Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) pzstm válasza Zjunior (#8349) üzenetére


pzstm
titán

X360-on már igen ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8352) ayrton válasza Zjunior (#8349) üzenetére


ayrton
tag

Én már a vége felé járok :) iszonyat jóóóóó

(#8353) gianni85 válasza pzstm (#8351) üzenetére


gianni85
veterán

szintén... éppen ezért én speciel egy ezresnél többet nem adnék ki, hogy a nextgen verziót végigtoljam. na meg most amúgy is itt a bőség zavara nálam, idő meg semmi :(

(#8354) zeus90


zeus90
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekel:
12 months of Xbox Live for $39.99 at Amazon!

[ Szerkesztve ]

(#8355) Zjunior válasza zeus90 (#8354) üzenetére


Zjunior
veterán

Csak Usa??

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8356) pzstm válasza Zjunior (#8355) üzenetére


pzstm
titán

van Card meg online game code...online-t elvileg el kell hogy küldjék simán emailben, gondolom USA cím kell és ennyi :B

de passzolom

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8357) Madwe válasza Zjunior (#8355) üzenetére


Madwe
nagyúr

"Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address." USA accal jó a digit gondolom...

[ Szerkesztve ]

(#8358) Zjunior válasza Madwe (#8357) üzenetére


Zjunior
veterán

Usa acc van az xboxon ha azt állítod be, az nem gond.
Elküldik e emailbe...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8359) zeus90


zeus90
aktív tag

Bármilyen acc-ra használható sztem. Annyi, hogy amazonon is USA cím kell legyen beállítva, mert csak ott van ez az akció. Egyébként e-mailen küldik.

Érdemes szerintem külön accot csinálni. Legalábbis nekem van egy amcsi címes amazon accom, direkt az ilyen digitális dealekre.

[ Szerkesztve ]

(#8360) Zjunior


Zjunior
veterán

Az miért van h Bf4 meg fifa updatenel egyszerre csak egyet csinálok.
Elindul az install és Queded be rakja...?!
Tetü lassú megáll fél percenként:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8361) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Itt is jó áron van a Tomb Raider
[link]

(#8362) Zjunior


Zjunior
veterán

Olvasom amazonon a commenteket.
Azt írják, Ps4-en sokkal szebb a Tomb Raider mint xbox one-n.
One on ugyanolyan mint xbox 360-on.
Létezne?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8363) vg válasza Zjunior (#8362) üzenetére


vg
addikt

Ha nem tudsz angolul, akkor minek olvasod? Semmi értelme.

(#8364) bulikavagyok válasza Zjunior (#8362) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"One on ugyanolyan mint xbox 360-on" LOL Ezt komolyan elhiszed? :F
Itt is leírták páran, hogy mennyire szép. :)

[ Szerkesztve ]

(#8365) Zjunior válasza vg (#8363) üzenetére


Zjunior
veterán

Hallod takarodj mar el.
Angol tanar vagyok...
Faszt kötekszel!
Életed sincs!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8366) vg válasza Zjunior (#8365) üzenetére


vg
addikt

"Tanár?" "Takarodj?" Ajaj... Nézd, te beszélsz itt hülyeségeket, nem én. Tudod mit, igen, pont olyan. [Íme!]

[ Szerkesztve ]

(#8367) zeus90 válasza Zjunior (#8362) üzenetére


zeus90
aktív tag

Tök fölösleges ilyen commenteket olvasni meg hagyatkozni rájuk. 95% troll. Nem mellékesen már rohadt unalmas, hogy mindenhol ez megy, kivétel reddit mert ott legalább tiltva van ez a kinek az erősebb az apukája stílus.
Amúgy ps4-en biztos szebb valamennyivel, de kétlem, hogy számottevően az lenne.

(#8368) godzsy2


godzsy2
senior tag

Engem mélyen megrendít és felháborít, hogy a Tomb Raider ugyanolyan, mint 360-on... ezért adtam el az RGH-s gépem? :O Fel is tettem vaterára a One-t, elviszik 82ezerért és megyek veszek belőle két PS3-at. Azt mondták ajándékba adnak hozzá egy szoftmodos PS2-t is. Nem gondoltam, hogy ennyire savanyú lesz a szőlőcukormáz. :DDD

Zjunior! Már csak azért sem lehet ugyanolyan, mint a 360, mert a nextgen változatban újak a fényeffektek és Lara haja is jobban ki van dolgozva. Szinte minden egyes szál külön mozog. És még ki tudja mi mindent javítottak rajta én ennyit láttam egy YT videóban.

(#8369) gianni85 válasza godzsy2 (#8368) üzenetére


gianni85
veterán

PS4 fórumban valaki linkelt egy videót, hogy mi mindent javítottak, youtube-on tuti fent van. Ugyanaz vonatkozik az XO-ra is, csak kevesebb frame-mel megy.

(#8370) Madwe válasza Zjunior (#8362) üzenetére


Madwe
nagyúr

Trollkodnak... YT-on van fent pár videó, pl amit ps4 topikba linkeltem ami megmutatja mi változott next genre, az x1-re is igaz! Ugyanúgy néz ki jóformán mint ps4en csak 30 fps-el szalad, ennyi a különbség, semmi más jóformán! Ne higgy a trolloknak! (Tegnap megnéztem egy x360/x1/ps4 videót erről, ps4 csak végén volt s lényegében ua. volt mint x1, de kommentekben ott is ment az ilyen hogyaszongya: "omg i see this shit and i was depressed the x1 was the same shit as the x360, but then i saw the ps4 in the end and omg that's soo much better nextgen stuff" miközben kb grammra ugyanaz mint az x1 :D)

(#8371) Madwe válasza Madwe (#8370) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kifutottam szerkesztési időből mire megtaláltam de itt van a TR next gen változásokat bemutató videó

(#8372) Zjunior


Zjunior
veterán

Értem.
Köszii!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8373) Mister_X válasza godzsy2 (#8368) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szent isten :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8374) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Az Xbox One-t rá lehet úgy kötni erősítőre, hogy működjön az 5.1-es hang játékok illetve Blu Ray filmek alatt? Arra gondolok például, hogy a hang közvetlenül menne az erősítőbe egy toslink kábellal, vagy úgy hogy az xbox hdmi kábellal van csatlakoztatva a tv-hez és a tv-ből menne ki a hang a digitális hang kimeneten az xboxba toslink kábelen keresztül?

(#8375) godzsy2 válasza Kecuhun (#8374) üzenetére


godzsy2
senior tag

Kösd be optikai kábellel és DTS-be fog szólni. ;)

(#8376) Kecuhun válasza godzsy2 (#8375) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Egyenlőre csak tervben van az xbox, tájékozódtam csak. :)

(#8377) Zjunior válasza Kecuhun (#8376) üzenetére


Zjunior
veterán

Mindent visz jól!
Nekem erősítőn van, és brutál!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8378) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Ez elég olcsó a többi oldalhoz képest itt...ennyit talán megér...én előrendeltem egyet :)
PvZ
[link]

(#8379) pzstm válasza SütiGTi (#8378) üzenetére


pzstm
titán

ez nekem nagyon gyanús...máshol duplája :U

személyes átvétel jól látom hogy nincs, ez csak webshop?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8380) Zjunior válasza pzstm (#8379) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem zavvin is 11k sőt van 10 ert is!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8381) pzstm válasza Zjunior (#8380) üzenetére


pzstm
titán

tényleg azért gyanús, mert konzolvilag meg konzolokszervize is dupla áron írja :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8382) SütiGTi válasza pzstm (#8379) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nekem is az volt..először azt hittem csak pc-re vagy nem tudom mire lesz ennyi...de utána láttam xbox one mondom akkor egy előrendelést megér... :)
Most nézem az email-em és amit tegnap leadtam rendelést még 100.-al olcsóbb is volt :)

Igen Zavvi-n láttam akcióban én is 10 körül mikor a TR is akcióban volt...30-35 € volt azt hiszem akkor...

(#8383) SütiGTi válasza pzstm (#8381) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nem Te kerested a Lego Marvelst? [link]

(#8384) bulikavagyok válasza SütiGTi (#8378) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez túl szép, hogy igaz legyen. Még a Play-asia is drágábban adja egy ezressel, tuti elírás. :) Csak az a kérdés, hogy leszállítják-e majd ennyiért?!

(#8385) SütiGTi válasza bulikavagyok (#8384) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Én is abban bízom, hogy a rendelést leadtam amit vissza is igazoltak, hogy március 7-én leszállítják beérkezés után... :)
Majd kiderül...azért bízom benne :DD

(#8386) Xirtam válasza pzstm (#8381) üzenetére


Xirtam
veterán

Mert ez szlovák cég. Nem adóznak semmit. Nem számláznak semmit.

[ Szerkesztve ]

(#8387) bulikavagyok válasza Xirtam (#8386) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ebben igazad lehet, de akkor mi a helyzet a többi játékkal? Azok azért nincsenek olyan nagyon jó áron...:)
SütiGTi: nem terveztem ezt a játékot, de ennyiért megéri előrendelni, hátha.. Miután kijátszottad, simán eladod ugyanennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

(#8388) pzstm válasza Xirtam (#8386) üzenetére


pzstm
titán

még úgy is durva, hogy féláron van :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8389) A.tessz


A.tessz
senior tag

Szerintem működhet ez az ár, dvdgalaxis.hu oldalán néztem 10900 ft, és onnan szoktam is rendelni, na meg a másik itt van mellettem Dunakeszin Auchan mellett! :) Ezt bártan merem ajánlani!

[ Szerkesztve ]

(#8390) SütiGTi válasza bulikavagyok (#8387) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Nekem tetszett a bemutató alapján, meg nagy PvZ fan vagyok, de én se terveztem 18ezret kiadni érte, mert azért annyira szerintem nem lesz hosszú napokig játszós játék :)
De ahogy írtad is...ennyiért megéri megpróbálni :)

(#8391) Xirtam


Xirtam
veterán

Amúgy ma reggeli szösszenet így tőlem XOne vélemény így pár hónap után.

Szomorúnak tartom hogy számomra rideg a rendszer. X360 rendszere sokkal átláthatóbb volt és barátságosabb. Vicc, hogy nem tudok zenét hallgatni játék közben csak snap-elve. Ami konkrétan a képernyő 20%-át elveszi, és akkor sem a saját zenéimet tudom hallgatni. Ez csak egy dolog. Persze nem kell egy konzolon zenét hallgatni de ha már az elődje tudta ezt akkor elvárom hogy az új gép ami 8-10x erősebb a fejlesztők elmondása szerint alapból tudja már könyörgöm.

Ha egyszerre több értesítőm van mint 3 , és megszeretném nézni ne gondolkozzon már szeretett konzolom 2 percet. Ha a barátaimat szeretném megnézni hogy mit csinálnak ne gondolkozzon 2 percig. Ne kelljen már fekete alapon fehér ikonnal elrejteni a töltési időt. Tudom nagyon jól, hogy 1 évvel később akarták megjeleníteni a gépet. Én inkább maradtam volna a 2014-es Launch-nál. Ez egy félkész rendszer. Túlságosan is. És presztízs veszteség nagyon.

Béta tesztelők vagyunk ez a nagy igazság. Mindez nem is érdekelne ha 2 hetes stádiumokban jönnének az új buildek. De kb megjelenés után fél évvel fog jönni az első nagyobb dash update. :(

(#8392) pzstm válasza A.tessz (#8389) üzenetére


pzstm
titán

(10.900 Ft + ÁFA)

Én ezt látom, az annyira nem baráti azért :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8393) A.tessz válasza pzstm (#8392) üzenetére


A.tessz
senior tag

Igen tudom, de ez egy rendes adózó üzlet, és tuti megkapod ennyiért :) Egyébként plusz áfát nem is figyeltem... Így már valóban nem nagy vétel.

[ Szerkesztve ]

(#8394) SütiGTi válasza pzstm (#8392) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Hát igen...ez már majdnem 4 ezerrel drágább így...
Ennyiért már nem venném meg ezt a játékot...

(#8395) Silent77 válasza SütiGTi (#8378) üzenetére


Silent77
veterán

Én is megrendeltem, meglátjuk.
Túl szép, hogy igaz legyen. :)
Lehet egy egyest kihagytak az elejéről, mert a minecraft is 19290Ft. :Y

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8396) Blaise


Blaise
veterán

Érdekességképpen:

A www.SuperGamer.hu webáruházat az:
Arasid Kft üzemelteti,
Székhelye: Lazovná 69, 97401 Besztercebánya (Banská Bystrica), Szlovákia
Cégjegyzékszám: 36054241
Adószám: SK2020095605

(#8397) oriic válasza Xirtam (#8391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Márciusban jön a nagy update,lásd leakelt infók.

Live-Die-Respawn

(#8398) Xirtam válasza oriic (#8397) üzenetére


Xirtam
veterán

És az kb testvérek között is fél év a megjelenés óta.

(#8399) pzstm válasza Xirtam (#8398) üzenetére


pzstm
titán

november 22-höz képest csak 4 hónap ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8400) Xirtam válasza pzstm (#8399) üzenetére


Xirtam
veterán

;] :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.