Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112951) Dinomano válasza RudY (#112948) üzenetére


Dinomano
senior tag

Milyen áron van egy ilyen 1 Tb-s SSD?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#112952) icemad válasza zozika84 (#112946) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bezony... :K Nekem annak idején sokkal jobban tetszett, mint a Doom 3.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#112953) icemad válasza Dinomano (#112951) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

150-160 euró körül.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#112954) ρσгτσ válasza Dinomano (#112951) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nézd meg azt a hozzászólását, amire reagált. Ott van a link az árral.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112955) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok

Series kontrollerhez mit ajánlotok: Venom battery vagy újratölthető elemek? Ha utóbbi akkor melyik márka?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#112956) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#112957) beyruth82 válasza Phobion (#112955) üzenetére


beyruth82
veterán

Újratölthető elemek. Tovabb tartanak jóval egy feltöltéssel. Ladda amit itt sokan hasznalnak de aldis, lidl-ös tronic se rosszabb szerintem.
Ikeaban most 5000 ft töltővel 4db 2450mah-os ladda elem.

Ennel jobb ajánlat jelenleg nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#112958) Phobion válasza beyruth82 (#112957) üzenetére


Phobion
őstag

Szuper, köszönöm :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#112959) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nemtudom kinek a hibája, bàr lenne tippem, de már marhára unom, hogy bekapcsoláskor hol hang nincs, hol pedig kis felbontásban jelenik meg minden, ha nincs hang és újraindítom, akkor jellemzően egyből a kis felbontás következik, akkor tv ki és box ujraindítás, arról már nem is beszélve, hogy jóideje nem kapcsol àt a bemenere se, másnàl is van ilyen hiba? C2 Lg

Xbox One: bandymnc

(#112960) RudY válasza AiRLAC (#112949) üzenetére


RudY
addikt

Áthelyezés: RDR 2 - 105,42 GB

A leváltandó előd:
Külső SSD (Samsung 860 EVO) -> WD_BLACK: 2,88 Gb/s
WD_Black -> 860 EVO: 1,29-2,44 Gb/s (durván ingadozik)

Belső tárhely -> WD_Black: 3,34 Gb/s
WD_Black -> Belső tárhely: 3,53 Gb/s
Meglepően stabilan tartja a tempót a rövid kezdeti kóstolgatás után.

(#112961) 30z.Samu válasza Phobion (#112958) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bár ez teljesen más téma, de Asszonynak is LG TV-je van és a streaming alkalmazásoknál csinálja néha hogy elkezd bufferelni és ott meg is áll addig, amíg újra nem indítod az alkalmazást. Bárhol máshol tökéletesen működik minden, csak az LG TV-n szenvedős.

Sic Parvis Magna

(#112962) Redneck válasza 30z.Samu (#112961) üzenetére


Redneck
veterán

Telefonon próbáltam többször ezt a cloud gaminget, de élvezhetetlen a gyakori kockásodás és akadás miatt. Pedig nagyon szeretném ha jó lenne...
Galaxy A50-em van, és több routeren is ezt tapasztaltam, 2,4Ghz-en, és 5 Ghz-en is. Hiába van stabil net, még sosem volt jó. Azzal nem vagyok előrébb hogy notebookon meg kábelen jó, mert ott ahol használni szeretném, egyik sincs. :D

Van akinek jól működik telefonon, kontrollerrel? Ha igen, mi a trükkje?

RudY:
Nem érte volna meg jobban elpasszolni, és egy X-et venni? Vagy X-hez vetted?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112963) mötálhed


mötálhed
tag

Egy AC guru segítsen már. Most kezdeném a Unityt de csak a Dead Kings jön be. Ez normális? :F

(#112964) icemad válasza Redneck (#112962) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Annyi a trükkje, hogy mobilnet kell hozzá. 5g, ha elérhető. Azon próbáld meg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#112965) ρσгτσ válasza Redneck (#112962) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én ha cloud -ot használok, akkor főleg mobilon megy. Otthoni WiFi -n nálam rendben van. Mobilneten pedig általában akkor szar, ha amúgy a net is az.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112966) Redneck válasza icemad (#112964) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi a tippet! Sajnos csak 4G képes a telefon, és nem tervezem mostanság cserélni. Nem értem, hogy egy gigabites, fasza routerről miért nem tud rendesen működni. Oké persze, még csak béta, ahogy írja is, de jó lenne ha nem kéne ehhez plusz eszközt, meg kábelt használni. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112967) ρσгτσ válasza Redneck (#112966) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én korábban raktam fel videókat arról, hogy nálam milyen. Azóta azért valamivel jobb lett, de nyilván nem tökéletes. Mindegyik videó telefonon készült felhőzéssel.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112968) dlor válasza beyruth82 (#112911) üzenetére


dlor
tag

Hát igen. Igaz ami igaz. Azoknál a cégeknél én is szeretem az áremelést ahol van részvényem 😃 Mondjuk az áremeléses rallik után érdemes realizálni a profitot manapság 😃

(#112969) gianni85


gianni85
veterán

Na csak lement még egy valhalla dlc, a druidos ír… hát semmit nem adott hozzá az alapjátékhoz :(
Talán erőt veszek magamon és Párizs ostromát még megcsinálom vasárnapig, de attól se várok sokat. Talán majd a Ragnarok kiegészítő… Odyssey-ben a fate of atlantis legalább kibővítette a sztorit, sőt, amolyan kötelező jellegű volt…

(#112970) F_Peter válasza bandi0000 (#112959) üzenetére


F_Peter
őstag

Nálam is c2 van SX-el és egyik jelenség se volt soha. Szóval nem hiszem hogy általános gond lenne.

(#112971) bandi0000 válasza F_Peter (#112970) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Most olvastam, hogy dugjam hdmi1 be, megtettem, most legalàbb fel is ismerte, àt nem vált automatikusan, de leg xbox gomra igen, na majd meglàtjuk

Xbox One: bandymnc

(#112972) Redneck


Redneck
veterán

Az a hiba másnál is jelentkezik, hogy Atmos for Home Theater esetén, a bekapcsolás és a játék indítás utáni első pár percben, 1 másodpercre elmegy a hang véletlenszerűen? :U
Nem nagy gond, csak kíváncsi vagyok. Nálam csak egyszer csinálja, mindig az első percekben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112973) Wesder


Wesder
félisten

Bethesda has just revealed that Indiana Jones is an Xbox and PC exclusive. It's coming to Xbox Game Pass day one, but Disney had a contract for multiple consoles before Microsoft's Bethesda acquisition.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#112974) RudY válasza Redneck (#112962) üzenetére


RudY
addikt

X-hez vettem, nettó áron és a könyvelőm abszolút meggyőzhető arról, hogy ez az egyik "dolgozós" PC-hez alkatrész, úgyhogy a kiadás része is megoldva. ;)
Akinek most még nem sürgető, annak szerintem érdemes várnia augusztusig. Állítólag (totál pletyka) a Seagate a Series tesók megjelenésekor legyártott xxxx ezer darabot, akkor annyiba került, amennyibe, de utána nem volt folyamatos gyártás. Továbbra is állítólag, már készül ugyebár a manapság kedvezőbb árazású gyártással megint egy adag, amit őszre időzítenek... hogy ebből mennyi lesz igaz, majd kiderül. :F

[ Szerkesztve ]

(#112975) sgfool


sgfool
tag

Volt aki jelentkezett a mortal kombat 1 online stress tesztre ? Én az előbb kaptam email, adtak kulcsot a próbára :)

(#112976) ρσгτσ válasza sgfool (#112975) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kaptam én is. Most váltottam be a kódot. Nem sokkal 10 óra előtt jött a mail, szóval érdemes másnak is megnéznie, hogy kapott -e.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112977) Sefneni válasza sgfool (#112975) üzenetére


Sefneni
őstag

Nekem nem jött. :(

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#112978) RudY


RudY
addikt

Microsoft was working on a separate ‘dedicated’ version of Xbox Cloud Gaming
ezt kár volt bedobni, semmi újdonság nincs benne :U

[ Szerkesztve ]

(#112979) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

Most vettem itt a hardveraprón 25 hónapos GPU-t.
De a beváltásnál (még nem okéztam le a beváltást), és a vásárlás utáni eladó üzenetében is azt leírást kaptam, hogy ez csak egy hónapos.

Az eladó szerint majd meg fog ez magától újulni minden hónapban.
Na ez nem világos nekem. Ti láttatok már ilyen konstrukciót? Én attól félek, a második hónaptól az én kártyámról, szabványos előfizetésként fogja vonni a teljes árat a store.

(#112980) Steve1207 válasza eL Geri (#112979) üzenetére


Steve1207
veterán

Én még nem láttam ilyet, de amúgy tele van értékelésekkel, ahogy nézem és máshol is van ilyen. Ellenben máshonnan apróról: "Tőlem nem 1 hónapos kódokat kapsz, hanem egyben kerül aktiválásra az egész időtartam!"
Valamint másik hirdetésben: "Akár 25 vagy 36 hónapos előfizetés is elérhető, keress az egyedi konstrukciódért!" (ez mind a három külön felhasználó és másnál is van hasonlóképp).

Szóval lehet valós, hogy van már ilyen, de a megoldása kb ismeretlen szerintem halandóknak. Én már öreg vagyok, valamit vagy megveszek vagy nem :DDD (szerk.: plusz így tudok kalkulálni, hogy 4 hónap múlva lejár stb)

[ Szerkesztve ]

.

(#112981) pzstm válasza eL Geri (#112979) üzenetére


pzstm
titán

nézd meg a Microsoft accountod alatt mit látsz, gyanúm hogy az EE/BT UK promócióban lévő ilyet fogtál ki...ott volt hasonló emlékeim szerint

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#112982) NoMagix válasza bandi0000 (#112959) üzenetére


NoMagix
addikt

Már leírtam párszor ez LG hiba, nálam CX-en van ez XSX-el.
HDMI - CEC kikapcsolva mind két eszközön és játék elött először a tv-t kapcsolom be majd utána az xbox-ot és átkapcsolok HDMI 1-re.
Úgy is jó szokott lenni ha ott hagyom HDMI-ben és úgy kapcsolom be az xbox-ot amikor kiírja hogy nincs jel. Ezek ellenére még így is van hibás indítás csak sokkal ritkábban.
Pár napja lefrissítettem a tv szoftverét még nem derült ki hogy javítottak e ezen valamit
Volt több Philips tévém és egyikkel sem volt ilyen hiba automatikus átkapcsolásnál.

[ Szerkesztve ]

(#112983) beyruth82 válasza Redneck (#112962) üzenetére


beyruth82
veterán

Munkába menet előtt gyorsan rápróbáltam mobilos cloud gamingra kontrollerrel. Xiaomi 11T, 1000mb/s digis net, huawei wifi 6-os router kombó van itthon. A routertől kb 2 méterre ültem (gondolom ez is számít).
Planet of lanat és a Redfallt néztem meg. Planet of lananál apró mikro laggokat érzékeltem de ezek szerintem abszolút elviselhetőek. Redfallnál semmi. Kockasodás egyiknel se volt. Igaz csak 2-2 percet tudtam most megnézni de gondolom hosszabb idő alatt is hasonlóan futott volna:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#112984) S e t h válasza gianni85 (#112969) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Ragnarokot nem tudtam befejezni, kiégtem. Semmit sem adott az előzményekhez, ugyanaz a repetitív játékmenet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#112985) vg válasza eL Geri (#112979) üzenetére


vg
addikt

Nekem is azt írta, hogy "megújul". Nope, nem fog. Kamu.

(#112986) eL Geri válasza pzstm (#112981) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, ez lesz az! Köszi!
Akár még jó is lehet… majd 25 hónap múlva kiderül :)
Részemről negatív fejleményekig zártam is a témát.

(#112987) gianni85 válasza S e t h (#112984) üzenetére


gianni85
veterán

Meh, ez nem jó hír :) én is a kiégés szélén vagyok

(#112988) Frod


Frod
addikt

Ismét late to the party, de azt kell mondjam, hogy még csak három fejezet ment le, de a Gears 5 olyan szinten állítja a sarokba a 4-et, mint anno a második rész tette ezt az elsővel. Remélem végig sikerült hozni ez a szintet.

Do you see the white shadow?

(#112989) Solyom976 válasza Steve1207 (#112947) üzenetére


Solyom976
újonc

Nagyon szépen köszönöm! Ez valóban működik! Hálám örökké üldözni fog! :R :C

(#112990) AMD Power válasza beyruth82 (#112983) üzenetére


AMD Power
titán

Kb 4x nekifutottam. De ez most nem megy. Delete lett a vége. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112991) 30z.Samu válasza beyruth82 (#112983) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én javarészt Fortnite-ozom cloud-on, igaz laptopon vagy Steam Deck-en. De mindkét esetben böngészőből, néha van kis kockásodás illetve néha picit belaggol a játék. De csak 1-2 másodperc erejéig, aztán megy szépen tovább és szerencsére nem sűrűn csinálja. Próbáltam otthon az 500mbps és a páromnál lévő 150mbps netével is.

Sic Parvis Magna

(#112992) adam1991


adam1991
tag

rózsaszín konti 11.830 lett az alzán :) Xbox Wireless Controller Deep Pink 14 790 Ft-ért - Kontroller | Alza.hu

Plusz extra, hogy ezek 2 év garisak :)

(#112993) gianni85 válasza adam1991 (#112992) üzenetére


gianni85
veterán

Ennyiért kell :Y :DDD

(#112994) 30z.Samu válasza gianni85 (#112993) üzenetére


30z.Samu
félisten

Otthon úgy se látja senki. ;]

Sic Parvis Magna

(#112995) adam1991 válasza 30z.Samu (#112994) üzenetére


adam1991
tag

sötétbe minden macska fekete :D

(#112996) ρσгτσ válasza adam1991 (#112992) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi az infót, megrendeltem. Jól mutat majd a kezemben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#112997) creedszl válasza RudY (#112948) üzenetére


creedszl
aktív tag

Szia!

Honnan rendelted?

Hulligaaan

(#112998) TaRka94 válasza adam1991 (#112992) üzenetére


TaRka94
senior tag

Köszi az infót. Páromnak úgy is kellett ilyen.:C

(#112999) Moby válasza adam1991 (#112992) üzenetére


Moby
addikt

Majd kifestem hozzá a körmeimet is rózsaszínre. Úgy nem üt el...
:DDD

(#113000) bandi0000


bandi0000
nagyúr

40k ért az elit 2 is jó vétel nem?

Amúgy az analogoknál ott is van valami réteg, mint a dual sense-nél, hkgy ne súrlódjanak annyira?

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.