Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77251) assalkah válasza Stevenstyle (#77249) üzenetére


assalkah
tag

Nem lehetséges, hogy a telefonodon megy az xbox applikáció? Én is ugyanezeket tapasztaltam amit leírtál és később jöttem csak rá, hogy az app zavar be, mert úgy érzékelte a konzol, h én azt az üzenetet, invite-ot már a telefon notificationben már "láttamoztam" ezért a TV-n meg se jelent. Kikapcsoltam az appot és utána nekem minden a régi volt.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#77252) rdt89


rdt89
addikt

Ha valakit érdekel olcsón bolti xbox one!

(#77253) desolator válasza ^Boss (#77248) üzenetére


desolator
senior tag

Beállítások\power options-ban. Nekem egyébként nem kelti fel a TV-m.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#77254) bulikavagyok válasza desolator (#77253) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem Kinect kell hozzá.

(#77255) Spike60


Spike60
csendes tag

Az új Xbox S kontrollert lehet használni fat Xbox one-hoz?

(#77256) Blaise válasza Spike60 (#77255) üzenetére


Blaise
veterán

Igen.

(#77257) Djmarko válasza Blaise (#77256) üzenetére


Djmarko
tag

Na ez jó hír!

(#77258) Spike60 válasza Blaise (#77256) üzenetére


Spike60
csendes tag

Csodás, köszi!

Akinek van Xbox one S, az írjon már pár véleményt milyen tapasztalatai vannak az új kontrollerhez, miben másabb a régihez képest, főleg a analógnak karra lennék kíváncsi hogy karcolódik-e még hosszabb használat után is?

[ Szerkesztve ]

(#77259) Djmarko válasza Spike60 (#77258) üzenetére


Djmarko
tag

Erre én is kiváncsi lennék! :)

(#77260) Knobber válasza rdt89 (#77252) üzenetére


Knobber
aktív tag

Ez igen jó ár, bár nem tudom hogy egy használt Xbox ONE-ra hogyan tudnak egy év Microsoft garanciát adni?

Youtube: Knobber

(#77261) Donibrasco válasza Knobber (#77260) üzenetére


Donibrasco
tag

Gondolom 1 éves úgy :)

(#77262) gduck válasza Spike60 (#77219) üzenetére


gduck
addikt

Egyértelműen a Sw Battlefront, szerintem kötelező darab! Ráadásul ősszel jön a Halálcsillagos pálya ;)

(#77263) Medocsabi válasza gduck (#77262) üzenetére


Medocsabi
addikt

Vagy,bár ez nicns a felsoroltak között doom multi... :)
Gyors,egyszerű,és garantált vérben tocsogás :)

(#77264) adalbert1 válasza parandroid (#77215) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem párszor már megfordult a fejemben a váltás gondolata (de inkább csak az újdonság varázsa érdekelt, semmilyen racionális érv nincs mellette), de mivel a refurbished box-ok így lehúzták az árakat, így egyáltalán nem érné meg - főleg, hogy még több mint 1 év garancia van a gépemre, így szerintem annak a végéig biztos ezt a gépet használom majd, akkor pedig majd meglátom, hogy érdemes lenne-e cserélni.

Tényleg, a One S-nél a gameped csak kívülről változott, ugye?

(#77265) gazsiazasz válasza adalbert1 (#77264) üzenetére


gazsiazasz
csendes tag

Nem, bluetoothon tud kapcsolódni a számítógéphez (bár nem értem miért nem így jött ki alapból)
+ a régi kontrollerhez képest van rajta jack csatlakozó (ezt sem értem miért nem ilyen volt alapból)

(#77266) Buster17


Buster17
addikt

Dishonored vagy az Old Blood éri meg jobban a pénzét? Sajna csak egyre futja.. nem tudok már pénzt tenni rá :O

(#77267) melan válasza melan (#77239) üzenetére


melan
senior tag

Sikerült felvennem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal: akinek ilyen gondja van - azaz a garancia idő kevesebb, mint a vásárlástól számított 2 év - vegye fel velük a kapcsolatot telefonon, egyszerűen visszahívnak. Egy e-mail üzenetet küldenek, melyre válaszolva kell elküldeni a számlamásolatot és korrigálják a hibát, amit általában az eladó vét (mármint szerintük).
Egy dolgot nem tudok csak, hogy a kontrollert, amit külön vettem, hol lehet regisztrálni, mert az ügyfélszolgálatos ugyanazt a linket küldte, amit eddig is találtam - ahol a konzolt lehet regelni. Viszont ott nem fogadja el a számot, mondván, nem a terméktípushoz tartozik.

(#77268) MeSKA válasza Spike60 (#77240) üzenetére


MeSKA
aktív tag

0036

(#77269) bLaCkDoGoNe válasza Buster17 (#77266) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Két tök különböző játékról van szó, így a kérdésed értelmezhetetlen.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#77270) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Tudom, hogy nem éppen mai játék, de hogyan tudják az AC Unity-t 788Ft-ért adni? :F

Megnéztem youtube-n és egészen jó grafikája van, legalábbis szerintem. Eddig még egyik AC-vel sem játszottam, ennyit beáldozok, hogy kipróbáljam.

[ Szerkesztve ]

(#77271) oriic válasza Baltazár123 (#77270) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Senki nem tudja, de kb mindenki megvette akit kicsit is érdekelt a játék.

Live-Die-Respawn

(#77272) norbi2010 válasza Baltazár123 (#77270) üzenetére


norbi2010
őstag

Nagyon szép grafikája van, a játék is nagyon jó szerintem, nekem a teljes árat is megérte, ennyiért meg pláne.

(#77273) Def26 válasza Baltazár123 (#77270) üzenetére


Def26
félisten

Köszi, megvettem. :R halo master chief sem sok 7.4€ -ért.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#77274) Baltazár123 válasza Def26 (#77273) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A Halo Master chief is nagyon megéri és már jön is lefele csak 62GB úgyhogy talán reggelre lesz belőle játék :)

Ez egy nagyon jó kis oldal, érdemes felnézni időröl-időre. Most már nem emlékszem ki linkelte először, de itt találtam a linket ebben a fórumban.

(#77275) Def26 válasza Baltazár123 (#77274) üzenetére


Def26
félisten

Na most már csitt, mert ezt is tiltják mint a régiós lopást. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#77276) oriic válasza Def26 (#77275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet róla beszélni, nincs ezzel gond. Bár ez már ezer éves dolog, nem kell meglepődni rajta.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77277) Gabesz84 válasza bulikavagyok (#77254) üzenetére


Gabesz84
őstag

Nem kell hozza kinect, tud hdmi cec-et, csak jo szarul implementaltak, be kell írni a tv pontos típusát, automatikus felismerés nem működik.
Nekem be es ki is kapcsolja a tv-m.

Más: Cortana buta mint a tök nálam, egy időjárást nem tud megmutatni, rákeres mindenre bingen. Appokat se nagyon hajlandó indítani. Szerintem jelenleg rosszabb mint az eredeti megoldás volt.

[ Szerkesztve ]

(#77278) lacy86


lacy86
addikt

A kinect mennyire "elterjedt" jatek teren?
Van ertelme/haszna?

Gondolom ilyen fps game-nel egyaltalan nem hasznalhato

(#77279) gduck válasza lacy86 (#77278) üzenetére


gduck
addikt

A Kinect iszonyat jó buli, sajnos XO-ra nincs olyan sok játék már mint X360-ra :(

(#77280) András. válasza Buster17 (#77266) üzenetére


András.
tag

Szia!

Röviden: A Dishonored egy teljes játék, három DLCvel együtt, míg a The Old Blood egy standalone DLC a The New Orderhez. Stílusukban is eltérnek, de mindkettő hangulatos játék.

(Jóval) hosszabb válaszom PÜ-ben küldtem :)

(#77281) istvankeresz válasza gduck (#77279) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

A Kinectes játékokat mért nem teszik bele a visszafelé kompatibilis játékok közé? Így akkor lenne több XO-ra is. Tudom, hogy munka van vele, de egyszerübb, mint újakat gyártani és a játékosok sem hőbörögnének annyira.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#77282) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szeptember 9. helyett csak szeptember 30-án jelenik meg az XCOM 2 Xbox One kiadása.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77283) Lefty válasza oriic (#77282) üzenetére


Lefty
addikt

Meg kicsit csiszolgatjak, annyi baj legyen. En mar nagyon varom.

(#77284) lmno válasza oriic (#77282) üzenetére


lmno
őstag

3 nappal a FH3 megjelenése után... sok sikert :)

(#77285) rdt89 válasza lmno (#77284) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem mivel nem egy stílus, nem sokat fog nyomni a latba, max a hazai eladásokban, és ott is az anyagi vonzat miatt. :)
Nekem az FH3 alapból kötelező vétel lesz, más nem is érdekel idén rajta kívül most. ;]

(#77286) oriic válasza lmno (#77284) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy napon az FF XV-el. :D

Live-Die-Respawn

(#77287) X868


X868
csendes újonc

Sziasztok. Én is beléptem a clubba egy refurbished peldannyal. Eddig kozol fronton totál szűz voltam,szoval most nagy a boldogság. Láttam volt mar téma,az én gépemre is 2 év garancia van :-) Most pont a witcher 3 at nyüstölöm, mit ne mondjak, baromira bejön. Aki esetleg fel akar venni havernak az x868xxx neven megtalal

Egykérdésem lenne, a store ban nincs valami kivánságlista szerűség mint mondjuk a steam on?

[ Szerkesztve ]

xo gamertag: x868xxx

(#77288) oriic válasza X868 (#77287) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs sajnos, pedig jó lenne bejelölni pár címet, aztán kaphatnánk emailt ha valami akciós.

Live-Die-Respawn

(#77289) rdt89


rdt89
addikt

Forza Horizon 2 2002 Ferrari 575M Maranello a mai napon vettem észre, de ingyenesen megvásárolható "DLC" kocsi. :)

(#77290) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

XO-ra is jön vajön a Hearthstone?

[link]

Live-Die-Respawn

(#77291) Csapoati válasza rdt89 (#77289) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van sok ilyen, a car packokból egy autó mindig ingyenes volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77292) rdt89 válasza Csapoati (#77291) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem most először engedte, így gondoltam egyből megosztom, hát ha valakinek még lesz pluszba ingyen kocsija. :D Amiért nem kell fizetni az a legjobb

(#77293) Csapoati válasza rdt89 (#77292) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, nem baj, csak azért írtam, hogy keress tovább, mert van vagy 7-8 ilyen ingyen autó. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77294) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Korábban sose foglalkoztam vele, de most ugye új tv-m van, meg ugye itt a Slim is. A videó beállításoknál ugye alapból HDMI-n és 1080p-n van a gép.

A kérdésem az lenne, hogy a következő menüpontok konkrétan mit jelentenek?

-Colour depth (alapból 24 bits per pixel - 8bit-en van) Van bármi szemmel látható változás ha 30 bits per pixelre (10-bit), vagy 36 bits per pixelre (12-bit) teszem?

Valamint ugye ott vannak az Advanced részen az Allow 50Hz,24Hz is. Honnan tudom kideríteni hogy TV-m támogatja-e ezeket, egyáltalán mire jók ezek? (Allow 4K meg Allow 3D az egyértelmű)

Ez a TV-m

Live-Die-Respawn

(#77295) desolator válasza oriic (#77294) üzenetére


desolator
senior tag

Ennek anno én is utána olvastam és nincs semmi előnye a bekapcsolásának. Elvileg mélyebb színek lesznek, viszont gyakorlatilag minden játék és film 24 bitesen készül.

"The 30 and 36 bits per pixel settings are used for TVs that support “Deep Color.” Most modern HDTVs support this. While 36 bits per pixel is technically the “best option,” there is currently no gaming or movie content that is more than 24 bits per pixel. This means that setting it to this option will have no effect on anything you play on Xbox One"

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#77296) Geller28 válasza rdt89 (#77292) üzenetére


Geller28
csendes tag

Ha ingyenes cumókat akarnál keresni:
http://www.storeparser.com/en-US/xbox-one/free-games-and-dlc/

(#77297) tunkiih válasza oriic (#77294) üzenetére


tunkiih
őstag

Ahogy a kollega is írta, 24bit-en érdemes hagynod és az 50 és 24 hz-t pedig pipáld ki. Még a megjelenéskor néztem ennek utána, ugy emlékszem mikor egy barátomnak beállitottuk neki nem engedte kipipálni azokat. :D Rég volt.. :P :D ) A szinmélység pedig ugye adott a perifériából

[link]

[ Szerkesztve ]

(#77298) oriic válasza tunkiih (#77297) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszike, közben megnéztem, a TV-m csak 24bit mélységet támogat. A 24 Hz meg filmeknél lenne lényeg, de nem nézed BD-t a gépen. Thx az infót.

Live-Die-Respawn

(#77299) gulb válasza Baltazár123 (#77270) üzenetére


gulb
senior tag

Eri a jatek azt a 2£ ot;))) en imadtam

(#77300) Chereiose


Chereiose
addikt

Az EA Access-hez kell Xlive Gold előfizetés? havi 1K-t igen csak megérne ennyi játékkal, csak nem tudom feltétele-e a gold. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.