Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77151) Lefty válasza Timer (#77147) üzenetére


Lefty
addikt

Na de minek nezel te filmet a boxon? Ez nem mediacenter! ;]

(#77152) pzstm válasza desolator (#77150) üzenetére


pzstm
titán

nagyobb baj, hogy USA-t is megrohamozták, és nekem többek között ezért nem jutott a héten :( :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77153) desolator válasza pzstm (#77152) üzenetére


desolator
senior tag

Persze, de nekünk azért összességében jó hír, hogy fogy. Főleg azután, hogy legutóbbi hír még az volt, hogy visszaestek az Xbox eladások. Valószínűleg sokan ezt az új modellt várták.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#77154) ImpersonatoR válasza pzstm (#77152) üzenetére

Usa gépet kaptál volna vagy mi?
Itthon van meg készleten be kell menni és megvenni szépen kp.-ra.
Nem ingyen élősködni ;]

(#77155) norbi2010


norbi2010
őstag

Nemrég írtam, hogy gariztatnom kellett a box-ot, hétfőn ért oda, tegnap vették át, ma meg már "Állapot: A terméket kiszállították az ügyfélhez". Én ezt úgy értelmezem, hogy már jön is vissza, ezt is nyomon lehet követni, mint az odautat?

(#77156) oriic válasza norbi2010 (#77155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már nem, mert posta hozza. Majd érkezik 2-4 napon belül.

Live-Die-Respawn

(#77157) Kronk válasza oriic (#77088) üzenetére


Kronk
őstag

Kinect ügyben
FYI: [link]

http://totesz.myminicity.com/

(#77158) oriic válasza Kronk (#77157) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ezt tudom, de maga az átalakító nem kapható még itthon.

Live-Die-Respawn

(#77159) norbi2010 válasza oriic (#77156) üzenetére


norbi2010
őstag

Értem, akkor ez jövőhét lesz, köszi!

(#77160) Stevenstyle válasza oriic (#77158) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nem úgy volt, hogy ez csomagolva lesz alapból az S-hez? Lehet, hogy rosszul emlékszem de valahogy ez ragadt meg bennem még az E3-ról.

[ Szerkesztve ]

(#77161) oriic válasza Stevenstyle (#77160) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sajnos.

Live-Die-Respawn

(#77162) oriic válasza Timer (#77147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MKV filmről van szó?

Mert ha igen akkor:

[link]

-Ha egy vagy több videosáv található, akkor az első sávot játssza le a rendszer.
-Ha egy vagy több hangsáv található, akkor az első sávot játssza le a rendszer.
-Ha egy vagy több feliratsáv található, akkor a feliratok nem jelennek meg, de a fájl betölthető és lejátszható.

Live-Die-Respawn

(#77163) Lefty válasza Stevenstyle (#77160) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem ugy vannak vele, hogy senki nem hasznal kinectet, vagy csak elenyeszoen. Mar nagyon reg azt az uzletpolitikat folytatjak, hogy a kinect nem kell. Ezt most is csak megerositettek.

[ Szerkesztve ]

(#77164) zsolti72837


zsolti72837
őstag

1 Tb-s boxot lehet felállítva használni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77165) oriic válasza zsolti72837 (#77164) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A régit nem ajánlott (hűtés oldalról szív és nem stabil ha oldalra van állítva a gép), az újat majd lehet ha megjelenik, de nem lesz gyárilag hozzá vertical stand, külön kell megvenni.

Live-Die-Respawn

(#77166) zsolti72837 válasza oriic (#77165) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az újra gondolok. :)

A régit azt tudom. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77167) lmno válasza Lefty (#77163) üzenetére


lmno
őstag

Elég vicces, hogy még úgy indult a One, hogy csak azzal veheted meg, és kb. nem is működik nélküle...

(#77168) parandroid válasza lmno (#77167) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, meg akkor még médiacenter is volt. Meg tv, meg sport, meg tv, meg még több tv, meg még egy kis sport, meg kutya a codban. Ja, meg állandó internetkapcsolat. Kihagytam valamit? A játékok nemigen voltak fontosak (szerencsére azért néhány elkészült).

Ja, amúgy sikerült a globális mobilpiacon 1% alá kerülni, a világ legelterjedtebb oprendszerének mobilváltozatával, egy bivalyerős, és elég jó minőségű hardverrel, és a mobil-it ipar legerősebb brandjeivel, szakembereivel, és szabadalmaival. Ehhez képest a kinect majdnem sikertörténet. Személy szerint én már annak is felállva tapsolok, ha a ms vezérkar lemegy ebédelni, és a külön nekik odakészített tompított műanyagkanállal nem szúrják tökön magukat.

És ez valahol nagyon, nagyon szomorú, mert annyi lehetőség, és potenciál veszik kárba, csak azért, mert a stratégiai döntéshozók fogalmatlan gyökerek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77169) Blaise válasza raven87 (#77137) üzenetére


Blaise
veterán

Ha meg nem jönnének, akkor az lenne a baj :)

(#77170) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Várható esetleg valamilyen exkluzív játék megjelenése ami nem hajaz a Halo-ra és a gow-ra? Esetleg tervbe van valami játék fejlesztése?

[ Szerkesztve ]

(#77171) MeSKA válasza Jovanny2 (#77143) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Nem tudom, xbox.com-on a keresőbe beírva (bejelentkezve) is marha drágák!

(#77172) gegg


gegg
tag

Sziasztok!

Társat keresek aki megvenne velem egy ajándék kártya+Ryse kódot. Engem az ajándék kártya érdekel és a Ryse hidegen hagy. Ha valakit érdekel írjon nyugodtam :)

(#77173) section9 válasza gegg (#77172) üzenetére


section9
őstag

Írtam.

(#77174) raven87 válasza pzstm (#77144) üzenetére


raven87
csendes tag

Preview regisztrációnál úgy rémlik, hogy ezt írták. De lehetséges, hogy változtattak rajta.

Nem írok alá semmit!

(#77175) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok valamiért nem tudom lenyitni az összefoglaló fület (mondjuk az aktív gombok sem működnek) Tudnátok segíteni hogy tudom felfüggeszteni az EA Accest?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#77176) melan


melan
senior tag

Rájöttem, hogy lehet felhasználóhoz társítani kontrollert :) Ennek ellenére sem tudom megcsinálni, hogy a COD Ghost-ban én legyek felül, a gyerek alul. Mindegy mit csinálunk, átdobja alulra a rendszer.

Egy kérdés is lenne: hogyan tudom beállítani, hogy gyorsabb legyen a mozgás a játékban? Mármint csak a bal joystick-on kellene állítani, mert a nézelődő az jó. A sensitivity fel van véve, nem sokat változtatott...

(#77177) JamesHun válasza melan (#77176) üzenetére


JamesHun
addikt

de azt megcsináltad, hogy az elsődleges kontrollert leválasztottad ahogy javasolták fentebb?

SeriesX: JamesSHun

(#77178) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#77179) adrian94


adrian94
őstag

Tudtok ajánlani valami jó stereo headsetet max 15.000 ft-ig ami meg is éri ?! :)

(#77180) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !
valaki megvette a BATTLESHIP-et ?
az érdekelne, hogy a player vs player játékmód, hogy lett megoldva... youtube- on egyenlőre nem találok ilyen videót :(

(#77181) András.


András.
tag

Játszott valaki mostanában a The Old Blooddal? Néha lefagy és ha kilépek, majd megpróbálom újraindítani, akkor a figyelmeztető képernyőn a 'Press A' feliratnál újra lefagy és csak a konzol újraindítása segít. Ma már kétszer futottam bele. Másnak is előfordul(t)?

(#77182) Jovanny2 válasza András. (#77181) üzenetére


Jovanny2
őstag

Próbálj egy cache ürítést, sok mindent megold. A gépet a rajta lévő bekapcsológomb hosszú lenyomásával kapcsold ki.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#77183) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Gold-dal 298 Ft-ért tölthető a The Fall című indie játék. A régi PC-s, DOS-os karakterképernyős kalandjáték hangulatát hozza vissza, elég érdekes.

(#77184) Gregszton


Gregszton
tag

Sziasztok!
Mainap én is lecseréltem az Xbox One-t egy Xbox One S-re. 500 GB-ról váltottam 2 TB-ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#77185) Jovanny2 válasza Gregszton (#77184) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ez nyugodtan mehetett volna OFF-ba, mindenesetre gratulálunk, képzeld, 4x annyi játék fog ráférni. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#77186) raven87 válasza MrPeekaboo (#77183) üzenetére


raven87
csendes tag

Köszi a tippet. Trailer alapján érdekesnek tűnik. Ennyiért meg nem fáj, ha mégsem jön be.

Nem írok alá semmit!

(#77187) András. válasza Jovanny2 (#77182) üzenetére


András.
tag

Köszönöm a tanácsot, ha legközelebb is előfordul, megpróbálom

(#77188) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Előrendelte már valaki a Horizon 3-at? PC-s változatról van valami infó, hogy miként kapjuk meg? Ugyan úgy, mint a QB-t, vagy ez már másképp lesz?

Itthon vásárolva magyar nyelv (felirat) várható benne?

Tervezem előrendelni, ~15k körül elég jó az ár. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#77189) Timer válasza oriic (#77162) üzenetére


Timer
veterán

Igen, MKV, de eddig volt annyira értelmes a rendszer, hogy ugyanezeknél a fájloknál a területi beállítás szerint a magyart kezdte el játszani, nem kellett választgatni. Értem én, hogy sok a munka Redmondban, de azért a visszafelé fejlődést elég nehezen lehet észérvekkel magyarázni.

(#77190) Gregszton válasza Jovanny2 (#77185) üzenetére


Gregszton
tag

Értettem, legközelebb figyelek. :)
Amúgy tárhely, desing és a UHD filmek lejátszása miatt cseréltem a gépet. :)

(#77191) Medocsabi válasza oriic (#77017) üzenetére


Medocsabi
addikt

Esetleg egy tipikusan nagy loadinggal működő játékkal is teszteled majd? pl gtaV?

(#77192) Medocsabi válasza MeSKA (#77170) üzenetére


Medocsabi
addikt

Recore,,Scalebound....ezek azt hiszem xbox exluzivok (gow mellett persze)!ill én idén speciel a for honor-t is várom,mondjuk az multi cim! :)

(#77193) negyven2 válasza hackeeeee (#77188) üzenetére


negyven2
veterán

A QB egy próba volt. Itt mára közös store miatt a játékból csak egy digitális példányod lesz, amit tudsz használni PC-n és Xbox-on (de nem egyszerre).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77194) Medocsabi válasza oriic (#77178) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én ezt a videót nem tudom megunni! :

https://www.youtube.com/watch?v=F1dRgWpGePs

Remélem ez még a slim xo-nál is slimebb lesz :D az a hűtés számomra pont ezt jelenti,hiszen akkor használnak ilyet ha kell a hely. :K

(#77195) hackeeeee válasza negyven2 (#77193) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem. Vagyis, ezek szerint PC-n, MS Store-ból simán tudom majd telepíteni, Win10 alatt is, ha jól értem. :)

Véleményem szubjektív...

(#77196) JamesHun válasza hackeeeee (#77195) üzenetére


JamesHun
addikt

elvileg igen
azért én bízok benne, hogy kódot kapunk most is ami csökkentheti a költségeimet, ha már nem homeolok :D

SeriesX: JamesSHun

(#77197) oriic válasza JamesHun (#77196) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz kód ez már hivatalos. Accountra kapjuk a játékot.

Live-Die-Respawn

(#77198) hackeeeee válasza JamesHun (#77196) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valami rémlik már korábbról, amikor bejelentette az MS ezt a szolgáltatást, hogy itt már volt róla szó, hogy elvileg nem lesz kód. De akkor ez innentől biztos.

Azonos live fiókkal elérhető lesz MS Store-ból a windows-os változat. Szuper, THX. :)

Akkor lehet lassan utazok egyet. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#77199) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Kipróbáltam az új kontrollert a géppel, ment is, bár már 2x is feltűnt a párosítható eszközök között. Mikor viszont ki szerettem volna kapcsolni, és újra a konzollal párosítani elakadtam. Az egyszerűség kedvéért fogtam és kihúztam a bluetooth dongle-t hogy nehogy ahhoz csatlakozzon. Aztán ahogy mutatta a microsoft bekapcsoltam a konzolt és a kontrollert és mindkettőn megnyomtam egyszerre a connect gombot. Nyomtam én külön-külön is, kivettem az elemet, majd vissza elölről az egészet, majd konzol ki és szintén megint de nem sikerült. Találtam egy usb-micro usb kábelt azzal összedugtam de úgy sem jó.

pedig itt annyira egyszerűnek mutatják...

(#77200) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Szerintem tönkretettem az bt dongle-lel

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.