Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112901) XboxGamePass válasza negyven2 (#112896) üzenetére


XboxGamePass
senior tag

Nem július 1-től?

(#112902) negyven2 válasza XboxGamePass (#112901) üzenetére


negyven2
veterán

Igen elnéztem, mert a konzol ára emelkedik aug. 1-töl, a GP/GPU Július 6-tól (Game Pass PC/F&F Game Pass ára nem változik)!

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#112903) Bep válasza Wesder (#112897) üzenetére


Bep
senior tag

+14,3% ez gatya, ahhoz képes, hogy boltokban itthon határ a csillgos ég emelkedésben.

(#112904) Wesder válasza Bep (#112903) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, nem a konzolra gondoltam, mert az nem èrdekel hogy mennyire emelik.

GamePassra nagyobb emelèst vártam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112905) AiRLAC válasza Wesder (#112904) üzenetére


AiRLAC
addikt

Az a török líra az jobban teljesít :DDD

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#112906) dj79 válasza AiRLAC (#112905) üzenetére


dj79
senior tag

Az tuti, 1eur most 25líra, lehet matekozni / vagy utazgatni :DD

(#112907) homerhamm


homerhamm
addikt

Mentem két kört az XDefianttal. Szerintem telerakta a játékot botokkal. :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#112908) zozika84 válasza negyven2 (#112896) üzenetére


zozika84
őstag

Hát ez nem sok szerencsére

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#112909) pzstm válasza negyven2 (#112896) üzenetére


pzstm
titán

Siman azt hittem, hogy 20-25% korulre rakjak…..inkabb 25hoz kozel. Teljesen okes

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112910) dlor


dlor
tag

A kapzsifláció úgy működik, hogy első körben csak egy kicsit emelnek majd szépen elkezdik még emelgetni. :DD Nézd már, ezek örülnek, hogy csak 15% Emeljünk még hogy jobban örüljenek :DD Majd azt mondjuk hogy az ellátási láncok megszakadása miatt, meg a háború miatt nagyon nehéz kibányászni a flukszuskondezátort. A mai világunk már egy nagy speka.

(#112911) beyruth82 válasza dlor (#112910) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor is emelnének ha egyébként a céges költségeik nem emelkednének mert mindenki más is árat emel és a részvényesek, tulajdonosoknak is megdrágult a hétköznapi életük (étel, rezsi, utazás, hobbi, stb). Mivel tartani akarják az eddigi életszínvonalukat ezért bevétel növekedést kell produkálni. Árat emelnek így az ő életszínvonaluk nem csökken. Én, te és a bérből élők ezt nem tudják megtenni mert max annyival növekszik a bevetelünk amennyivel a fizetésünk, azt pedig vagy emelik vagy nem és ha igen akkor is infláció alatti összeggel jellemzően, ezért eletszínvonal csökkenést élünk meg. Pc-s hardverek ára jelentősen csökkent az elmúlt években ezt latni a boltokban tehát egy konzol hardveres összetevőinek ára biztosan nem emelkedhetett megis emelték a konzolok árait. Ok ezernyi más összetevője van még az árképzésnek de az áremelések sok esetben azért vannak amit fenntebb leírtam és nem azért mert valóban emelkedett volna a gyártás költsége. Jelen esetben is ugyan mi drágulhatott a game pass szolgáltatásában a szolgaltatónál ami miatt emelni kellett a gp havidíját? Nyilván semmi. Nem kerül neki most többe a szolgáltatast nyújtani mint tavaly ilyenkor mégis árat emel, hogy a részvenyesek, tulajdonosok osztalekának értéke ne csökkenjen.

(#112912) ρσгτσ válasza dlor (#112910) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A GP 2017 -es, illetve a GPU 2019 -es bevezetése óta nem változtattak az előfizetési díjon. Azóta meg maga a szolgáltatás is sokat fejlődött saját tartalmában és az EA Play bekerülésével is. Plusz a kapcsolódó szolgáltatásban is, mint például a cloud.

Azért én azt gondolom, hogy a kiadások növekedésével érthető az emelés 6 és 4 év után. Ami nagyjából független az inflációtól.

A hardver emelés nyilván már más téma, de amit többek között a Sony tavaly, azt idén a Microsoft is meglépte. Ami "csak" a Series X -et érinti, tehát a Series S ára változatlan marad.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112913) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#112912) üzenetére


30z.Samu
félisten

És tök jó, hogy fejlődik a szolgáltatás, én majdhogynem ki is használom teljes mértékben, felhőben is elég sokat játszom.

Sic Parvis Magna

(#112914) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#112913) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy például TV -re mikor készül el a Xbox app (Samsung -on kívül). Mert natív alkalmazás hiányában nem minden készüléken működik kifogástalanul a "felmókolt" verzió. Illetve van olyan is, ahol nem megoldható.

Persze összességében nézve ennek nem sok jelentősége van, de azért mégis része annak, hogy a szolgáltatás több helyen is elérhető legyen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112915) NoOne1976 válasza ρσгτσ (#112912) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ez igaz, hogy régóta nem emelkedett. De pont ettől tartott a felvásárlást ellenzők tábora, hogyha egyeduralkodó lesz az MS a konzol / streaming piacon, azt csinál, amit akar.
Amúgy meg biztos azért emelnek most, mert mostantól ömleni fog a GP-be a sok day1 AAA MS cím, ami ugye már nem 60$. Ez került beárazásra :DD

(#112916) AMD Power válasza beyruth82 (#112899) üzenetére


AMD Power
titán

Nem! :D De nekem ez most reggel sem megy. Tetszik ez a játék, de én ezt most nem érzem. Nem a játékkal van baj hanem velem. (Nem vagyok a legjobb passzban).

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112917) ρσгτσ válasza NoOne1976 (#112915) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem régóta, hanem még soha nem emelkedett. Üzletileg teljesen érthető döntés, és nem sok köze van az összeesküvés elméletekhez. Azért eltelt pár év, és a szolgáltatás is fejlődött annyit, hogy ez indokolt legyen.

Szerk.:
Nyilván(?) a játékok ára felől nézve is kompenzál, de ettől függetlenül is érthető az emelés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112918) Willhunting válasza ρσгτσ (#112914) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Én csak a konzol áremelését tartom furcsának, így a generáció életciklusának majdhogynem felénél. Pont fordítva lenne logikus, hogy a gépek árából engednek valamennyit, hogy minél több fogyasztóhoz jusson el az emelt árú GP. De hát biztos kikalkulálták ezt rendesen a piacelemzőik és ebben az irányban látják a profit maximalizálását.

(#112919) ρσгτσ válasza Willhunting (#112918) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az elmúlt évek problémái, folyamatai után szerintem ki lehet kukázni a korábbi logikát.

Ezt mint forgalmazó mondom és látom, függetlenül a magyar helyzettől. Bár más területen dolgozom, de ez ebből a szempontból nem sokat számít.

Szerk.:
Egyébként valószínű ezért nem emelik a Series S árát, és valószínű ezért érkezik az 1TB verzió.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112920) NoOne1976 válasza ρσгτσ (#112917) üzenetére


NoOne1976
őstag

Azért kíváncsi lennék, hogy ha a sok okoskodás (török kód, gold konvertálása stb.) megszünne, mennyien tartanák fent nálunk az előfizetést folyamatosan. Nálam is van egy lélektani határ, amit gond nélkül kifizetek (így próbálok mindig 3 évnél maradni), de teljes (főleg emelt) áron indulna a matekozás: lemondás, előfizetés, újra lemondás.
Illetve akkor mindenképpen be kellene lépnem egy gpu kommunába. Mert az teljes áron is jó deal.

[ Szerkesztve ]

(#112921) ρσгτσ válasza NoOne1976 (#112920) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én korábban azt írtam (és ehhez most is tartom magam), hogy Xbox -nál az emelésnek felhasználói oldalról nézve sokkal nagyobb jelentősége van, mint a konkurensnél...és talán negatív hatása is lehet az eladásokra, előfizetői számra nézve.

Majd meglátjuk, mert sok múlik a közeljövőben megjelenő játékokon is.

Azt nem tudjuk, hogy az előfizetők közül hányan használják ki az okosságokat. Az elején én sem tudtam róla. Vagyis egészen addig, amíg nem regisztráltam ide.

Persze értem mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112922) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#112914) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából nekem mindegy hogy van-e TV-n vagy nincs, mert kikötöm a laptopot TV-re és még úgy is teljesen jól néz ki, persze megfelelő távolságban és helyén kezelve a dolgot, hogy nincs egy Xbox a TV körül, hanem valamelyik messzi gépről játszol. :D

Sic Parvis Magna

(#112923) AnonymusX válasza Willhunting (#112918) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nekem úgy rémlik, hogy az előző generációban sem igazán csökkentek az árak az erősebb gépekig (főleg a kékek oldalán).

Az erősebb gépek megjelenésével változott picit a helyzet az MS-nél, a One S-t nagyon diszkont áron szórta, hogy meglegyen a kapudrog.

Ugyanerre számítok itt is, ha egyáltalán lesz erősebb gép.

[ Szerkesztve ]

(#112924) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#112922) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze, meg működik hasonló módon telefonról is. Csak ideálisabb és egyszerűbb egy natív app a TV -n.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112925) beyruth82 válasza AMD Power (#112916) üzenetére


beyruth82
veterán

Rá kell csak érezned. A régebbi részek tetszettek ezért rajonganod kéne. :)

(#112926) consono válasza ρσгτσ (#112924) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, amíg van 3-4-x különböző TV OS, addig ez csak vágyálom marad.

"In God we trust. All others must bring data"

(#112927) ρσгτσ válasza consono (#112926) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt nem én mondtam anno, hanem a Microsoft. Így nem az én vágyam. :D Nekem például a telefon + cloud is tök jó. Amúgy is szeretem a kézi gépeket.

Egyébként a különböző TV -s szoftverek alapjait nem nagyon ismerem, de nem biztos, hogy minden esetben nagy gondot jelent a portolás. Főleg, hogy azért sok a droid TV is, amivel már el tudnának érni pár felhasználót.

Egy-két márkától eltekintve (pl. LG) azért látszik, hogy a saját zárt rendszer nem mindig jó út. Mert hátráltatja más népszerű alkalmazások jelenlétét is. Tehát biztos vagyok benne én is, hogy a különböző gyártók is akadályt jelentenek ebben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112928) Steve1207 válasza ρσгτσ (#112927) üzenetére


Steve1207
veterán

A jelenlegi droid app is fut simán droid tv-n, csak kicsit gáz a felület kezelése és érdemes egy egérrel indítani a játékokat, mert kontrollerrel ott bóklászni hosszadalmas. Ez legalább 3 éve már, én még a series megjelenése előtt is néztem mi box-on, ami már egy bő 6-7 éves őskövület hardver a boxok piacán. És maga a streamelt tartalom már akkor is teljesen jól használható volt, mint egy mobilon.

Amúgy nem is szükséges, hogy külön alkalmazás legyen, amióta elérhető böngészőből is az xcloud, pl LG-nél is, hiába zárt a rendszer, de működik. Csak egy bt képes tv-re van szükség, meg egy kiforrott böngészőre az adott készüléken, amit pl az LG ad simán, így kb az android box a legproblémásabb egy értelmes gyári! böngésző nélkül, hogy nincs natív alkalmazás még mindig rá.

.

(#112929) 30z.Samu válasza Steve1207 (#112928) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért durva belegondolni, hogy most már egy böngésző is elég ahhoz, hogy combosabb játékokkal is játssz és nem csak Tetris-ezni meg aknakeresőzni tudsz.

Sic Parvis Magna

(#112930) Steve1207 válasza 30z.Samu (#112929) üzenetére


Steve1207
veterán

Én nem tartom durvának, nem az eszköz végzi a futtatást, szóval azért megmaradnak a hátrányai, van, aki érzékeny rá, van, aki kevésbé (én az előbbi vagyok még mindig, max ilyen daily cuccokra érdemes néha előszednem).
Amúgy arra leszek kíváncsi a nagy nvidia geforce now partnerség hoz-e annyit a konyhára, hogy még a felére csökkentsék a késleltetést pl, mert ott az egyik legjobb jelenleg is a játékélmény. "Fordított alkalmazást" nem várok, hogy ide is jöjjenek pc stream lehetőségek egy külön alkalmazással, viszont a technikai háttérbe belemehetnének, ha már ilyen jó barik lesznek :D

.

(#112931) ρσгτσ válasza Steve1207 (#112928) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem minden TV -n, van olyan droidos készülék, amin összeomlik. Ez pedig a mai napig sem változott. Teljesen mindegy, hogy milyen hardver van alatta. Nekem előbb volt Game Pass -om, mint Xbox -om, szóval én is vágom. De erről már korábban is írtam párszor.

Alapvetően sok mindent meg lehet oldani, de általában közelében sincs annak, amit e tekintetben a Samsung kínál. Kezelésben, stabilitásban.

Szerk.:
Amúgy 3 éve azért nem mondanám, hogy túl jó volt a cloud. Az hozott érezhető változást, hogy lecserélték a gépeket. Én anno a droidos TV -n nyomtam a Gears 5 -öt.

Ahhoz az időszakhoz képest lényegesen jobb lett a cloud, és akkoriban azért megkérdőjelezhető volt a használhatósága.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112932) 30z.Samu válasza Steve1207 (#112930) üzenetére


30z.Samu
félisten

Technikailag lehet nem olyan nagy kunszt, de ezt mondjuk 20 éve hol tudtad megcsinálni? Gondolatban sem volt a cloud gaming. Erre értettem, hogy durva hogy most hol tartunk. :))

(#112931) ρσгτσ: Az elmúlt egy évben is fejlődött a szolgáltatás. Sokkal nagyobb volt a latency és a kép is homályosabb volt valamivel. Most akár TV-re kötve is azt mondom hogy teljesen okés, persze látom a különbséget hogy éppen cloud-on vagy Xbox-on játszom, de kétségtelenül fejlődik.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#112933) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#112932) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Telefonon nálam sincs túl sok probléma. Persze én online játékokkal nem tolom, és nem is nagyon érdekelnek.

TV applikációnál amúgy az zavart, hogy ha stabilan is ment, akkor kb. 30 perc, vagy 1-2 óra játék után azért több készüléken is elkezdett dadogni, esetleg kilépni. Párszor újra kellett indítani, hogy teljesen simán fusson a játék.

De Samsung -on remekül fut és az alkalmazás is könnyen elérhető.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112934) Moby válasza 30z.Samu (#112932) üzenetére


Moby
addikt

>Gondolatban sem volt a cloud gaming.

Az elsők pont 20 éve indultak :D

(#112935) Steve1207 válasza ρσгτσ (#112931) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy nem hivatalos alkalmazásnál benne van a pakliban, hogy megfekteti, szóval én ezt nem mondom problémának, emellett a 3-4 éves tévéktől el kell engedni, mert support az 0 a gyártó részéről és sok esetben nem a hardverrel lenne a legnagyobb baj. A box más téma, mert ott azért sok minden ki van gyomlálva és még menne (főleg, hogy elég sok eladás van ezekből). Más kérdés a ram, ami eléggé határeset és egy fokkal jobb a helyzet box-okon, de tv esetében kell egy jó alkalmazás, mert a rendszer megeszi azt a kevéske 1,5, max 2GB ram-ot amúgy is. (Egyébként hasonlóképp, a Gears update-nél néztem meg ismét (lehet akkor volt valami bejelentés, hogy javítottak a késleltetésen?), akkor már elég jól használható volt.)

Szerintem a webes lenne a "jövő", nem kell hozzá semmi, hogy egy szinte egy böngésző shortcut-ot kidobjanak vagy összerántsanak egy azon alapuló alkalmazást, ahogy sok régebbi OS-nél is hasonló megoldásokkal operáltak Netflixet, Disney-t és még ennyi updatet kiengedtek rá.

De amúgy lényegtelen, kiválasztották a letöbb tv-t eladó brand-et és velük operálnak, még mindig jobb, mint szokás szerint elkezdett és féltávon abbahagyott dolgaik, ahogy pl a rewards is megmukkant a bejelentéstől, pedig két év eltelt.

[ Szerkesztve ]

.

(#112936) ρσгτσ válasza Steve1207 (#112935) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem az a probléma, hogy a nem hivatalos alkalmazás megfekteti. Hanem az, hogy nincs alternatíva. Vagyis az, hogy Samsung -on kívül máshól nincs hivatalos alkalmazás. Még mindig az az egyszerűbb. Függetlenül attól, hogy milyen alapon működik. Böngészős verzió sem túl ideális.

Már ha lehet ezt valós problémának nevezni, mert valószínű az igény sem akkora, mint amilyen nagy lelkesedéssel beszélünk erről.

Anno én vettem még egy Series X -et, ami egy darabig ment is rendesen. Aztán egyre kevesebbet használtuk, míg végül eladtam. Így azért azt mondom, hogy néha jól jön a TV cloud game. Viszont plusz 1 konzol már felesleges lenne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112937) csuvicsuva válasza 30z.Samu (#112913) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én is kihasználnám, ha megoldódna a GwG+DwG probléma. Azóta sem jeleztek vissza...

Road 96: csatlakozom Mike-hoz, senki ne hagyja veszni, nagyon jó játék. :K
És ezzel még nincs vége, ugyanis a különböző karakterekkel való interakciók közel sincsenek 100%-on.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#112938) Steve1207 válasza csuvicsuva (#112937) üzenetére


Steve1207
veterán

Empire of Sin és Olija is jó. Matchpoint-ra rá kell érezni, de elég jókat lehet benne utána teniszezni, nálam hetekig ment megjelenés után és toltam a meccseket.

.

(#112939) consono válasza Steve1207 (#112935) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is fent van a Mi Boxon :K De azóta kiköltözött az Xbox a nappaliba, egyszerűbb úgy...

"In God we trust. All others must bring data"

(#112940) IntelKiller7 válasza csuvicsuva (#112937) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Csomoszor ki akartam probalni, erre kiveszik. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#112941) 30z.Samu válasza Moby (#112934) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor meg gépem nem volt ilyesmihez. :D

Sic Parvis Magna

(#112942) csuvicsuva válasza Steve1207 (#112938) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azokat már valószínűleg elengedem, mert "befizettem" a 7 napos UBI+-ra. Elfelejtettem, hogy AC Syndicate-ből csak alapjátékom van, ráadásul az is Steamen, úgyhogy a Jack the Ripper kimaradt. Ránézve a térképre, szerintem egy hét alatt talán végzek is vele.

U.I: aki most készül GPU beszerzésére, jól gondolja meg, hogy Goldról akar-e konvertálni, amíg a probléma nem oldódik meg. Annyi új információt találtam, hogy a DwG címeket böngészőben a kosárba rakva az akciós áron lehet megvenni.

IntelKiller7 #112940: nem néztem, hogy milyen áron fut (akár szürkében), de ha nem lesz most időd, akkor érdemes lehet bezsákolni későbbre.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#112943) Wesder


Wesder
félisten

Quake II Remastered has been rated in Korea.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112944) Solyom976


Solyom976
újonc

Üdv! A problémám a következő: Xbox series x konzolom van, assassin's creed odyssey játék problémával kűzdök. Amikor be akarok lépni a Store-ba a következő hibaüzenetet kapom:
Online service error 0x3002007d. Ezzel kapcsolatban már az égvilágon mindent végig zongoráztam, hívtam a Telekom szolgáltatómat, jeleztem az ubisoft supportnak, 2000/1000 net csomagom van, a kinzol net kábellel kapcsolódik a routerhez. Nat tipus: nyitott elvileg minden jól működik de sajnos ezt a problémát egyszerűen nem tudom orvosolni. Ebben kérném a segítségeteket. Igazából már kifogytam az ötletekből. Előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#112945) Norb79 válasza Solyom976 (#112944) üzenetére


Norb79
őstag

Pár kérdésem lenne. :)
Van e Xbox accountod, amivel be vagy lépve?
Ugyanezen e-mailcímmel van e regisztrált Ubisoft accountod?
Ez a két account össze van linkelve?
Ha össze van, akkor próbáltad azt, hogy megszünteted a linkelést, majd ismét linkeled őket?
Az előbbi manőver után próbáltad az ubi jelszót változtatni?

Neten ilyesmi megoldásokat olvasni a fenti hibaüzenetre.

(#112946) zozika84 válasza Wesder (#112943) üzenetére


zozika84
őstag

Ezazzzzz :DDD
Még a 4 jöhetne :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#112947) Steve1207 válasza Solyom976 (#112944) üzenetére


Steve1207
veterán

Rendesen lépj ki a játékból quick resume helyett és indítsd el újra normálisan (három vonalka gomb futtatáskor a játék ikonján és kilépés, amikor fut, utána meg mehet rendesen). Elméletig tartani akarja a kapcsolatot és az okozza. Bár a store-t nem értem, de ez egy lehetséges megoldás, mert sokaknak működik, első google találatok között van.

.

(#112948) RudY válasza RudY (#112689) üzenetére


RudY
addikt

Meg is érkezett a WD_Black C50, aranyos.

A hozzá kapott ajándékot ingyenesen átadom privátban.
Ultimate Game Pass 1 hónapos TRIAL kód
2025.06.30-ig váltható be, meglévő előfizetéshez NEM lehet!

[ Szerkesztve ]

(#112949) AiRLAC válasza RudY (#112948) üzenetére


AiRLAC
addikt

Tudsz csinálni egy sebességtesztet valami nagyobb játék átmozgatásával?
Nekem a Seagate 1TB-ra kb. 3Gbps-t ír mozgatáskor (2.5-3.0 között mozog).

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#112950) RudY válasza AiRLAC (#112949) üzenetére


RudY
addikt

Igen, úgyis költöztetni kell egy rakás dolgot, úgyhogy tesztelem alaposan. :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.