Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111901) need


need
addikt

Jó reggelt mindenkinek..
Mint köztudott megjelent a Dio 4. Gondoltam egyet és megvettem. A felsorolt három változat közül kiírja hogy nekem melyik van meg. És nem telepít nem csinál az ég egy adta világon semmit.
Ha megnyitom a kezelést azt írja térjek vissza később.
Sorry közbe rájöttem hogy kell .

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#111902) csikaszka35 válasza need (#111901) üzenetére


csikaszka35
tag

A normál verziót kell telepíteni bármelyiket vetted.
Látom sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#111903) need válasza csikaszka35 (#111902) üzenetére


need
addikt

Ja meg van már.. és elég jó sebességgel nyomja lefelé..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#111904) ρσгτσ válasza Neurotoxin (#111900) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tekintettel arra, hogy az Ubisoft Forward -ot megelőzi 3 nappal, gondolom csak egy YouTube feltöltés lesz.

Nem látok az Ubinál közelgő közvetítést sem arra a napra. Az is elképzelhető, hogy becsúszik a Summer Game Fest -be, de nem hiszem, hogy nagy bemutató lesz mögé téve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111905) mötálhed válasza ρσгτσ (#111897) üzenetére


mötálhed
tag

Kiváncsi leszek mit hoz ki az Ubi ebből a Mirage-ból.

(#111906) beyruth82 válasza need (#111903) üzenetére


beyruth82
veterán

Komoly a letöltési sebességed :C

[ Szerkesztve ]

(#111907) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lvl 63-on a World tier 4 nem túl easy egyelőre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#111908) .LnB válasza oriic (#111907) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt ide akartad? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111909) gianni85


gianni85
veterán

A végén csak lement a Benedict Fox. Egynek elment, a körítés elvitte a hátán, de a fasorban sincs pl. az Ori játékokhoz képest. Nagyon nem fluid… én is inkább könnyítettem a saját lelki békém érdekében.

(#111910) need válasza oriic (#111907) üzenetére


need
addikt

hát aki már ott tart :D :)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#111911) Neurotoxin válasza ρσгτσ (#111904) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Akkor marad 12.-én az UbiForward..Nagyon várom a játékot, eléggé Origins-es vibe-ja van számomra. Az árából kiindulva, gondolom nem kell 100+ órás játékidőt várni tőle. Kíváncsian várom, hogy a beígért "régi, lopakós irány"-ból mi fog megvalósulni.

Na de, ma 21:00-kor, a Summer Game Fest-en MK1 gameplay bemutató! :C

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#111912) oriic válasza .LnB (#111908) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem ;D

Live-Die-Respawn

(#111913) .LnB válasza oriic (#111912) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, mert benne volt, hogy csak különcködsz, és csak úgy, új témát nyitottál a semmiből. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111914) ρσгτσ válasza oriic (#111912) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem baj. OSZTVA Hős utca és környéke topik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111915) .LnB válasza ρσгτσ (#111914) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111916) Norb79 válasza .LnB (#111913) üzenetére


Norb79
őstag

Én azt hittem a dió4 témára akaszkodik rá, hogy ne csak arról legyen szó a játékkal kapcsolatban, hogy kit lehetne megkérdezni, hogy "a felének a negyedéből mit tudnál engedni tezsvérem?". :DDD
Szóval ha ez másik játékban a lvl63, akkor még engem is megzavart teljesen. :D

(#111917) ρσгτσ válasza Neurotoxin (#111911) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ubisoft Forward -on is lesz róla szó. A 3 kiemelt játék egyike.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111918) .LnB válasza Norb79 (#111916) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy arról írt. Csak ha megnézed, a semmiből jött a kommentje. Azért is gondoltam, hogy elnézte a topikot, a Diablo IV topikba akarta írni a főnök. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111919) oriic válasza .LnB (#111913) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem láttam a telefonon melyik topik van nyitva. :B

Live-Die-Respawn

(#111920) .LnB válasza ρσгτσ (#111917) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha már Ubisoft a téma (a szívem csücske), és nem szoktam mostanában kommentelni. Akkor azért leírnám, hogy megnéztem ennek az új Crew-nak a kiszivárgott, 20+ perces videóját. És szerintem elég nagy visszalépés az a játék. Főleg a térkép/helyszín miatt.
Ugyan nem erre a tettemre vagyok a legbüszkébb, de platináztam a The Crew2-t, meg lvl1000 fölé jutottam stb. Szóval játszottam vele eleget. Ez alapján csalódtam a látottakban.
Ezen tényleg látszik, hogy ez csak egy kiegészítőnek indult a fejlesztés elején. Aztán kiadják inkább különálló játéknak. Olyan is. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111921) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tudom sokan játszottátok, de bezártak a Knockout City szerverei [link]
(a fiam lesz kicsit szomorú, habár hetek óta nem indította el)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#111922) .LnB válasza l.skywalker (#111921) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, és a görkoris játékod hasít még? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111923) l.skywalker válasza .LnB (#111922) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az még pörög, de startnál volt egy 2 napos szerver szünet én ott elengedtem :D
Néha belépek a gameplay még nagyon tetszik mindig, de nem agresszolom magam miatta. A gyerekek néha megpróbálják, de bénák :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#111924) homerhamm válasza .LnB (#111922) üzenetére


homerhamm
addikt

Az lesz a következő amit bezárnak. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#111925) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Fiókomban ezt írja: Next charge on 6/27/2023, ₺44,99 including VAT

Valóban ennyiért újítja meg a következő hónapban?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#111926) persil válasza ƵøŁĭ (#111925) üzenetére


persil
nagyúr

Konnyebb lenne valaszolni a kerdesre, ha tudnank, hogy mit. :U

Egyebkent, ha valami ezt irja, akkor valoszinuleg ennyit is fog levonni. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#111927) csuvicsuva válasza persil (#111926) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Törökországban ragadt, az odáig rendben van. Én arra gyanakszom, hogy ez valami más előfizetés lesz. Amazon Prime maybe?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111928) ƵøŁĭ válasza persil (#111926) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

1 hónapos GPU-t aktiváltam.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#111929) skroy válasza ƵøŁĭ (#111928) üzenetére


skroy
senior tag

Kapcsold ki az ismétlődő számlázást az előfizetésnél.

(#111930) Shade45


Shade45
senior tag

Eneba, cdkeys-en kívül van még megbízható oldal ahonnan érdemes vásárolni?

Steamre vásároltam már így, ott nem voltak gondok a kulcsokkal, nem tudom az MS-nél mennyire problémás ez.

(#111931) Neurotoxin válasza csuvicsuva (#111927) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Az Amazon Video lengyel régióra véve, egész évre akciósan ~49,5 zlotyi, behúztam még márciusban. Mondjuk kicsit megszívattam magamat, mert letelt a magyar lokalizációs próbaidőszak, majd elkezdtem a lengyelt, mert egy másik topikban úgy írta valaki a leírásban, hogy ott el kell kezdeni újra a próbaidőszakot, majd "ráaktiválni" az egy éves előfizut. Közben a magyar lokalizációs előfizura is levonta a havi 899 HUF-ot a rendszer, majd a profilom alatt figyelmeztetett az Amazon rendszere, hogy 2x vonhatják az összeget az előfizuk alapján. Le is kommunikáltam az ügyfélszolgálat chatjén keresztül a problémát, valami indiai gyerek meg is oldotta, egyből értette, hogy mi a bajom, megszüntette a párhuzamos előfizut. Erre áprilisban még 1x levonódott az eredeti előfizu havidíja. Nem kicsit voltam mérges, de ekkor már a profilom alatt manuálisan én is tudtam törölni a párhuzamos történetet (amit elsőre amúgy nem engedett a rendszer márciusban). Most ott tartok, hogy kb 6.600.- HUF-ot költöttem az 1 éves előfizura, ami még mindig jobb, mint a ~11.000.- HUF-os éves....Mindegy, nekem az Amazon Video bevált..Mondjuk a lengyel előfizura meg jött egy email, hogy lejárt, de semmi probléma, simán nézhetem tovább, de eléggé bizonytalannak érzem a kommunikációjukat :(

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#111932) negyven2 válasza .LnB (#111920) üzenetére


negyven2
veterán

Amúgy, amit írnak róla redditen (ami főleg pozitív), hogy irányításban, fizikában sokat javult. Grafikában meg más lesz, hiszen elvileg ez már nem a Far Cry játékokban használt Dunia Engine-nek egy fork-ja lesz, hanem a Snowdrop-ra épül a játék. A térkép meg bár kisebb lesz, mint (a fejlesztők elmondása alapján) a ~9000 km²-es 'The Crew 2' USA-ja, de itt 1:1-ben lesz benne Oahu szigete.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#111933) .LnB válasza negyven2 (#111932) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha más engine, akkor miért mondják, hogy kiegészítőnek tervezték?
A fizika jobbnak tűnt az tény.
Engem leginkább a helyszínnel vesztettek el. Forza Horizon után nekem ez uncsinak tűnik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111934) negyven2 válasza .LnB (#111933) üzenetére


negyven2
veterán

Mert a kettő dolognak nincs sok köze egymáshoz. Pluszban ott van az is, hogy a második rész már 5 éves. Annyi történt, hogy a DLC-ben szánt ötleteket átraktak ide.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#111935) .LnB válasza negyven2 (#111934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor engem jól megtévesztettek ezzel a kijelentéssel.
Na mind1 is, engem nem győzött meg a gameplay.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#111936) csuvicsuva válasza Neurotoxin (#111931) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, azért gondoltam arra. Ha valaki török GPU-t vált be itthonról, az valamit nagyon jól csinált vagy elcseszett, ha lírában akarja utána vonni.

Én Primeból csak a 30 napos trialt szoktam ellőni (valamelyik országból mindig megy), ha van éppen olyan játék, ami később érdekelhet. Egyszer én is beneveztem a lengyel csomagra, de 30 nap alatt kétszer volt elindítva a Video, úgyhogy lemondtam.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111937) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan még nem is létezik, franciáknál már árulják a Starfield kontrollert :DDD

Live-Die-Respawn

(#111938) Wesder válasza oriic (#111937) üzenetére


Wesder
félisten

Targetben is volt már pár napja. Ugye vasárnaptól lehetne megvenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111939) IntelKiller7 válasza oriic (#111937) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ahogy néztem a twittert, a Wireless fülesből is lesz ilyen verzió.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#111940) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#111939) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111941) icemad válasza oriic (#111937) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Boltokban már nálunk is van. Azt hittem már rég megjelent.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#111942) consono válasza oriic (#111937) üzenetére


consono
nagyúr

Hát ez nem annyira 75 EUR, mint amiről szó volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#111943) negyven2 válasza consono (#111942) üzenetére


negyven2
veterán

Valószínűleg csak a bolt árazta be ennyire, mert pl. a Target-es videóban $69.99 (ott ennyi a Special edition kontrollerek ára).

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#111944) Steve1207 válasza consono (#111942) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez nekem is fura, én se láttam még eltérő árakat különböző boltokban :DDD Semmi meglepő nincs benne, mint ahogy a 20th évfordulós 20e-ért is volt itthon meg 30e-ért is.

.

(#111945) ρσгτσ válasza negyven2 (#111943) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azok Special Edition kontrollerek. Ez viszont Limited Edition lesz. Ahogy a Forza kontroller is.

Egyébként ajánlott fogyasztói ár van, és mivel alacsonyabb darabszám, rövidebb értékesítés, így azt is elviszik. Már ha jó a fenti ár.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111946) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#111945) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Letöltöttem azt a Target videót, mert 1 db vonalkódos árat látok két termékre. Aminek valószínű nem egyforma a vonatkódja. Úgy rángatja a kamerát a figura, mint az állat...

Ennél jobban nem tudok javítani a képen...

Nekem ez olyan, mintha Lunar Shift felirat lenne, de lehet tévedek. Ami náluk már nincs, és valószínű éppen polcot rendeznek.

Miután vonalkódos árak vannak, így nem túl sanszos, hogy mindegyik kontrollerre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#111947) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

7 nap free trial! [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#111948) negyven2 válasza IntelKiller7 (#111947) üzenetére


negyven2
veterán

Próbáld ki a Ubisoft+ szolgáltatást ingyen

Az előfizetési csomagok változhatnak. 7 napos próbaidőszak, mely havonta teljes áron megújul. Bizonyos korlátozások érvényesek. Az ajánlat 2023. június 21-én 13:00-ig (UTC) érvényes.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#111949) Bep válasza IntelKiller7 (#111947) üzenetére


Bep
senior tag

Bazzzz, ha ez a poszt nincs... el is felejtettem, hogy van ilyen előfizetés boxon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111950) IntelKiller7 válasza Bep (#111949) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:DDD

Én meg pont írom havernak, hogy marketplacen mindenhol 3-4k a Valhalla csak Pécs környékén találok 7-8-9 ezerért...

Eltelik 2 perc.
Telefon csippan, ránézek. Twitter: Ubisoft+ 7days trial.

Isten küldte. :DDD :DDD :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.