Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) Edem25 válasza XFishboneHUN (#7800) üzenetére


Edem25
tag

Kezel minden Aver Media felvevőt!

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#7802) Zjunior válasza XFishboneHUN (#7800) üzenetére


Zjunior
veterán

De miért nem jó ami az XBox-ból alapból benne van DVR?!
15 perceket tud... :U

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7803) pzstm


pzstm
titán

nagyon nagy fun ez a DR3 coop online.

Most toltam egy másfél órát egy Pensylvaniai sráccal. Tök jól el is dumáltunk közben és nagyon nagy fun volt az egész :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7804) Zjunior válasza pzstm (#7803) üzenetére


Zjunior
veterán

Ryse-d nem eladó!:)
Most vadászok rÁ!!;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7805) pzstm válasza Zjunior (#7804) üzenetére


pzstm
titán

digitálisan vettem meg ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7806) pzstm


pzstm
titán

nézd már a kis sunyit :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7807) Zjunior válasza pzstm (#7806) üzenetére


Zjunior
veterán

Hmmm:((
Mivel lesz jobb az úh Tomb Raider minz volt a másik?

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7808) pzstm válasza Zjunior (#7807) üzenetére


pzstm
titán

grafikai, picit plusz tán a pályák tekintetében és az összes DLC-t megkapja.

MEg ez nem jön 360-ra csak One-ra ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7809) Edem25 válasza Zjunior (#7802) üzenetére


Edem25
tag

Mert rosszabb minőségben vesz fel mint a külön erre készített felvevő eszközök!

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#7810) XFishboneHUN válasza Edem25 (#7801) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Köszi! :R

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7811) pzstm


pzstm
titán

valaki egy kis DR3? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7812) L_YKing válasza pzstm (#7811) üzenetére


L_YKing
addikt

Nyáron nem jó? :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#7813) A.tessz válasza pzstm (#7811) üzenetére


A.tessz
senior tag

Á én mennék csak közben elkezdtem takarítani a nagy akváriumomat, az örökké tart :P

(#7814) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Aki elemmel használja a joy-t annak meddig bírja? Addig mint egy 360 joy-nál?

PS4: KingKress

(#7815) pzstm válasza KingKress79 (#7814) üzenetére


pzstm
titán

kb igen, bár sosem figyelem. De teljesen korrektül bírja :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7816) Zjunior válasza Edem25 (#7809) üzenetére


Zjunior
veterán

Ér annyit?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7817) XFishboneHUN válasza Zjunior (#7816) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

:K

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7818) pzstm


pzstm
titán

13GB update érkezett DR3-hoz.

Gondolom a holnap megjelenő DLC miatt, hogy már csak unlockolni kelljen a tartalmat (megvenni mármint)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7819) Def26 válasza pzstm (#7818) üzenetére


Def26
félisten

13GB??? Az jó sok.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7820) bulikavagyok válasza pzstm (#7818) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És gondolom ezt telepíti kérdés nélkül. Ez azért így gáz, főleg azoknak akiknek nem áll szándékában megvásárolni. :N

(#7821) pzstm válasza Def26 (#7819) üzenetére


pzstm
titán

éjjel lekapta gondolom, mint a BF4 meg Forza meg Ryse frissítéseknél, csak indításnál kiírta, de 98%-ról indult és 2-3 perc alatt megvolt...

bulikavagyok: ezt már mondtam én is Forza5 IGN car packnál...de ez van...

Olyan ez, mint amikor az Office-hez is jön biztonsági meg egyéb frissítés WU-n keresztül, olyan elemeihez is, amit nem is telepítettél

amúgy nem ingyenes lesz? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7822) a.sebi válasza Def26 (#7819) üzenetére


a.sebi
őstag

Azért így tényleg kevés lesz az 500 GB ami ugye kb 380, nekem nincs kedvem törölgetni a gameket, márpedig ha lesz egy 7, 8 game ilyen apró updatekkel akkor szerintem nincs mese...
Az xboxot minimum 1 tb vel kellett volna kiadni.
Psen is ilyen aprók az updatek?

(#7823) pzstm válasza a.sebi (#7822) üzenetére


pzstm
titán

Azert ez eleg egyedi szerintem de 3-4-5 gigas updatek ott is vannak....

amugy en ugy kalkulaltam, hogy max 10jatek lehet fenn egyszerre.

Nekem nem fáj ha torolni kell. De amugy a peggle vagy Max joval kisebb helyet foglalnak el, szoval tobb is lehet fent mint 10 :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7824) bulikavagyok válasza pzstm (#7821) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, de egy Forza frissítés "csak" fél giga. ;)

(#7825) Def26 válasza a.sebi (#7822) üzenetére


Def26
félisten

Nincs ezzel baj, ha a felhasználó láthatná a területét. Egyrészt lenyugodna, másrészt szervezhetné. Nekem az automatikus game dvr felvételektől hullik a hajam. Ha pár hétig nem nézek rá, akkor olyan 30 filmecském tuti összejön, ezeket rendszeresen törölgetem. Plusz amit észrevettem, ha egy demót leszedek, majd letörlöm akkor is megmarad a hdd -n. Teljes mértékben az xbox kezeli a szabad tárhelyet ami felől egy kicsit aggódom.

Azt észrevettem, hogy ha nem zárogatom be az alkalmazásokat, akkor mocskos módon akad a menü. Volt már olyan, hogy nem indított el egy játékot sem a gép, simán visszadobott dashboard -ba, ilyenkor törlök game drv felvételeket, bezárok alkalmazásokat és már is jó minden.

PS4 -en simán belerakok majd 1TB hdd -t.

Egyébként nem tudom mi ez a 13GB update, hibajavításnak kicsit sok. Lehet meghozza a high res. textúrákat és 1080p -t. :D :P

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7826) pzstm válasza bulikavagyok (#7824) üzenetére


pzstm
titán

A frissites mikor olcsobbak lettek az autok tenyleg csak ennyi volt, de IGN car pack mintha tobb gigat szedett volna le.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7827) pzstm válasza Def26 (#7825) üzenetére


pzstm
titán

Tuti a demo is marad?

games & apps nezetben nalam a vegere kerul, inaktivan felhocske ikonnal

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7828) Def26 válasza pzstm (#7827) üzenetére


Def26
félisten

Nálam is, de ha rámegyek, akkor egyből install. Nézd meg sokkal rövidebb ideig csinálja mint a legelső letöltés/install -nál, vagyis eleve le van töltve. Gondolom csak akkor törli ha kell a hely.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7829) bulikavagyok válasza Def26 (#7825) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem a következő rendszerfrissítéssel (amiben +10% teljesítménynövekedést ígértek :D ) ezt a problémát orvosolni fogják. Már fel vagyok készülve a legrosszabbra,- mármint ami a szabad tárhelyet illeti... :)

Még nem tapasztaltam a menüben akadást, bár én nem is nagyon használom az instant-on módot. Nem tudom, hogy oldották meg egy átlag felhasználónál aki állandóan újraindítás nélkül használja a gépet (mert mondjuk nem is tud róla, hogy lehet máshogy is), hogy nem lassul be egy idő után. Vagy insant-on módban is újraindul néha magától?

(#7830) Def26 válasza bulikavagyok (#7829) üzenetére


Def26
félisten

Beszéltem másokkal is. Ez a lassulás olyan, hogy mennyire vagy funboy. Ha elvakult xbox one -fun vagy, akkor tökéletes minden, ha meg mint egy játékgép használod akkor azért látod és publikálod a hibákat is. :) Van olyan ismerősom live -on aki még a negatívumokat is pozitív dolognak hozza fel. No meg aki ps4 -et vesz az csöves, mert nincs pénze. :D

Várom én is, hogy mi sül ki ebből a +10% -ból. Játékokon nem kell gyorsítani, jó ahogy van. Inkább a dashboard -ra gyúrjanak rá. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7831) bulikavagyok válasza Def26 (#7830) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem mondanám magam fanboynak, csak a Forza miatt vettem One-t :) Tehát nem védem a gépet, a Microsoft-ot meg főleg nem! :D Lehet láttam már minimális laggot a menüben, viszont amiket Te leírtál (nem induló játékok, "mocskosul nagy akadás"), olyat még nem. De nekem minden nap újra van indítva a rendszer, tehát így azért gáz lenne, ha belassulna.. :)

(#7832) Def26 válasza bulikavagyok (#7831) üzenetére


Def26
félisten

Én is újra indítom minden nap. Igaz, instant módban van a gép, de amikor elmegyünk otthonról akkor az áram is kikapcsol, csak a fűtés és a hűtő megy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7833) bulikavagyok válasza Def26 (#7832) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az instant mód nem olyan mint a Windowsban az alvás? Mert ha igen, akkor szerintem nem teszel jót a gépednek, ha közben áramtalanítod. De lehet rosszul gondolom! :)

(#7834) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Win 8.1-es rendszert használva tudok valahogy smartglass-t telepíteni?vagy a régió miatt ezt is ki kell várnom?

(#7835) bulikavagyok válasza SütiGTi (#7834) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tudsz. :) Én átállítottam a régiót a Windowsban US-re, és úgy már látható lett a Store-ban.
Gépház - Idő és nyelv

[ Szerkesztve ]

(#7836) bulikavagyok válasza pzstm (#7818) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#7837) pzstm válasza bulikavagyok (#7836) üzenetére


pzstm
titán

Másnak is feltunt akkor :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7838) bulikavagyok válasza pzstm (#7837) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elég feltűnő a kicsike... :D

(#7839) godzsy2


godzsy2
senior tag

Van itt közületek, aki tolja One-on a CoD:Ghosts-ot?

(#7840) SütiGTi válasza bulikavagyok (#7835) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Köszönöm szépen :)
lassan tényleg átköltözök USA-ba :)

DR3 update mikor jött vagy hogy? Mármint meg tudom nézni, hogy letöltötte e a box?

(#7841) pzstm válasza SütiGTi (#7840) üzenetére


pzstm
titán

szerintem ha indítod DR3-at akkor fel kell dobja.

Ha nem akkor fullos kikapcs, bekapcs, indít DR3. Ha ekkor sem, akkor kikapcs csak simán Instant On-al, majd bekapcs és fel kell hogy dobja

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7842) SütiGTi válasza pzstm (#7841) üzenetére


SütiGTi
senior tag

köszi...hazaérek megnézem...vagyis lehet csak késő este mert délutánra fifa party van beiktatva :)

(#7843) pzstm válasza pzstm (#7818) üzenetére


pzstm
titán

Diving Deep Into The Add-On Content Of "Dead Rising 3"

lettek azért apró csiszolgtások is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7844) negyven2


negyven2
veterán

£20.00 olcsóbb lett a ONE a Zavvi-n

Vak vagyok már egy órája kint van hírben is :(((

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#7845) Def26 válasza negyven2 (#7844) üzenetére


Def26
félisten

Huhh, most kell gyorsan eladnia gépeket. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7846) Edem25


Edem25
tag

Valakinek eladó Forza 5 ? Van 1 Fifa 14 letöltőkódom! Esetleg ráfizetek!

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#7847) pzstm válasza negyven2 (#7844) üzenetére


pzstm
titán

most kerül pont anniyba játék nélkül mint játékkal, és már 2 hónapja megvan... :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7848) SütiGTi válasza pzstm (#7841) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Megjott...most estere ugy is hagyom hogy le tudja tolteni maganak....

(#7849) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok, vettem egy gyári kontroller töltőt, ezt tudom tölteni telefon töltőről is? Illetve szabad így tölteni?
Kikapcsolt xbox is tölti?
Kég nem volt időm próbálgatni, ezért kérdezem!
Akku állapotát, töltöttsègét nem jelzi a box?

(#7850) bulikavagyok válasza a.sebi (#7849) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Állapotot, töltöttséget nem jelzi semmi, csak a rezgés kikapcsol, ha már kevés a szufla. A többire nem tudom a választ. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.