Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Xirtam válasza gyuribácsi88 (#7398) üzenetére


Xirtam
veterán

:R látom van aki érti! :)

Exkluzívok miatt vettem meg. LaFerrari egyenlőre csak a Forza 5-ben található meg. Nekem ez elég indok volt. A másik, nem fogok nekiállni BF 4-ezni stb. Arra ott a PC-m. De Halo , Ryse, és Forza nincs PC-re. :U

[ Szerkesztve ]

(#7402) pzstm válasza Xirtam (#7401) üzenetére


pzstm
titán

Jövő héten ráérek Rysera, kicsit besegíthetek Arenaba majd;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7403) gyuribácsi88 válasza Xirtam (#7401) üzenetére

Ennyi :K

Nekem is van pc-m, azon tolom a bf4-et, meg sok mást, xbox-on meg az exkluzívokat meg a COD-ot (társaság miatt).

Titanfall megjelenésre meg megveszem a One-t, mert bár igaz hogy lesz pc-re, a COD-os társasággal fogjuk tolni, meg hát ugye én is imádom a forzát, érdekel a ryse, meg majd amik még jönnek :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7404) godzsy2 válasza gyuribácsi88 (#7403) üzenetére


godzsy2
senior tag

Kár, hogy még nincs One-otok, beszállnék CoD-ba. :U Talán majd a Titanfallnál, már ha befogadtok új játékosokat. :K

(#7405) a.sebi


a.sebi
őstag

http://m.pcguru.hu/hirek/xbox-one-frissites-kozelit/25972

(#7406) Xirtam válasza pzstm (#7402) üzenetére


Xirtam
veterán

;)

(#7407) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Fifa 14-re magyar nyelv addig nem várható amíg nem tudom beállítani a régiót??

[ Szerkesztve ]

(#7408) oriic válasza a.sebi (#7405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről volt már szó korábban is. Állítólag ebben a frissítésben lesz benne a teljesítménynövelés is. :)

Live-Die-Respawn

(#7409) a.sebi válasza oriic (#7408) üzenetére


a.sebi
őstag

Aha..azt nem tudtam... És arról infó hogy ez mikorra várható?

(#7410) pzstm válasza a.sebi (#7409) üzenetére


pzstm
titán

Elvileg hamarosan. Nem lepődnék meg, ha mostani patch tuesday környékén is lenne valami update

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7411) pzstm


pzstm
titán

Battlefield 4 patch coming in January

Changelog sajnos nincs még

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7412) Def26 válasza pzstm (#7411) üzenetére


Def26
félisten

Had jöjjön. Ez előtti patch is nagyon sok mindent rendbe tett. Nem csak egy üres log volt, hanem érezhetően jobb lett tőle a játék.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7413) inopig válasza pzstm (#7380) üzenetére


inopig
csendes tag

Ha gondolod majd mehet a multi :)

Diablo 3 : devid#2377 xbox gamertag:szurke marha

(#7414) Def26


Def26
félisten

Ma bekapcsolom a boxot bemegyek a barátok közé és ezt az üzenetet kapom. Hibakódra 0 találat az xbox.com.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7415) Zjunior válasza Def26 (#7414) üzenetére


Zjunior
veterán

Kapcs ki és be!
Ugyanez volt.... :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7416) Def26 válasza Zjunior (#7415) üzenetére


Def26
félisten

Jah, túlvagyok rajta. :) Éppen most adom kölcsön egy havernak és ciki lett volna ha beszarik előtte. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7417) godzsy2


godzsy2
senior tag

Def26!
Te hol szoktad megnézni a BF4-ben a szerver adatait (ping, IP cím, stb)? Mert magában a játékban nem írja ki, a Battlelogon weben millió szerver van, név alapján meg nem keresi ki őket.

[ Szerkesztve ]

(#7418) Def26 válasza godzsy2 (#7417) üzenetére


Def26
félisten

battlelog.

Nekem így van beállítva. Lap alján save, majd frissíted.

ez a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7419) godzsy2 válasza Def26 (#7418) üzenetére


godzsy2
senior tag

Köszi... az advanced fület nem láttam. :) Mondjuk ugyanezen beállításokkal kihozza a szervereket, de pingérték nincs mellette. Lehet be kéne jelentkezni One-on is?

(#7420) Def26 válasza godzsy2 (#7419) üzenetére


Def26
félisten

Kattints a ping -re és akkor ping szerint rendezi sorba.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7421) Xirtam


Xirtam
veterán

Pici Forza 5 vélemény.

Driveatar egy tök jó dolog lehetne. Ha picit jobban odafigyelne a rendszer a másikra. Persze ez tök jó dolog, hogy tanul a játékosoktól. Hiszen érződik, hogy nem előre megírt AI irányítja őket egy kijelölt pályán random hibázási lehetőséggel. Forza 4 után felüdülés. De ez hogy folyamatosan leszorítanak, kilöknek ez vicc. :D Viszont az is, hogy neten mennyi béna van. Teligázas kanyarban befékezget. És persze ha mögötte jössz szélárnyékban azonnal rámászol. De összességében profi. :D

Így hogy jelenleg otthon használom a készüléket, és időm is van. Azért a One csempéi között nem nehéz elveszni. És ahogy ők is bevallották vannak menüpontok amiket eléggé eldugtak és ezt a jövőben orvosolják.

Viszont negatívumként éltem meg, hogy a SKYPE nem müködik Snap & App ként. Holott E3-on így használták. Vagy csak én voltam béna? :)

(#7422) pzstm válasza Xirtam (#7421) üzenetére


pzstm
titán

Snap sajnos egyelőre nem elérhető Skype esetében. Én is várom pedig;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7423) cyber86


cyber86
őstag

Valaki forza 5 multi? :) (Astek86)

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#7424) Xirtam válasza cyber86 (#7423) üzenetére


Xirtam
veterán

Délután oké. ;)

vegyél fel : Richie Dale

(#7425) cyber86 válasza Xirtam (#7424) üzenetére


cyber86
őstag

Felvettelek

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#7426) cyber86


cyber86
őstag

Amikor merül a kontroller azt jelzi vagy honnan tudni? Kinek mennyi időt bír kb?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#7427) a.sebi válasza cyber86 (#7426) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem jelzi ha elemmel használod, az aksiról nem tudok, duracel elemmel nagyon sokáig elmegy, én a taviranyitóból kiszedtem a gyári duracelt a 3 éves tvmből, és kb egy 8 órát játszottam eddig, és még nincs lemerülve...

(#7428) Xirtam válasza cyber86 (#7426) üzenetére


Xirtam
veterán

Egyenlőre ezt a funkciót kifelejtették.

(#7429) a.sebi válasza Xirtam (#7428) üzenetére


a.sebi
őstag

Aksinál is? Mert 360 nál jelzte ha alacsony volt a töltöttség :)

(#7430) Xirtam válasza a.sebi (#7429) üzenetére


Xirtam
veterán

Maga a rendszer nem jelzi. Majd jön frissítés ami kiírja. :)

(#7431) bulikavagyok válasza cyber86 (#7426) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mielőtt teljesen lemerül megáll a rezgés, onnantól még kb 1 órát megy. Egyébként nem mértem mennyit bír, de minimum 15 órát szerintem. Eneloop akkut használok.
Itt 40-et írnak Azért nehéz megmondani, mert nem játszok egyhuzamban 5-6 órákat.. Nekem egy töltés majdnem 2 hét :)

[ Szerkesztve ]

(#7432) a.sebi


a.sebi
őstag

Nah most kapcsoltam be a boxot, de hangra nem ment, ellenben updateet nem írt ki, viszont a storeban külön fület kapott a,, demos " funkció, mely között a lego super heros is megtalálható... Már töltöm is... Most akkor volt update vagy nem?

(#7433) bulikavagyok válasza a.sebi (#7432) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Lehet, hogy a Store frissült!? Egyébként érdekel a legós játék, letesztelem majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#7434) pzstm válasza a.sebi (#7432) üzenetére


pzstm
titán

passz...nálam bekapcsolt hangar és már töltöm is Lego-s játékot. Szimpi hogy szinte mindegyiknek van demoja most már :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7435) cyber86 válasza bulikavagyok (#7431) üzenetére


cyber86
őstag

Már 2 hete megy, de ma vettem észre, hogy a rezgőmotorok lekapcsoltak, azt hittem, hogy baj van, de akkor megnyugodtam, mert akkor merül :)

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#7436) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Egyébként a héten megadta magát az egyik kontrollerem. A jobb oldali analóg kar már egy hét után "lógott", de még használható volt, pár napja viszont a jobb ravasz (RT) ment tönkre. Kb félúton van benne egy ellenállás, és pl forzázni már nem is lehet vele.

[ Szerkesztve ]

(#7437) Mister_X válasza bulikavagyok (#7436) üzenetére


Mister_X
nagyúr

garancia

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7438) bulikavagyok válasza Mister_X (#7437) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen az lesz, csak DayOne edition, amit így bukok gondolom. :F

(#7439) pzstm


pzstm
titán

lehet nem is jó ötlet letölteni a Lego demot, kisuncsiméknak megtetszik aztán vehetem meg :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7440) a.sebi válasza pzstm (#7439) üzenetére


a.sebi
őstag

Szerintem egy irányithatatlan szar...nekem nem tetszik....

(#7441) pzstm válasza a.sebi (#7440) üzenetére


pzstm
titán

Köszi, meggyőztél, elmesélem nekik is :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7442) a.sebi válasza pzstm (#7441) üzenetére


a.sebi
őstag

:) nem ez volt a cél...

(#7443) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Szoval a fifara senki nem tud semmit???

(#7444) Zjunior


Zjunior
veterán

Nem lesz magyar hang!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7445) SütiGTi válasza Zjunior (#7444) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Kosssz

(#7446) Something_


Something_
őstag

Hi. Hogy lehet kikapcsolni, hogy pl ryse multi közben ne halljam a másik felet? Nagyon zavaró.

(#7447) a.sebi


a.sebi
őstag

Haldoklik a topic már 23 órája nem jött HSZ....

(#7448) Def26 válasza a.sebi (#7447) üzenetére


Def26
félisten

Minden tökéletes. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7449) a.sebi válasza Def26 (#7448) üzenetére


a.sebi
őstag

Hehehe igen ez jelentheti ezt is, de azt is hogy nagyon kevés embernek van x1 e...remélem ez változni fog, bár mindenki a psre van rá izgulva, amit mai napig nem értek.
Most volt nalam egy pár napra, nekem jobban tetszik a one....ugyhogy nem veszek mellé pst, főleg nem egy killzone miatt, mert más exclusive nincs rá ami érdekel, knack nevetséges...

(#7450) Def26 válasza a.sebi (#7449) üzenetére


Def26
félisten

"kevés embernek van x1 e..."

Sajna ezt érzem én is bf4 -ben. Nagyon kevés szerver van. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.