Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) gianni85


gianni85
veterán

tudom, hogy csak Beta, de kinézetre elég szégyen ez a Titanfall... remélem a retail verzió jobban fog kinézni. Egy meccset játszottam csak, most inkább tolom a DR3-at, de 6an ismerősökkel egy csapatban még mókás is lehet a game

(#8802) Def26 válasza gianni85 (#8801) üzenetére


Def26
félisten

Még régebben írták, hogy a textúrák nem véglegesek. Nem tudom igaz e.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8803) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

PS4 topikban illetve az eredeti játékok topikban megpendítettem, hogy lenne egy Titanfall béta kulcsom, sokan írtak privit, ezért ide fogom kiírni és aki kapja marja, talán így igazságosabb lesz. időpont 14:00 :)

(#8804) pzstm válasza pzstm (#8718) üzenetére


pzstm
titán

erre senki nem tud itt mondani valamit ?:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8805) Xirtam válasza pzstm (#8718) üzenetére


Xirtam
veterán

Akár mikor tudsz régiót váltani. Beváltod angolon és átváltja neked tutira USD-re. ;) Tudod jól, hogy már nincs igazán account regio.

[ Szerkesztve ]

(#8806) pzstm válasza Xirtam (#8805) üzenetére


pzstm
titán

de nincs kedvem ilyeneket csinálni :DDD

Maradni akarok US accounton...Nem kell Neked GBP feltöltőkártya, mert azt adnának AC IV-ért cserébe :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8807) Elderath válasza pzstm (#8759) üzenetére


Elderath
őstag

Kikapcsolták azt az undorító sharpening filtert is. Ezt nem említik, de a egyik legjobb újítás a patchbe kb.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#8808) godzsy2


godzsy2
senior tag

Se TF beta, se dashboard frissítés nem jött még nekem. Nem szeret a hétvégén ez a fránya box. :O

Egyébként a Titanfall kódját hova írtátok be? A Store keresője nem hoz ki semmit rá, akkor honnan töltitek le?

(#8809) Xirtam válasza godzsy2 (#8808) üzenetére


Xirtam
veterán

Az Update még az én gépemre se jött meg. :U :DDD

(#8810) Edem25 válasza godzsy2 (#8808) üzenetére


Edem25
tag

TF pipa , Update sehol! Este csinálhatnán 1 partyt akinek sikerült kódot szerezniük! GT xXx EDEM xXx

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#8811) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az év pletykája. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8812) pzstm válasza oriic (#8811) üzenetére


pzstm
titán

rossz, mert az egész MS-t megveszik ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8817) oriic válasza pzstm (#8812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD :C

Live-Die-Respawn

(#8818) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Kicsit megkésve, de itt a Titanfall kód:

9VKHC-4KY3G-XPP39-2V4RY-29KFZ

Tényleg sokan írtatok, így talán igazságos vagy nem :)

Írjon pls aki megszerezte, hogy működik e?

(#8819) Xirtam válasza sittes79 (#8818) üzenetére


Xirtam
veterán

Megy. ;]

(#8820) godzsy2 válasza Xirtam (#8819) üzenetére


godzsy2
senior tag

mázlista. :P nem tudtam hirtelen hol lehet megadni a kódot, de megtaláltam a storeba. Pedig a Firefoxra is letöltöttem a Reload every kiegészítőt, hogy 5mp-enként frissítse az oldalt. elcsesztem, szerencsédre. :C
titanfall nélkül maradunk az öcsémmel. bosszúból meg se vesszük és még lecsesző mailt is fogok nekik írni és még a BF4 miatt is lehordom őket. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8821) Madwe válasza godzsy2 (#8820) üzenetére


Madwe
nagyúr

17.-éig még ti is kaphattok ha igényeltetek... De BF miatt lehordhatnád őket, én is tervezem :)

[ Szerkesztve ]

(#8822) sittes79 válasza godzsy2 (#8820) üzenetére


sittes79
addikt

Egyébként lehet, hogy egy próbát megér írni az ea support-nak. Én írtam, hogy kaptam kódot x1-re, de mivel nincs boxom, ezért adjanak pc-re. kb 2 óra múlva rajta is volt az origin accountomon a játék. Lehet működik visszafelé is egy kamu kóddal. itt a link a leírással, hogy mit kell tenni. Persze csak saját felelősségre, nehogy bann legyen belőle :)

(#8823) Donibrasco válasza godzsy2 (#8820) üzenetére


Donibrasco
tag

Ne bántsad őket Krisz,szeretsd az EA t:)

(#8824) godzsy2 válasza Madwe (#8821) üzenetére


godzsy2
senior tag

Már az első nap regisztráltam rá, ha eddig nem küldtek már nem hiszem hogy fognak.

(#8822) sittes79
ezt próbáltam már, írtam nekik... de nem hiszem hogy beveszik a kamudumát. :)

(#8823) Doni
eddig sem volt a szívem csücske ez a köcsög EA, így már pláne nem. :((
csak az zavar, hogy Cana már kezdetektől rá van izgulva, egyik legpotenciálisabb vásárlóként és bsznak nekünk küldeni... nyilván ezt nem tudja az EA, de akkor is csalódott vagyok. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#8825) Donibrasco válasza godzsy2 (#8824) üzenetére


Donibrasco
tag

Megértem,de Cana ugy is megveszi mert Kocka:)

(#8826) godzsy2 válasza Donibrasco (#8825) üzenetére


godzsy2
senior tag

Visszavonom a rinyát, bevették a kamudumát... a support megküldte a kódot. Csorog lefele a beta. Azért remélem nem bannolnak érte. Csak nem keresik ki, hogy kinek küldtek előtte. :DD

(#8827) Zjunior válasza godzsy2 (#8826) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem mert ebayen aruljak!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8828) Donibrasco válasza godzsy2 (#8826) üzenetére


Donibrasco
tag

Na majd szólj,ha megvan átmegyek meglesem :)

(#8829) sittes79 válasza godzsy2 (#8826) üzenetére


sittes79
addikt

:C

(#8830) pzstm


pzstm
titán

nagyon nagy jóság a titanfall :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8831) redXIII válasza godzsy2 (#8824) üzenetére


redXIII
senior tag

Nekem is ma 2kor küldték a kódot, úgyhogy még simán kaphatsz. Mégeggyet :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#8832) Xirtam válasza pzstm (#8830) üzenetére


Xirtam
veterán

Ja csak ronda mint a bűn.

(#8833) Edem25 válasza Xirtam (#8832) üzenetére


Edem25
tag

Ez a rondaság bazz.... Fogadjunk ha azt mondják, hogy 1080P be fut akkor szép! Nem védeni akarom de a rondától messze van, a BF4 nem szebb szerintem és tele van textura hibával ami itt nincs se lagg! [link]

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#8834) pzstm válasza Xirtam (#8832) üzenetére


pzstm
titán

nekem teljesen okés a dolog :K

ráadásul nagyon tetszik a mozgás, az valahogy roppant jól el van találva :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8835) Xirtam válasza Edem25 (#8833) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát nagyon mellé lőttél. Xbox-on minden 1080p mivel skálázz a ONE is úgy ahogy a 360 . . . :) nincs lag? Angel City pályán egyszerre 2 TITAN fight olyan FPS dropom volt, hogy leégett a hajam. ;)

(#8836) godzsy2 válasza Xirtam (#8835) üzenetére


godzsy2
senior tag

Akkor a lagg miatt szaggat? Én azt hittem nem bírja a One.

Szerintem grafikában rendben van. Olyan Crysis féle dizájn Gears of War féle motorral. Nekem tetszik, de a sűrű csatajeleneteknél szaggat a játék, ami elég zavaró tud lenni. Ha pilot-ként mozgok/futok akkor folytonos a kép, de ha már két titán harcol, akkor szaggat.

(#8837) Zjunior


Zjunior
veterán

Ebayen lehet veszek, meddig tart a beta? :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8838) gyuribácsi88

Nem akarok offolni (csak egy kicsit) :))

Na szóval én pc-n tesztelem ezt a titanfall nevű csodát, és itt nincs semmi gond a játékkal. Ezért az hogy írjátok hogy One-on fps dropp van, ez egy kicsit elszomorít :O

Remélem összeszedik magukat és megtanulnak optimalizálni, mert ennek a játéknak a premierjével együtt akartam a One-t megvenni, de lehet hogy így elhalasztom a vásárlást :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8839) Xirtam válasza godzsy2 (#8836) üzenetére


Xirtam
veterán

Valószínű. . . de amúgy ettől függetlenül nekem tetszik. Bár én PC-re fogom megvenni.

(#8840) redXIII válasza Xirtam (#8832) üzenetére


redXIII
senior tag

Igaz csak két kört nyomtam, de azt nem mondanám hogy "ronda mint a bün" Az a warface 360 -ra. Viszont fps drop meg vsync hiba az van.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#8841) godzsy2 válasza redXIII (#8840) üzenetére


godzsy2
senior tag

Hát nem tudom, de a Fracture pályán nagyon be bír szaggatni. A másik kettő az ok, azzal el lehet lenni. Itt a next-gen és szó szerint dühítő, hogy szaggat a játék. Komolyan azon gondolkozom, hogy beszerzek egy PS4-et és összehasonlítom a multiplatform játékokat melyiken a jobb, a másikat meg eladom a fenébe.

(#8842) Edem25 válasza Xirtam (#8835) üzenetére


Edem25
tag

Nem akarok vitázni mert nagy szaki lehetsz de nem a skálázásra értettem az 1080P-t hanem 792 a natív felbontása és a az fps dropp nem lag! Pcn is biztos leesik az Fps ha 2 titán szétrobban nem is értem minek veszenk One-t akik ezt nézik azok tényleg mennyenek Pc-re az az "elitrace"! Troll off nem akarok harcot!

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#8843) Xirtam válasza Edem25 (#8842) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem is lenne harc. Csak megsemmisítés. ;]

(#8844) godzsy2 válasza Edem25 (#8842) üzenetére


godzsy2
senior tag

Az a baj, hogy nem kell hozzá két titán szétrobbanása, hogy szaggasson. Amíg nincs ellenfél a pálya nagylátószögű részén, addig folyamatos a mozgás, de amint belecsöppensz a sűrűjébe és záporoznak a golyók mind a pilotok, mind a titánok részéről, akkor egyből ott a framedropp. Az ok, hogy még béta verzió, de ezt egy hónap alatt nem hiszem hogy ki fogják javítani.

Eddig játszottam a DR3-mal, a TR-rel, a BF4-el egyiknél sem vettem észre semmit, ezek alapján azt mondom jó választás volt a One.

Egyedül a a CoD Stonehaven és Containment pályáján van framedrop, de ott is csak a pálya egyes területein. Jó lenne látni ugyanezeket a pályákat PS4-en is, hogy el tudjam dönteni, hogy a pálya van-e egyáltalán rosszul optimalizálva. Mert ha PS4-en nem szaggat, akkor ez a One-ra nézve elég nagy szégyen. Eleve kisebb felbontáson fut és van két pálya, ami framedroppos. Miért?

És én, mint egyszerű felhasználó, most próbáljam meg kitalálni, hogy mitől szaggat a játék?! A készítők nem tudják rendesen optimalizálni vagy a vas nem bírja?! Esetleg a motorral van a gond?
Itt van egy (játékokkal együtt) közel 200ezer forintos NEXT-GEN konzol és szaggat a játék, ami lássuk be: dühítő.

Jah, és a ram típusának mi köze a teljesítményhez? Nem vagyok egy nagy szaki, de tudtommal a CPU és GPU felelős a számítási feladatokért, akkor a ddr3-as ram miben gátolja a fejlesztőket? A ddr3-as ramból lassabban jut el az infó a CPU/GPU-ba?

(#8845) A.tessz válasza Xirtam (#8843) üzenetére


A.tessz
senior tag

Hát ezen besírtam :D

(#8846) Edem25 válasza Xirtam (#8843) üzenetére


Edem25
tag

Jajj már!

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/Edem22

(#8847) Xirtam válasza godzsy2 (#8844) üzenetére


Xirtam
veterán

:K :K

(#8848) redXIII válasza godzsy2 (#8844) üzenetére


redXIII
senior tag

Ez azért bonyolult. A Ps4 jó 30%-al nagyobb teljesitményre képes,elméletileg. Innen kezd bonyolúltabb lenni,ha pl egy multi cimet nézünk, ebben a generációban. Van x összeg, idö és ember egy játék megalkotására. Ilyenkor nyilvánvalóan a erösebb vas lessz elönyben, mivel ugyanannyi idő pénz és ember befektetésével kevesebb munka rá megirni a játékot ugyanolyan minöségben mint a másikra. ( pláne most mikor egyforma az architektura). Ebböl következik hogy az erösebb vason kevesebb idö valamilyen szintű javulást elérni a másik konzolhoz képest (ami ugye kevesebb ráforditott pénzt jelent) mint hogy csiszolgatni a végletekig mindkét gép tudása szerint. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy mindtkét gép többre képes, viszont ott van a pénz és az idő, ami pláne most nagyban befolyásolja a dolgokat. A boxnál az a helyzet, hogy az eredeti, kinectes koncesszió miatt lett gyengébb a gép hardware-e , nagyon okos masina, de sokba kerül gyártani + másik gyártósor, plussz idő ami megint csak pénz. Az MS ugyanúgy járt mint az elözö generációnál a sony. Túlzottan elbizták magukat, nem voltak racionálisak, és ez az eredmény.

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#8849) a.sebi válasza redXIII (#8848) üzenetére


a.sebi
őstag

:K

(#8850) Def26


Def26
félisten

Nyilt béta lesz a titanfall. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.