Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) pzstm válasza Xirtam (#8150) üzenetére


pzstm
titán

pláne hogy senkineknem kell Xbox, mert rossz meg gyenge meg úgyse játszik vele senki ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8152) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Tegnap rányomtam a menü gombot a Forzára, mert le akartam állítani. Kicsit meglepődve láttam, hogy van uninstall opció is. Ezek szerint lehet törölni a játékokat a HDD-ről? ...vagy eddig is lehetett, csak nekem kerülte el a figyelmemet?

(#8153) godzsy2 válasza bulikavagyok (#8152) üzenetére


godzsy2
senior tag

Már régóta ott van. Én a DR3 demóját töröltem le így, mert csak párszor lehet elindítani.

(#8154) bulikavagyok válasza godzsy2 (#8153) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor csak én nem vettem észre eddig. :)

(#8155) pzstm válasza bulikavagyok (#8154) üzenetére


pzstm
titán

ezek a context menük, mindenhol mások, lehetőségek szerint éppen. Teljesen kilépni is így lehet játékból :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8156) bulikavagyok válasza pzstm (#8155) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Eddig csak a kilépésre használtam, de tegnap észre vettem az uninstall-t alatta. Általában mindig nyomok rá egy quit-et, miután befejezem. :)

[ Szerkesztve ]

(#8157) godzsy2


godzsy2
senior tag

Átmenjek trollkodni a PS4 topikba? :DD [link]

(#8158) redXIII válasza oriic (#8141) üzenetére


redXIII
senior tag

Én megrendeltem. Bár nekem nem kell váltogatni.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#8159) gyuribácsi88 válasza godzsy2 (#8157) üzenetére

Mivel a konzol nem tud főzni, mosni, takarítani, és egyéb szükségleteket kielégíteni, így a válasz egyértelmű. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8160) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

AC helyett egy Forza 5 vasarlas lett esedekes... remelem holnap megjon :-)
Fifa teljesen kiborit :-( :-)

(#8161) godzsy2


godzsy2
senior tag

Egész vicces játék ez a BF4. Öcsém tolja multiba, eldob egy gránátot, ami célba is talál... erre a pali elszáll, mint a győzelmi zászló. :DD Mintha elvesztette volna a fizikáját és csak repül, repül fel a magasba, majd 10 emelet magasból a mélybe zuhan. Jót nevettem rajta. :D ( Bár a játék maga eléggé siralmas, de ez most tetszett. :C )

(#8162) MunezXBK válasza godzsy2 (#8161) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ha most ez nem lett volna, mire emlékeznél? :D

(#8163) pzstm


pzstm
titán

We're excited to announce Titanfall will offer a PC and Xbox One Beta. Details coming soon #Titanfall :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8164) gianni85 válasza pzstm (#8163) üzenetére


gianni85
veterán

oh yesss, már alig várom, hogy kipróbálhassam... remélem nem okoz csalódást, és akkor jöhet day1 a retail kiadás is

(#8165) Def26 válasza gianni85 (#8164) üzenetére


Def26
félisten

Neked már megvan a xbox one?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8166) gianni85 válasza Def26 (#8165) üzenetére


gianni85
veterán

ma megyek érte :U :C

(#8167) Def26
boltban akartam eredetileg, de itt aprón leltem egy "kihagyhatatlan" szettet

[ Szerkesztve ]

(#8167) Def26 válasza gianni85 (#8166) üzenetére


Def26
félisten

Na. És hol vetted?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8168) zzola válasza Zjunior (#8123) üzenetére


zzola
félisten

Olcsóbb a kódos, de a nem bővíthető tárhely miatt One-ra nem túl jó ötlet a digitális játék. Nekem is 12.13-án voltak csatlakozási problémáim,azóta nem.

Tomb Raider FPS teszt elérhető, natív 1080p mindkettő konzolon, One-on fix 30 kocka, PS4-en 50-60 kocka között ugrál...

(#8169) Zjunior válasza Def26 (#8167) üzenetére


Zjunior
veterán

Azt miért van BF4 be ha megölnek, én is lövök, a palinak Health 0 és megy tovább???
Nagyon felbax! :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8170) gianni85


gianni85
veterán

Egyébként a One-t ha beizzítod először akkor beregisztrálódik automatikusan a gép a Gamertag-edre, ugye? A regisztrált gépet ugyanúgy lehet törölni xbox.com-on, mint a 360 esetében?

(#8171) Def26 válasza Zjunior (#8169) üzenetére


Def26
félisten

Pár hete van ilyen. Oda vissza működik. Néha neked is van ilyen, akkor meg az ellenfél anyázik, hogy tudsz 0% -al elszaladni. :D

gianni85: És mit csinálsz a ps4 -el?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8172) zzola válasza Zjunior (#8169) üzenetére


zzola
félisten

Only in Battlefield 4. Dice-nál újra írták a matematikát, 0%-al is képesek a katonák ölni..

(#8173) gianni85 válasza Def26 (#8171) üzenetére


gianni85
veterán

már pár hete eladtam. majd 60-70ért veszek újra, meg ha lesz már rá 5-10 érdemleges exkluzív...úgy kb 3-4év múlva. Ebben a generációban is a box lesz a fő platformom

[ Szerkesztve ]

(#8174) bulikavagyok válasza zzola (#8168) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tomb Raider 50-60 fps? Ilyenkor annyira bánom, hogy nem PS4-et vettem! És még a tárhelyem sem bővíthető! :W
Egyébként a Store-ban már elérhető a játék! :)

[ Szerkesztve ]

(#8175) Zjunior válasza zzola (#8172) üzenetére


Zjunior
veterán

Király!:(
Storeban 60 usd a Tomb?
Nem akarom digitálisan:(
Lemezest megvárom:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8176) Def26 válasza bulikavagyok (#8174) üzenetére


Def26
félisten

Milyen tárhely?

vg: Jah. Hirtelen lefagytam. Nem tudtam mire gondol. De xbox one -on nem lehet hdd -t cserélni? Szerintem lehet, simán van rá valami hack, nem?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8177) vg válasza Def26 (#8176) üzenetére


vg
addikt

merev-lemez-háttér-tárlóló-tárhely

(#8178) bulikavagyok válasza Zjunior (#8175) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja, 59.99USD :)
Def26: biztos meg lehet oldani, de akkor a gari bukó szerintem. De itt nem is erről van szó, csak megvilágosultam, hogy van még egy dolog amiben jobb a PS! :DD

[ Szerkesztve ]

(#8179) vg válasza Def26 (#8176) üzenetére


vg
addikt

Hack? Az még odébb van, de c4eva már dolgozik rajta. lol

(#8180) Mister_X válasza Def26 (#8176) üzenetére


Mister_X
nagyúr

User nem fér hozzá a háttértárhoz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8181) Zjunior válasza bulikavagyok (#8178) üzenetére


Zjunior
veterán

Akkor már lemezes Zavviról:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8182) vonSux válasza gianni85 (#8173) üzenetére


vonSux
őstag

kipróbáltad/összehasonlítottad mindkét konzolt? arra vagyok kíváncsi (ha nem titok :DDD ) hogy miért döntöttél a BOX mellett.

(#8183) Def26 válasza vg (#8179) üzenetére


Def26
félisten

Itt megoldották. [link] De nem lehet cserélni legálisan, tényleg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8184) gianni85 válasza vonSux (#8182) üzenetére


gianni85
veterán

Leginkább érzelmi okokból döntöttem végül az XO mellett. 6éve aktív vagyok a Live-on, legjobb ismerőseim is kitartanak a box mellett. Habár XO-t csak egy 3napos tanfolyam szüneteiben nyomogattam, jobban bejön. Jobb a controller, sokkal halkabb a gép (erre nagyon allergiás vagyok :D). PS4-em 2-3hétig volt, a hangjával nem voltam kibékülve, a DS4 kontroller is túl könnyű számomra, meg előnytelenebb nekem a szimmetrikus egymás mellett lévő analóg karok. Titanfall / Forza / DeadRising hármas (na meg később a Quantum Break) nálam játékok terén is előnybe juttatja az XO-t. Ettől függetlenül jó gépnek tartom a PS4-et, de így generáció elején nem akarok 2 gépet fenntartani.

Az meg, hogy multis címek esetleg gyengébben muzsikálnak box-on, az nem hat meg.... van aki erre izgul
na meg az a kis árkülönbség is hidegen hagy. Egyenlőre egyetlen egy negatívumot tudok felhozni... kicsi a felhasználóbázis itt MO-n, és nem pörög a használtjátékpiac úgy mint PS-en

[ Szerkesztve ]

(#8185) vonSux válasza gianni85 (#8184) üzenetére


vonSux
őstag

köszi! (rengeteg hülyeség olvasása után külön öröm fölösleges flame nélküli, tapasztalat alapján leszűrt véleményt olvasni)

(#8186) dunc válasza vonSux (#8185) üzenetére


dunc
nagyúr

Én is megváltam a ps4 től, és az One fele kacsintgatok, de én megvárom a hivatalos Magyar kiadást!

(#8187) gianni85 válasza vonSux (#8185) üzenetére


gianni85
veterán

:R

(#8186) dunc
én is így voltam vele eredetileg, de egy 576os "import" gépet be mertem vállalni. Garanciát is lehet hosszabbítani rá tudtommal MS-en keresztül, bár erről felvilágosíthatnának a szakik... van-e valami feltétele?

[ Szerkesztve ]

(#8188) vonSux válasza dunc (#8186) üzenetére


vonSux
őstag

a one-t nem próbáltad?

(#8189) dunc válasza vonSux (#8188) üzenetére


dunc
nagyúr

Még nem.

(#8190) Zjunior válasza dunc (#8186) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez hivatalos ,magyar forgalmazóktól inport kiadások!
Minek várnál addig?
Hátrányod nincs belőle!:)
Gianni85:
Nincs feltétele, én is fogok vásárolni garit!+2év 20+k!

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8191) vg válasza Zjunior (#8190) üzenetére


vg
addikt

Nem az.

(#8192) gianni85 válasza Zjunior (#8190) üzenetére


gianni85
veterán

akkor csak annyi a lényeg, hogy az 1év gari lejárta előtt igényeljem? Nincs olyan pl. hogy vásárlást követő x időn belül igényelnem kell a +2évet, ugye?

(#8193) bulikavagyok válasza Zjunior (#8190) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez engem is érdekelne, honnan az infó? :)
dunc: a hivatalos magyar premier könnyen átcsúszhat 2015-re. Tényleg nincs sok értelme arra várni.

(#8194) Zjunior válasza vg (#8191) üzenetére


Zjunior
veterán

Mit nem az?
576 vállalja a felelősséget a gépért!
Garit intézik többi nem izgat!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#8195) Madwe válasza Zjunior (#8194) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem lehet valami hivatalos magyar kiadás és import is egyben :)

(#8196) bulikavagyok válasza Zjunior (#8194) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is 576-os vagyok, ezt értem is, de igazából a plusz 2 év érdekelne, mert erről nekik sincs semmi infójuk...

(#8197) bolka1982


bolka1982
csendes tag

Azt meg tudjátok mondani, hogy a régi magyar xbox 360-as profilomat át tudnám hozni, ha új Xbox One-t vásárolok?

(#8198) Crazyman33 válasza gianni85 (#8187) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Akik itthon vásároltak gépet azok tudnak valami konkrét infót arról, hogyan meg a gariztatása a gépnek ha elromlik?

Csak azért kérdezem, mert a ONE garinál ez áll a support oldalon:

"3. Geltungsbereich

Diese Garantie gilt nur in den folgenden Ländern: Belgien, Deutschland, Niederlande, Österreich und Spanien.

Sie erkennen an, dass für Sie unter Umständen bestimmte Exportgesetze und -bestimmungen gelten, je nachdem, in welchem Land Sie wohnhaft sind, und Sie stimmen zu, all diese Gesetze und Bestimmungen einzuhalten, wenn Sie Ihren Xbox One oder Ihr Zubehör exportieren."

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#8199) Xirtam válasza bolka1982 (#8197) üzenetére


Xirtam
veterán

Nincsenek már ilyenek. Bekapcsolod a ONE-t megkérdezi melyik régióban vagy és csá. ;)

(#8200) Mister_X válasza Crazyman33 (#8198) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A fórumon szerintem huszad annyian se tudnak minimum olyan szinten németül, mint angolul :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.