha be se lenne kapcsolva. :C Azt mondjuk nem tudom mekkora felbontásban tolja, de szebbnek látom a cloud-nál.

Sic Parvis Magna

(#112056) l.skywalker válasza 30z.Samu (#112054) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én pár jatekot toltam igy touch-val mobilon, mobilneten. Ha nem túl mozgalmas játékot választ az ember, akkor simán végigvihető.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#112057) JamesHun válasza ρσгτσ (#112051) üzenetére


JamesHun
addikt

vettem feltöltő kártyát és elő is rendeltem ;)

SeriesX: JamesSHun

(#112058) Scholes9 válasza Moby (#112014) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is ez a véleményem :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#112059) Steve1207


Steve1207
veterán

Le Mans alatt a reklámszünetben már tolják külföldön a FM promót Eurosporton. A hazaira is ránéztem, de ott csak gyógyszerreklámok mentek kb :D

.

(#112060) 30z.Samu válasza l.skywalker (#112056) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha az ember beállítja magának az irányítást, akkor egész jó tud lenni. Szebb a kép, mint a cloud game-ben, egy idő után azért felpörög az Xbox ventije. :D

Sic Parvis Magna

(#112061) Redneck


Redneck
veterán

Elkezdtem a Division 2-t. Elég smooth a cucc, és egész jól néz ki. Kicsit lehetne nagyobb a látótávolság, és nehezebb az egész, de egyelőre tetszik.

Megfogadtam hogy nem nagyon veszek meg olyan játékot boxra, ami PC-n megvan, de mivel nem akaródzik VGA-t venni, és a Steam Decket is eladtam egy hét után, kénytelen leszek.
A kis handheldet használva rájöttem, hogy nem akarok én már állítgatni meg telepítgetni semmit, csak bekapcsolni a vasat, és nyomni a játékot.
Szóval lehet akciósan rámegyek az elsőre is, mert az nagyon hangulatos volt, és szintén kapott fps boostot. :U

Más:
Scars Above és Sifu, pörgött már valakinél? Mindkettő tetszik, és most van is rájuk 33% akció. Ez már a nyári leárazás, vagy az később lesz?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112062) NB2 válasza Steve1207 (#112059) üzenetére


NB2
aktív tag

Magyaron is láttam, csak ma legalább 2x!

(#112063) Mizol29 válasza Steve1207 (#112050) üzenetére


Mizol29
senior tag

Én még az első bosst se tudtam leverni, mondjuk nekem nincs soulslike jaték múltam ez az első, nagyon béna vagyok pedig tetszene.

(#112064) gianni85


gianni85
veterán

Furcsa ez az U+ trial… beaktiváltam és nem mutatja az összes játékot, többek között a valhalla-t sem. Storeból le tudtam tölteni egy free trial-t, de csak a sima kiadást. Nem úgy volt, hogy minden játék fullos kiadása elérhető? Na majd ránézek mèg ha lecsorgott netről

(#112065) vöhafra válasza Redneck (#112061) üzenetére


vöhafra
csendes újonc

Én ugyan így voltam. Division 1-2 megvan pc-re es xbox-ra is megvettem. Az első rész egyébként sokkal-sokkal nehezebb mint a második. Kb mintha egy normál játek very easy szintjet hasonlitanank össze egy soulslike játekkal 😀
Összessegeben a 2 nekem jobban bejött (könnyebb is volt és több benne a tartalom sokkal). Én megvettem hozzá a warlords of new york dlc-t is. Abban rengeteg tápos fegyver és kiegeszitő összeszedhető amit aztán át lehet vinni az alapjátékba.

(#112066) gianni85 válasza gianni85 (#112064) üzenetére


gianni85
veterán

Na külön-külön engedi telepíteni a dlc-ket is…

(#112067) Redneck válasza vöhafra (#112065) üzenetére


Redneck
veterán

Az elsőt PC-n toltuk. Tetszett, de eléggé ette a vasamat, úgyhogy kb 40 óra után, abba is hagytam. A másodikat valahol ingyenesen behúztam, de sosem indítottam el, azóta meg nincs dVGA-m.

Most, hogy elkezdtem boxon, nagyon tetszik, szóval tuti hogy az elsőt is újra meg fogom venni. A másodiknál a teljes kiadást választottam, ha végigvittem, a DLC-re is rámegyek. Egyelőre sokkal könnyebb mint az első, és kevesebb a loot, de ez nem baj, mert abban kicsit túltolták mindkettőt.

Azt sajnálom, hogy nincs benne cross platform lehetőség. :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112068) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Kontroller időnként nem reagál a lenyomásra. Valamikor a karakter szalad magától miközben nem is nyomok semmit. Haldoklik a kontroller ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#112069) homerhamm válasza Steve1207 (#112059) üzenetére


homerhamm
addikt

#nincsenrájáték

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112070) Sefneni


Sefneni
őstag

Xbox Games Showcase + Starfield Direct
Youtube magyar felirattal
Twitch

19 órától. :))

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#112071) Bep válasza Sefneni (#112070) üzenetére


Bep
senior tag

Sajnos nem érek haza addig, felvételről kell majd visszanéznem :)

(#112072) szimszonos válasza ThorsHUN (#112009) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem meg az egyik legjobb rész.Kb mint ha az előző részeket összegyúrták volna,hozzá még pár újítással.Akinek idáig tetszett a széria ebben sem fog csalódni szerintem.Jó story,grafika,nagy térkép,rengeteg mellékküldetés,gyüjtögetnivaló.100+ óra játéktartalom simán.

(#112073) 30z.Samu válasza Sefneni (#112070) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#112074) homerhamm válasza Bep (#112071) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt felvételről is megnézheted, ahogy felgyújtják a Microsoft székházat. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112075) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valamilyen Starfield csomag. Egyelőre nem tudni hogy ez a Collectors, vagy valami más cucc.

Live-Die-Respawn

(#112076) Wesder válasza oriic (#112075) üzenetére


Wesder
félisten

Ha 300$-èrt ez lenne a collectors, mèg èn is megvennèm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112077) csuvicsuva válasza oriic (#112075) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megláttam a képet, aszittem, hogy nyomtató. :(((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#112078) beyruth82 válasza Redneck (#112067) üzenetére


beyruth82
veterán

Én az első rész kampányába 83 órát toltam bele a másodikéba (warlords dlc-vel) 120 órát. DZ-be be se tettem a lábam egyik játéknál se. Kettő nekem is jobban tetszett mert könnyebb, sokkal több és változatosabb küldetések, feladatok vannak. Div 1-ben a téli new yorki táj nagyon hangulatos de amúgy minden másban fapados a 2.részhez képest. Heartland címmel erkezni fog valami folytatas szerűség de sokat nem tudok róla. Lehet az csak multiplayer cucc lesz.

(#112079) negyven2 válasza Sefneni (#112070) üzenetére


negyven2
veterán

Ugye a hivatalos Xbox és Bethesda YouTube csatornáján 4K/60fps-ben lesz adva, míg máshol csak 1080p/60fps lesz.

A kettő előadás együtt (YouTube alapján), 1 óra 52 perc 19 másodperc lesz.

Amiből ugye ~30 perc lesz a Starfield.
És ~40/40 percet szánnak majd a Redfall és a Gollum új DLC csomagjaira (de lehet lesz Crackdown 3 remaster is)... :DDD

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#112080) Norb79 válasza beyruth82 (#112078) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem az első volt a nagy kedvenc, a gyűjthető hangfelvételek és a többi része a keretsztorinak nagyon egy hullámon volt a covid lockdownnal, imádtam. :)

(#112081) homerhamm válasza negyven2 (#112079) üzenetére


homerhamm
addikt

A maradék időt meg elveszi a Forza Horizon 5 új autócsomagjainak bemutatása. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112082) hombre[EU] válasza Sefneni (#112070) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lets a Go!
Starfield, Avowed,Fable,Motorsport...Quake :D

Life, Uh, Finds A Way

(#112083) IntelKiller7 válasza homerhamm (#112081) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Remelem nem a Le Mans-os trailert toljak be es kesz, mert lattam mar vagy 200x :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112084) Bogyi007 válasza negyven2 (#112079) üzenetére


Bogyi007
veterán

Többé úgysem látjuk őket ilyen paraméterekkel. (szarkazmus off :DDD :)) )

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#112085) oriic válasza negyven2 (#112079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minimális hype azért van...hátha... :)

Live-Die-Respawn

(#112086) Frod válasza beyruth82 (#112078) üzenetére


Frod
addikt

Elvileg a Hearthland mobilos mellékág lesz, de talán készül egy teljes értékű folytatás is.

Do you see the white shadow?

(#112087) beyruth82 válasza Norb79 (#112080) üzenetére


beyruth82
veterán

Azokat én is imádtam benne de sokszor frusztrálóan nehéz volt a játék. :)

(#112086) Frod

Akkor abból se mostanában lesz valami....

(#112088) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#112082) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy Motorsport megjelenési dátumnak tudnék örülni. :D

Sic Parvis Magna

(#112089) Sefneni válasza 30z.Samu (#112088) üzenetére


Sefneni
őstag

Október 10, írtam tegnap. :DDD

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#112090) 30z.Samu válasza Sefneni (#112089) üzenetére


30z.Samu
félisten

Eskü nem láttam. :B Köszi, hát akkor még kicsit várni kell a zártpályás mókára. :D

Sic Parvis Magna

(#112091) RudY válasza Sefneni (#112070) üzenetére


RudY
addikt

Én itt nézem:
[https://xboxfanfestvirtual.com]
Nem tudom pontosan miben lesz más, mint mondjuk a jutubés, de előzetesen kellett regisztrálni és nemrég jött meg a belépő kódom.

The Xbox FanFest Virtual site will be open 30 minutes before the event begins. Please log in as early as possible to make sure you have the best set-up.
Below is your unique 6-character code to enter the event.
ENTER HERE
Please Note: Your access code is non-transferable.
Best practices for a successful log-in
On a laptop or desktop computer, click the "Enter Here" button above and enter the 6-character access code. You can also access Xbox FanFest Virtual by visiting https://xboxfanfestvirtual.com.
For an optimal experience
We suggest using a laptop or desktop computer zoomed in no more than 100%, with a reliable internet connection of at least 10mb/s.

For enhanced viewing, cast to a TV using Airplay, Chromecast or via an HDMI cable to your TV. Do not Airplay or Chromecast mirror directly from your browser - use the icons in the player.

(#112092) craftsman01


craftsman01
senior tag

Üdv. Lenne egy Yamaha Htr -3063 házimozi erősítő amit összekötöttem a Series S-el,de nincs 5.1 hang csak a kamu pro logic. Esetleg van itt olyan aki haszálja így a konzolt. Választ köszi.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#112093) koncsik válasza craftsman01 (#112092) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hogyan kötötted össze? Optika, coax, hdmi?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#112094) Sefneni válasza RudY (#112091) üzenetére


Sefneni
őstag

Elvileg ez a “hivatalos” együtt nézés, ilyeneket írnak:
“You’ll have the chance to connect with fellow FanFesters in chat, and we’ll even have drop-ins from Team Xbox & Bethesda. There will be opportunities for exclusive merch, discounts, mini games, virtual photo booths and more!”

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#112095) craftsman01 válasza koncsik (#112093) üzenetére


craftsman01
senior tag

Series s -Hdmi-erősítő-Hdmi-monitor.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#112096) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Xbox Games Showcase + Starfield Direct
Mindjárt kezdődik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112097) oriic válasza ρσгτσ (#112096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#112098) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#112096) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jól kezdōdik. eddig egy gramm gameplay sem volt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#112099) homerhamm válasza ρσгτσ (#112096) üzenetére


homerhamm
addikt

Fable dátum nélkül, következő játék úgyszintén. Most ez komoly????

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112100) NJanika válasza homerhamm (#112099) üzenetére


NJanika
aktív tag

Na ezért nem érdemes ezekre a "showkra" várni :U Sose azt kapjuk amit vàrnànk, pedig arc az van mindkét oldalon, de felmutatni valamit az màr nem megy, se a kékeknek se a zöldeknek.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.